Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

10 sposobów na reklamę swojej firmy za mniej niż 50 dolarów

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 10 sposobów na reklamę swojej firmy za mniej niż 50 dolarów

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Wiele małych firm nadal nie wydaje wystarczającej ilości środków na reklamę, aby uzyskać dobre wyniki, choć wiedzą, że powinny. Jednym z powodów jest ograniczony budżet, ale czy wiesz, że istnieją pewne solidne pomysły na tanią reklamę, które są skuteczniejsze, niż myślisz?

Tanie pomysły na reklamę

Oto 10 tanich pomysłów na reklamę, dzięki którym możesz rozreklamować swoją firmę za mniej niż 50 dolarów.

Aplikacje serwisowe

Ben Taylor jest założycielem HomeWorking Club. Wskazuje kilka aplikacji jako tanich sposobów reklamy.

„Jeśli Twoja firma świadczy usługi, aplikacje takie jak TaskRabbit i Thumbtack pomogą Ci nawiązać kontakt z klientami, którzy ich potrzebują” – pisze.

TaskRabbit pobiera opłatę rejestracyjną w wysokości 25 USD.

Tablice ogłoszeń

Sugeruje także przejście do starej szkoły i skorzystanie z tablic ogłoszeniowych w miejscach takich jak supermarkety. Pakiet markerów i kart mowy jest tani.

Wizytówki

Więcej sugestii starej szkoły, które działają i mieszczą się w budżecie. Vistaprint może dostarczyć 100 wizytówek za znacznie poniżej 50 dolarów.

Jeśli chodzi o projekt, możesz skorzystać z szablonu lub stworzyć własny. Jeśli projektujesz własną wizytówkę, pamiętaj o prostocie. Pamiętaj o dołączeniu sloganów i danych kontaktowych.

Możesz także uiścić niewielką opłatę lokalnym restauracjom/firmom za pozostawienie kart w kasie. Wizytówki ładnie mieszczą się w rogach tablic ogłoszeniowych w miejscach publicznych.

Określenie ROI dla nich może być nieco trudne, ponieważ rozdajesz je w przestrzeni fizycznej. Zapytaj nowych klientów, jak znaleźli Twoją firmę. Otrzymasz informację o ich skuteczności.

Grupy na Facebooku

„Istnieje wiele możliwości reklamy na Facebooku” – pisze Taylor. „Na podstawowym poziomie możesz nawet być w stanie promować swoją firmę w grupach lokalnych. Przy budżecie wynoszącym 50 USD i dobrym kierowaniu możesz dotrzeć do wielu docelowych klientów.

🔥 Empfohlen:  Jak napisać list o podwyżce ceny + przykłady

Możesz także stworzyć własną grupę na Facebooku. Jako mała firma masz możliwość umieszczenia jej w kategorii kupna i sprzedaży.

Kolejna szybka wskazówka, dzięki której Twoje wydatki reklamowe pójdą dalej. Organizowanie dni tematycznych dla Twojej grupy na Facebooku przyciągnie ludzi. Dobrym przykładem jest proszenie ludzi o podzielenie się swoimi skargami w poniedziałek.

HARO

Zarejestruj się jako źródło. Reporterzy i pisarze szukają w HARO ekspertów, którzy mogliby komentować pisane przez nich artykuły. Dostępna jest subskrypcja standardowa z miesięcznym budżetem poniżej 50 USD. Dzięki linkom zyskasz dobrą ekspozycję i zajmiesz pozycję eksperta.

Marketing e-mailowy

Jared Weitz, dyrektor generalny i założyciel United Capital Source Inc, uważa, że ​​e-maile działają.

„Przeprowadź kampanię e-mailową” – pisze. „Istnieje wiele świetnych, tanich narzędzi, takich jak MailChimp, które pozwolą Ci wysyłać profesjonalnie przygotowane e-maile. Możesz nawet śledzić współczynniki otwarć, kliknięcia linków i widoczność dla tych, którzy rezygnują z subskrypcji.

Marketing e-mailowy działa najlepiej, gdy jest regularny i konsekwentny. Jeśli masz na liście imiona, możesz je dodać, aby spersonalizować wysyłane e-maile.

Infografiki

Wizualne infografiki to skuteczne sposoby reklamy. Istnieje wiele różnych opcji. Wiele bezpłatnych i płatnych opcji, które kosztują poniżej 50 USD miesięcznie.

Małe firmy powinny naprawdę przyjrzeć się tym bliżej. Według HubSpot prawie wszystkie informacje, które otrzymuje nasz mózg, mają charakter wizualny. Dobrym pomysłem jest rozpoczęcie od przedstawienia wiadomości krótkim podsumowaniem.

Reklamy w mediach społecznościowych

Za 30 dolarów możesz dotrzeć do tysięcy potencjalnych klientów. Zanim jednak zaczniesz, musisz określić cel. Facebook i Instagram to dwa najlepsze miejsca do działania.

Przekonasz się, że każda platforma mediów społecznościowych ma wskaźnik, którego możesz użyć do oceny jej skuteczności. Google AdWords korzysta z Wyniku Jakości. Facebook wykorzystuje Wynik Trafności. Wersja na Facebooku jest dość prosta w użyciu. Wynik jeden oznacza, że ​​Twoja reklama nie radzi sobie dobrze. Wyższe liczby mówią coś przeciwnego.

🔥 Empfohlen:  Jak rozpocząć działalność związaną z rzęsami

Istnieje kilka sposobów na zwiększenie ich skuteczności. Pierwszym z nich jest zawężenie grupy docelowej, aby uzyskać większe zaangażowanie. Niezależnie od tego, z jakich mediów społecznościowych korzystasz, warto zadbać o przyciągający uwagę obraz reklam.

Webinaria

Są skuteczne, ale nie zawsze tanie. Jeśli możesz obsłużyć miesięczną subskrypcję, jest tutaj kilka możliwości do przejrzenia. ClickMeeting jest dobry.

Oto kilka dobrych wskazówek, jak sprawić, by zadziałały. Wizualizacje są ważne. Chociaż możesz to zrobić tanio cyfrowo, chcesz mieć ładne slajdy, które przyciągną uwagę. Posiadanie ulotek to kolejny dobry pomysł. Zrzut ekranu wszystkich slajdów daje potencjalnym klientom coś, na co warto zwrócić uwagę.

Marketing afiliacyjny

Powinieneś być w stanie znaleźć tutaj dobrą usługę, która mieści się w miesięcznym budżecie. GoAffpro oferuje połączenie z wpływowymi osobami na Instagramie za 19 USD miesięcznie.

Jest kilka rzeczy, na które mała firma musi zwrócić uwagę, aby w pełni wykorzystać jakąkolwiek usługę. Po pierwsze, ważne jest, aby poszukać opcji umożliwiającej śledzenie w czasie rzeczywistym.

Chcesz mieć dostęp do danych w czasie rzeczywistym na temat kliknięć i wyświetleń. To dobry sposób, aby upewnić się, że Twoje działania marketingowe idą we właściwym kierunku.Table of Contents