Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

11 legalnych sposobów na zdobycie darmowych kart i kodów Roblox w 2023 roku

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 11 legalnych sposobów na zdobycie darmowych kart i kodów Roblox w 2023 roku

Prawdopodobnie zauważyłeś – zdobycie Robluxa jest trochę drogie. Jeśli jesteś zapalonym graczem, wiesz już, jak duży może być rachunek za gry takie jak PUBG, Minecraft itp.

Istnieje wiele stron internetowych, które twierdzą, że dają darmowe kody Roblox, ale wiele z nich nie jest legalnych. W najlepszym razie spam, w najgorszym „zainfekuj cię złośliwym oprogramowaniem”, a najbardziej irytujące z nich to generatory kodu, które twierdzą, że dają ci te bezpłatne kody. Ale one nigdy nie działają, prawda?

W tym poście omówimy wiele sposobów, w jakie możesz legalnie zdobyć kody Roblox i karty podarunkowe za darmo, a także pomożesz uniknąć irytujących oszustw.

Czym są karty podarunkowe i kody Roblox?

Czasami gry oferują kody promocyjne, które można wykorzystać na ich stronie internetowej lub w grze, na przykład kody Gearbox Shift.

Kody Roblox są takie same; są to tajne kody do wykorzystania na stronie internetowej Roblox. Z prawdziwym kodem otrzymasz darmowe wirtualne przedmioty i walutę, która zapewnia dostęp do ekskluzywnych przedmiotów premium i subskrypcji.

Istnieje wiele stron internetowych, które oferują darmowe kody kart Roblox, ale trudno jest oddzielić legalne od oszustw.

Jak zdobyć darmowe karty podarunkowe Roblox

Istnieje kilka witryn internetowych, w których można się zarejestrować i które umożliwiają wykonywanie drobnych zadań lub ankiet w walucie używanej przez tę witrynę. Można to wymienić na karty podarunkowe i kody Roblox.

W tym poście omówimy kilka z nich, aby zacząć, ale pamiętaj, że nie wszystkie z nich oferują karty podarunkowe Roblox. W takim przypadku możesz wykorzystać kartę podarunkową Visa do wykorzystania na stronie internetowej Roblox.

Gdy wykorzystasz kartę podarunkową ze strony internetowej, na której się zarejestrowałeś, zostanie ona wysłana na Twój adres e-mail w pliku, skąd możesz zabrać kartę bezpośrednio na oficjalną stronę Roblox i wymienić ją na kody.

Kody można wymienić na zakup niestandardowego sprzętu z katalogu Roblox, wraz ze specjalnymi zdolnościami, których można użyć w bitwach dla wielu graczy.

Możesz go również używać do tworzenia grup, klanów, a nawet przesyłania miniatur zdjęć do swoich Miejsc.

A najlepsze jest to, że możesz zabrać te przedmioty zakupione w Roblux i sprzedać je lub wymienić na dużo waluty. Założę się, że podoba ci się dźwięk większej ilości Robluxa, co?

Strony internetowe, na których można otrzymać bezpłatne karty podarunkowe Roblox

1. NagrodaBuntownik

PrizeRebel może nie brzmieć tak znajomo, jak niektóre inne witryny z ankietami / mikrozadaniami na tej liście, ale działa w podobny sposób.

Możesz zarabiać pieniądze, wypełniając małe ankiety, grając w gry, oglądając reklamy i filmy, a nawet przeglądając sieć w normalny sposób.

🔥 Empfohlen:  Chcesz w tym roku rozpocząć nową działalność? Przeczytaj najpierw te porady ekspertów

Każde 100 punktów to 1 $, a próg wypłaty to 500 punktów – czyli 5 $.

Jest to jedna z najlepszych opcji, ponieważ oferuje bezpośrednie karty podarunkowe Roblox, które możesz wykorzystać.

Dowiedz się więcej w tej recenzji PrizeRebel.

2. Ankietowy ćpun

Survey Junkie ma wiele ankiet, które są krótkie i proste, dzięki czemu możesz je wypełnić w wolnym czasie podczas oglądania telewizji lub surfowania po sieci. Większość płaci od 1 do 3 $.

Minimalna kwota, którą musisz mieć na swoim koncie, aby dokonać wypłaty, to 10 USD i możesz wypłacić pieniądze na karty podarunkowe lub depozyt PayPal.

Ta opcja nie oferuje bezpośredniej karty podarunkowej Roblox, ale zarobione pieniądze można łatwo wykorzystać, aby ją zdobyć.

Dowiedz się więcej z tej recenzji Survey Junkie.

3. Pomyłka

Mistplay może wydawać się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, ale jest legalne! Grasz w gry na telefonie, aby zarabiać pieniądze. Chociaż nie będą to pieniądze typu „przeprowadzka do LA”, będą wystarczające dla twoich potrzeb.

Zarabianie gotówki za pomocą tej aplikacji jest nie tylko łatwe i przyjemne, ale często mają karty podarunkowe Roblux, które możesz wymienić na miejscu, dzięki czemu jest to zarówno usprawnione, jak i zabawne.

4. Markowe ankiety

Branded Surveys to, jak zapewne można się domyślić z tytułu, kolejna witryna z ankietami, w której można potencjalnie zdobyć punkty za darmowe karty upominkowe Roblox.

Wypełniasz proste ankiety, zdobywasz gotówkę, a następnie używasz tej gotówki, aby zdobyć trochę Robloxa.

Mają wyższy próg wypłaty niż inni, ale mają znacznie więcej dostępnych ankiet dla każdego użytkownika.

Płatności są dokonywane na Twój PayPal, którego możesz następnie użyć do zakupu swojego Robloxa.

Dowiedz się więcej z tej recenzji ankiet markowych.

5. Swagbucks

Swagbucks jest prawdopodobnie najbardziej znaną z tych witryn, zarabiając miliony dla swoich użytkowników każdego roku. Możesz wykonywać ankiety i zadania, aby zarabiać pieniądze.

Niestety, Swagbucks nie ma bezpośredniej karty podarunkowej Roblox, ale podobnie jak wiele innych na tej liście, możesz wymienić gotówkę na zakup Roblox.

6. Tellwuta

Tellwut to kolejna witryna z ankietami, w której możesz wykonywać małe zadania i odpowiadać na pytania, aby zarobić trochę gotówki.

Są całkiem zabawne, ponieważ zawierają ankiety i ankiety, w których pytasz o opinię na istotne tematy, takie jak programy telewizyjne i filmy.

Tellwut nie ma obecnie kart podarunkowych Roblox, ale możesz wymienić zarobioną gotówkę i łatwo użyć jej do zakupu Robuxa.

Dowiedz się więcej z tej recenzji Tellwuta.

7. Darmowa gotówka

Freecash to kolejna strona z ankietami, za pomocą której możesz zdobyć darmowe karty upominkowe Roblox. Bezpłatna rejestracja i wiele możliwości.

🔥 Empfohlen:  12 wskazówek, jak opublikować swoją pierwszą książkę jako przedsiębiorca

Nie tylko ankiety, ale także oglądanie filmów, granie w gry i wiele innych.

Przeciętny użytkownik zarabia swoją pierwszą wypłatę w 17 minut i dostaje ponad 10 $ dziennie.

Nie jest to jednak gwarancją, ale jest dobrym punktem odniesienia dla aktywnych użytkowników.

8. Skrzynka odbiorczaDolary

InboxDollars to całkiem zabawna strona z ankietami/zadaniami. Jest również bardzo dobrze znany i cieszy się popularnością ze względu na zaufanie.

Wykonujesz zadania i otrzymujesz zapłatę. Mają wiele rzeczy do zrobienia poza ankietami, w tym granie w gry mobilne i oglądanie reklam.

Nie mają kart podarunkowych Roblox, ale możesz wymienić gotówkę na kartę podarunkową Walmart, Amazon lub Visa i użyć jej do zakupu Robuxa.

Dowiedz się więcej z tej recenzji InboxDollars.

9. Badania szyszek

Pinecone Research płaci zdecydowanie najlepsze stawki za ankiety, ale wiąże się to z kosztami. Jest tylko na zaproszenie.

Jeśli jednak uda ci się zostać zaakceptowanym, możesz zarobić całkiem sporo, wypełniając ankiety dla tej zaufanej strony z ankietami.

Nie mają kart podarunkowych Roblox, ale możesz je wymienić na gotówkę.

10. Gamehag

Gamehag to kolejna strona podobna do aplikacji Mistplay. Grasz w gry i zarabiasz pieniądze. Każdego dnia, w którym grasz, zarabiasz coraz więcej gotówki i nagród.

Możesz także zarabiać, będąc interaktywnym na stronie, wypełniając „zadania” i pomagając społeczności w rozwoju.

11. InstaGC

Ta strona ma ogromną kolekcję kart podarunkowych i opcji wykupu i może mieć najlepszy wybór wszystkich witryn z ankietami walutowymi / małymi zadaniami.

Możesz wykonywać ankiety, mikrozadania i inne rzeczy, aby zarabiać pieniądze. Możesz realizować karty upominkowe popularnych marek i marek, a także kredyty bankowe i gotówkę PayPal.

Aby było jeszcze lepiej, mają jedne z najniższych wymagań dotyczących wypłat w sektorze.

Dowiedz się więcej w tej recenzji InstaGC.

Jak zrealizować kody kart podarunkowych Roblox

Istnieją 2 rodzaje kart podarunkowych Roblox: kredyt, który ma wartość prawdziwych pieniędzy, oraz Robux, który jest wirtualną walutą dostępną tylko na Amazon.com.

Aby zrealizować kartę podarunkową na swoim koncie, musisz zalogować się na swoje konto i przejść do strony realizacji kodu.

W podanym polu tekstowym wpisz swój kod i kliknij „Zrealizuj”.

Stamtąd możesz wprowadzić inny kod, użyć właśnie otrzymanego kredytu lub po prostu opuścić stronę internetową.

Gdzie kupić kody kart podarunkowych Roblox

Karty podarunkowe Roblox można kupić w wielu lokalizacjach. Karty podarunkowe są dostępne w sklepach stacjonarnych, takich jak Walmart, Gamestop i Amazon.

Naprawdę wszędzie, gdzie można kupić karty upominkowe związane z grami, najprawdopodobniej znajdziesz to, czego szukasz.

Można je również kupić online na Amazon.com.

🔥 Empfohlen:  10 miejsc, w których można kupić materiały do ​​koralików dla swojej firmy

Czy darmowe kody kart podarunkowych Roblox są legalne?

W wielu przypadkach nie. Darmowe karty podarunkowe Roblox zwykle nie są legalne. Te witryny, które twierdzą, że mają działający generator kodu, są w 100% oszustwami i nie należy im ufać.

Powodem, dla którego znalezienie nieużywanych kodów jest tak trudne, jest to, że można ich użyć tylko raz.

Często zadawane pytania dotyczące bezpłatnych kart Roblox

Jak mogę zdobyć darmowe kody Roblox

Witryny takie jak GamerTweak.com mają rozsądne darmowe kody dostępne dla każdego. Twierdzą, że mają wszystkie najnowsze działające, aktywne i ważne kody. Spróbuj, ale użyj mózgu.

Czy darmowe kody Roblox są niezawodne

Mogą istnieć pewne, które są legalne, ale dobrą praktyką jest zakładanie, że każda witryna oferująca bezpłatne niewykorzystane kody Roblox to oszustwa. Szczególnie ci, którzy proszą o pieniądze w jakiejkolwiek formie.

Jak mogę otrzymać darmowy kod Roblox o wartości 10 USD

Wiele witryn z ankietami oferuje bonusy za rejestrację. Jeśli znajdziesz taki, który oferuje bonus w wysokości 10 $, zarejestruj się w oknie i wymień go na natychmiastowe 10 $ i trochę Robuxa za poświęcony czas.

Czy istnieje karta podarunkowa Roblox o wartości 100 USD

Tak, Walmart ma kartę podarunkową Roblox o wartości 100 USD. To da ci 10 000 Robuxów – plus dodatkowe 1000 dla członków Premium.

Czy istnieje karta podarunkowa Roblox o wartości 15 USD

Tak, GameStop ma kartę podarunkową Roblox o wartości 15 USD. Dostajesz 1200 Robuxów za 15 $.

Czy darmowe generatory kodów Roblux są legalne

Nie, nie ma darmowych generatorów kodów Roblox, które działają i dostarczają zgodnie z obietnicą. Wszystkie to strata czasu.

Powiązany:

Table of Contents