Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

17 alternatyw dla zarabiania: najlepsze aplikacje, takie jak zarabianie na zaliczki gotówkowe (2023)

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 17 alternatyw dla zarabiania: najlepsze aplikacje, takie jak zarabianie na zaliczki gotówkowe (2023)

Earnin to aplikacja do zaliczek gotówkowych, która ułatwia i ułatwia wcześniejsze wypłaty, kiedy tylko tego potrzebujesz. Korzystając z aplikacji, możesz szybko uzyskać dostęp do swojej wypłaty jeszcze przed wypłatą.

Dla niektórych osób zwykła wypłata po prostu nie działa. Jednak w zależności od stylu życia lub konkretnych wymagań może być konieczne wcześniejsze uzyskanie dostępu do ciężko zarobionych pieniędzy.

To pieniądze, które zarobiłeś, więc dlaczego nie?

Earnin to rozwiązanie, które to umożliwia. Ale nie jest to jedyna aplikacja do wypłaty gotówki i jest kilka innych, które warto rozważyć. Możesz w końcu używać Earnin lub wolisz używać podobnej aplikacji.

Ten przewodnik przyjrzy się bliżej, jak działa Earnin i niektórym powodom, dla których możesz chcieć z niego skorzystać. Przyjrzymy się również 17 najlepszym alternatywom Earnin, jakie możesz rozważyć.

Jak działa zarabianie

Przede wszystkim przyjrzymy się, jak dokładnie działa Earnin. Zasadniczo jest to aplikacja do wypłaty zaliczek, w której podstawowym celem aplikacji jest umożliwienie użytkownikom otrzymania części ich wypłat wcześniej przed nadejściem wypłaty.

Twierdzi, że „pomaga ci zarabiać podczas pracy”, a pomysł polega na tym, że nie powinieneś czekać do końca miesiąca, aby uzyskać dostęp do swoich zarobków, jeśli nie chcesz.

Obecna maksymalna kwota to 500 $ twojej wypłaty, ale możesz otrzymać mniej, jeśli nie potrzebujesz tak dużo.

Zarabiaj Express to kolejna przydatna funkcja, którą zapewnia Earnin. Możesz uzyskać dostęp do całej wypłaty dwa dni wcześniej niż dzień wypłaty.

Możesz wypłacić do 80% swojej wypłaty lub 1000 $, w zależności od tego, która kwota jest mniejsza, i uzyskać szybsze wypłaty. W chwili pisania tego tekstu dostępna jest lista oczekujących, na którą można się zapisać.

Aby korzystać z aplikacji, musisz mieć regularną wypłatę i konto czekowe. Do korzystania z aplikacji potrzebny jest również telefon. Następnie po prostu podłącz swoje konto bankowe, dodaj informacje o zatrudnieniu i dodaj swoje zarobki bezpośrednio do aplikacji.

Możesz to zrobić na kilka sposobów, na przykład wysyłając elektroniczny grafik lub korzystając z funkcji Automagic Earnings.

Korzystanie z niego jest bezpłatne, ale jeśli chcesz, możesz dać napiwek. Prosi społeczność o napiwki, które uważają za uczciwe, co idzie na pokrycie opłat transakcyjnych.

Poza tym nie ma żadnych opłat, odsetek ani ukrytych kosztów. Ponadto Earnin twierdzi, że jest „w 95% wspierany przez społeczność”.

Dzienne maksimum wynosi 100 USD, a maksymalny okres rozliczeniowy zaczyna się od 250 USD. Ale może wzrosnąć do 500 USD, gdy go użyjesz i zwrócisz pieniądze. Pamiętaj, że Earnin nie pracuje dla świadczeń z Ubezpieczeń Społecznych ani rządowych.

Chociaż jest to główna usługa, ma kilka przydatnych dodatkowych funkcji. Na przykład ostrzeże Cię, gdy saldo Twojego konta spadnie poniżej 200 $ dzięki Balance Shield, dzięki czemu możesz uniknąć przekroczenia limitu.

Plusy i minusy aplikacji Cash Advance

Aplikacje do wypłaty gotówki są bardzo popularne. Dzieje się tak dlatego, że zapewniają przydatną usługę osobom, które często potrzebują szybszych płatności, regularnie lub okazjonalnie.

Jedną z głównych korzyści jest to, że często są bezpłatne lub mają niskie opłaty. Nie są to pożyczki, ponieważ zasadniczo wydajesz własne pieniądze. Dopóki go spłacasz, nie są naliczane żadne odsetki.

Zależy to jednak od serwisu. Podczas gdy niektóre aplikacje wypłacają Ci pieniądze z wypłaty, inne aplikacje pożyczają Ci pieniądze i naliczają odsetki, więc musisz znać specyfikę usługi.

Wiele z nich oferuje dodatkowe usługi, takie jak ostrzeżenia o niskim saldzie, narzędzia do budżetowania, ochrona przed debetem i śledzenie wydatków. Niektóre udostępniają konto bankowe, kartę debetową lub kredytową.

Wadą tych usług jest to, że często wiążą się z nimi pewne koszty. Podczas gdy niektóre są bezpłatne, inne pobierają miesięczną opłatę.

Pożyczając pieniądze, należy również bardzo uważać na ich zwrot, aby uniknąć dalszych opłat. Niektóre aplikacje będą naliczać wysokie oprocentowanie, nawet jeśli spłacisz je na czas.

Istnieją również obawy dotyczące prywatności, o których należy pamiętać. Musisz czuć się swobodnie, udostępniając informacje o zatrudnieniu i dane bankowe niektórym aplikacjom, więc powinieneś ufać aplikacji, z której korzystasz.

Alternatywy dla aplikacji Cash Advance

Jeśli chcesz szybko uzyskać dostęp do gotówki, istnieje kilka alternatyw dla aplikacji do wypłaty gotówki, które warto rozważyć.

🔥 Empfohlen:  Spodnie wizytowe dla kobiet: najlepsze wybory na jesień

Zaliczka gotówkowa na karcie kredytowej

Karty kredytowe są praktyczne i łatwe w użyciu, ale zaliczki gotówkowe wiążą się z wysokimi stopami procentowymi.

Pożyczki od rodziny lub przyjaciół

Pożyczanie pieniędzy od kogoś, kogo znasz, jest często tanią opcją, ale nie jest tak wygodne, jak korzystanie z aplikacji. Może to również prowadzić do problemów, jeśli nie spłacisz ich.

pożyczka bankowa

Pożyczki osobiste mogą być opcją, ale ich zorganizowanie może zająć więcej czasu. Zapłacisz odsetki od pożyczki, a jeśli nie spłacisz pożyczki w terminie, mogą zostać naliczone opłaty.

Pożyczki do wypłaty

Chwilówki są wygodne, ale mają bardzo wysokie oprocentowanie. Pożyczki samochodowe to kolejna opcja o wysokich stopach procentowych.

Pożyczka 401(k).

Możesz być w stanie pożyczyć środki z pożyczką 401 (k), ale często są one bardziej kłopotliwe w zorganizowaniu i zwykle wiążą się z tym opłaty.

Pożyczka pod zastaw

Jeśli masz prawdziwe aktywa, takie jak nieruchomość, możesz otrzymać pożyczkę pod zastaw, która często będzie tańsza niż pożyczka niezabezpieczona.

Zaliczka na listy płac

Twój pracodawca może zaoferować tę opcję i chociaż są one zwykle tańsze niż pożyczki do wypłaty, stopy procentowe mogą być nadal wysokie.

Najlepsze aplikacje, takie jak Earnin

Istnieje wiele innych aplikacji, takich jak Earnin, które mogą być odpowiednie dla Twoich potrzeb. Oto 17 najlepszych alternatyw dla Earnin, które powinieneś sprawdzić.

1. Dzwonek

Chime zapewnia konta czekowe i oszczędnościowe zamiast zaliczek gotówkowych. Dlatego jest to bardziej bank internetowy niż sposób na pożyczenie pieniędzy. Ma jednak funkcję Direct Deposit, w której możesz otrzymać zapłatę dwa dni wcześniej, z której można korzystać bezpłatnie.

Zapewnia kartę debetową i ochronę przed debetem do 200 USD, co nazywa się funkcją SpotMe. Po złożeniu wypłaty możesz to ustawić. Jeśli dokonasz zakupu kartą debetową powyżej salda, pożyczy ci pieniądze bez opłat i odsetek.

Jest to przydatna opcja, jeśli chcesz mieć tanie konto bankowe z kartą debetową. Możesz także wypłacić pieniądze za darmo w tysiącach bankomatów.

2. Dave

Dave’a zapewnia konto bankowe ubezpieczone przez FDIC i kartę debetową, za pomocą której można bezpłatnie wypłacać pieniądze z bankomatów w całym kraju. Jest to usługa płatna, ale miesięczna opłata wynosi tylko 1 USD.

Możesz otrzymać zaliczkę w wysokości do 500 $ za pomocą aplikacji z funkcją ExtraCash. Nie wiąże się to z żadnymi opłatami ani odsetkami i nie wymaga sprawdzania zdolności kredytowej.

Ma również powiązania z LevelCredit. Możesz to wykorzystać do rejestrowania płatności czynszu, co może pomóc poprawić Twoją zdolność kredytową i poprawić ocenę kredytową.

Zapewnia kilka narzędzi do budżetowania, a także funkcję Side Hustle, w której można znaleźć pracę dodatkową. Otrzymasz również ostrzeżenie, gdy Twoje konto bankowe jest niskie, aby zapobiec przekroczeniu limitu.

3. PayActiv

PayActiv to bezpłatna aplikacja do wypłaty zaliczek, taka jak Earnin, która ma Dostęp do zarobków (EWA) funkcja, której możesz użyć, aby uzyskać wcześniejszy dostęp do swojej wypłaty.

Wymaga dostępu do listy płac, jeśli chcesz otrzymać wypłatę wcześniej, ale możesz uzyskać do 50% swoich zarobków za każdy dzień pracy i łącznie do 90% swojej wypłaty.

Kolejną oferowaną korzyścią jest to, że jeśli twój pracodawca z nim współpracuje, możesz otrzymać zaliczkę w gotówce w Walmart.

Otrzymujesz również kartę debetową Visa, która zapewnia łatwy dostęp do pieniędzy po niskich kosztach, a przy jej użyciu możesz korzystać ze zniżek na zakupy. Ponownie, nie ma potrzeby łączenia konta bankowego.

4. Pieniądz Lew

Pieniądz Lew zapewnia duży limit zaliczek gotówkowych do 1000 $ z 0% RRSO.

Możesz otrzymać pełną kwotę tylko wtedy, gdy korzystasz z usługi Safety Net do dokonywania bezpośrednich wpłat. W przeciwnym razie limit jest niższy, z limitem 250 USD. Możesz także otrzymać wypłatę dwa dni wcześniej, korzystając z aplikacji.

Aplikacja zapewnia ubezpieczone przez FDIC konto depozytowe o nazwie RoarMoney. Ma również kartę debetową, której możesz użyć, oraz opcję inwestowania łapanek. Możesz także uzyskać dostęp do tysięcy bezpłatnych bankomatów, a także odzyskać gotówkę z zakupów.

Nie ma czeków kredytowych, a utworzenie konta jest bezpłatne, ale wymaga dostępu do konta bankowego.

5. Brygida

Brygida zapewnia użytkownikom zaliczkę gotówkową do limitu 250 USD. Nie pobiera za to żadnych opłat ani odsetek.

Nie ma miesięcznych opłat za plan podstawowy, który zapewnia wgląd w wydatki, alerty w czasie rzeczywistym i narzędzia do budżetowania.

Ale jest też płatny plan Plus, który kosztuje 9,99 USD. Ma więcej funkcji, w tym zaliczkę gotówkową i ochronę przed debetem o nazwie Auto Advances.

🔥 Empfohlen:  Jak rozpocząć działalność związaną z monogramami

Ponadto w Planie Plus możesz skorzystać z kreatora kredytów. Dzięki temu możesz co miesiąc odkładać niewielką kwotę pieniędzy, już od 5 USD, na pożyczkę kredytową.

Następnie zgłasza twoje płatności na czas do biur kredytowych, co może pomóc w zwiększeniu twojego wyniku. Otrzymasz również ubezpieczenie od kradzieży tożsamości do 1 miliona USD.

6. Wzmocnij

Umożliwiać zapewnia użytkownikom zaliczkę gotówkową w wysokości do 250 USD. Nie ma odsetek, nie zapłacisz opłat za zwłokę ani nie będziesz musiał sprawdzać zdolności kredytowej. Jednak za korzystanie z usługi pobierana jest miesięczna opłata w wysokości 8 USD.

Dzięki Empower Thrive możesz zwiększyć swoją linię kredytową do 1000 USD i budować kredyt.

Podczas rejestracji możesz otrzymać Empower Card, która jest kartą debetową. Możesz otrzymać zwrot gotówki za zakupy kartą debetową do 10% i możesz cieszyć się darmowymi wypłatami w tysiącach bankomatów.

Depozyty z wypłaty są również dostępne. Dzięki temu możesz otrzymać zapłatę do dwóch dni przed nadejściem wypłaty, tak jak w przypadku Earnin.

7. Dzienna płatność

Możesz uzyskać do 100% swoich dochodów z Dzienna płatnośćale nie zapewnia wielu innych usług.

Pozwala na gromadzenie salda płac podczas pracy, a następnie możesz je wypłacić w dowolnym momencie i przelać na konto bankowe lub kartę debetową. Możesz także otrzymywać natychmiastowe powiadomienia za pośrednictwem aplikacji.

DailyPay jest opcją tylko wtedy, gdy korzysta z niej Twój pracodawca, ponieważ współpracuje z pracodawcami. Integrują listę płac z systemem, umożliwiając dostęp do pełnego wynagrodzenia jeszcze przed wypłatą.

Korzystanie z niego oprócz wypłacania pieniędzy jest bezpłatne. Możesz otrzymać przelew następnego dnia za opłatą 1,99 USD lub przelew natychmiastowy za 2,99 USD.

8. Aplikacja gotówkowa

Aplikacja gotówkowa to jedna z najpopularniejszych aplikacji finansowych, ułatwiająca otrzymywanie i wysyłanie pieniędzy. Karta gotówkowa to karta debetowa, którą zapewnia użytkownikom. Nie ma żadnych opłat za korzystanie z tego, a także możesz uzyskać zniżki na zakupy.

Możesz otrzymać wypłatę do dwóch dni wcześniej, a nawet inwestować za pośrednictwem aplikacji w akcje i bitcoiny.

Z Cash App Borrow możesz pożyczyć do 200 $ z 5% opłatą. Będziesz musiał go spłacić w ciągu czterech tygodni. Podczas rejestracji nie możesz pożyczyć, ale opcja może pojawić się później. Nie ma jednak szczegółowych informacji na temat kwalifikowalności.

9. Oddział

Oddział nie jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, ale jest popularny w krajach rozwijających się, takich jak Indie, Kenia i Nigeria, z ponad 40 milionami pobrań.

Celem całej aplikacji jest zapewnienie sprawiedliwego dostępu do finansów. Częściowo dotyczy to usługi pożyczkowej, w ramach której pożyczki można spłacać przez okres do 48 tygodni. Miesięczne odsetki są naliczane, ale nie ma żadnych opłat.

Aplikacja zapewnia również funkcje, takie jak przelewy pieniężne i inwestycje. Posiada również kartę debetową, która jest obecnie dostępna tylko w Nigerii.

10. Fundusze Solo

Fundusze SoLo to dobra alternatywa dla zarabiania, w której możesz pożyczać i pożyczać pieniądze. Ta platforma pożyczek typu peer-to-peer oferuje mikropożyczki do 575 USD, ale Twój wynik SoLo określa kwotę, którą możesz pożyczyć.

Pożyczki muszą być spłacone w ciągu 15 dni i nie ma żadnych ukrytych opłat. Ubieganie się o pożyczkę jest łatwe, po prostu składasz wniosek i czekasz na zatwierdzenie.

Nie ma żadnych opłat, ale pożyczkodawcy możesz zapłacić napiwki. Możesz również przekazywać darowizny na rzecz funduszy SoLo.

11. Nawet

Nawet jest jedną z najlepszych darmowych aplikacji, takich jak Earnin, i możesz jej używać do otrzymywania zaliczek, gdy potrzebujesz do 50% całkowitej wypłaty. Kluczowa różnica polega na tym, że twój pracodawca musi z nim współpracować.

Nie ma żadnych opłat ani odsetek; możesz po prostu wysłać pieniądze na swoje konto bankowe lub odebrać je gotówką w sklepach Walmart.

Możesz również wybrać procent swojej wypłaty, aby oszczędzać, jeśli chcesz zostać regularnym oszczędzającym. Aplikacja ułatwia również budżetowanie, dając migawkę wydatków. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobra opcja, jeśli chcesz mieć większą kontrolę nad swoimi finansami.

12. Bank Varo

Varo Bank oferuje bezpłatną usługę bankową bez sprawdzania zdolności kredytowej, minimalnego salda lub opłat. Zapewnia kartę debetową Visa i kartę kredytową, dzięki czemu możesz zarobić do 6% zwrotu gotówki. Możesz także skorzystać z usługi, aby otrzymać płatność dwa dni wcześniej.

Możesz również otrzymać zaliczkę gotówkową w wysokości do 100 $ z Varo Advance. To nie jest tak dużo w porównaniu z innymi aplikacjami.

🔥 Empfohlen:  Hydrauliczne wózki stołowe dla Twojej firmy

Zaliczki gotówkowe również wiążą się z opłatami. Jeśli pożyczysz 20 USD lub mniej, nie musisz płacić za zaliczkę. Istnieje jednak opłata w wysokości 3 USD za pożyczenie do 50 USD, 4 USD za pożyczenie do 75 USD i 5 USD za pożyczenie do 100 USD.

13. Jotta

Yotta to konto oszczędnościowe, które oferuje możliwość wygrania cotygodniowych nagród. Otrzymujesz wpisy dotyczące salda, wszelkich nowych wpłat i zakupów kartą debetową.

Nie jest to aplikacja do zaliczek gotówkowych, ale dobra opcja do oszczędzania pieniędzy na koncie ubezpieczonym przez FDIC. Zapewnia również bezpłatną kartę debetową.

Ponadto możesz otrzymywać bezpośrednie wpłaty na dwa dni przed nadejściem wypłaty. Otrzymujesz również wpisy bonusowe, gdy zdeponujesz swoją wypłatę za pomocą Direct Deposit.

14. Aktualny

Aktualny zapewnia konto czekowe, które jest dostarczane z narzędziami do budżetowania. To darmowe konto z kartą debetową, z którego możesz korzystać bez opłat w ponad 40 000 bankomatów.

Możesz skonfigurować kapsuły oszczędnościowe, aby zaoszczędzić więcej pieniędzy. Dostępna jest również funkcja Overdrive, która zapewnia ochronę przed debetem do 200 USD bez żadnych opłat.

Jeśli chcesz otrzymać wypłatę wcześniej, musisz założyć konto premium. Możesz otrzymać swoje wynagrodzenie na dwa dni przed datą wypłaty. Za pomocą aplikacji możesz także inwestować w kryptowaluty.

15. Możliwe finansowanie

Możliwe finanse oferuje pożyczkę do wypłaty do 500 USD. Nie ma żadnych opłat za opóźnienie, ale płacisz odsetki od pożyczki. Jest to alternatywa dla Earnin, jeśli potrzebujesz szybkiego dostępu do gotówki.

Dzięki możliwej gotówce, która wkrótce się pojawi, możesz pożyczyć do 200 USD bez odsetek i kontroli kredytowej. Wkrótce pojawi się również karta kredytowa z limitem kredytowym w wysokości 800 USD bez opłat za opóźnienie i odsetek.

Nie ma stałej opłaty miesięcznej i bardziej nadaje się do jednorazowej pożyczki. Niestety, nie jest również dostępny w całych Stanach Zjednoczonych.

16. Alberta

Alberta zapewnia konta czekowe i oszczędnościowe z wieloma dodatkami. Na przykład możesz zarobić do 20% zwrotu gotówki za pomocą karty debetowej.

Istnieje bezpłatna funkcja zaliczki na wypłatę, podobna do Earnin’s, w której możesz otrzymać do 250 $ bez sprawdzania zdolności kredytowej. Za płatność natychmiastową pobierana jest niewielka opłata lub możesz otrzymać bezpłatny przelew, jeśli możesz poczekać 2-3 dni. Możesz również otrzymać wypłatę dwa dni wcześniej.

Istnieje możliwość inwestowania za pomocą aplikacji już za 1 USD. Musisz subskrybować Albert Genius, aby uzyskać dostęp do najlepszych funkcji, ale płacisz tylko tyle, ile uważasz za uczciwe.

17. Vola Finanse

Vola Finanse zapewnia zaliczki gotówkowe do 300 USD bez odsetek i czeków kredytowych. Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Zapewnia również kartę Vola, kartę debetową, a aplikacja oferuje wgląd w twoje finanse, aby pomóc ci lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi. Możesz także otrzymywać powiadomienia, gdy saldo w banku jest niskie, aby uniknąć przekroczenia limitu.

Podsumowanie aplikacji takich jak Earnin

W poniższej tabeli podsumowaliśmy alternatywy Earnin, abyś mógł szybko zobaczyć funkcje, które zapewnia każda z nich.

Aplikacja Zaliczki gotówkowe Bezprowizyjny kredyt w rachunku bieżącym Limit pożyczki Karta debetowa Konto bankowe Opłaty
Kurant NIE Tak 200 $ Tak Tak $0
Dave’a Tak NIE 500 $ Tak Tak 1 $/miesiąc
PayActiv Tak NIE 500 $ Tak NIE $0
Pieniądz Lew Tak NIE 1000 $ Tak Tak Od 0 USD do 19,99 USD miesięcznie
Brygida Tak Tak 250 $ NIE NIE Od 0 USD do 9,99 USD miesięcznie
Umożliwiać Tak NIE 1000 $ Tak NIE 8 $ / miesiąc
Dzienna płatność Tak NIE 100% dochodu NIE NIE 1,99 USD do 2,99 USD
Aplikacja gotówkowa Tak NIE 200 $ Tak NIE 5% pożyczki
Oddział Tak NIE Specyficzne dla kraju Tak Tak $0
Fundusze SoLo Tak NIE 575 $ NIE Tak $0
Nawet Tak NIE 50% wypłaty NIE NIE $0
Varo Bank Tak NIE 100 $ Tak Tak $0 do $5
Yotta NIE NIE $0 Tak Tak $0
Aktualny NIE Tak $0 Tak Tak $0
Możliwe finanse Tak NIE 500 $ NIE NIE $0
Alberta Tak NIE 250 $ NIE Tak $0
Vola Finanse Tak NIE 300 $ Tak NIE $0

Metodologia
Użyliśmy kilku czynników, aby określić najlepsze aplikacje, takie jak Earnin na tej liście. Obejmują one dostępność, opłaty, przejrzystość, funkcje i łatwość użytkowania. Wszystkie wymienione powyżej aplikacje cieszą się dobrą reputacją i ułatwiają ludziom z różnych środowisk zarządzanie finansami.

Wniosek

Jeśli chcesz uzyskać wcześniejszy dostęp do swojej wypłaty, pożyczyć pieniądze lub uzyskać pomoc w bardziej efektywnym zarządzaniu finansami, warto przyjrzeć się Earnin i alternatywnym aplikacjom wymienionym powyżej.

Wszystkie te aplikacje mają podobieństwa i różnice, więc przyjrzyj się im wszystkim, wypróbuj je i zdecyduj, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia, w zależności od konkretnej sytuacji i potrzeb.

Powiązany: