Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

15 sposobów na zdobycie darmowych kredytów i kodów Google Play w 2023 r

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 15 sposobów na zdobycie darmowych kredytów i kodów Google Play w 2023 r

Jeśli szukasz sposobów na zdobycie darmowych kredytów Google Play w 2023 roku, dobrze trafiłeś.

Kredyty Google Play ożywią Twój telefon lub urządzenie z Androidem, zapewniając dostęp do ekscytujących aplikacji, płatnych gier, filmów do wypożyczenia, programów telewizyjnych, muzyki do pobrania i nie tylko.

Kredyty i kody Google Play to waluta, która pomaga zmaksymalizować wykorzystanie smartfona mobilnego i nigdy nie wygasają.

Biorąc pod uwagę, że w zeszłym roku ponad 2,5 miliarda ludzi korzystało z urządzeń z Androidem, nic dziwnego, że w Internecie jest tak wiele słów kluczowych dla:

 • Bezpłatny kredyt Google Play
 • Jak zdobyć darmowe pieniądze w sklepie Google Play
 • Darmowe kody kredytowe Google Play
 • Włamania do kredytów Google Play i nie tylko

Proste sposoby na uzyskanie darmowych kredytów Google Play

Nie chcesz wydawać ciężko zarobionych pieniędzy w sklepie Google Play? Możesz skorzystać z poniższych aplikacji i programów nagród, aby otrzymać darmowe kredyty Google Play.

1. NagrodaBuntownik

Szybkim sposobem na zdobycie kodów Google Play jest dołączenie do PrizeRebel.

Ta strona, na której można zarabiać, oferuje płatne ankiety i ma ponad 12 milionów członków, którym wypłacono ponad 23 miliony dolarów.

Zdobyte punkty można wymienić na gotówkę lub bezpłatne karty upominkowe, w tym karty upominkowe Google Play.

Prizeebel jest dostępny w wielu krajach i jest jednym z najlepiej opłacanych serwisów z ankietami dla tych, którzy chcą zarobić dodatkowe pieniądze.

2. Ankietowy ćpun

Z łatwością zaliczana do najlepszych witryn z ankietami na świecie, Survey Junkie oferuje różne sposoby na uzyskanie bezpłatnych kodów Google Play.

Gdy się zarejestrujesz, zaczniesz otrzymywać zaproszenia do ankiet i zbierać punkty za każde wypełnienie. Łatwo wymieniaj swoje punkty na bezpłatne karty podarunkowe (w tym kredyty Google Play) i gotówkę PayPal.

Dołączenie do Survey Junkie jest bezpłatne (USA i Kanada).

3. Markowe ankiety

Ten popularny panel badań rynkowych płaci Ci za wyrażanie opinii na temat produktów i usług oferowanych przez marki w Twojej społeczności.

Punkty, które zbierasz jako aktywny członek badania marki, możesz wymienić na gotówkę PayPal lub popularne karty upominkowe. Możesz także wybrać karty przedpłacone Visa.

Markowe ankiety są dostępne dla mieszkańców Kanady, Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii

4. Pomyłka

Mistplay to jedna z najlepszych aplikacji do pobrania, jeśli chcesz zarabiać na graniu w gry. Z oceną 4,1/5 w sklepie Google Play na podstawie ponad 129 000 recenzji, ta aplikacja jest koniecznością.

🔥 Empfohlen:  Google PageSpeed ​​Insightsin käyttäminen (paras tapa)

Po prostu zarejestruj się tutaj i zacznij zbierać punkty, grając w gry i polecając znajomych. Możesz wymienić swoje punkty na kody Google Play, kredyty iTunes, karty upominkowe PlayStation i nie tylko.

Mistplay jest dostępny w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

5. Swagbucks

Aplikacja Swagbucks płaci za wypełnianie ankiet, oglądanie filmów, granie w gry i zakupy online. Nie tylko to, ale strona płaci również za surfowanie po Internecie (USA, Kanada i Wielka Brytania).

Gdy zostaniesz członkiem, wysyłają ci różne proste zadania, które możesz wykonać, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Zdobywasz punkty Swagbucks, które możesz wymieniać na popularne karty upominkowe, w tym karty upominkowe Google Play. Opcje kredytu w sklepie Google Play na Swagbucks obejmują jeden za 25 USD, który kosztuje 2500 punktów.

Swagbucks wypłacił członkom ponad 890 milionów dolarów i możesz dowiedzieć się więcej z tego recenzja.

DOŁĄCZ DO SWAGBUCKÓW

6. Ipsos i-Say

i-Say jest obsługiwany przez jedną z najpopularniejszych na świecie firm zajmujących się badaniem rynku, Ipsos. Firma jest obecna w ponad 80 krajach i płaci panelistom za wypełnianie płatnych ankiet.

Zdobywasz punkty, które możesz wymieniać na różne popularne karty podarunkowe, w tym Google Play. Członkowie mogą również wypłacać swoje zarobki za pośrednictwem systemu PayPal już od 15 USD.

Należy pamiętać, że ten program jest obecnie dostępny tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Jak zdobyć darmowe kody Google Play

Te aplikacje i programy nagród oferują różne sposoby zdobywania bezpłatnych kodów Google Play.

7. Skrzynka odbiorczaDolary

InboxDollars to amerykański panel badań rynkowych zarządzany przez Prodege, LLC, tę samą firmę, która prowadzi Swagbucks i Daily Rewards.

InboxDollars płaci Ci za wypełnianie ankiet, granie w gry online, czytanie e-maili i oglądanie reklam wideo. Nowi członkowie otrzymują również bonus powitalny w wysokości 5 USD (tylko dla mieszkańców USA).

Możesz łatwo wypłacić swoje zarobki, gdy osiągniesz próg 30 USD dla gotówki lub darmowych kart podarunkowych.

W zależności od kart podarunkowych oferowanych w dowolnym momencie, możesz również wymienić gotówkę za pośrednictwem PayPal i przeznaczyć ją na zakup kredytów Google Play.

Sprawdź naszą recenzję InboxDollars.

8. Toluna

Toluna to strona, na której można zarabiać na kartach podarunkowych (w tym kartach Sklepu Google Play) i dodatkowej gotówce.

Po zarejestrowaniu się możesz zacząć zdobywać punkty, wypełniając ankiety, grając w gry i biorąc udział w ankietach.

🔥 Empfohlen:  Ergonomiczne krzesło biurowe: wybór dla Twojego domowego biura lub firmy

Toluna ma ocenę Trustscore 4,1/5 na portalu Trustpilot i jest legalną witryną dostępną w kilku krajach na całym świecie.

9. Ankieta Harrisa online

Ankieta Harrisa jest jedną z najstarszych na świecie, a użytkownicy płacą za wyrażanie opinii na temat produktów, które kupują online i w sklepie.

Zdobywasz punkty i możesz je wymieniać na różne nagrody już od 10 $. Opcje płatności obejmują karty podarunkowe Amazon, iTunes, Home Depot i kilka innych opcji kart podarunkowych.

10. Zdobądź nagrody

Fetch Rewards to bezpłatna aplikacja spożywcza w Stanach Zjednoczonych, która płaci za przesyłanie rachunków zakupów. Po zostaniu członkiem otrzymujesz setki ofert w aplikacji z ofertami zwrotu gotówki i rabatami.

Gdy robisz cotygodniowe zakupy spożywcze w swoim ulubionym sklepie, po prostu prześlij paragon do aplikacji, aby zdobyć punkty. Możesz wymienić swoje punkty na karty podarunkowe Google Play i kilka innych.

11. InstaGC

Ta strona z nagrodami płaci członkom za wykonywanie prostych zadań, w tym za wypełnianie ankiet, oglądanie filmów i zakupy online.

Zdobyte punkty można wymienić na ponad 300 kart podarunkowych, w tym kredyty Google Play.

InstaGC to legalna strona, na której można zarabiać, i jak dotąd dała członkom ponad 1,3 miliona kart podarunkowych.

12. Nagrody za opinie Google

Posiadany przez Google, ta platforma oferuje różne sposoby zarabiania środków w Google Play. Raz w tygodniu wysyłają ankiety i wykorzystują Twoje opinie do ulepszania produktów i usług Google.

Ta aplikacja jest niezwykle popularna i ma miliony recenzji w sklepie Google Play z oceną 4,3/5.

Darmowe hacki kredytowe Google Play

Baw się tymi bezpłatnymi aplikacjami i witrynami, a zdobędziesz darmowe kredyty Google Play.

13. Wyrażenie mobilne

Aplikacja Mobilexpression jest popularna w sklepie Google Play nie bez powodu. Aplikacja jest darmowa i płaci za jej zainstalowanie na telefonie.

Po zainstalowaniu aplikacji przez zaledwie siedem dni otrzymasz kartę upominkową Amazon o wartości od 5 do 10 USD.

Za każdy dodatkowy tydzień masz zainstalowaną aplikację na swoim telefonie; zarabiasz kredyty, które możesz wymienić na karty podarunkowe, w tym kredyty Google Play.

Powiązany: Jak zdobyć bezpłatne karty podarunkowe Walmart

14. Karta podarunkowa Babcia

Ten internetowy sprzedawca kart podarunkowych ze zniżkami jest jednym z najlepszych miejsc do kupowania i sprzedawania wszelkiego rodzaju kart podarunkowych ze zniżką.

Witryna oferuje również różne sposoby uzyskiwania zwrotu gotówki, na przykład poprzez polecenia znajomych, a zwrot gotówki można wymienić na kredyty Google Play.

🔥 Empfohlen:  Google Ad Manager: kaikki mitä sinun tarvitsee tietää

15. Szczęściarz

Lucktastic to kolejna gra, która płaci swoim członkom gotówką i kartami podarunkowymi. Dołączenie jest bezpłatne i uczestniczysz w loteriach, grach w zdrapki i nie tylko.

Lucktastic jest obecnie dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

Czym są kredyty Google Play?

Środki Google Play to waluta w Sklepie Google Play. Możesz ich używać do:

 • Dokonuj zakupów w aplikacji
 • Kup aplikacje premium
 • Kupuj lub wypożyczaj książki, filmy i programy telewizyjne
 • Zapłać za YouTube Premium

Kredyty Google Play nie wygasają, a kredyty możesz wykorzystać w dowolnym momencie, aby dokonać zakupu. Kredyty Google Play możesz kupić za pomocą karty kredytowej lub wpisując kody z karty podarunkowej Google Play.

Jak wykorzystać swoje kredyty Google Play

Tak długo, jak masz urządzenie z Androidem i konto Google Play, wykorzystanie kredytu jest dziecinnie proste.

 • Aby rozpocząć, zaloguj się do swojego konta Google Play.
 • Kliknij „Zrealizuj” i wprowadź kod Google Play z karty podarunkowej.
 • Twoje saldo kredytowe zostanie zaktualizowane, aby pokazać nowe saldo konta.

Oszustwo darmowego generatora kredytów Google Play

W Internecie jest wiele oszukańczych witryn i aplikacji, które obiecują pomóc w generowaniu bezpłatnych kredytów Google Play.

Te bezpłatne generatory i oprogramowanie kart podarunkowych Google Play to zazwyczaj oszukańcze witryny, które chcą zainfekować Twoje urządzenie i wykraść Twoje dane osobowe.

Ogólnie rzecz biorąc, uważaj na witryny, które obiecują szybkie wzbogacenie się i nie pobieraj oprogramowania z niezaufanych witryn lub platform.

Witryny, które wymieniliśmy powyżej jako legalne opcje, mają tysiące niezależnych recenzji online, a wiele z nich jest również wymienionych jako zatwierdzone aplikacje w sklepie Google Play.

Wniosek

Jeśli szukasz sposobów na zdobycie darmowych kredytów Google Play, nie szukaj dalej. Aplikacje i strony wymienione powyżej są legalne i pomogą ci w twoim zadaniu.

Możesz znaleźć więcej sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie.