Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

12 najlepszych miejsc do zakupu okularów korekcyjnych online w 2023 r

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 12 najlepszych miejsc do zakupu okularów korekcyjnych online w 2023 r

63,7% dorosłych Amerykanów używa soczewek na receptę poprawić ich wzrok. Dane te wskazują na duże zapotrzebowanie na okulary w kraju.

Osoby potrzebujące okularów leczniczych zawsze szukają najlepszego miejsca do zakupu okularów korekcyjnych online i dostarczenia ich bezpośrednio do nich.

Podczas gdy wiele witryn e-commerce sprzedaje okulary, znalezienie właściwych miejsc, w których można kupować bez prób i błędów, może być trudne. Większość ludzi nie jest gotowa na hazard i ryzyko zakupu okularów niskiej jakości.

Na szczęście niektóre strony internetowe wyróżniają się jako miejsca, które sprzedają najlepsze okulary na receptę online. Kilka z nich zostanie tutaj omówionych.

Najlepsze strony internetowe do kupowania okularów korekcyjnych

Oto dwanaście najlepszych miejsc, w których można kupić okulary na receptę online:

1. Optyczny Zenni

Zenni Optyczny sprzedaje okulary przeciwsłoneczne i soczewki korekcyjne w różnych kształtach i rozmiarach dla różnych grup demograficznych. Mężczyźni, kobiety, dzieci i młodzi dorośli mają do wyboru różnorodne okulary, odcienie i oprawki, które można przeglądać i kupować.

Produkty na stronie są ogólnie przystępne cenowo, a niektóre oprawki okularów kosztują zaledwie 6,95 USD.

Przy każdej wybranej parze okularów musisz zaznaczyć, czy chcesz, aby miały soczewki korekcyjne czy zwykłe. Jeśli potrzebujesz soczewek korekcyjnych, chatbot poprowadzi Cię podczas zakupu.

Zenni Optical ma funkcję wirtualnej przymiarki 3D, która pomaga zobaczyć, jak różne okulary będą na Tobie wyglądać, zanim je zamówisz. Ta strona działa najlepiej dla osób szukających najlepszych tanich okularów online.

Witryna nie akceptuje ubezpieczenia, ale może wystawić fakturę, jeśli chcesz ją przekazać firmie ubezpieczeniowej w celu zwrotu kosztów. Dostarczają również zakupione produkty w ciągu 2-3 dni roboczych, a platforma jest idealna, jeśli chcesz tanich okularów korekcyjnych.

2. EyeBuyDirect

Ta witryna działa od 2006 roku i oferuje tysiące przystępnych cenowo okularów przeciwsłonecznych i soczewek korekcyjnych z różnymi oprawkami na sprzedaż już od 6 USD.

Sprzedają również okulary marek premium, takich jak Ray-Ban, Arnette, Vogue, Oakley i inne, dla osób, które chcą czegoś bardziej stylowego.

Dostawy od EyeBuyDirect dotarcie do celu zajmuje dwa dni, a kupujący mogą wirtualnie przymierzyć okulary, których chcą, przed wymeldowaniem.

Osoby, które chcą okularów leczniczych, mogą wypełnić receptę po wybraniu oprawki, dzięki czemu otrzymują wykonane na zamówienie okulary poprawiające ich wzrok.

EyeBuyDirect pozwala zaoszczędzić pieniądze na okularach korekcyjnych dzięki ubezpieczeniu HSA, FSA i wzroku. Witryna jest dobrze zorganizowana i zawiera wystarczające wskazówki dla osób, które otrzymają swoje pierwsze soczewki korekcyjne.

3. Okulary Liingo

Okulary Liingo pozwala zamówić pięć ramek do domu, aby bezpłatnie wypróbować i zatrzymać te, które najbardziej Ci odpowiadają. Na stronie dostępna jest również wirtualna przymiarka, dzięki której przed zakupem można sprawdzić, jak oprawka będzie pasować do Twojej twarzy. Ich ramy kosztują od 49 do 129 dolarów.

Firma oferuje bezpłatną wysyłkę do każdego zakupu i przyjmuje zwroty do 60 dni po zakupie. Ponadto zwrócą wszelkie pieniądze, które zapłacisz za dopasowanie okularów, jeśli nie będą na Ciebie dobrze pasować.

Możesz skorzystać z ubezpieczenia wzroku, FSA i HSA, aby zapłacić za soczewki na receptę, nawet jeśli są to okulary przeciwsłoneczne lub mają filtry światła niebieskiego. Pamiętaj, że soczewki bez recepty nie są objęte ubezpieczeniem Liingo Eyewear.

Dostawy są bezpłatne i trwają około dwóch tygodni, co może się wydłużyć w zależności od recepty. Możesz jednak poprosić o priorytetową wysyłkę za dodatkową opłatą podczas realizacji transakcji.

🔥 Empfohlen:  Opcje koszyka zakupów dla Twojej firmy detalicznej

4. OkularyUSA.com

Ta strona ma aż 7000 ramek dostępnych do kupienia. Jeśli chcesz designerskie ramki, OkularyUSA.com to Twój punkt kompleksowej obsługi, niezależnie od płci.

Sprzedają oprawki marek premium, takich jak Prada, Gucci, Versace, Ray-Ban, Celine, Nike, Armani i wiele innych.

GlassesUSA sprzedaje również soczewki kontaktowe wielu wysokiej klasy marek osobom, które nie chcą, aby oprawki wisiały im na twarzy. Na swojej stronie mają 60-sekundowy quiz, w którym każdy może znaleźć idealną parę okularów dla siebie.

Dodatkowo wszystkie zakupy objęte są roczną gwarancją i 14-dniową polityką zwrotów ze 100% gwarancją zwrotu pieniędzy.

Mają aplikację mobilną, za pomocą której ludzie mogą zeskanować swoje obecne okulary, aby uzyskać receptę, gdy chcą zamówić soczewkę leczniczą.

GlassesUSA ma również funkcję przymierzania, dzięki której ludzie mogą sprawdzić, czy wybrana przez nich oprawka jest idealna dla ich twarzy.

Ubezpieczenie wzroku, HSA i FSA są obsługiwane i można z nich korzystać przy zakupie okularów na receptę online ze strony internetowej.

Pamiętaj, że wysyłka jest bezpłatna, a produkty dostarczane są w ciągu 7-10 dni. Aby otrzymać nowe okulary w ciągu 3-5 dni, musisz zapłacić dodatkowo 12 USD.

Powiązany: Mamy ponad 100 kreatywnych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy przy ograniczonym budżecie.

5. Okulary.pl

To kolejna renomowana strona internetowa, na której zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą otrzymać medyczne okulary przeciwsłoneczne i oprawki.

Okulary.com umożliwia również wysłanie obecnych okularów w celu zastąpienia ich nowymi soczewkami korekcyjnymi. Sprzedają jedne z najlepszych okularów na receptę online, jakie można znaleźć.

Możesz kupić tylko oprawkę lub kompletną parę okularów korekcyjnych. Dostępne są również designerskie oprawki, a okulary na Eyeglasses.com kosztują od 65 do 335 USD.

Mają 30-dniową politykę zwrotów i oferują bezpłatną wysyłkę na adresy w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Dostawy docierają w ciągu 2-7 dni po przetworzeniu zamówienia przez firmę.

Czas dostawy różni się w zależności od rodzaju złożonego zamówienia. Możesz przeczytać więcej o ich warunkach wysyłki Tutaj.

Eyeglasses.com akceptuje ubezpieczenie wzroku od renomowanych dostawców, takich jak Blue Shield Cross, VSP, United Health Care i innych. Pozwalają również na korzystanie z HSA i FSA w celu obniżenia kosztów wybranych okularów korekcyjnych.

6. Soczewnicy

Twórcy soczewek sprzedawać okulary korekcyjne, soczewki kontaktowe, okulary z filtrem niebieskiego światła, okulary przeciwsłoneczne, modne przezroczyste okulary, stylowe oprawki i nie tylko. Mają okulistów, którzy udzielają porad na temat zdrowia oczu, dzięki czemu możesz wybrać odpowiednią parę okularów, aby poprawić swój wzrok.

Firma akceptuje większość planów ubezpieczeniowych dostępnych w USA, a także możesz użyć swoich kart HSA i FSA, aby zapłacić za soczewkę leczniczą. Przeczytaj więcej o ich warunkach ubezpieczenia Tutaj.

Lenscrafters to najlepsze miejsce do zakupu okularów korekcyjnych online, które umożliwia zarezerwowanie badania wzroku dla Ciebie i Twojej rodziny bezpośrednio z ich strony internetowej. Mają też fizyczne sklepy w USA, w których można wejść i kupić okulary.

Aby kupić parę okularów w Lenscrafters, przejrzyj różne kategorie i wybierz odpowiednią oprawkę. Możesz kupić samą oprawkę, soczewki jednoogniskowe, progresywne lub bez recepty.

Dostawa trwa od 3-14 dni, w zależności od stopnia skomplikowania zamówienia. Zakupione przedmioty mogą być zwrócony w ciągu 30 dni od zakupu.

7. Okulary na noc

To najszybsze miejsce na zakup okularów korekcyjnych online, ponieważ zamówienie jest dostarczane w ciągu 24 godzin.

🔥 Empfohlen:  5 miejsc, w których można kupić artykuły dziewiarskie dla swojej firmy

Okulary na noc oprócz sprzedaży oprawek, soczewek korekcyjnych, okularów do niebieskiego światła i okularów przeciwsłonecznych oferuje również usługę wymiany soczewek. Mają wirtualne lustro, w którym użytkownicy mogą przymierzyć kilka okularów online, zanim wybiorą ten, który im się podoba.

Ponadto mają wiele okularów dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Klienci mogą wybierać spośród różnych stylów okularów, w tym aviator, designerskich, clip-on, prostokątnych, bez oprawek, pełnych oprawek, półramek i kocich oczu.

Dostępne soczewki mają różne powłoki, takie jak przyciemniane, przeciwodblaskowe, do jazdy w nocy, spolaryzowane i inne.

Aby zamówić, wybierz żądaną oprawkę, wybierz kolor i zdecyduj, czy chcesz z nią nosić soczewki zwykłe, czy korekcyjne.

Jeśli potrzebujesz okularów leczniczych, odpowiedz na kilka pytań i podaj swoje dane, aby okulary na noc mogły prawidłowo wystawić receptę.

Firma nie akceptuje ubezpieczenia, ale możesz otrzymać zwrot kosztów za okulary na receptę, jeśli masz ubezpieczenie. Po wybraniu oprawki wypełnij receptę, wydrukuj paragon przy kasie i przekaż go swojemu ubezpieczycielowi.

Możesz również użyć swojego FSA lub HSA, aby kupić okulary medyczne w Overnight Glasses. Zwroty są ważne do 14 dni od zakupu.

8. Okulary Roka

Okulary Roka sprzedaje okulary korekcyjne, okulary do czytania, blokery niebieskiego światła, medyczne okulary przeciwsłoneczne, sprzęt pływacki, pianki i wiele innych. Chociaż ich strona internetowa zawiera motywy sportowe, lekkoatletyczne i outdoorowe, zaspokaja potrzeby każdego, kto chce nową parę okularów.

Aby otrzymać soczewki korekcyjne, wybierz żądane oprawki i zdecyduj, czy chcesz okulary jednoogniskowe, czy progresywne.

Następnie wybierz preferowany materiał i kolor soczewek przed przesłaniem recepty i złożeniem zamówienia. Roka Eyewear potrzebuje pięciu dni roboczych na stworzenie okularów przed wysyłką. Pozwalają na zwrot do 30 dni po zakupie.

Nie możesz zapłacić bezpośrednio przez swojego ubezpieczyciela, ale Roka może dać ci szczegółowy paragon, aby ubiegać się o zwrot kosztów od twojej firmy ubezpieczeniowej. Wysyłka jest bezpłatna dla zamówień powyżej 150 USD.

Powiązany: Sprawdź najlepsze sposoby na uzyskanie zniżkowych kart podarunkowych online.

9. Warby’ego Parkera

Ta strona internetowa jest jednym z najlepszych internetowych rynków okularów korekcyjnych. Klienci mogą zamówić do pięciu oprawek do bezpłatnego testowania w domu przez pięć dni.

Mogą również wziąć udział w quizie na stronie, aby znaleźć idealną ramkę dla siebie. Warby’ego Parkera oferuje 15% rabatu przy zamówieniu dwóch lub więcej par okularów leczniczych lub przeciwsłonecznych.

Jeśli chcesz odnowić receptę, pobierz aplikację do wirtualnego badania wzroku ze sklepu Apple App Store i użyj jej do postawienia diagnozy. Możesz również zarezerwować badanie wzroku ze strony, jeśli chcesz, aby lekarz okulista przeprowadził badanie kontrolne.

Aby złożyć zamówienie, wybierz oprawkę i rodzaj soczewek, które Cię interesują. Istnieje kilka opcji, a ostateczna cena będzie zależeć od Twoich wyborów. Warby Parker akceptuje ubezpieczenie wzroku i może pomóc Ci zaoszczędzić nawet 100 USD na zakupie.

Realizacja zamówień zajmuje 7-10 dni roboczych, a zwroty są akceptowane przez 30 dni, jeśli rama nie pasuje prawidłowo.

10. Różnice w okularach

Okulary różnicowe to dom modnych okularów przeciwsłonecznych i soczewek korekcyjnych. Na stronie internetowej konsumenci mogą kupować oprawki kwadratowe, małe, kocie, duże, okrągłe i o innych kształtach. Mogą rozwiąż quiz wiedzieć, jaką ramę kupić, jeśli nie jesteś zdecydowany.

Ich soczewki na receptę są wysokiej klasy, zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV, a większość z nich kosztuje od 119 do 139 USD. Sprzedają również okulary filtrujące światło niebieskie, fotochromowe i polaryzacyjne.

🔥 Empfohlen:  Ponad 50 najlepszych witryn zakupów online w USA

Złożenie zamówienia na okulary Diff jest łatwe. Wybierz swoje oprawki, wybierz odpowiednią soczewkę, prześlij swoją receptę i dokonaj płatności. Twoje zamówienie zostanie dostarczone w ciągu 4-9 dni, po czym masz 14 dni na zwrot przedmiotu, jeśli wystąpi jakikolwiek problem.

Wysyłka jest bezpłatna dla zamówień powyżej 115 USD, podczas gdy zamówienia poniżej tej kwoty kosztują 7,99 USD.

Okulary Diff Eyewear objęte są 2-letnią gwarancją, która obejmuje przypadkowe uszkodzenia. Firma nie akceptuje kart ubezpieczeniowych, HSA ani FSA. Ale możesz poprosić o pokwitowanie, aby dać ubezpieczycielowi zwrot kosztów.

11. Para okularów

Para okularów to rynek, na którym można znaleźć najlepsze tanie okulary online. Sprzedają swoje podstawowe oprawki z soczewkami na receptę za 60 USD. Jednak ta cena wzrośnie, jeśli wybierzesz bardziej stylową ramkę.

Dzięki funkcji wirtualnej przymiarki możesz bezpłatnie przetestować wybraną oprawkę na stronie internetowej. Wysyłka jest bezpłatna, a realizacja zamówienia zajmuje 5-7 dni. W zależności od dodatków (takich jak ultracienki obiektyw i filtry światła niebieskiego), które uwzględnisz w zamówieniu, dostawa może potrwać dłużej.

Chociaż Pair Eyewear nie akceptuje ubezpieczenia, może wystawić ci pokwitowanie, abyś mógł otrzymać zwrot kosztów od firmy ubezpieczeniowej.

Ponadto akceptują dolary FSA lub HSA tylko wtedy, gdy Twoja karta została wydana przez jednego z głównych dostawców kart kredytowych.

12. Okulary SmartBuy

To kolejny hotspot niedrogich okularów. Sprzedają szklane oprawki już za 7 USD i mają duży wybór markowych okularów na sprzedaż.

SmartBuyOkulary posiada funkcję wirtualnej przymierzalni, która pozwala sprawdzić, jak dana oprawka będzie prezentować się na Twojej twarzy. Mają też aplikację mobilną do skanowania istniejących okularów, aby uzyskać receptę.

Witryna ma dobrze zorganizowany układ i przewodniki, które pomogą klientom wybrać parę okularów, które będą im najlepiej służyć.

Zamówienia składane przez SmartBuyGlasses są bezpłatne i mogą potrwać od 12 do 14 dni, co może potrwać dłużej, jeśli żądanego produktu nie ma w magazynie. Istnieje opcja wysyłki ekspresowej, która kosztuje.

Zwroty są bezpłatne i można je zainicjować do 100 dni po zwolnieniu zamówienia.

Możesz użyć ubezpieczenie wzroku kupić okulary korekcyjne online w SmartBuyGlasses. Wreszcie firma oferuje 2-letnią gwarancję na prawie wszystkie swoje produkty.

Często zadawane pytania

Czy warto kupować okulary przez internet?

Tak, warto zaopatrzyć się w okulary online, ponieważ proces jest wygodny. Dostarczenie zamówienia może jednak zająć kilka dni, w zależności od sklepu internetowego, w którym je kupiłeś.

Czy można kupić okulary i dodać receptę?

Tak, na większości wymienionych powyżej stron internetowych możesz kupić puste oprawki i przesłać swoją receptę, aby stworzyli dla Ciebie okulary.

Czy można kupić okulary korekcyjne bez recepty?

W większości przypadków nie jest to możliwe, ponieważ stworzenie okularów pasujących do Twojej recepty wymaga czasu. Ale okulary do czytania można kupić bez recepty w aptece lub drogerii.

Powiązany: Czy wiesz, że możesz zarabiać, przesyłając pokwitowania online?