Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

14 aplikacji Airbnb na rok 2023

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 14 aplikacji Airbnb na rok 2023

Czy jesteś właścicielem, zarządcą lub gospodarzem Airbnb i szukasz najlepszej aplikacji Airbnb, która sprawi, że Twoja wypożyczalnia będzie działać sprawnie? Nie szukaj dalej! Wybraliśmy 15 naszych ulubionych aplikacji dla Airbnb w 2023 r., aby usprawnić Twoje procesy i zwiększyć Twoje przychody. Od komunikacji i planowania po analizę danych i optymalizację cen – te aplikacje sprawią, że zarządzanie wynajmem stanie się dziecinnie proste. Zacznijmy!

5 sposobów, jak aplikacje i narzędzia do wynajmu wakacyjnego pomagają gospodarzom Airbnb

Bycie gospodarzem Airbnb to świetny sposób na zarobienie dodatkowego dochodu, a jednocześnie zapewnienie ludziom miejsca na nocleg podczas kolejnej wielkiej przygody. Oto pięć sposobów, w jakie aplikacje i narzędzia do wynajmu wakacyjnego mogą pomóc gospodarzom Airbnb:

  • Komunikacja i planowanie: dzięki aplikacjom do wynajmu wakacyjnego możesz łatwo komunikować się z gośćmi i planować sprzątanie, konserwację i inne spotkania.
  • Analizowanie danych: przeglądaj wydajność wynajmu i podejmuj decyzje w oparciu o dane, aby zoptymalizować swoje działania.
  • Optymalizacja cen: użyj narzędzi do dynamicznej wyceny, aby dostosować stawki w oparciu o popyt, sezonowość i inne czynniki.
  • Zarządzanie ogłoszeniami: Aktualizuj ogłoszenie o wynajmie i przestrzegaj lokalnych przepisów i regulacji.
  • Zarządzanie gośćmi: poznaj swoich gości i zapewnij im pięciogwiazdkowe doświadczenie od początku do końca.

Najlepsze aplikacje dla gospodarzy, menedżerów i właścicieli obiektów Airbnb

Czy jako gospodarz Airbnb szukasz najlepszych aplikacji dla Airbnb poza oficjalną aplikacją Airbnb? Poniższa lista zawiera najlepsze aplikacje w różnych kategoriach Airbnb dla gospodarzy, menedżerów i właścicieli obiektów. Z tych aplikacji korzystają doświadczeni gospodarze, zapewniając gościom bezproblemowy proces meldowania się, informując gości o dostępie do sypialni bez schodów oraz usprawniając i optymalizując doświadczenie gospodarza.

1. Narzędzia gospodarza: narzędzie Airbnb do wysyłania wiadomości do gości

Oto aplikacja, którą każdy gospodarz wynajmu krótkoterminowego powinien mieć w swoim arsenale. Narzędzia hosta mają wiele wspaniałych funkcji, takich jak automatyczne wiadomości umożliwiające doskonałą komunikację z gośćmi, synchronizację kalendarza w celu uniknięcia podwójnych rezerwacji, automatyczne reguły dostępności i wiele innych.

🔥 Empfohlen:  Ciekawe firmy na sprzedaż w całym kraju już teraz

2. Właściwie: najlepsza aplikacja do protokołów czyszczenia i dezynfekcji

Propert to jedno z najlepszych narzędzi Airbnb do łatwego zarządzania ofertami i zapewniania gościom doskonałej obsługi. Jedną z jego najlepszych funkcji jest możliwość sprawdzenia wypożyczenia za pomocą urządzenia mobilnego. Jest to bardzo przydatne, aby szybko sprawdzić, jak dobrze pracownicy sprzątający wykonali swoją pracę.

3. Dotknij opcji Zostań: najlepsze wrażenia gości w aplikacji Airbnb

Touch Stay pozwala tworzyć cyfrowe księgi powitalne dla gości. To miły akcent, który sprawi, że będziesz wyglądać jak bardziej profesjonalny gospodarz wynajmu wakacyjnego. Zapewni także znacznie płynniejsze i lepsze wrażenia zarówno Tobie, jak i Twoim gościom.

4. Party Squasher: najlepszy do monitorowania poziomu hałasu w obiektach wakacyjnych

Party Squasher to naprawdę przydatna aplikacja, która pozwala zapobiegać imprezom w domach wakacyjnych. Stale monitoruje liczbę osób na Twojej posesji, zliczając liczbę telefonów zarówno w domu, jak i wokół niego.

5. Aplikacja Igloo: najlepsza aplikacja do inteligentnej wymiany kluczy i bezpieczeństwa w domu

Ta aplikacja współpracuje z IglooHome, która zapewnia inteligentne zamki i skrytki dla Twojej posesji. Oznacza to, że ryzyko, że goście zgubią klucze do Twojego wynajmu krótkoterminowego, jest zerowe! Właściciele mogą łatwo odblokować nieruchomość za pomocą Bluetooth lub PIN-u.

6. KeyCafe: najlepsze narzędzie Airbnb do udostępniania kluczy nieruchomości

KeyCafe to aplikacja do zarządzania kluczami, która umożliwia zdalne udostępnianie kluczy wynajmowanym nieruchomościom. Musisz mieć SmartBox w swoim mieście, gdzie będzie miała miejsce wymiana kluczy. Na szczęście KeyCafe ma sieć SmartBox w dużych miastach w całych Stanach Zjednoczonych

7. Aircover: aplikacja Airbnb z bezpłatną ochroną od góry do dołu

Aircover oferuje gościom najbardziej kompleksową bezpłatną ochronę przy każdej rezerwacji. Chroni gości przed odwołaniami gospodarzy Airbnb, nieścisłościami w ofertach i nie tylko. Aplikacja Airbnb umożliwia gościom łatwe skontaktowanie się ze wsparciem w takich chwilach.

🔥 Empfohlen:  27 najlepszych aplikacji na telefon do szybkiego zarabiania pieniędzy w 2023 r

Według Airbnb wszystkie funkcje dostępności, które dom przeszedł przez proces przeglądu dostępności, zostały potwierdzone przez jego specjalistów.

W przypadku gospodarzy przysługuje ochrona przed szkodami w wysokości 1 miliona dolarów, która obejmuje m.in. dokładne sprzątanie, szkody dla zwierząt domowych i inne. Aircover zapewnia także gospodarzom ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 1 miliona dolarów.

8. ObrótBNB: najlepsza aplikacja do znalezienia najwyższej klasy ekipy sprzątającej

TurnoverBNB to świetna aplikacja do wyszukiwania osób sprzątających w celu utrzymania nieruchomości pomiędzy pobytami gości. Pozwala zaplanować i opłacić ekipę sprzątającą, a także łatwo się z nią komunikować. Możesz nawet skorzystać z usług różnych ekip sprzątających dla dowolnych nieruchomości znajdujących się w różnych obszarach.

Inne aplikacje i narzędzia Airbnb dla właścicieli, menedżerów i gospodarzy obiektów

9. Operat

Inteligentne zamki, inteligentne urządzenia domowe i inteligentna automatyka domowa to bez wątpienia przyszłość. Zwłaszcza jeśli chodzi o wynajem krótkoterminowy. Dzięki Operto gospodarze mogą generować unikalne kody dla każdego gościa i zmieniać je po wymeldowaniu się gościa. To świetny sposób, aby mieć pewność, że Twoja nieruchomość jest zawsze bezpieczna, a Twoi goście są bezpieczni. Możesz także użyć Operato do kontrolowania temperatury i zużycia energii w swoich nieruchomościach.

10. Pobyty dzielone Airbnb

Innowacyjna nowa funkcja Airbnb Split Stays umożliwia gościom rezerwację noclegów na podstawie wyników wyszukiwania w wielu lokalizacjach w ramach jednej podróży. Split Stays automatycznie rozdziela rezerwację i płatność, ułatwiając podróżnym planowanie trasy.

11. iGMS

iGMS to zaawansowana aplikacja do zarządzania nieruchomościami, która umożliwia gospodarzom śledzenie wszystkich ich ofert w jednym miejscu. Oferuje wiele niesamowitych funkcji, takich jak zarządzanie fakturami, możliwość koordynacji z zespołem sprzątającym, narzędzia do automatyzacji i wiele innych.

12. Przewodnik po śliwkach

Plum Guide to firma zajmująca się wynajmem wakacyjnym, która ręcznie wybiera 1% najlepszych domów w popularnych miastach na całym świecie. Ich zespół ekspertów osobiście odwiedza i sprawdza każdy obiekt, aby upewnić się, że spełnia on wysokie standardy w zakresie projektu, komfortu i hostingu.

🔥 Empfohlen:  15 pomysłów na biznes dropshipping na rok 2022

13. Książka natychmiastowa

Rezerwacja natychmiastowa Airbnb umożliwia gospodarzom automatyczne akceptowanie próśb o rezerwację od gości bez konieczności ręcznego potwierdzania każdej prośby. Ta funkcja może zaoszczędzić czas zapracowanym gospodarzom i ułatwić gościom szybkie zabezpieczenie rezerwacji.

14. Zdalna blokada

RemoteLock umożliwia używanie i kontrolowanie inteligentnych zamków na Twoich posesjach za pomocą Wi-Fi. Możesz przekazać swojemu gościowi kod dostępu, który wygasa samoistnie i który możesz w każdej chwili wyłączyć. Chociaż jest to świetne rozwiązanie dla każdej firmy zajmującej się wynajmem krótkoterminowym, jest jednym z droższych.Table of Contents