Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

12 franczyz motoryzacyjnych

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 12 franczyz motoryzacyjnych

Czy chcesz zostać swoim własnym szefem? Może pracujesz dla takiej firmy jak Christian Brothers lub narzędzia Snap-on w branży motoryzacyjnej? Ten blog jest poświęcony franczyzom motoryzacyjnym. Jakie są koszty inwestycji i które są najlepsze? I wszystko inne, co musisz wiedzieć.

Co to jest franczyza motoryzacyjna?

Franczyza motoryzacyjna obejmuje szereg różnych usług. W zależności od marki Twoi klienci mogą zamówić serwis opon lub naprawy i wyprzedaże. Niektóre możliwości franczyzy oferują nawet takie rzeczy, jak przyciemnianie szyb.

Rzecz w tym, że w ramach jednej z tych franczyz istnieje wiele możliwości wyboru usług motoryzacyjnych.

Branża Franczyzowa Motoryzacyjna w 2022 roku

Ten rodzaj usług samochodowych jest zawsze poszukiwany. W tej kategorii branże franczyzowe zajmujące się naprawami samochodów, takie jak Midas i Meineke, wnoszą do gospodarki ponad 100 miliardów dolarów rocznie.

Kolejną ważną częścią tego segmentu motoryzacji są usługi związane z przerwami. Oto kilka statystyk i podział według kategorii.

Dlaczego warto rozważyć franczyzę motoryzacyjną

Tego typu usługi naprawcze cieszą się dużą popularnością. Franczyzy motoryzacyjne są własnością lokalną, więc stanowią świetną okazję. Jednak tego rodzaju biznes nie jest tani.

Oto pięć powodów, dla których przedsiębiorcy będą chcieli zaangażować się w te usługi.

Nie potrzebujesz umiejętności mechanicznych

Franczyzobiorcy nie muszą wiedzieć, jak samodzielnie naprawiać pojazdy. Ta inwestycja wymaga umiejętności tworzenia sieci kontaktów, delegowania zadań i zarządzania biznesem. Nie jest ważne, żebyś wiedział, jak naprawić samochód.

Te franczyzy mają wielu klientów

Franczyza samochodowa to dobra inwestycja. Ponieważ w kraju jest dużo samochodów. Dokładnie dwieście osiemdziesiąt cztery miliony pojazdów. I wszyscy w pewnym momencie w przyszłości będą potrzebowali pracy na froncie, wymiany oleju, a nawet naprawy opony.

Te firmy są stabilne

Te możliwości franczyzowe działają na dobrych i złych rynkach. Możesz zaoferować wymianę oleju i inne usługi w samochodach nowych i używanych. Klienci mogą zaoszczędzić na opłatach pobieranych przez dealerów za usługi. Na rynku spadkowym klienci chcą naprawiać starsze samochody.

Te franczyzy są znane

Każdy zna te firmy i czym zajmują się franczyzy w tej branży. Samochody i inne pojazdy istnieją od ponad stu lat. A konsumenci są zaznajomieni z franczyzami dużych marek. Niektóre z tych franczyz są zlokalizowane w mieszkalnych dzielnicach handlowych.

Klienci z branży motoryzacyjnej płacą od razu

Tego typu inwestycja jest solidnym przedsięwzięciem finansowym. Franczyzobiorcy motoryzacyjni nie mają dużych zapasów. Zamawiają części samochodowe, a większość firm oferuje usługę płatności od ręki. Nie ma żadnych należności.

Przeczytaj listę najlepszych franczyz motoryzacyjnych. Ta lista dotyczy rodzaju możliwości franczyzowych oferujących pakiety opieki nad samochodem.

🔥 Empfohlen:  15 najlepszych franczyz myjni samochodowych

Najlepsze franczyzy motoryzacyjne

1. Narzędzia zatrzaskowe

Snap On Tools jest liderem w branży franczyzowej. W ramach quizu możesz sprawdzić, czy nadajesz się do prowadzenia firmy. Plus doskonałe szczegóły partnerstwa. Podobnie jak fakt, że możesz spodziewać się, że całkowita inwestycja wyniesie od 175 146 do 411 941 dolarów. Nie ma opłaty za reklamę. Narzędzia zatrzaskowe oferują również opcje finansowania, takie jak kredyt zatrzaskowy.

2. Chrześcijańscy bracia

Każda inwestycja franczyzowa w branży motoryzacyjnej wymaga poświadczeń, aby odnieść sukces. Posiada je firma Christian Brothers Automotive. Ci specjaliści mają nagrody od takich firm jak JD Power.

Całkowita wartość inwestycji najwyższej klasy wynosi 641 000 tys. dolarów. Firma wymaga minimalnej wartości netto wynoszącej 250 tys. dolarów. Interesuje Cię biznes Christian Brothers, ale nie masz pojęcia o pojazdach? Aż 85% osób dokonujących inwestycji nie ma żadnego doświadczenia motoryzacyjnego. To kolejny dobry powód, aby rozważyć współpracę z Christian Brothers.

3. Opony typu Big O

Firma ta podkreśla dobre praktyki sprawdzonym modelem biznesowym. Otrzymujesz wyznaczone terytorium franczyzowe do sprzedaży opon. To dobra inwestycja z ponad 465 lokalizacjami w 25 stanach. I szanowana marka. Oprócz akcesoriów do opon, takich jak felgi, Big O Tyres oferuje również usługi motoryzacyjne.

4. CARSTAR

Jest to jedna z wiodących franczyz motoryzacyjnych zajmujących się naprawą karoserii. Ten serwis samochodowy oferuje bezlakierową naprawę wgnieceń i całodobową pomoc w razie wypadku. Oto link do informacji o możliwościach franczyzy CARSTAR.

5. MIDAS

Midas to duża marka w branży motoryzacyjnej. Oferują 50% obniżkę opłaty franczyzowej ratownikom i weteranom. Opłata franczyzowa wynosi 35 tys., a miesięczna opłata licencyjna wynosi 10%. Ta firma samochodowa oferuje ponad 100 usług naprawy samochodów w Ameryce Północnej.

6. Meineke

Początkowa inwestycja waha się od około 123 000 do 572 000 dolarów. Ta franczyza oferująca kompleksowe naprawy samochodów w wielu lokalizacjach. Przedsiębiorcy Meineke otrzymują pulpit nawigacyjny KPI przy zakupie franczyzy.

7. Potężne części samochodowe

Dostępne są różne możliwości franczyzy. Podobnie jak specjaliści w warsztatach serwisowych, salonach samochodowych, sprzedawcach opon i dystrybutorach oleju. Opłaty za szkolenia i franczyzę wahają się od 22 500 do 57 500 dolarów. Franczyzy Mighty Auto Parts oferują narzędzia marketingowe i inne.

8. AAMCO.

Franczyzobiorcy oferują usługę obejmującą naprawy skrzyń biegów i inne funkcje. Całkowity koszt jednej z tych firm naprawczych waha się od 223 600 do 330 500 dolarów. Inwestycja przedsiębiorcy obejmuje Depozyt AAMCO. Marka ta oferuje również usługi konserwacji i naprawy hamulców i klimatyzacji.

🔥 Empfohlen:  Jak rozpocząć uprawę pomidorów z zyskiem

9. JD Byrider

To jedna z możliwości franczyzy motoryzacyjnej, która zajmuje się inną częścią branży, a mianowicie sprzedażą pojazdów. Przedsiębiorstwa te finansują używane pojazdy dla konsumentów. Finansowanie można znaleźć w tym samym miejscu. Specjaliści inwestują 50 000 dolarów w pierwszą operację. Obowiązki finansowe obejmują 1500 dolarów miesięcznie na reklamy. Więcej informacji na temat tej możliwości franczyzy można znaleźć na stronie internetowej.

10. Zaawansowana konserwacja.

Szukasz firmy franczyzowej specjalizującej się w samochodach ciężarowych? Advanced Maintenance to szansa na franczyzę motoryzacyjną dla Ciebie. Liczby inwestycji obejmują zapotrzebowanie na płynną gotówkę w wysokości 75 000 USD. Oferują awaryjne naprawy i prace konserwacyjne samochodów ciężarowych. Ta marka motoryzacyjna istnieje na rynku od 2006 roku.

11. Autolab

Kolejna franczyza branży motoryzacyjnej, na którą warto zwrócić uwagę. Ich katalog zawiera szereg ogólnych usług samochodowych. Autolab finansuje się za pośrednictwem strony trzeciej. Będziesz potrzebować początkowej inwestycji w wysokości 130 750 USD. A zostały założone w 1989 roku.

12. Jedź w stylu N

Firma ta regeneruje używane pojazdy. Drive N Style ma lokalizacje od Kalifornii po Teksas i Michigan. Oferują zniżkę dla weteranów w wysokości 25% zniżki na opłatę franczyzową.

Jak wybrać najlepszą franczyzę do założenia firmy motoryzacyjnej

Podjęcie najlepszej decyzji, jeśli chodzi o tego typu inwestycję franczyzową, jest procesem. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w wyborze branży motoryzacyjnej.

Zapoznaj się z przeglądem działalności franczyzowej

Możesz poprosić o dostęp do listy najlepszych franczyz. Franchise Business Review oferuje również spostrzeżenia i zasoby, a także przewodnik dla kupujących. Plus akademia i inne narzędzia do rozpoczynania działalności gospodarczej. Dla każdego etapu Twojej podróży istnieje kategoria.

Dowiedz się o spółce dominującej

Zrozumienie spółki-matki jest kluczową częścią Twojej inwestycji. Dowiedz się, kiedy powstała marka. Zacznij przeglądać ich stronę internetową. Powinni oferować wsparcie public relations, reklamę i marketing.

Upewnij się, że procesy, produkty i znaki towarowe są wyjaśnione. Oczywiście potrzebne są szczegółowe informacje na temat kwoty inwestycji.

Nie zapomnij zbadać ich wizerunku i reputacji. Dowiedz się, kto jest ich rynkiem docelowym. To kolejny dobry punkt wyjścia, gdy myślisz o franczyzie. Wydanie dużych pieniędzy na taką inwestycję to wielka sprawa. Chcesz mieć pewność, że podłączasz swój wagon franczyzowy do renomowanego miejsca.

Stosować

Jeśli szukasz franczyzy świadczącej usługi samochodowe, proces ten składa się z kilku kroków. Proces aplikacyjny pomaga w podjęciu właściwych decyzji. Zaczyna się od wstępnego zapytania i pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, możesz przejść w dół listy do tak zwanego dnia odkrycia.

🔥 Empfohlen:  10 franczyz salonów paznokci, które możesz otworzyć

Podpisz umowę franczyzową

Posiadanie franczyzy wiąże się także z formalnościami. Zanim wybierzesz narzędzia do pracy z oponami swojego klienta, musisz poprosić o umowę franczyzową i ją podpisać. Jest to prawnie wiążąca umowa. Obejmuje takie aspekty, jak tantiemy i inne opłaty. Inne obszary obejmują politykę kadrową i obowiązki reklamowe.

Ile kosztuje otwarcie franczyzy części samochodowych?

Oto niektóre szacunkowe przedziały cenowe według kategorii.

  • Badania mówią, że nową lokalizację Midasa można otworzyć nawet za 424 000 dolarów. Lub zaledwie 75 000 dolarów na konwersję istniejącego sklepu.
  • Szacunki dotyczące stanu zapasów wahają się od 75 000 do 150 000 dolarów.
  • Franchises America.com szacuje łączną kwotę inwestycji w przedsięwzięcie Snap-on Tools na 169 503 USD.

Oto kilka średnich dla wszystkich różnych kosztów. Ogólnie rzecz biorąc, płatności i opłaty startowe wahają się od dziesiątek tysięcy do ponad 1 miliona dolarów lub więcej. Dowiedz się o kosztach dla pracowników.

Czy franczyza motoryzacyjna jest opłacalna?

Wybierz franczyzę o dużej nazwie, a zarobisz średnio 350 tys. dolarów rocznie. Obserwuj wskaźniki wydajności. Podobnie jak średnie zyski, średnia sprzedaż i średni stosunek sprzedaży do inwestycji.

Pamiętaj, aby szukać takiej, która oferuje usługi sezonowe. Podobnie jak usługi hamulcowe podczas letniej podróży. I naprawy ogrzewania w zimie. Plus nieistotne rzeczy, takie jak przyciemnianie szyb.

Która franczyza motoryzacyjna zarabia najwięcej?

Bycie szefem franczyzy Big O Tyres zapewnia więcej pieniędzy niż innym właścicielom. Podstawowa pensja wynosi 78 880 dolarów dla właścicieli franczyz w tej branży. Właściciel Big O Tyres zarabia 110 289 dolarów. To o 28% więcej.

Te franczyzy działają w 25 różnych stanach. Poproś o więcej informacji tutaj.

CZYTAJ WIĘCEJ: