Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

10 najlepszych aplikacji dla opiekunów psów do zarabiania pieniędzy za opiekę nad zwierzętami w 2023 r

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 10 najlepszych aplikacji dla opiekunów psów do zarabiania pieniędzy za opiekę nad zwierzętami w 2023 r

Zwierzęta są teraz traktowane jak członkowie rodziny, dlatego wielu właścicieli zwierząt polega na aplikacjach, aby znaleźć opiekunów dla psów.

Sprawozdania z Badania Grand View pokazują, że oczekuje się, że wielkość globalnego rynku opieki nad zwierzętami domowymi będzie rosła w złożonym rocznym tempie wzrostu wynoszącym 11,52% w latach 2022-2030.

Wykorzystaj w pełni ten wzrost rynku, używając aplikacji do siedzenia dla psów, aby zarabiać pieniądze. To idealne dodatkowe zajęcie, jeśli nie masz nic przeciwko opiekowaniu się zwierzętami innych ludzi.

Najlepsze aplikacje do siedzenia dla psów w 2023 r

1. Łazik

Aplikacja Rover do opieki nad zwierzętami jest dziś popularną opcją, ponieważ ma ogromną bazę danych dla opiekunów i użytkowników. Opiekunowie zwierząt domowych mogą zdobywać odznaki potwierdzające ich specjalne umiejętności, takie jak zaświadczenia lekarskie i szkolenie z posłuszeństwa.

Ta aplikacja jest wysoce zalecana zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych opiekunów zwierząt domowych. Oferuje zasoby online do prowadzenia szkoleń dla nowych opiekunów zwierząt domowych.

Możesz pobierać od Rovera od 15 do 25 USD za godzinę, ale aplikacja zatrzymuje 20% Twoich zarobków.

2. Machnij

Machać to doskonała aplikacja do opiekowania się zwierzętami domowymi i wyprowadzania psów do zarabiania pieniędzy. Jedną z rzeczy, które właściciele zwierząt uwielbiają w korzystaniu z tej aplikacji, jest to, że mogą śledzić swoje zwierzaki za każdym razem, gdy opiekunowie psów zabierają je na spacer za pomocą GPS. Pozwala to również na szybką komunikację z właścicielami zwierząt.

Wag ma wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak Wag! Oznacz miejsce, w którym opiekunowie mogą uzyskać niezbędne informacje o zwierzętach znajdujących się pod ich opieką po zeskanowaniu kodu QR.

Możesz zarobić do 17 $ na godzinę z aplikacji, ale zabiorą 40% twoich zarobków.

3. Przynieś! Opieki nad Zwierzętami

Aportować! różni się od innych aplikacji do chodzenia z psem i siedzenia z psem. Właściciele zwierząt domowych nie wybierają swojego opiekuna. Zamiast tego muszą wymienić pracę i jej wymagania oraz przejrzeć aplikacje, aby znaleźć opiekunkę najlepiej wykwalifikowaną do ich potrzeb.

Możesz zarobić co najmniej 9 USD na godzinę dzięki Fetch! plus wskazówki, ale zanim zaczniesz, musisz wziąć udział w szkoleniu wprowadzającym i spotkać się z kimś z firmy.

4. Care.com

Care.com oferuje bezpłatne członkostwo, ale ma ograniczone funkcje w porównaniu z płatnym. Możesz korzystać z tej platformy jako osoba prywatna lub firma.

Zarejestruj się jako opiekun zwierząt w Care.com i zarabiaj od 8 do 11 USD za godzinę.

5. Petsitter.com

Petsitter.com to jedna z najlepszych aplikacji do przyjmowania psów, opieki nad zwierzętami, pielęgnacji zwierząt i szkolenia psów. Z tej platformy może korzystać każdy, ale jest ona zalecana dla opiekunów zwierząt z odrobiną doświadczenia.

🔥 Empfohlen:  Ponad 150 najlepszych nazw CashApp ($ Cashtags) do rozważenia na rok 2023

Możesz zarobić od 10 do 15 USD za godzinę na Petsitter.com, ale jeśli wybierzesz płatny plan, będziesz musiał zapłacić roczną opłatę abonamentową.

Powiązany: Legalne prace, które możesz wykonywać podczas podróży.

6. Petbacker

PetBacker to idealna aplikacja, jeśli nie chcesz przechodzić kilku testów przed podjęciem pracy jako opiekun zwierząt. Wypisz wszystkie oferowane przez siebie usługi, takie jak przyjmowanie zwierząt, wyprowadzanie psów i opieka nad zwierzętami, a szybko znajdziesz klientów.

Ta aplikacja ma opłatę za usługę w wysokości od 20% do 25%, ale pozwala zarobić około 10–15 USD za godzinę.

7. Opiekun zwierząt SitterCity

SitterCity nie sprawdza przeszłości i wyświetla odznaki w Twoim profilu, aby pokazać Twój status.

Sprawdź wytyczne platformy, jak stworzyć atrakcyjny profil, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie klientów. Na SitterCity możesz zarobić od 8 do 11 USD za godzinę.

8. Sniff and Go LLC

Powąchaj i idź jest dostawcą usług opieki nad zwierzętami z siedzibą w San Francisco. Po przejściu kompleksowego procesu rozmowy kwalifikacyjnej możesz pracować jako wyprowadzacz psów i zarabiać co najmniej 21,50 USD za godzinę.

Możesz także otrzymywać bonusy i wskazówki od poleconych klientów.

9. Przyjaciele zwierząt z Bay Area

Przyjaciółki z Bay Area to jedna z najlepszych aplikacji do wyprowadzania psów, jeśli jesteś w rejonie Zatoki San Francisco. Korzystając z tej aplikacji, możesz również oferować inne usługi, takie jak opieka nad zwierzętami domowymi i zakwaterowanie dla psów.

Średnia miesięczna pensja wynosi od 500 do 2000 USD, w zależności od liczby godzin pracy.

10. Sąsiedztwo

Następne drzwi jest podobny do Craiglist — pozwala łączyć się z lokalną społecznością, aby znaleźć prace związane z opieką nad zwierzętami domowymi i wyprowadzaniem psów. Po zarejestrowaniu się utwórz profil, który wyświetla oferowane przez Ciebie usługi i zacznij znajdować klientów.

Nextdoor jest bezpłatny i możesz ustalać własne stawki. To świetna platforma, jeśli chcesz szybko znaleźć klientów bez pośredników.

Co robi Pet Sitter?

Opiekunowie zwierząt opiekują się różnymi zwierzętami domowymi, podczas gdy ich właściciele pracują przez długie godziny lub wyjeżdżają na wakacje. Odpowiadają za karmienie i pojenie zwierząt, zabawę z nimi, pielęgnację ich sierści i opiekę zdrowotną.

Okres świadczenia usług przez petsitterów jest różny — mogą posadzić czyjegoś zwierzaka na kilka godzin lub kilka tygodni.

Siedzenie z psem vs. wejście na pokład vs. chodzenie

Opieka nad psem polega na tym, że opiekunka idzie do czyjegoś domu, aby opiekować się zwierzakiem, podobnie jak opieka nad dziećmi, podczas gdy pies na pokład ma miejsce, gdy właściciele zwierząt domowych wysyłają swoje zwierzęta do obiektu lub nieruchomości i mają kogoś do pilnowania swojego zwierzaka.

🔥 Empfohlen:  Ponad 50 najlepszych witryn zakupów online w USA

Z drugiej strony wyprowadzanie psów to czynność wyprowadzania psa, zwykle z miejsca zamieszkania psa, a następnie powrotu. Właściciele zwierząt często korzystają z aplikacji do wyprowadzania psów, aby znaleźć kogoś, kto wyprowadzi ich psy, jeśli będą zbyt zajęci.

Jak korzystać z aplikacji Pet Sitter, aby zarabiać pieniądze

Posiadanie konta w aplikacjach dla kotów i psów nie wystarcza już do zarabiania pieniędzy. Konkurencja jest zacięta, więc zaoferuj coś wyjątkowego, aby się wyróżnić. Oto kilka pomysłów:

 • Oferuj usługi internatu: Opiekunowie zwierząt oferujące usługi internatu zarabiają dwa razy więcej. Zanim zaoferujesz tę usługę, upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca na przewóz zwierząt.
 • Skorzystaj z algorytmu: Aby zostać czołowym dostawcą najlepszych aplikacji do opieki nad zwierzętami, szybko odpowiadaj na prośby i wiadomości.
 • Robić zdjęcia: Wyrób sobie nawyk robienia zdjęć spacerujących lub siedzących zwierząt domowych, aby pokazać właścicielom, jaki poziom uwagi i opieki możesz im zapewnić.

Korzyści z najlepszych aplikacji dla opiekunów psów

 1. Będziesz miał szansę opiekować się zwierzętami i zarabiać za to.
 2. Jeśli chcesz zrobić karierę w pracy ze zwierzętami — na przykład jako weterynarz, zoolog lub dietetyk zwierząt — korzystanie z najlepszych aplikacji do opieki nad psami w celu zarabiania pieniędzy będzie dobrze wyglądać w Twoim CV. Dodatkowe punkty, jeśli możesz uwzględnić zadowolonych klientów jako swoje referencje.
 3. Aplikacje do opieki nad psem mogą poprawić Twoje umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem, ponieważ niektóre zwierzęta mogą wymagać przestrzegania ścisłego harmonogramu karmienia.
 4. Petsitterzy mają luksus pracy, kiedy tylko chcą.
 5. Spędzanie czasu ze zwierzętami domowymi pomaga radzić sobie z depresją i samotnością, zapewniając towarzystwo.

Wady aplikacji Dog Sitter

 1. Wiele osób korzysta z najlepszych aplikacji do opieki nad zwierzętami, aby zarabiać pieniądze, co oznacza, że ​​praca może być rzadka. Jeśli wszyscy w Twojej lokalizacji oferują usługi opieki nad zwierzętami za pośrednictwem tych aplikacji, Twoje możliwości pracy mogą być ograniczone.
 2. Niektórzy właściciele zwierząt domowych będą wymagać podawania leków zwierzętom. Nie zawsze jest to przyjemne doświadczenie, zwłaszcza jeśli zwierzę już wie, w jaki sposób chowasz pigułkę.
 3. Właściciele zwierząt domowych mogą być wybredni i mieć nietypowe prośby, od ręcznego krojenia kurczaka na jednocalowe kawałki po używanie białego szumu, aby uśpić zwierzęta.
 4. Jeśli jesteś zwierzęciem domowym we własnym domu, możesz potrzebować samochodu do odbierania i podrzucania zwierząt.

Maksymalizuj zarobki dzięki najlepszym aplikacjom do siedzenia dla psów

Oferowanie usług za pomocą aplikacji do opieki nad psem to świetny sposób na zarabianie pieniędzy. Wystarczy użyć odpowiedniej aplikacji i wdrożyć odpowiednie strategie, aby przyciągnąć więcej klientów!

🔥 Empfohlen:  Pakowanie orzeszków ziemnych: najlepszy wybór dla Twojej firmy

Często zadawane pytania

Jaka jest najlepsza aplikacja do siedzenia dla psa?

Rover to najlepsza aplikacja do opieki nad psem, ponieważ pozwala szukać opiekunów, którzy pasują do Ciebie, Twojego psa i budżetu. Rover zapewnia również bezpieczną platformę do rezerwacji i płacenia za usługi opieki nad psem oraz oferuje światowej klasy obsługę klienta.

Rover kontra Wag: co jest lepsze?

Aplikacja Rover jest lepsza, ponieważ aplikacja zajmuje mniej czasu, więc możesz zacząć pracę wcześniej. Korzystanie z Rovera zapewnia również więcej zarobionych pieniędzy — aplikacja pobiera tylko 20% prowizji, podczas gdy Wag dostaje 40%.

Ile można zarobić na wyprowadzaniu psów?

Średnio zarabiają osoby wyprowadzające psy w USA 15,57 $ za godzinę.

Jaka jest najlepsza aplikacja do opieki nad zwierzętami?

Rover jest nadal najlepszą aplikacją do opieki nad zwierzętami, ponieważ możesz znaleźć opiekunów, którzy zaopiekują się Twoimi psami, kotami, świnkami morskimi, chomikami i innymi zwierzętami domowymi. Ma również gwarancję rezerwacji, więc gdy zarezerwowany opiekun zostanie odwołany w ostatniej chwili, Rover zagwarantuje znalezienie nowego opiekuna.

Czy istnieje aplikacja dla opiekunów kotów?

Tak, są teraz aplikacje do opieki nad zwierzętami dla kotów. Na przykład Meowtel pozwala znaleźć i zarezerwować zaufanych domowych opiekunów kotów, którzy są w pełni ubezpieczeni.

Czy warto być petsitterem?

Tak, zwłaszcza jeśli naprawdę kochasz zwierzęta. Bycie opiekunem zwierząt daje Ci możliwość podróżowania i spędzania większej ilości czasu ze zwierzętami, jednocześnie zarabiając.

Powiązany: Oto inne sposoby zarabiania pieniędzy w Internecie iw domu.