Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

15 witryn, które płacą za testowanie witryn (zadania testowania użytkowników)

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 15 witryn, które płacą za testowanie witryn (zadania testowania użytkowników)

Jeśli jesteś zainteresowany testowaniem stron internetowych online, poniżej znajduje się 15 firm, które płacą ci za testowanie stron internetowych. Niektóre z tych witryn płacą również za testowanie aplikacji.

Internet przedstawia wszelkiego rodzaju łatwe sposoby zarabiania pieniędzy na boku. Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, praca przy testowaniu stron internetowych oferuje możliwość zarobienia dodatkowej gotówki.

Testowanie witryn to zabawny sposób zarabiania pieniędzy w Internecie, ponieważ zarabiasz na testowaniu witryn i aplikacji oraz przekazywaniu opinii.

Dzięki tej pracy online możesz pracować z domu lub z dowolnego miejsca, o ile masz dostęp do Internetu. Nie jest również wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie.

Wymagania dotyczące testowania witryn internetowych

Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby zarabiać na testowaniu stron internetowych:

 • Komputer (stacjonarny lub laptop)
 • Szybkie łącze internetowe
 • Mikrofon (nie zawsze wymagany) wbudowany w laptopa lub zewnętrzny
 • Kamera internetowa (nie zawsze wymagana) wbudowana w laptopa lub zewnętrzna
 • Twoja umiejętność mówienia i pisania w języku angielskim
 • Co najmniej 18 lat (16 lat w przypadku niektórych zadań związanych z testowaniem witryn internetowych)
 • Konto PayPal do płatności (niektóre strony płacą również innymi metodami, np. przelewami bezpośrednimi)

Będziesz potrzebować mikrofonu i kamery internetowej, jeśli podejmujesz się zadań związanych z testowaniem witryn, które wymagają nagrania głosu i twarzy podczas testowania odpowiednich witryn.

Powiązane: Oglądaj reklamy i filmy za pieniądze.

Witryny legalne, które płacą za testowanie witryn

1. Testowanie użytkownika

Testowanie użytkownika jest jedną z najbardziej renomowanych stron internetowych, które płacą za testowanie stron internetowych. Testujesz witryny klientów na platformie i opowiadasz im, jakie były Twoje wrażenia z użytkowania, wraz z rekomendacjami dotyczącymi ulepszeń.

Kiedy po raz pierwszy rejestrujesz się w UserTesting, aby zostać testerem, musisz ukończyć test praktyczny. Jeśli zostaniesz zatwierdzony jako tester, zaczniesz otrzymywać pracę.

Zarabiasz 10 USD za każde zadanie testowania witryny, którego ukończenie zajmuje około 20 minut. Możesz zarobić jeszcze więcej na testowaniu stron internetowych, które obejmują wywiady, podczas których rozmawiasz z klientem na żywo podczas testowania witryny.

Płatności są dokonywane przez PayPal 7 dni po zakończeniu testowania strony internetowej.

2. Zoom użytkownika

Zoom użytkownika jest jedną z najlepszych witryn, które płacą za testowanie witryn. Będziesz musiał przejść test praktyczny i pobrać rejestrator ekranu witryny podczas procesu rejestracji. Po rejestracji zaczniesz otrzymywać zaproszenia do testowania stron internetowych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Możesz spodziewać się 3-5 testów miesięcznie. Liczba otrzymanych zaproszeń na studia zależy w dużej mierze od danych demograficznych i oceny jakości.

Jeśli ukończysz testy na podstawie instrukcji od klientów i przekażesz pomocne informacje zwrotne, co miesiąc otrzymasz więcej testów pocztą elektroniczną.

Wynagrodzenie wynosi średnio 10 USD za każdy test (znany również jako badanie). Płatności są wysyłane za pośrednictwem systemu PayPal w ciągu 21 dni roboczych po zakończeniu i zatwierdzeniu testu. Większość testów jest zatwierdzana w ciągu 3-5 dni.

3. Wrażenia użytkownika

Wrażenia użytkownika to witryna z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która akceptuje testerów z całego świata. Aby zostać testerem strony w Userfeel, musisz zarejestrować się na stronie, a następnie przystąpić do testu kwalifikacyjnego.

🔥 Empfohlen:  Świąteczne cytaty motywacyjne, które zainspirują właścicieli małych firm

Otrzymasz ocenę na podstawie testu kwalifikacyjnego, a ocena ta określa, czy i jak często będziesz otrzymywać zaproszenia do pracy w testowaniu stron internetowych.

W Userfeel możesz zarobić 10 USD za test, którego ukończenie zajmuje około 10-20 minut. Płatność jest wysyłana za pośrednictwem PayPal lub Amazon Gift Cards.

Powiązane: Najlepsze aplikacje na telefon do zarabiania pieniędzy.

4. Wypróbuj MyUI

WypróbujMyUI płaci 10 $ za każdy test, który wykonasz. Po utworzeniu konta testera zaczniesz otrzymywać zaproszenia do testowania witryn internetowych.

Typowy test trwa około 20 minut. Według TryMyUI możesz spodziewać się kilku tygodniowych testów.

Twój ekran i głos zostaną nagrane podczas rozwiązywania testu. Po zakończeniu testu musisz napisać krótkie podsumowanie swojej opinii.

Płatność jest przetwarzana w każdy piątek za pośrednictwem PayPal.

5. Analizy użytkownika

statystyki użytkowników to renomowana witryna, która płaci za testowanie witryn. Aby zostać testerem witryny z Userlytics, musisz mieć ukończone 16 lat.

Po rejestracji możesz zostać poproszony o przystąpienie do testu kwalifikacyjnego w celu ustalenia, czy masz kwalifikacje do określonych zadań związanych z testowaniem witryn internetowych.

Typowy test trwa od 20 do 40 minut i polega na wypowiadaniu na głos swoich myśli, krytyki, sugestii itp. podczas przeglądania stron internetowych.

Userlytics wysyła zaproszenia do testowania stron internetowych do ograniczonej liczby testerów. Możesz zwiększyć swoje szanse na zaproszenie na testy uzupełniając swój profil testera.

Testerzy otrzymują wynagrodzenie w wysokości 5 USD, 10 USD lub 15 USD, w zależności od testu. Niektóre testy płacą nawet do 90 USD i wymagają wysłuchania „Moderatora”, który poprowadzi Cię i zada pytania podczas testu.

Płatności są wysyłane co 15 dni za zatwierdzone zadania testowe.

6. Czas testowania

Zapisywanie się na czas testowania jest proste. Po rejestracji otrzymasz powiadomienie e-mail, gdy tylko zadanie testowania będzie dostępne. Po zakończeniu testu płatność zostanie wysłana w ciągu 10 dni.

Testy mogą trwać od 30 do 90 minut, w zależności od testu. Polegają one na interakcji z żywym moderatorem podczas całego testu. Twój głos i twarz są rejestrowane podczas poruszania się po stronach internetowych.

Możesz spodziewać się zarobku 50 euro lub około 61 dolarów amerykańskich za test. Płatność jest wysyłana do Ciebie za pośrednictwem PayPal lub konta bankowego w ciągu 10 dni.

Premia: Zarejestruj się w Swagbucks i otrzymaj bonus w wysokości 10 $ (tylko USA i Kanada)!

7. Mój tłum

Mój tłum zatrudnia testerów użyteczności z całego świata i płaci testerom za lokalizowanie błędów na stronach internetowych.

Aby zostać testerem, należy się zarejestrować i zarejestrować swoje urządzenia w aplikacji MyCrowd Studio. Po zatwierdzeniu możesz rozpocząć testowanie witryn internetowych, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Płatność jest dokonywana przez PayPal za każdy błąd, który zauważysz po zatwierdzeniu go przez klienta.

8. Mózg użytkownika

mózg użytkownika to kolejna renomowana witryna, która płaci za testowanie witryn na komputerze, iPadzie lub iPhonie. Testy polegają na nagrywaniu ekranu i mikrofonu podczas testów.

Po złożeniu wniosku o zostanie testerem Userbrain musisz przystąpić do krótkiego testu kwalifikacyjnego. Jeśli zdasz test próbki, co tydzień będziesz otrzymywać nowe testy.

Każdy test trwa od 5 do 15 minut i kosztuje 3 USD za pośrednictwem PayPal. Gdy zarobisz 10 $, możesz wypłacić swoje zarobki za pośrednictwem PayPal.

🔥 Empfohlen:  Jak sprzedać nazwę domeny

9. Potwierdź

Potwierdź to strona internetowa, która płaci za testowanie stron internetowych. Aby rozpocząć, zarejestruj się i podaj podstawowe informacje demograficzne. Ta strona wymaga używania Google Chrome jako przeglądarki internetowej.

Po zarejestrowaniu zaczniesz otrzymywać e-maile z ofertami pracy w testowaniu stron internetowych, które odpowiadają Twoim kryteriom.

W zależności od testu możesz zarobić od 10 do 70 USD za test. Płatność jest przetwarzana w ciągu 7 dni od pomyślnego zakończenia testu.

Powiązane: Najwyżej płatne aplikacje do zarabiania pieniędzy.

10. Tłum użytkowników

Tłum użytkowników zadania testowania witryn internetowych są proste i zajmują mniej niż minutę. Do zarejestrowania się na tej platformie nie jest wymagany żaden mikrofon.

Za każdy test płacisz 10 centów, więc jeśli wykonasz dziesięć testów dziennie, zarobisz 1 dolara. Ich ukończenie zajmuje około 10 minut. Jednak możesz nie wykonać do 10 testów dziennie.

Możesz wypłacić swoje zarobki za pośrednictwem PayPal, gdy masz na koncie co najmniej 10 USD.

11. Ptaki doświadczalne

Ptaki testowe zapłaci Ci za testowanie stron internetowych i aplikacji. Jako Testbird, czyli tester stron internetowych, przekażesz klientom Testbirds swoją opinię o ich witrynach.

Aby zostać testerem użyteczności tej witryny, musisz ukończyć i zdać test wstępny. Jeśli zdasz, zarobisz 5 euro jako bonus powitalny i zaczniesz otrzymywać zaproszenia do pracy przy testowaniu stron internetowych.

Gdy zostaniesz zaproszony na test, możesz przetestować witrynę w dogodnym dla siebie terminie, o ile ukończysz test przed upływem terminu.

Testbirds płaci około 20 euro lub 15 funtów, co odpowiada około 25 USD.

12. Beta-testy

Możesz zarabiać na testowaniu stron internetowych poprzez BetaTesting. Po utworzeniu konta proszą o zrobienie testu. Po zatwierdzeniu możesz przystąpić do testów dostępnych dla Ciebie na podstawie Twoich zainteresowań i danych demograficznych.

Ta firma płaci 10-20 USD za test, w zależności od tego, co jest zaangażowane w test. Niektóre testy płacą więcej. Płatność jest wysyłana przez PayPal 7 dni po zakończeniu testu.

Powiązane: 15 sposobów zarabiania pieniędzy dla nastolatków.

13. test IO

Możesz zostać testerem strony internetowej z test IO strona internetowa. Po zarejestrowaniu się otrzymasz zaproszenie na pierwszy test.

testIO płaci za znajdowanie błędów na stronach internetowych. Możesz zarobić do 50 $ za każdy błąd znaleziony podczas testowania strony internetowej lub aplikacji.

Płatność jest wysyłana raz w miesiącu za pośrednictwem PayPal, Skrill lub przelewu bankowego.

14. Zapisz się

Możesz podjąć pracę przy testowaniu stron internetowych za pośrednictwem Zapisać na dowolnym urządzeniu – telefonie, tablecie czy komputerze (zarówno stacjonarnym, jak i laptopie).

Po utworzeniu konta otrzymujesz e-maile, gdy tylko dostępne są możliwości testowania. Enroll płaci ci przez PayPal za każdy ukończony test.

15. Amazon Mechaniczny Turek (MTurk)

Amazon Mechaniczny Turek to internetowy rynek dla freelancerów zajmujących się drobnymi zadaniami, którzy chcą zarobić dodatkowe pieniądze na boku.

Aby przetestować strony internetowe za pośrednictwem MTurk, musisz utworzyć konto Worker na tej platformie. Kilka innych witryn do testowania użyteczności zapewnia również zadania testowania witryn za pośrednictwem tej platformy.

🔥 Empfohlen:  Jak rozpocząć działalność rzemieślniczą

Większość ofert testowania witryn internetowych w MTurk kosztuje mniej niż inne witryny z tej listy. Na przykład możesz zarobić tylko 0,02 $ za dwuminutowy test. Jeśli wykonasz pięciominutowy test wideo, możesz zarobić 3,30 USD.

Testerzy z USA mogą wypłacać pieniądze przelewem bankowym lub kartami podarunkowymi Amazon.

Powiązane: Jak zdobyć bezpłatne karty podarunkowe Walmart.

Jak zostać testerem strony internetowej

Zostać testerem stron internetowych jest łatwo i szybko. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się w dowolnej liczbie legalnych witryn, które płacą za testowanie witryn. Gdy Twoja aplikacja zostanie zatwierdzona, odpowiedz na zaproszenia do testowania stron internetowych wysłane do Ciebie e-mailem.

Niektóre firmy wymagają zdania testu kwalifikacyjnego. Ocena, którą otrzymasz na podstawie testu kwalifikacyjnego, określa, jak często będziesz mógł wykonywać płatne prace związane z testowaniem witryn.

Czy praca przy testowaniu stron internetowych jest legalna?

Zadania testowania witryn internetowych są legalnymi pracami online. Jednak niektóre witryny oferujące tego typu oferty pracy to oszuści, więc uważaj.

Jak widziałeś, proces rejestracji jest szybki i możesz zacząć zarabiać pieniądze po zarejestrowaniu się w tych witrynach.

Chociaż nie uczynią cię bogatym, całkowicie możliwe jest zarabianie pieniędzy na stronie internetowej i testowaniu aplikacji.

Wskazówki, jak odnieść sukces jako tester witryn internetowych

 • Zarejestruj się w jak największej liczbie renomowanych firm lub witryn testujących witryny.
 • Potraktuj przykładowy test poważnie, ponieważ określa on, czy i jak często będziesz otrzymywać zaproszenia do pracy w testowaniu stron internetowych.
 • Upewnij się, że przekazujesz dokładne informacje zwrotne na podstawie instrukcji klienta, ponieważ klienci wielu witryn, które płacą Ci za testowanie witryn, oceniają swoich testerów witryn. Jeśli masz wyższe oceny, dostaniesz więcej i lepiej płatnych koncertów.
 • Wykonuj testy, gdy tylko będą dostępne, ponieważ jeśli nie będziesz działać szybko, te testy zostaną przydzielone innemu testerowi.
 • Wykonaj każdy test prawidłowo. Nie spiesz się z każdym testem, aby szybko go ukończyć. Zamiast tego wykonaj test poprawnie, aby uzyskać lepszą ocenę, która pomoże Ci zdobyć więcej zleceń na testowanie witryn.

Wniosek

Testowanie stron internetowych to fajny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie, ponieważ zarabiasz na testowaniu stron internetowych oraz przekazywaniu opinii i rekomendacji. Dzięki tej pracy online możesz zarabiać na testowaniu stron internetowych z domu lub z dowolnego miejsca, o ile masz dostęp do Internetu.

Jeśli szukasz pracy online lub dodatkowej pracy, aby zarabiać pieniądze na boku, gorąco polecam wypróbowanie testowania stron internetowych. Jest to łatwy i elastyczny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki.

Table of Contents