Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

15 firm franczyzowych zajmujących się opieką nad osobami starszymi

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 15 firm franczyzowych zajmujących się opieką nad osobami starszymi

Opieka nad osobami starszymi to usługi osobiste dla tych, którzy nie są w stanie zadbać o siebie, ale chcą pozostać w domu.

Branża franczyzowa opieki nad osobami starszymi prężnie się rozwija. Weź pod uwagę, że możliwości franczyzy w zakresie opieki domowej w tej przestrzeni rosną w tempie 10% rocznie. Tak wynika z badań IBISWorld. Te franczyzy są dochodowe. A jednocześnie dobrze sobie radzisz.

Twoja własna franczyza

Myślisz o własnej franczyzie opieki nad osobami starszymi? Zacznij od przyjrzenia się liczbie seniorów w Ameryce. Do roku 2030 wszyscy przedstawiciele pokolenia wyżu demograficznego będą mieli ponad 65 lat lub więcej. Następnie rozważ trend starzenia się na miejscu. To właśnie tam więcej seniorów woli mieszkać w domu, zamiast w wspólnotach emerytalnych i/lub domach opieki.

Według statystyk, na rynku opieki nad osobami starszymi istnieje część wartej 5 miliardów dolarów franczyzy. Przynajmniej jeden stan ma inną opcję. New Jersey posiada program pomocy w opiece środowiskowej (JACC). To tam członkowie rodziny i przyjaciele mogą otrzymać wynagrodzenie za opiekę nad osobami starszymi.

Dlaczego warto rozpocząć franczyzę związaną z opieką nad osobami starszymi?

W miarę starzenia się światowej populacji zapotrzebowanie na usługi opieki nad osobami starszymi stale rośnie. Rozpoczęcie franczyzy w zakresie opieki nad osobami starszymi może być przedsięwzięciem zarówno satysfakcjonującym finansowo, jak i satysfakcjonującym osobiście. Oto kilka istotnych powodów, dla których warto rozważyć wejście do tego sektora:

  • Rosnące zapotrzebowanie na usługi opieki nad osobami starszymi: Wraz z wchodzeniem pokolenia wyżu demograficznego w starszy wiek, coraz większa liczba osób starszych potrzebuje pomocy. Tworzy to stałą i rosnącą bazę klientów dla firm zajmujących się opieką nad osobami starszymi.
  • Sensowna i satysfakcjonująca praca: Zapewnienie opieki i pomocy osobom starszym może być niezwykle satysfakcjonujące. Nie tylko oferujesz istotną usługę, ale także wywierasz bezpośredni, pozytywny wpływ na życie poszczególnych osób, wzmacniając poczucie celu w swojej pracy.
  • Przemysł odporny na recesję: Zapotrzebowanie na opiekę nad osobami starszymi nie maleje w czasie pogorszenia koniunktury gospodarczej. W rzeczywistości w miarę rozwoju opieki zdrowotnej i wydłużania się długości życia populacja seniorów będzie nadal rosła, co sprawi, że będzie to stabilne przedsięwzięcie biznesowe.
  • Wiele strumieni przychodów: Franczyzy świadczące usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi mogą oferować różnorodne usługi, w tym opiekę domową, ośrodki opieki, specjalistyczną opiekę w przypadku chorób takich jak choroba Alzheimera i nie tylko. Ta dywersyfikacja może prowadzić do wielu możliwości generowania przychodów.
  • Ciągłe szkolenia i wsparcie: Inwestując we franczyzę, często otrzymujesz kompleksowe szkolenia, materiały marketingowe i ciągłe wsparcie, co zmniejsza typowe wyzwania stojące przed niezależnymi start-upami.

Najlepsze franczyzy w zakresie opieki nad osobami starszymi

Przygotowaliśmy obszerną listę opcji domowej opieki dla seniorów. Obejmują one usługi, które będziesz świadczyć w ramach tych franczyz. Oraz wszelkie opłaty i inne koszty wraz z zyskami, jakich możesz się spodziewać. Omówimy inne kwestie, na przykład to, czy możliwości franczyzy wymagają opieki w pełnym czy niepełnym wymiarze godzin.

Uwzględnione zostanie wszystko, co musisz wiedzieć o korzystaniu z jednej z tych usług. Poniżej znajduje się lista 15 franczyz zajmujących się opieką nad osobami starszymi.

🔥 Empfohlen:  Eksperci biznesowi dzielą się wskazówkami, jak przezwyciężyć złe doświadczenia użytkownika

1. Odwiedzające anioły

Nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia z Visiting Angels. Oferują usługi pozamedyczne. Te franczyzy związane z opieką domową są obsługiwane przez właścicieli. Na początek będziesz potrzebować 59 950 dolarów jako opłata franczyzowa i majątek netto wynoszący 100 000 dolarów.

Przeciętny franczyzobiorca domowej opieki nad osobami starszymi zarabia 1,4 miliona dolarów. Otwarcie jednej z tych franczyz zajmuje 120–150 dni.

2. Opieka domowa FirstLight

Jest to franczyza zajmująca się opieką nad osobami starszymi z istniejącym modelem franczyzy w zakresie opieki domowej. Oznacza to, że masz mniej do zrobienia, aby wszystko skonfigurować. Oferują przygotowanie posiłków, pomoc w higienie osobistej i wsparcie pamięci. To tylko niektóre z usług jakie oferuje.

Wymagana jest inwestycja początkowa w wysokości od 111 tys. do 168 tys. dolarów. FirstLight Home Care oferuje szkolenia wstępne i szkolenia w klasie dla swoich pomocników domowych.

Istnieje również opłata franczyzowa w wysokości 48 000 dolarów. Roczny dochód wynosi średnio 1 milion dolarów.

3. Zamiast domu opieka nad osobami starszymi

Home Zamiast Senior Care oferuje usługi opieki domowej dla seniorów u schyłku życia. Mają także opcje lekkich prac domowych i towarzystwa. To dobra inwestycja dla przedsiębiorców, którzy nie chcą robić wszystkiego dla seniorów, którym pomagają.

4. W domu

Większość franczyz Right at Home jest sprzedawana osobom bez wykształcenia medycznego. Ośrodki opieki społecznej oferują pewne usługi pielęgniarskie w domu.

Początkowa inwestycja wynosi od 80 150 do 147 150 dolarów. Stała opłata licencyjna wynosi 5%. Oferują również 10% zniżki dla weteranów.

5. Opieka Patrolowa

Franczyzy CarePatrol oferują sesje szkoleniowe na żywo 9 razy w roku. Raz na kilka miesięcy odbywają się także sesje odświeżające. Koszty uruchomienia jednej z tych franczyz wahają się od 71 540 do 88 490 dolarów.

Oferują unikalny program marketingowy, który dystrybuuje polecenia.

6. Opieka Seniora Amada

Amada Senior Care oferuje usługi opieki domowej i unikalne usługi doradcze w zakresie opieki nad osobami starszymi. Opłata franczyzowa wynosi 48 000 dolarów. Konta Senior Care zawierają 5% tantiem.

7. Pielęgnacja BrightStar

Franczyzy BrightStar Care oferują wiele źródeł przychodów. Opłata franczyzowa wynosi 50 000 dolarów. Średni model przychodów dla najlepszych franczyz wyniósł 3 918 188 dolarów w 2019 r. Różnica polega na tym, że każdą sprawą zajmuje się dyplomowana pielęgniarka.

8. Opiekunowie sprawujący opiekę nad domem

Początkowa inwestycja umożliwiająca skonfigurowanie franczyzy Homewatch CareGivers wynosi 83 000 USD. Jedną z dużych różnic jest to, że zarządzają lekami. Opiekunowie prowadzą szczegółowy wykaz dawek i czasu dawkowania. W razie potrzeby używają nawet specjalnego dozownika tabletek.

9. Dotykanie serca w domu

Jeśli szukasz franczyzy w zakresie opieki nad osobami starszymi w Nowym Jorku, Touching Heart at Home jest opcją franczyzową. Opłata franczyzowa jest niższa niż w przypadku niektórych innych i wynosi 39 500 USD. Całkowita potrzebna inwestycja wynosi od 53 000 do 75 000 dolarów. Te franczyzy są niedrogie i nie wymagają szkolenia medycznego.

10. Opieka rodzinna Qualicare

Zespół męża i żony założył franczyzę Qualicare Family Homecare. Byli zainteresowani usługami opiekuńczymi potrzebnymi dla bliskiej osoby. Opłata franczyzowa wynosi tutaj 49 700 dolarów. Właściciele tych franczyz mogą skorzystać z programu szybkiego startu. Początkowa inwestycja w wysokości 84 550–194 550 USD obejmuje również stały coaching.

🔥 Empfohlen:  Unikaj tych 15 najczęstszych błędów związanych z pożyczkami dla małych firm

11. Urząd Opieki Senioralnej

Urząd Opieki Senioralnej oferuje ekskluzywne doradztwo w zakresie opieki nad osobami starszymi. Obejmuje wykwalifikowaną opiekę pielęgniarską lub wybór opiekunów. Te franczyzy opieki nad osobami starszymi mają również dostosowany program dla każdego seniora. Franczyzobiorcy otrzymują wynagrodzenie za usługi pośrednictwa pracy od organizacji oferujących mieszkania wspomagane. Rodziny seniorów nie płacą. Płynny kapitał wymagany dla jednej z tych franczyz wynosi 50 000 USD.

12. Pomocna pielęgnacja dłoni w domu

Franczyzy Assisting Hand Home Care oferują wykwalifikowany sprzęt pielęgniarski i medyczny, a także opcje personelu tymczasowego. Tutaj wymagany jest wymóg startowy w wysokości 300 000 dolarów. Firma oferuje również opiekę ortopedyczną pooperacyjną. Oferują usługi opieki dla weteranów i wsparcie hospicyjne.

13. Lokalizatory osób wspomaganych

Franczyzy Assisted Living Locators oferują dostosowane do potrzeb public relations inwestycji. Mają także krajowy program generowania leadów i dostosowany CRM. Opłata franczyzowa wynosi 49 500 dolarów. Istnieje również opłata za wejście na pokład w wysokości 9 000 USD. Assisted Living Locators zakwalifikowali się do listy najlepszych tanich franczyz 2019.

14. Opieka domowa dla kadry kierowniczej

Franczyzy Executive Home Care opiekują się klientami, od niemowląt po seniorów. Jeśli jesteś zainteresowany jedną z tych franczyz, będziesz potrzebować początkowej inwestycji w wysokości 200 000 dolarów. Na ich stronie internetowej znajdują się różne lokalizacje, które oferują nowe możliwości. Istnieje również opłata franczyzowa w wysokości 44 900 USD. Biuro główne znajduje się w Hackensack w stanie New Jersey. Nowe franczyzy są możliwe w innych obszarach, takich jak Nowy Jork.

15. Pomocnicy domowi

Franczyzy oferowane przez Home Helpers obejmują opcje usług medycznych. Opcje są tymczasowe lub długoterminowe i obejmują takie schorzenia, jak niewydolność serca i POChP. Dostępne są specjalistyczne usługi. Franczyzy oferują również ocenę opieki w domu. Prowadzi to do indywidualnego planu opieki.

Podsumowanie franczyz opieki nad osobami starszymi

FranczyzaUnikalne funkcje
Wizyty Aniołów Obsługiwane przez właściciela, nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie, usługi niemedyczne
Opieka domowa FirstLight Kompleksowy model opieki, szkolenie wstępne, szkolenie stacjonarne
Dom zamiast opieki dla seniorów Usługi na koniec życia, lekkie prace domowe, towarzystwo
Bezpośrednio w domu Mieszkanie z opieką, opieka pielęgniarska w domu, mile widziane wykształcenie niemedyczne
Opieka Patrolowa Regularne szkolenia na żywo, unikalny program marketingowy
Opieka nad osobami starszymi Amada Opieka domowa, doradztwo w zakresie zakwaterowania wspomaganego, 5% tantiem
Pielęgnacja BrightStar Wiele źródeł przychodów, każdym przypadkiem zarządza dyplomowana pielęgniarka
Opiekunowie Homewatch Zarządzanie lekami, specjalny dozownik tabletek
Dotykanie Serca W Domu Niedrogie, nie wymaga szkolenia medycznego
Opieka domowa Qualicare dla rodziny Założona przez zespół małżeński, program Quick Start, stały coaching
Urząd Opieki Senioralnej Doradztwo w zakresie opieki nad osobami starszymi, programy dostosowane do potrzeb, rodziny nie płacą za staże
Pomoc w opiece domowej dłoni Wykwalifikowana pielęgniarka, sprzęt medyczny, opieka nad weteranami, wsparcie hospicyjne
Lokalizatory wspomaganego życia Indywidualny PR, generowanie leadów krajowych, dostosowany CRM
Wykonawcza opieka domowa Opieka obejmuje różne miejsca, od niemowląt po osoby starsze
Pomocnicy domowi Usługi medyczne, usługi specjalistyczne, ocena opieki domowej
🔥 Empfohlen:  Ponad 100 pomysłów na blogi dla małych firm

Często zadawane pytania dotyczące franczyzy opieki nad osobami starszymi

Aaron Blight, EdD, jest założycielem Caregiving Kinetics. Był franczyzobiorcą opieki nad osobami starszymi, a obecnie konsultuje w branży. Podał kilka najczęściej zadawanych pytań, często spotykanych w obszarze franchisingu opieki nad osobami starszymi.

P: Jaka jest filozofia i zakres wsparcia oferowanego franczyzodawcom przez franczyzodawcę?

Odp.: Niektóre franczyzy zajmujące się opieką nad osobami starszymi oferują programy szkolenia wstępnego. Inne oferują również konwencje i seminaria internetowe.

P: Jakie są opłaty i jak są obliczane?

Odp.: „Typowe opłaty pobierane przez franczyzodawcę mogą obejmować nowe opłaty franczyzowe, opłaty licencyjne i opłaty marketingowe” – pisze Blight. „Przy sprzedaży obowiązują również opłaty technologiczne i opłaty transferowe.”

Aby rozpocząć działalność w ramach jednej z tych franczyz, musisz wiedzieć kilka rzeczy. Po pierwsze, nie jest wymagane przeszkolenie medyczne. Jeśli jednak chcesz skorzystać z franczyzy na opiekę nad osobami starszymi, powinieneś wykazać się współczuciem i zorganizowaniem. Będziesz musiał spełnić pewne wymagania finansowe (patrz poniżej).

Oto kilka innych rzeczy na temat tych franczyz, które powinieneś wiedzieć.

Szukasz innych możliwości pomocy osobom starszym? To prawda, że ​​posiadanie i prowadzenie franczyzy nie jest dla każdego. Jeśli szukasz czegoś innego, sprawdź: 25 firm świadczących usługi dla seniorów.

Rozpoczęcie pracy z jedną z tych franczyz wiąże się z pewnymi finansami. Musisz zacząć od inwestycji początkowej w wysokości od 39 500 do 168 000 USD. Zwykle istnieje zapotrzebowanie na wartość netto i płynną gotówkę. Mogą to być sześciocyfrowe liczby, w zależności od franczyzy, którą jesteś zainteresowany.

Istnieje również jednorazowa opłata franczyzowa. I stała opłata licencyjna. Zazwyczaj franczyzobiorcy muszą uiścić jakąś opłatę marketingową, taką jak opłata licencyjna za reklamy.

Co najmniej jedna z najpopularniejszych franczyz zarabia ponad 1,4 miliona dolarów rocznie. Mimo to liczba ta jest różna. Średni zysk jednej z tych franczyz wynosi 98 723 dolarów rocznie. To przy początkowej inwestycji wynoszącej 100 000 dolarów.

„Chociaż stawki będą się różnić w zależności od stanu i regionu, można oczekiwać, że większość niemedycznych dostawców opieki domowej będzie pobierać opłaty w wysokości 22–35 dolarów za godzinę”.