Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

10 porad i wskazówek dotyczących utrzymania zdrowych przepływów pieniężnych w małej firmie

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 10 porad i wskazówek dotyczących utrzymania zdrowych przepływów pieniężnych w małej firmie

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Małe firmy często działają przy napiętym budżecie. Jednak z biegiem czasu możesz nauczyć się kilku sztuczek zwiększających przychody i oszczędzających pieniądze, co doprowadzi do zdrowszego przepływu środków pieniężnych. Uczenie się od innych odnoszących sukcesy właścicieli firm może przyspieszyć ten proces. Poniżej znajdziesz wskazówki od członków internetowej społeczności małych firm.

Dowiedz się o różnych rodzajach opłat bankowych

Banki pobierają opłaty za różne produkty i usługi. Całkowite uniknięcie wszystkich opłat może nie być wykonalne dla większości firm. Ale poznanie różnych typów może pomóc, abyś nie płacił więcej, niż potrzebujesz. Harry i Sally Vaishnav z Small Biz Viewpoints omawiają kilka z nich w tym poście.

Zarabiaj z Patreonem

Tworzenie treści może być świetnym sposobem na nawiązanie kontaktu z potencjalnymi klientami i udostępnienie cennych informacji. Jednak w pewnym momencie przedsiębiorcy mogą być zmuszeni znaleźć sposób na zarabianie na swoich treściach. Corrie Alexander na blogu Work at Home Woman opisuje, jak wykorzystać w tym celu Patreona. Członkowie BizSugar przedstawili tutaj swoje własne przemyślenia.

Skutecznie zarządzaj przepływem środków pieniężnych w swojej firmie

Zdrowy przepływ środków pieniężnych może pomóc Twojej firmie w wygodnym opłacaniu wydatków i inwestowaniu w możliwości rozwoju. Jednak wiele firm ma problemy w tym obszarze. Uzyskaj wskazówki w tym poście na temat dyrektora generalnego SMB autorstwa Ivana Widjayi.

Zastanów się, za co płacisz jako nowy franczyzobiorca

Zakup franczyzy może zapewnić wiele zyskownych możliwości. Dostępne są różne opcje dla różnych budżetów. Zanim jednak podejmiesz decyzję, ważne jest, aby zastanowić się, za co płacisz. Joel Libava omawia ten temat szerzej w tym poście OpenWorks.

🔥 Empfohlen:  Jak szybko zarobić 10 dolarów: 30 legalnych sposobów w 2023 r

Zwiększaj przychody dzięki najnowszym trendom w handlu elektronicznym

W branży e-commerce musisz sprzedawać produkty, aby generować dodatkowe przychody. Oznacza to pozostawanie w kontakcie z doświadczeniami klientów i dowiadywanie się, czego chcą. Istnieje kilka trendów, które mogą kierować Twoimi decyzjami podczas aktualizacji sklepu, w tym te opisane w poście Pixel Productions autorstwa Nayany Bhasurasen.

Znajdź najlepsze oferty AppSumo w tym miesiącu

Oszczędzanie pieniędzy może być również skutecznym sposobem na poprawę wyników finansowych Twojej firmy. AppSumo to pomocne źródło informacji o wyszukiwaniu ofert online. W tym poście na 99signals Sandeep Mallya wymienia kilka najlepszych ofert ze stycznia 2023 r. Do dyskusji dołączyła się tutaj społeczność BizSugar.

Wprowadź sprzedaż miękką do swojej strategii sprzedaży

Zwiększanie sprzedaży bezpośredniej może radykalnie poprawić przepływ środków pieniężnych w Twojej firmie. Może to wymagać od Ciebie i Twojego zespołu sprzedaży nauczenia się nowych technik, takich jak miękka sprzedaż. Pełne wyjaśnienie znajdziesz w poście SmallBiz Technology autorstwa Macauleya Keevinsa.

Uzyskaj list dobrej opinii

W pewnym momencie Twoja firma może szukać zewnętrznych inwestorów lub możliwości finansowania, aby się rozwijać. Prawdopodobnie będziesz musiał dostarczyć inwestorom lub pożyczkodawcom kilka dokumentów – w tym list lub zaświadczenie o dobrej reputacji. Nellie Akalp z CorpNet wyjaśnia, czym jest ten dokument i kiedy może być potrzebny.

Dowiedz się, jak marketerzy wydają swoje pieniądze w 2023 r

Często warto zainwestować prawdziwe pieniądze w marketing. Ale nie wszystkie cele i kampanie są warte swojej ceny. Aby mądrze wydawać budżet firmy, pomocne może być poznanie, jak efektywnie wydają inni marketerzy. W tym poście Neil Patel szczegółowo omawia tę kwestię.

Zamień swoją wymarzoną aplikację w rzeczywistość

Czasami zwiększenie przychodów oznacza wypróbowanie zupełnie nowego pomysłu lub przedsięwzięcia biznesowego. Jeśli zawsze chciałeś dodać do tego aplikację mobilną, może to być idealny moment. Chetan Saxena dzieli się więcej w tym poście Umysł bez granic.

🔥 Empfohlen:  Chcesz zbudować lepszy blog? Popraw swoje pisanie i zarabiaj na swoich treściach, korzystając z tych wskazówek

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoje ulubione treści dla małych firm zostaną wzięte pod uwagę w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij swoje wskazówki dotyczące wiadomości na adres: [email protected].


Table of Contents