Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

10 ekspertów biznesowych dzieli się wskazówkami, jak uczyć się na każdym etapie działalności biznesowej

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 10 ekspertów biznesowych dzieli się wskazówkami, jak uczyć się na każdym etapie działalności biznesowej

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym przedsiębiorcą, czy doświadczonym profesjonalistą, zawsze znajdziesz nowe umiejętności i strategie, których możesz się nauczyć. Chęć ciągłego doskonalenia jest jedną z najważniejszych cech właścicieli firm odnoszących sukcesy. W tym miejscu członkowie społeczności biznesowej online dzielą się wskazówkami i spostrzeżeniami z tymi, którzy chcą się uczyć przez cały czas swojej podróży biznesowej.

Otwórz swój umysł na możliwości startowe dzięki dyplomowi

Stopnie naukowe są korzystne nie tylko dla osób poszukujących tradycyjnej kariery korporacyjnej. Jest wielu przedsiębiorców, dla których wyższe wykształcenie pomogło w kształtowaniu możliwości start-upu. W tym poście dyrektora generalnego SMB Ivan Widjaya szczegółowo opisuje cztery korzyści, jakie dyplom może przynieść założycielom startupów.

Rozwijaj te najlepsze umiejętności założycieli startupów

Każdy lider małej firmy ma swoje mocne i słabe strony. Są jednak pewne cechy, które mają wspólne cechy wielu odnoszących sukcesy przedsiębiorców. Pielęgnowanie tych cech w sobie i swoim zespole może ostatecznie pomóc Twojej firmie odnieść sukces. Więcej informacji znajdziesz w poście Marty’ego Zwillinga poświęconym start-upom.

Poznaj wpływ ChatGPT na marketing cyfrowy

Cały czas pojawiają się nowe narzędzia technologiczne, które mogą mieć wpływ na strategię marketingu cyfrowego Twojej firmy. ChatGPT to jedna z najbardziej rewolucyjnych platform, jakie pojawiły się w ostatnich latach. Dowiedz się, jak z niego skorzystać i dostosować swoją firmę do zmieniającego się krajobrazu sztucznej inteligencji, czytając post Pixel Productions autorstwa CR Venkatesha.

Rozważ zalety i wady nauki online

Obecnie właściciele firm i ich pracownicy mają do dyspozycji mnóstwo różnych narzędzi edukacyjnych, w tym platformy całkowicie internetowe. W tym poście Kreatora blogowania autorstwa Lyn Wildwood omówiono zalety i wady tych platform. Członkowie BizSugar omówili tę koncepcję szerzej tutaj.

🔥 Empfohlen:  Jak zwiększyć sprzedaż w handlu detalicznym: 25 wskazówek, jak rozwinąć swój biznes

Skorzystaj z wolnych okresów

Wolne okresy mogą być idealnym momentem dla właścicieli firm na zdobycie nowych umiejętności lub udoskonalenie elementów, które mogą przynieść długoterminowe korzyści ich działalności. Ale jakie są najlepsze sposoby wykorzystania tych wolnych czasów? Lisa Sicard z Small Biz Tipster przedstawia w tym poście kilka sugestii.

Dowiedz się, jak rozpocząć działalność gospodarczą w Internecie

Jeśli jesteś nowy w świecie biznesu, musisz nauczyć się wielu kroków, aby rozpocząć nowe przedsięwzięcie. Na szczęście świat online oferuje przedsiębiorcom wiele możliwości szybkiego rozpoczęcia działalności. Sprawdź ten post Decipher Zone autorstwa Mahipala Nehry, aby uzyskać przewodnik.

Twórz angażujące treści na potrzeby marketingu cyfrowego

Gdy już uruchomisz swoje nowe przedsięwzięcie, nadszedł czas, aby zaprezentować je potencjalnym klientom. Istnieje mnóstwo narzędzi i strategii marketingu cyfrowego, których mogą się nauczyć nowi właściciele firm. Jednak jedną z głównych kwestii, o których należy pamiętać, jest to, że treść powinna być jak najbardziej wciągająca. W tym poście BusinessLoad James Mayer udostępnia przewodnik dotyczący tworzenia angażujących treści marketingu cyfrowego.

Zainspiruj się tymi angażującymi przykładami postów na blogu

Gdy nauczysz się tworzyć angażujące treści, pomocne może być uczenie się od innych marketerów, którzy odnieśli sukces. Ten post Profit Blitz autorstwa Christophera Beniteza zawiera 25 angażujących przykładów postów na blogu, które mogą zainspirować Twoje własne treści. Po przeczytaniu przejdź do BizSugar, aby zobaczyć rozmowę społeczności.

Mistrz tworzenia witryn e-commerce

Jeśli planujesz prowadzić działalność e-commerce, tworzenie stron internetowych jest jedną z najważniejszych umiejętności, które musisz opanować. Na szczęście ten post z okazji iBusiness Day autorstwa Arjuna Solanki zawiera pełny przewodnik po tworzeniu witryn e-commerce w 2023 roku.

Zwiększ ruch i potencjalnych klientów dzięki tym trikom związanym z marketingiem treści

Gdy masz już strategię biznesową i dotyczącą treści, nadal istnieje wiele możliwości uczenia się, które mogą pomóc Ci ulepszyć. Na przykład te hacki autorstwa Erika Emanuellego mogą pomóc Ci zwiększyć ruch i prowadzić do witryny Twojej firmy. Członkowie BizSugar również podzielili się tutaj swoimi przemyśleniami na ten temat.

🔥 Empfohlen:  Od YouTube do CTV: wskazówki dla twórców filmów wideo, jak zapewnić pomyślne przejście

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoje ulubione treści dla małych firm zostaną wzięte pod uwagę w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij swoje wskazówki dotyczące wiadomości na adres: [email protected].