Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

15 najlepszych miejsc do sprzedaży używanych podręczników za gotówkę w 2023 r

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 15 najlepszych miejsc do sprzedaży używanych podręczników za gotówkę w 2023 r

Chcesz sprzedać używane podręczniki za gotówkę?

Jeśli jesteś zagorzałym czytelnikiem, który ma w domu stosy książek lub jesteś studentem, który kupił podręczniki na zajęcia w zeszłym semestrze i nie masz już z nich zastosowania, być może zastanawiasz się, jak sprzedać swoje książki online, aby zarobić dodatkowe pieniądze na jeszcze więcej książek.

W tym artykule omówimy kilka ważnych pytań dotyczących sprzedaży używanych książek, w tym dlaczego warto sprzedawać je online, jak to robić i gdzie sprzedawać podręczniki za najwięcej pieniędzy.

Gdzie sprzedawać używane podręczniki online

1. Zarezerwuj Scoutera

BookScouter jest jednym z najlepszych miejsc do sprzedaży podręczników online.

Wykonuje za ciebie wiele ciężkich zadań. Wystarczy wpisać numer ISBN książki, a BookScouter wyszukuje nabywców w kilkudziesięciu księgarniach internetowych, zanim poda najlepsze dostępne ceny. Zasadniczo jest to wyszukiwarka sprzedaży książek.

BookScouter płaci ci za pomocą następujących metod:

  • PayPal
  • Sprawdzać
  • Konto bankowe

W rzeczywistości zależy to od preferowanej metody wymienionej w ustawieniach konta.

2. Cash4Books

Z drugiej strony mamy również strony takie jak Cash4Booksgdzie kupujący kupują książki bezpośrednio od Ciebie.

Gdy kupujący utworzy ofertę na Twoją książkę, wyśle ​​Ci przedpłaconą etykietę wysyłkową, której możesz użyć do wysłania do niego książki, aby mógł sprawdzić stan książki i wysłać Ci płatność za pośrednictwem systemu PayPal lub sprawdzić, czy ją zatwierdził .

3. Sprzedaj swoją książkę

Sprzedaj swoją książkę działa podobnie do Cash4Books, z tą różnicą, że tym razem możesz wprowadzić dowolną liczbę ISBN książek, zamiast wpisywać numery ISBN książek jeden po drugim. W ten sposób otrzymasz natychmiastową wycenę każdej książki.

Ponadto mają również aplikacje do pobrania, w których można po prostu zeskanować książkę za pomocą aplikacji, co znacznie przyspieszy ten proces.

4. Sprzedawaj książki na Amazon

Oczywiście żaden artykuł dotyczący kupna i sprzedaży nie byłby kompletny bez największego rynku internetowego na świecie, Amazonka.

Chociaż może to być zaufana platforma z tysiącami potencjalnych nabywców, recenzje pokazują, że dostajesz znacznie mniej za swoje podręczniki w porównaniu z niektórymi innymi witrynami.

Chodzi o to, że możesz mieć znacznie większe szanse na sprzedaż książki szybciej na Amazon niż w jakimkolwiek innym miejscu.

🔥 Empfohlen:  12 hurtowych dostawców artykułów wyposażenia wnętrz

5. Barnes i Noble

Ludzie o tym zapominają Barnes and Noble posiada również sklep internetowy z doskonałym programem odsprzedaży podręczników.

Podczas gdy proces sprzedaży podręcznika jest prawie taki sam jak w przypadku innych witryn z podręcznikami, posiadanie nazwy Barnes and Noble po prostu dodaje mu dodatkowego poziomu bezpieczeństwa.

Jedyną wadą jest to, że książki, które sprzedajesz, muszą kosztować co najmniej 10 USD.

6. Książki CKY

Książki CKY umożliwia kupowanie i sprzedawanie wszelkiego rodzaju książek, od fikcyjnych po niefikcjonalne, od książek religijnych po podręczniki i wiele innych. Wspaniałą rzeczą jest to, że pokrywają również koszty wysyłki.

CKY sprzedaje również następujące przedmioty:

Przypomina księgarnie, które można było znaleźć na początku lat 2000. Jako dodatkowy bonus możesz również otrzymać zapłatę przez PayPal lub przelew bankowy.

7. BookFinder.com

Kolejnym świetnym źródłem jest BookFinder.com.

Wiele osób uważa, że ​​jest bardzo podobny do BookScouter i decyduje się używać go do porównywania ofert, które BookFinder może znaleźć z BookScouter.

8. Craiglista

Chociaż istnieje mnóstwo witryn podobnych do Craigslist, Craigslist jest nadal jedną z najlepszych witryn do sprzedaży swoich rzeczy lokalnie lub w Twojej okolicy.

9. eBay

Jeśli masz podręczniki do sprzedania, być może inną świetną witryną z dużym ruchem będzie eBay. Serwis eBay to miejsce, o którym myślisz jako pierwsze, gdy rozważasz sprzedaż przedmiotu.

Wyceniając książki, pamiętaj, że mogą obowiązywać inne opłaty, w tym prowizja lub opłaty za wysyłkę, więc pamiętaj, aby wziąć to pod uwagę.

10. Bajt książki

BookByte jest jedną z najstarszych platform do kupowania, sprzedawania i wypożyczania podręczników po niższych cenach. Po wprowadzeniu tytułu podręcznika lub jego numeru ISBN można było znaleźć tytuł i otrzymać natychmiastową ofertę.

11. Kupujący podręcznik

To świetny rynek, na którym można kupić podręczniki, ponieważ przez ostatnie dziesięć lat odsprzedawał podręczniki.

Kupujący podręczniki oferuje następujące rzeczy, których nie ma wiele innych platform:

  • Uczciwa polityka cenowa
  • Darmowa dostawa
  • Szybka płatność

Jeśli chcesz sprzedawać w renomowanej witrynie, najlepszym rozwiązaniem może być Textbook Buyer.

12. Sprzedawaj używane książki na Chegg

Chegg to coś więcej niż platforma korepetycji lub edukacji; umożliwia także kupowanie i sprzedawanie książek.

Po odwiedzeniu witryny możesz łatwo wprowadzić numer ISBN książki, a otrzymasz natychmiastową wycenę cen swoich podręczników.

🔥 Empfohlen:  13 najlepszych witryn doradców giełdowych do przydatnych badań inwestycyjnych w 2023 r

Chegg płaci ci za pomocą następujących metod:

13. Podręcznikowy pośpiech

Inną witryną, na której można sprzedać niechciane podręczniki za gotówkę online, jest podręcznikowy pośpiech.

Zajmują się w szczególności podręcznikami uniwersyteckimi, w których można wprowadzić numer ISBN i uzyskać wycenę sprzedaży

PodręcznikRush pozwala zarabiać na wiele sposobów:

  • PayPal
  • Sprawdzać
  • Kredyt sklepowy

14. FirstClassBooks.com

FirstClassBooks umożliwia wprowadzenie numeru ISBN podręczników i wycenę aktualnej ceny sprzedaży książki.

Możesz otrzymać te płatności w ciągu dwóch dni roboczych.

15. Książki kampusowe

Książki kampusowe działa podobnie do BookScouter, ponieważ możesz porównywać ceny różnych dostawców. Jednak CampusBooks koncentruje się wyłącznie na wykupie podręczników na stronę internetową.

Jak sprzedawać używane książki online

Sprzedaż książek online wymaga znalezienia platformy, na której można je opublikować, porównać ceny wykupu i umieścić informacje o książce.

Zasadniczo proces odsprzedaży książek obejmuje wprowadzenie numeru ISBN (International Standard Book Number), a następnie otrzymanie ceny na podstawie warunków książki. Teraz oczywiście ceny różnią się w zależności od niszy, w której znajduje się książka.

Pamiętaj, aby przeprowadzić odpowiednie badania przed utworzeniem wpisu, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy. Istnieje wiele witryn, które mogą czerpać korzyści z oszukiwania Cię, więc upewnij się, że jesteś wykształcony i wyprzedzasz grę.

Dlaczego powinienem sprzedawać moje podręczniki online

Sprzedaż książek online ma dla Ciebie dwie rzeczy: 1.) pozwala sprzedawać po wyższej cenie i 2.) szybciej sprzedaje swoje książki.

Ponieważ miejsca online mają zwykle niższe koszty ogólne niż ich tradycyjne odpowiedniki, mogą zaoferować ci więcej pieniędzy i całkiem intuicyjnie można powiedzieć, że sprzedaż w miejscu o wyższych marżach jest zawsze lepszą opcją.

Po drugie, liczba osób, które zobaczą Twoją książkę, jest ograniczona do ruchu przychodzącego na platformie, na której ją sprzedajesz. Im większa ilość ruchu przychodzącego, tym większe prawdopodobieństwo, że Twoja książka sprzeda się szybko.

W rezultacie idealnie byłoby publikować ogłoszenia używanych książek na dużych platformach, takich jak Amazon i eBay, gdzie tysiące ludzi codziennie przeglądających witrynę zwiększyłoby szanse, że ktoś faktycznie kupi Twoją książkę.

Wniosek

Dla każdego, kto chce odsprzedać swoje podręczniki, istnieje wiele miejsc, w których można sprzedać używane książki.

Cały proces jest dość prosty, wystarczy wpisać numer ISBN, uzyskać wycenę i wysłać swoje produkty za darmo.

🔥 Empfohlen:  Jak podaje ADP, małe firmy zyskały w maju 235 tys. miejsc pracy

Robiąc to, upewnij się jednak, że wyczerpałeś wszystkie możliwe zasoby, aby zmaksymalizować zyski ze sprzedaży używanych książek.

Często zadawane pytania

Gdzie mogę sprzedać moje podręczniki za największe pieniądze?

Istnieje wiele świetnych opcji. Ponieważ każda witryna najprawdopodobniej oferowałaby różne wyceny tej samej książki, poszerzenie zasobów i sprawdzenie cen na różnych platformach zapewniłoby Ci najwyższe zarobki.

Gdzie najlepiej sprzedawać stare książki?

Jeśli chcesz go szybko sprzedać, wybierz witrynę o dużym ruchu przychodzącym, taką jak Amazon lub eBay. Jeśli jednak chcesz go sprzedać po najwyższej cenie, musisz odwiedzić wiele witryn, aby się o tym przekonać. Pamiętaj, że może to potrwać dłużej niż pierwsza opcja.

Czy sprzedaż książek na Amazon jest opłacalna?

Tak, oni są! Pomimo tego, że jest to świat, w którym popularne towary obracają się głównie wokół branży technologicznej, książki są dochodowymi przedmiotami, które mają wysoki zwrot z inwestycji. Jak mówi stare przysłowie: „W niszach są bogactwa”. Jeśli miałbyś rozpocząć podróż w zakresie odsprzedaży książek, być może Amazon jest najlepszym rozwiązaniem, aby zanurzyć palce w wodzie.

Kto płaci najwięcej za używane książki?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: studenci. Pomyśl o tym, jeden podręcznik do college’u może kosztować nawet 300 USD, co oznacza, że ​​nawet jeśli kupisz używany podręcznik za około 50 USD, nadal możesz zarobić dobre pieniądze, sprzedając go po wyższej cenie. Właśnie dlatego jest tak wiele osób, które mówią o odwracaniu podręczników uniwersyteckich i zarabianiu na nich.

Powiązany: