Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

10 najlepszych sposobów zarabiania na oglądaniu filmów w 2023 r

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 10 najlepszych sposobów zarabiania na oglądaniu filmów w 2023 r

Szukasz dodatkowych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie? Rozważ poniższe opcje i zarabiaj na oglądaniu filmów.

Istnieje kilka aplikacji dostępnych na Androida i iPhone’y, które faktycznie wynagradzają cię za oglądanie filmów, reklam i reklam online w wolnym czasie.

Dołączenie do nich jest bezpłatne i chociaż nie zarobisz dużo pieniędzy, dodatkowa gotówka może być warta twojego czasu.

Co ważniejsze, ponieważ już teraz spędzasz dużo czasu na telefonie komórkowym, a reklamy wideo są wszędzie, równie dobrze możesz zarabiać.

Poniżej znajdują się niektóre z najlepszych sposobów zarabiać na oglądaniu filmów w USA i Kanadzie.

Jak zarabiać na oglądaniu filmów

Ta dodatkowa zgiełk nie wymaga inwestycji z góry, o ile masz dostęp do smartfona, tabletu, komputera i Internetu.

Podobnie jak najlepsze witryny z ankietami, do nich można dołączyć za darmo i są one legalne na podstawie prawdziwych recenzji użytkowników.

Oto krótki przegląd czterech najlepszych sposobów na zdobycie łatwych pieniędzy:

  • Swagbucks: Ta strona płaci Ci za oglądanie filmów, wypełnianie ankiet i granie w gry. Zdobądź 10 $ bonusu.
  • Ankieta ćpuna: Zarabiaj do 50 $ na ankiecie i otrzymuj płatności za pośrednictwem PayPal lub kart podarunkowych. Podpisz tutaj.
  • MojePunkty: Oprócz oglądania filmów zarabiasz na zakupach i drukowaniu kuponów. Odbierz bezpłatną kartę podarunkową o wartości 10 USD.

Poniższe witryny wypłacają Twoje zarobki gotówką za pośrednictwem systemu PayPal lub możesz wymienić je na popularne karty upominkowe.

1. Swagbucks

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w Swagbucks, zostawiasz pieniądze na stole. Ta strona oferuje jeden z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie.

Każdego dnia do członków Swagbucks wysyłanych jest ponad 7000 kart podarunkowych, które do tej pory wypłaciły nagrody o łącznej wartości ponad 800 milionów dolarów.

Swagbucks płaci Ci za oglądanie zabawnych filmów online, wypełnianie płatnych ankiet, zakupy online, granie w gry i nie tylko.

🔥 Empfohlen:  12 najlepszych aplikacji na Etsy

Zdobyte punkty można wymienić na gotówkę lub karty podarunkowe, w tym na Walmart i Amazon. Co więcej, przy pierwszym dołączeniu otrzymasz bonus powitalny w wysokości 5 USD.

Możesz rzucić okiem na naszą recenzję Swagbucks, aby uzyskać więcej informacji.

DOŁĄCZ DO SWAGBUCKS (BONUS 5 USD)

2. MojePunkty

MyPoints to firma obsługiwana przez tę samą organizację, która prowadzi Swagbucks.

Od momentu powstania w 1996 roku, MyPoints nagradza członków za oglądanie filmów, wypełnianie ankiet, granie w gry i czytanie e-maili.

Zdobyte punkty można wymienić na bezpłatne karty podarunkowe Amazon, gotówkę PayPal, mile podróżne i ponad 75 różnych popularnych kart podarunkowych.

Nowi członkowie otrzymują kartę podarunkową o wartości 10 USD (Amazon lub Walmart), a członkostwo jest bezpłatne.

ODBIERZ KARTĘ PODARUNKOWĄ 10 USD

3. KashKick

KashKick jest podobny do niektórych innych witryn opisanych powyżej. Po dołączeniu do bezpłatnej platformy otrzymujesz wynagrodzenie za wypełnianie ankiet, oglądanie filmów, przeszukiwanie Internetu i nie tylko.

Możesz wypłacić swoje zarobki, zaczynając od niskiego progu 5 USD za pośrednictwem PayPal.

DOŁĄCZ DO KASHKICKA

4. Nielsen komputer i telefon komórkowy

Większość ludzi będzie zaznajomiona z ocenami Nielsen TV. Ta sama firma oferuje również Nielsen Computer Mobile Panel, który płaci 50 USD rocznie za proste pobranie i zainstalowanie aplikacji.

Możesz korzystać z aplikacji na smartfonie, tablecie lub komputerze, która anonimowo śledzi korzystanie z Internetu do celów badania rynku.

Możesz zmaksymalizować swoje zarobki, biorąc udział w comiesięcznych loteriach.

DOŁĄCZ DO NCP

5. Opinia amerykańskiego konsumenta

Spraw, by Twoje opinie się liczyły, dołączając do American Consumer Opinion (ACOP), panelu badań rynkowych działającego w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Członkowie otrzymują wynagrodzenie za wypełnianie ankiet i testowanie nowych reklam, w tym reklam wideo i produktów.

ACOP ma ponad 7 milionów aktywnych członków, a swoje nagrody możesz wymienić na gotówkę, środki PayPal lub Hyperwallet.

🔥 Empfohlen:  Najlepszy CRM dla małych firm: 10 najlepszych programów do wyboru

DOŁĄCZ DO AKOP

6. Skrzynka odbiorczaDolary

InboxDollars zapłacił swoim członkom ponad 59 milionów dolarów i jest uważany za jedną z najlepiej zarabiających witryn.

Sposoby zarabiania na platformie obejmują oglądanie filmów i treści telewizyjnych, wypełnianie ankiet, granie w gry, zakupy online, czytanie e-maili i nie tylko.

Przy pierwszej rejestracji otrzymujesz bonus powitalny i możesz zarobić do 25 $ z wirtualnych zdrapek wideo.

Płatnych filmów jest mnóstwo w InboxDollars, z maksymalnie 20 interesującymi filmami dostępnymi codziennie.

Możesz łatwo wypłacić swoje zarobki w gotówce przez PayPal, gdy saldo osiągnie 30 USD lub więcej. Uzyskaj więcej informacji na ich temat w tej recenzji InboxDollars.

ZAREJESTRUJ SIĘ DO INBOXDOLLARÓW

7. FusionCash

FusionCash to internetowa strona z nagrodami, która płaci członkom za oglądanie filmów, testowanie aplikacji mobilnych, granie w gry i nie tylko.

Nowi członkowie otrzymują premię rejestracyjną w wysokości 5 USD, a swoje zarobki można wypłacić za pośrednictwem systemu PayPal.

Wszystkie płatności z tej strony są w dolarach amerykańskich.

8. iRazoo

iRazoo to strona z nagrodami, która płaci za dzielenie się opiniami i oglądanie filmów. Kiedy po raz pierwszy dołączasz do serwisu, otrzymujesz 500 darmowych punktów. Punkty zdobyte za wykonywanie prostych zadań można wymienić na bezpłatne karty podarunkowe.

iRazoo TV oferuje kilka kanałów, w tym filmy krótkometrażowe, nowe reklamy, recenzje filmów, samouczki kulinarne i wiele innych. Nie będziesz się nudzić!

W chwili pisania tego tekstu iRazoo twierdzi, że wypłaciło członkom nagrody pieniężne w wysokości ponad 103 milionów dolarów.

9. SukcesBux

Jest to płatna witryna, która istnieje od 2012 roku.

Członkowie otrzymują wynagrodzenie za klikanie, oglądanie reklam, wypełnianie ankiet, słuchanie radia, uczestnictwo w ofertach i polecanie innych.

Twierdzą, że do tej pory zapłacili członkom 26 108 $.

10. Badania Vindale’a

Ten panel badań rynku istnieje już od jakiegoś czasu i płaci użytkownikom za oglądanie filmów i wyrażanie opinii, czytanie e-maili, odpowiadanie na ankiety i polecanie znajomych.

🔥 Empfohlen:  11 sposobów nagradzania ciężko pracujących pracowników (i zachęcania do bardziej wzorowych zachowań)

Jedną wielką zaletą Vindale jest to, że otrzymujesz zapłatę w prawdziwej gotówce. Otrzymujesz również 5 USD za każdego znajomego, którego polecisz na stronie.

Z ponad 7 milionami dolarów wypłaconymi członkom w gotówce, ta strona jest warta sprawdzenia.

Ile pieniędzy możesz zarobić oglądając filmy?

Oglądanie reklam wideo online nie przyniesie Ci dużych pieniędzy. Jako dodatkowy występ, który podejmujesz w wolnym czasie, może generować dodatkową gotówkę, którą przeznaczasz na spłatę zadłużenia.

Aby uzyskać mnóstwo innych sposobów zarabiania pieniędzy, sprawdź tę listę aplikacji pasywnego dochodu.

Inne sposoby zarabiania online

Zarabiaj, aby oglądać często zadawane pytania dotyczące filmów

Jak mogę zarabiać na oglądaniu filmów?

Zarejestruj się w aplikacjach i witrynach wymienionych powyżej, aby zyskać możliwość zarobienia dodatkowej gotówki za pośrednictwem systemu PayPal i kart podarunkowych podczas oglądania filmów online. Wystarczy dostęp do telefonu, tabletu lub komputera oraz internetu.

Jak mogę otrzymać darmowe pieniądze PayPal?

Aplikacje, które płacą Ci za oglądanie filmów, reklam i reklam, często wypłacają Twoje nagrody za pośrednictwem PayPal. Możesz także wymieniać swoje zarobki na karty podarunkowe od popularnych sprzedawców detalicznych. Oto kilka dodatkowych sposobów zarabiania darmowych pieniędzy PayPal.