Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

16 pomysłów na przechowywanie zapasów rzemieślniczych

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 16 pomysłów na przechowywanie zapasów rzemieślniczych

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się rękodziełem, prawdopodobnie masz w domu lub biurze mnóstwo artykułów artystycznych, tkanin, wstążek i artykułów biurowych. Uporządkowanie tych małych przedmiotów może pomóc Ci szybko znaleźć to, czego potrzebujesz i zwiększyć wydajność Twojej firmy. Oto przewodnik po najlepszych opcjach organizacji dla rzemieślników.

Jakie korzyści firma czerpie z lepszej organizacji?

Nie wiesz, dlaczego organizacja pokoju rzemieślniczego jest tak ważna? Oto kilka konkretnych korzyści dla właścicieli firm:

  • Szybko znajdź to, czego potrzebujesz: Niezorganizowana przestrzeń może zmusić Cię do marnowania czasu na szukanie materiałów eksploatacyjnych za każdym razem, gdy rozpoczynasz nowy projekt. Dzięki zorganizowanym systemom wiesz, gdzie wszystko jest i możesz zacząć od razu, gdy pojawi się inspiracja.
  • Unikaj kupowania dodatkowych materiałów eksploatacyjnych: Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, możesz po prostu kupić więcej tego przedmiotu. Może to zmarnować Twoje zarobki i prowadzić do frustracji, gdy w końcu znajdziesz te przedmioty później.
  • Poprawić produktywność: Bałagan może rozpraszać i będziesz tracić dużo czasu na sprzątanie, kiedy będziesz mógł pracować. Zamiast tego skonfiguruj systemy od razu i konserwuj je, aby móc spędzać więcej czasu na swojej firmie.
  • Zobacz, co masz do dyspozycji: Jeśli nie masz pewności, co dalej zrobić, zorganizowana przestrzeń zapewni Ci łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych materiałów. Może to zainspirować Cię lub pomóc w szybkim sporządzeniu listy niezbędnych materiałów.
  • Ciesz się równowagą między życiem zawodowym a prywatnym: Jeśli pracujesz w domu, przechowywanie rękodzieła i innych materiałów w każdym pokoju może odwrócić uwagę od czasu spędzonego z rodziną. Trzymanie wszystkiego na swoim miejscu pozwala skupić się na pracy w czasie pracy i rodzinie w czasie wolnym.

Sprytne pomysły na przechowywanie przedmiotów rzemieślniczych

Niezależnie od tego, czy masz wydzielony pokój do rękodzieła, całe biuro, czy tylko mały kącik w wolnej sypialni, zorganizowana przestrzeń do rękodzieła może wspierać dobrze prosperujący biznes. Oto kilka pojemników do przechowywania, regałów, pojemników i innych przedmiotów, których możesz użyć do uporządkowania materiałów.

🔥 Empfohlen:  8 wskazówek dla sprzedawców detalicznych, jak radzić sobie z niedoborami pracowników na wakacje

1. Wózek do przechowywania na kółkach

Ten wózek na kółkach oferuje mnóstwo małych pojemników i szuflad, w których możesz przechowywać drobne przedmioty, takie jak długopisy, koraliki lub włóczka. Po bokach znajdują się nawet kieszenie na przedmioty, po które trzeba szybko sięgnąć, i można je swobodnie przemieszczać po pomieszczeniu rzemieślniczym.

2. Kosze wiklinowe

Kosze te posiadają pokrywki, dzięki czemu można je łatwo ustawiać jeden na drugim. A tkana faktura sprawia, że ​​są na tyle atrakcyjne, że można je przechowywać w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

3. Dekoracyjne szafki ścienne do przechowywania

Jeśli chcesz ukryć wiele przyborów do rękodzieła, zainwestuj w szafki z solidnymi drzwiami. Ten z przesuwanymi drzwiami do stodoły byłby idealny do przestrzeni w stylu wiejskiego domu.

4. Przechowywanie biżuterii

Pudełko na biżuterię lub etui z aksamitnymi tacami może być idealne na drobne przedmioty, takie jak koraliki, zapięcia i łańcuszki.

5. Haki ścienne

Haczyki ścienne mogą być idealne do przechowywania biżuterii, toreb i podobnych przedmiotów. Możesz nawet zawiesić pojemniki na hakach i umieścić w nich mniejsze przedmioty.

6. Pomaluj ul

Jeśli masz mnóstwo butelek z farbą akrylową, taki ul powinien zmieścić wszystko i być łatwo dostępny.

7. Organizator drzwi szafy

Takie organizery mieszczą się z tyłu drzwi szafy i zawierają kilka sekcji na artykuły rękodzielnicze i biurowe. Jest to więc idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają dużej ilości dodatkowego miejsca do pracy.

8. Przechowywanie w pionie

Jeśli nie masz dużo dodatkowej powierzchni, wybierz rozwiązanie do przechowywania, które wykorzystuje przestrzeń pionową do przechowywania jak największej ilości rzeczy.

Więcej kreatywnych sposobów na stworzenie miejsca do przechowywania artykułów rękodzielniczych

Jeśli masz inne przybory do rękodzieła, które nie pasują do powyższych rozwiązań, istnieje jeszcze więcej produktów i kreatywnych pomysłów, które mogą się sprawdzić. Oto kilka z nich, które warto rozważyć.

🔥 Empfohlen:  38 Wiadomości na Dzień Ojca

9. Składane pojemniki do przechowywania

Te pojemniki do przechowywania wykonane ze skóry wegańskiej można złożyć, gdy nie są używane. Dzięki temu, gdy nie są używane, można je szczelnie spakować do szafy lub innego pojemnika.

10. Organizator gabinetu

Ta drewniana szafka zawiera wiele małych przegródek do przechowywania różnych rodzajów tkanin, ołówków, naklejek i farb.

11. Stojak na szpulki nici

W przypadku firm szwalniczych z dużą ilością nici ten stojak na szpule umożliwia zawieszenie wszystkiego na ścianie, dzięki czemu jest łatwo dostępny.

12. Składany stół do robótek ręcznych z półkami do przechowywania

Jeśli chcesz przechowywać przybory do rękodzieła w miejscu pracy, rozważ biurko z szufladami lub półkami pod spodem. Opcja ta składa się nawet, gdy nie jest używana, dzięki czemu idealnie nadaje się do przestrzeni hybrydowych, takich jak biura, które służą również jako sypialnie dla gości.

13. Obrotowy uchwyt na przędzę

Dziewiarki mogą eksponować przędzę i mieć do niej łatwy dostęp przy różnych projektach, korzystając z tego typu obrotowego uchwytu.

14. Przenośne kostki do przechowywania

Te przenośne kostki do przechowywania można układać jedna na drugiej i obok siebie, tworząc niestandardowe rozwiązanie regałowe. Możesz dodać je do szafy lub pod stołem rzemieślniczym.

15. Wiszące miejsce do przechowywania płótna

To wiszące rozwiązanie do przechowywania jest wykonane z płótna i po prostu wisi na ścianie lub drzwiach. Posiada kilka małych kieszeni na przedmioty takie jak nożyczki i ołówki. Może nawet służyć jako dekoracja w pokoju rzemieślniczym.

16. Kosze z pegboardów

Tablica perforowana to w pełni konfigurowalna opcja przechowywania, idealna do garażu lub małego stanowiska pracy. Wystarczy przymocować tablicę do ściany. Następnie możesz dodać do niego haczyki, kubki, pojemniki i inne narzędzia organizacyjne.

Jak przechowywać przybory do rękodzieła na małej przestrzeni?

Znajdź kreatywne sposoby przechowywania narzędzi i materiałów rzemieślniczych wokół konstrukcji, które już znajdują się w Twojej przestrzeni. Na przykład dodaj kilka szuflad pod biurkiem lub zawieś organizer z tyłu drzwi szafy.

🔥 Empfohlen:  15 pomysłów na biznes dropshipping na rok 2022

Jak przechowywać przybory do rękodzieła w szafie?

Istnieje mnóstwo materiałów i systemów do organizowania, których można użyć do zbudowania niestandardowej szafy na przybory do rękodzieła. Na przykład możesz dodać półki w całej przestrzeni i uwzględnić kilka szuflad lub miejsce na wieszaki. Jeśli masz niewiele miejsca do pracy, użyj wiszącego organizera, który można przymocować z tyłu drzwi.

Czy przy ograniczonym budżecie możesz uporządkować artykuły rękodzielnicze?

Możesz kupić niedrogie pojemniki lub nawet wykorzystać małe kosze lub pudełka, które już posiadasz, do uporządkowania artykułów rzemieślniczych. Po prostu rozłóż wszystkie swoje zapasy na stole do robótek ręcznych i posortuj je według kategorii. Następnie umieść je w pudełkach lub pojemnikach, które pomieszczą każdy rodzaj przedmiotu.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz założyć BEZPŁATNE konto, aby rozpocząć już dziś.