Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

13 łatwych sposobów zarabiania na przeszukiwaniu sieci w 2023 r

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 13 łatwych sposobów zarabiania na przeszukiwaniu sieci w 2023 r

Czy wiesz, że możesz zarabiać na przeszukiwaniu sieci?

Istnieje kilka platform i programów, które płacą za takie czynności, jak przeszukiwanie Internetu, oglądanie filmów, wypełnianie ankiet i nie tylko.

W tym poście na blogu opowiemy o tym, jak zarabiać na przeszukiwaniu sieci, i podzielimy się niektórymi z naszych ulubionych platform i programów, które oferują taką możliwość.

Jeśli więc szukasz sposobu na zarobienie dodatkowej gotówki, czytaj dalej!

Jak zarabiać na przeszukiwaniu sieci

Poniżej znajdują się niektóre z najlepszych sposobów zarabiania na przeszukiwaniu sieci.

Swagbucks

Swagbucks to program lojalnościowy i nagród, w ramach którego otrzymujesz bezpłatne karty podarunkowe lub gotówkę za robienie online rzeczy, które już robisz.

Swagbucks oferuje różne sposoby zarabiania pieniędzy, w tym zakupy online, skanowanie paragonów, granie w gry, oglądanie filmów, wypełnianie ankiet i przeszukiwanie sieci.

Jego wyszukiwarka pozwala zarabiać pieniądze, przeszukując sieć.

Zapewnia takie same wyniki, jak inne dobrze znane wyszukiwarki, ale wyniki są wyświetlane w kanale wyszukiwania Swagbucks.

Możesz zdobywać punkty i zarabiać, przeglądając ich wyszukiwarkę.

Możesz zdobywać punkty SB, wykonując różne zadania wymienione powyżej i wymieniać je na karty podarunkowe do popularnych sklepów lub gotówkę bezpośrednio na konto PayPal.

Zdobądź bonus powitalny w wysokości 5 $, gdy zarejestruj się tutaj lub przeczytaj recenzję.

MobileXpression

Mobilexpression to aplikacja mobilna, która śledzi Twoją aktywność w Internecie.

Oprogramowanie zbiera dane o korzystaniu z telefonu komórkowego w tle, gdy się zarejestrujesz i pobierzesz je na swój telefon.

Jeśli chcesz otrzymywać zapłatę za przeszukiwanie sieci, wystarczy pobrać aplikację na smartfona, pozostawić ją działającą w tle podczas wykonywania codziennych czynności w Internecie, a następnie odbierać swoje kredyty co tydzień.

Aby otrzymać nagrody, musisz być aktywnym członkiem, a kredyty, które zdobywasz co tydzień, można wymienić na karty eGift.

Wyślą Ci wiadomość e-mail z przyciskiem „odbierz teraz”, gdy będziesz mieć kredyty gotowe do odebrania i będziesz mógł je wymienić na wybrane przez siebie karty podarunkowe e-Gift.

Aby rozpocząć, pobierz MobileXpression [Andoid] Lub [iOS].

Nagrody Microsoft (Bing).

Microsoft Bing to wyszukiwarka internetowa, której właścicielem i operatorem jest firma Microsoft. Wcześniejsze wyszukiwarki firmy Microsoft, MSN Search, Windows Live Search, a później Live Search, dały początek usłudze.

Bing oferuje wiele różnych usług wyszukiwania, w tym wyszukiwanie w Internecie, wideo, obrazach i mapach. Możesz również zarabiać, po prostu korzystając z wyszukiwarki na platformie.

Po dołączeniu do programu Microsoft Rewards będziesz zdobywać punkty za samo korzystanie z usługi Bing.

Punkty można wymieniać między innymi na bezpłatne karty podarunkowe do popularnych sklepów, gier i filmów.

Możesz także przekazać swoje punkty lub wykorzystać je, aby dołączyć do loterii, w której można wygrać wspaniałe nagrody, takie jak Microsoft Surface i konsole Xbox.

Panel komputerowy i mobilny Nielsena

Nielsen Computer & Mobile Panel to bezpłatna aplikacja, która śledzi korzystanie z Internetu i urządzeń, aby pomóc naukowcom w lepszym zrozumieniu zachowań konsumentów i marketingu cyfrowego.

🔥 Empfohlen:  Jak rozpocząć usługę pakowania prezentów

Możesz zarabiać pieniądze, po prostu używając gadżetów podłączonych do Internetu i wykonując zwykłe czynności online, takie jak przeszukiwanie sieci w normalny sposób.

Trzymając aplikację na swoim smartfonie, Nielsen Panel będzie płacił Ci 50 USD rocznie.

Za każdy miesiąc posiadania oprogramowania Nielsena zainstalowanego na komputerze stacjonarnym lub laptopie otrzymasz wejściówki do miesięcznej nagrody firmy w wysokości 10 000 USD.

miód

Honeygain to pierwsza tego rodzaju aplikacja, która pozwala ludziom zarabiać pieniądze online, udostępniając swoje połączenie internetowe.

Ludzie mogą teraz maksymalnie wykorzystać niewykorzystane pakiety danych i nie marnować żadnych danych.

Gdy zaczniesz korzystać z Honeygain, Twoje urządzenia będą działać jak wieże widokowe, umożliwiając znanym na całym świecie firmom dostęp do Internetu w celu uzyskiwania statystyk internetowych, porównywania cen i innych zweryfikowanych procesów biznesowych bez martwienia się o cenzurę lub ograniczenia związane z lokalizacją.

Otrzymasz 1 kredyt za każde 10 MB udostępnionych danych. Aby otrzymać zapłatę, musisz zaoszczędzić 20 000 kredytów, co odpowiada 20 $.

W rezultacie Honeygain zapłaci Ci 1 USD za każde 10 GB wykorzystanych danych.

Firma płaci również sześć kredytów za każdą godzinę dostarczania aktywnych treści.

Ilość ruchu, który udostępniasz w swojej sieci, określa Twoje zarobki, dlatego im więcej udostępniasz, tym więcej zarabiasz.

Za trzy podłączone urządzenia możesz zarobić do 55 USD miesięcznie. Możesz zarabiać za pomocą PayPal, Bitcoin lub JMPT.

Skrzynka odbiorczaDolary

InboxDollars to legalny internetowy program nagród, który wypłacił swoim użytkownikom ponad 60 milionów dolarów w gotówce, systemie PayPal i kartach podarunkowych.

Wypełniaj ankiety online, oglądaj filmy dużych marek, które chcą, aby konsumenci widzieli krótkie fragmenty ich treści, graj w gry, rób zakupy online i czytaj e-maile, aby zarabiać pieniądze.

Kiedy się zarejestrujesz, otrzymasz zachętę w wysokości 5 USD, a członkowie są nagradzani za pośrednictwem systemu PayPal, kart podarunkowych lub gotówki.

Savvy Connect

SavvyConnect to świetny sposób na zarabianie pieniędzy podczas korzystania z Internetu.

Stanowi pouczającą usługę dla osób, które chcą wiedzieć, co dzieje się w ich branży lub temacie, korzystając z bezpiecznej, najnowocześniejszej technologii i własnych metod gromadzenia danych.

Korzystając z bezpiecznej, najnowocześniejszej technologii, SavvyConnect zbiera dane podczas przeglądania sieci. Otrzymujesz wynagrodzenie, gdy badają wzorce w wyszukiwaniu online, zakupach, rozrywce i korzystaniu z innych aplikacji.

Aby zarabiać pieniądze, zainstaluj aplikację SavvyConnect na swoim urządzeniu i rozpocznij wyszukiwanie w Internecie, aby wziąć udział w badaniu rynku. Co miesiąc w nagrodę wręczana jest gotówka.

Qmee

Qmee to bezpłatna przeglądarka i aplikacja mobilna, która nagradza Cię prawdziwymi pieniędzmi za dzielenie się przemyśleniami i angażowanie się w ulubione marki.

Qmee pozwala zarabiać pieniądze na różne sposoby, w tym wypełnianie ankiet online, przeglądanie sieci i zakupy online.

🔥 Empfohlen:  Jak szybko zarobić 10 dolarów: 31 legalnych i łatwych sposobów w 2023 r

Na tej stronie nie ma minimalnej wypłaty, więc możesz otrzymać nagrody pieniężne w dowolnym momencie.

Zostań oceniającym wyszukiwarkę

Jako osoba oceniająca wyszukiwarkę będziesz przeglądać wyniki wyszukiwania, aby upewnić się, że są poprawne i trafne. Będzie to obejmować ocenę wyszukiwań internetowych, filmów i nie tylko.

Oceniający dla wyszukiwarek przeprowadzają badania i dostarczają danych wejściowych na temat poprawności wyników wyszukiwania, przydatności stron wyników i trafności wyników wyszukiwania.

Według Glassdoor średnia pensja ewaluatora wyszukiwarek wynosi 35 471 USD rocznie, czyli 17 USD za godzinę.

Te prace mogą być w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin i zazwyczaj są oparte na projektach, więc idealnie nadają się do dodatkowej pracy.

Dołącz do testów użytkowników

Testowanie użytkownika to dostępne na żądanie narzędzie wglądu ludzkiego, które daje firmom bezpośrednią wiedzę na temat tego, jak i dlaczego ich grupa docelowa zachowuje się podczas dowolnego doświadczenia.

Testy użytkowników pozwalają firmom doświadczyć tego, czego doświadczają ich konsumenci, aby uzyskać ludzki wgląd w to, czego potrzebują do tworzenia wysokiej jakości produktów i usług.

Dzięki narracjom dotyczącym doświadczeń klientów platforma ta umożliwia markom bezpośredni wgląd w to, co myślą i czują ich klienci.

Dzięki CxN marki mogą zadawać pytania docelowym odbiorcom, obserwować ich mimikę i mowę ciała, doświadczać efektów wizualnych, słyszeć ton ich głosu i uczyć się na podstawie interakcji cyfrowych i rzeczywistych.

Ta platforma płaci również za przeszukiwanie sieci i dzielenie się opiniami z głównymi markami.

Aby dołączyć do ich globalnej sieci zaufanych współpracowników, prześlij swój e-mail i wypełnij szybki egzamin praktyczny, odpowiedz na pytania sprawdzające, aby dopasować je do szans testowych, i przedstaw swoją opinię na temat pasujących testów.

Za każdy 5-minutowy test możesz zarobić do 4 $, a za każdy 20-minutowy test możesz zarobić do 10 $.

iRazoo

iRazoo.com to jeden z najpopularniejszych programów z nagrodami w Internecie. Za rzeczy, które już robisz online, płacą ci darmowe karty podarunkowe i gotówkę.

Możesz zarabiać, przeszukując internet, oglądając filmy, wypełniając oferty i wypełniając ankiety.

Możesz wykorzystać swoje punkty na zakup kart podarunkowych do swoich ulubionych sklepów lub zwrot pieniędzy za pośrednictwem PayPal.

Zostań badaczem na AskWonder

Zastanawiać się jest asystentem naukowym, który pracuje dla Ciebie. Oszczędzaj czas, otrzymując dokładne odpowiedzi i zasoby od godnej zaufania sieci badaczy bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Jako badacz możesz wybierać spośród wielu rodzajów próśb, w tym rekomendacji produktu lub usługi, konkurencyjnego krajobrazu, wyjaśnienia trendu lub zdarzenia, zbierania statystyk i określania wielkości rynku. AskWonder w zasadzie płaci ci za przeszukiwanie sieci.

Po przesłaniu aplikacji online zostaniesz poproszony o wzięcie udziału w szybkim quizie online, aby sprawdzić, czy zostałeś zaakceptowany.

Jeśli tak, możesz przejść do pulpitu badawczego, gdzie przydzielą ci prośbę do pracy.

🔥 Empfohlen:  50 sposobów na szybkie zarobienie pieniędzy w jeden dzień w 2023 r

ZoomBucks

ZoomBucks to platforma, na której możesz zarabiać pieniądze, wypełniając ankiety, oglądając filmy i wykonując drobne zadania/oferty online, takie jak przeszukiwanie sieci.

ZoomBucks współpracuje z kilkoma dużymi firmami, które muszą pozyskiwać wiarygodne dane klientów, aby zrozumieć ich preferencje i inne cechy, aby opracowywać dochodowe towary i usługi.

Możesz wymieniać swoje punkty na różne bezpłatne karty podarunkowe od znanych firm, takich jak Netflix, iTunes, XBOX, Walmart, pieniądze PayPal i inne.

Plusy i minusy otrzymywania zapłaty za przeszukiwanie sieci

Zalety

  • Te platformy są całkowicie darmowe.
  • Nie wymaga żadnego doświadczenia.
  • Możesz to zrobić w zaciszu własnego domu.

Cons

  • Zarabianie na przeszukiwaniu sieci nie jest zbyt lukratywne.
  • Niektóre strony internetowe to oszustwo.
  • Jeśli masz pracę na pełen etat, może nie być ona warta twojego czasu, ponieważ jest mało płatna.

Jak najwięcej zarobić na przeszukiwaniu sieci

Istnieje kilka witryn oferujących karty podarunkowe lub gotówkę w zamian za przeszukiwanie sieci. Niektóre z tych witryn są wymienione powyżej.

Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto w jednej z tych witryn, a następnie rozpocząć przeszukiwanie sieci w normalny sposób.

Im więcej szukasz, tym więcej punktów lub dolarów zarobisz. Po zgromadzeniu wystarczającej liczby punktów lub dolarów możesz wymienić je na karty podarunkowe lub gotówkę.

Czy wynagrodzenie za wyszukiwanie ofert pracy w sieci jest tego warte?

Istnieje wiele płatnych ofert wyszukiwania w Internecie i wiele osób zastanawia się, czy są one tego warte.

Odpowiedź brzmi: to zależy od tego, czego szukasz.

Jeśli szukasz sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy na boku, płatna praca w wyszukiwarce może być świetną opcją.

Zwykle nie płacą dużo, ale mogą być pasywnym źródłem dochodu, który nie wymaga wiele pracy z Twojej strony.

Inne szybkie sposoby zarabiania pieniędzy w Internecie

Istnieją inne sposoby zarabiania pieniędzy w Internecie, takie jak wypełnianie ankiet online, zarabianie na zakupach online, przesyłanie paragonów, granie w gry, oglądanie filmów i nie tylko.

Wniosek: Jak zarabiać na przeszukiwaniu sieci

Jeśli szukasz sposobów na zarobienie trochę dodatkowej gotówki, możesz wypróbować niektóre z legalnych platform powyżej, które płacą za przeszukiwanie sieci.

Wszystkie są bezpłatne i mogą pomóc Ci zarabiać pieniądze, przeszukując Internet w normalny sposób. Wypróbuj je już dziś i sprawdź, czy są dla Ciebie odpowiednie.

Table of Contents