Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

10 wskazówek branżowych, które pomogą nowym właścicielom firm odnieść sukces

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 10 wskazówek branżowych, które pomogą nowym właścicielom firm odnieść sukces

Rozpoczynając działalność gospodarczą, często pomocne jest uzyskanie wskazówek od bardziej doświadczonych przedsiębiorców. Te wskazówki mogą być jeszcze bardziej skuteczne, jeśli zostaną dostosowane do Twojej niszy lub branży. Poniżej przeczytaj wskazówki od członków internetowej społeczności małych przedsiębiorstw, które są skierowane do określonych typów przedsiębiorstw, od firm planistycznych po firmy budowlane.

Zachwyć publiczność wydarzenia

Jeśli planujesz wydarzenia specjalne lub wykorzystujesz je w ramach strategii swojej marki, musisz potrafić zachwycić swoich uczestników. Wymaga to specyficznych umiejętności i technik, w rozwijaniu których właściciele firm mogą potrzebować pomocy. W tym poście Ivan Widjaya z Biz Penguin szczegółowo opisuje sześć sekretów tworzenia urzekających wydarzeń.

Dowiedz się, jak rozwijać swoją firmę zajmującą się marketingiem cyfrowym

Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się marketingiem cyfrowym, prawdopodobnie znasz strategie potrzebne do promowania firm swoich klientów. A co z marketingiem własnych usług? Lisa Sicard z Inspire to Thrive oferuje wskazówki w tym poście.

Skorzystaj z tych strategii marketingu treści, aby promować firmy budowlane i handlowe

Strategie marketingu treści prawdopodobnie będą wyglądać nieco inaczej w przypadku firm budowlanych niż w przypadku sklepów detalicznych. Ważne jest, aby dostosować przekaz i sposób dostawy specjalnie do branży i docelowych klientów. W tym poście InvoiceBerry Ana Mladenovc dzieli się strategiami marketingu treści dostosowanymi do firm budowlanych i handlowych.

Rozpocznij własną działalność związaną z mydłem w domu

Luksusowe mydła cieszą się dużym zainteresowaniem. I nie potrzebujesz drogiej lokalizacji ani ton wysokiej klasy sprzętu, aby zbudować własny biznes w tej branży. Tak naprawdę możesz prowadzić swoją działalność bezpośrednio z domu. Dowiedz się, jak to zrobić, czytając ten post na blogu Kobieta pracująca w domu autorstwa Nell Taliercio.

Znajdź odpowiednie rozwiązania programowe dla branży produkcyjnej

Oprogramowanie może stanowić główną część każdej operacji produkcyjnej. Dostępnych jest jednak wiele programów ułatwiających różne etapy procesu. Sprawdź ten post Decipher Zone autorstwa Mahipala Nehry, aby zapoznać się z niektórymi opcjami dostosowanymi do tego typu działalności.

🔥 Empfohlen:  Back Bar Cooler: najpopularniejsze produkty dla Twojej firmy

Opanuj SEO dla swojego sklepu Shopify

Jeśli planujesz rozpocząć działalność e-commerce, Shopify jest jedną z najlepszych platform do rozważenia. SEO jest niezbędnym elementem, który należy dodać do swojej strategii marketingowej. Ten post Cybernaira autorstwa Shamsudeena Adeshokana zawiera kilka wskazówek, które pomogą początkującym opanować tę technikę.

Bądź na bieżąco z przyszłością generatywnej sztucznej inteligencji

Jeśli Twoja firma korzysta ze sztucznej inteligencji w którejkolwiek operacji, postęp technologiczny może mieć ogromny wpływ na Twoją firmę. W szczególności generatywna sztuczna inteligencja rozwija się szybko. Przeczytaj ten post Entrepreneur World autorstwa Arjuna Solanki, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat przyszłości generatywnej sztucznej inteligencji.

Twórz angażujące wideo za pomocą InVideo

Wiele firm może wykorzystać siłę marketingu wideo. Zwłaszcza kamerzyści muszą zdawać sobie sprawę z najnowszych narzędzi i strategii tworzenia wysokiej jakości treści wideo. InVideo to potężna opcja, o której firmy powinny wiedzieć. Szczegółowe informacje na temat tego narzędzia można znaleźć w poście New Horizons 123 autorstwa Julie Weishaar.

Zainspiruj się przykładami z blogów na temat zdrowia i fitnessu

Jeśli interesujesz się zdrowiem i fitnessem, blogowanie na te tematy może być idealnym pomysłem na biznes. Na szczęście blogerów zajmujących się tą tematyką jest już wielu, więc możesz czerpać z nich inspiracje. Sprawdź przykłady w tym poście Kreatora blogowania autorstwa Lyn Wildwood.

Zastanów się, dlaczego blogi zawodzą

Jeśli jednak myślisz o wejściu do świata blogów, ważne jest, aby wziąć pod uwagę niektóre projekty, które się nie powiodły. Zrozumienie pułapek tych blogerów może pomóc uniknąć tego samego losu. W tym poście Dan Swords pisze o tym, jak urok szybkiej gotówki doprowadził do upadku wielu blogów. Członkowie BizSugar podzielili się tutaj własnymi przemyśleniami.

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoje ulubione treści dla małych firm zostaną wzięte pod uwagę w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij swoje wskazówki dotyczące wiadomości na adres: [email protected].

🔥 Empfohlen:  Opis stanowiska Account Executive: Szablony dotyczące zatrudniania w Twojej firmie