Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

20 franczyz zajmujących się ulepszaniem domu

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 20 franczyz zajmujących się ulepszaniem domu

Szukasz zwycięskiej możliwości franczyzowej? W 2021 r. właściciele nieruchomości wydali 538 miliardów dolarów na projekty modernizacji domów. Do 2025 r. sprzedaż tych usług domowych powinna osiągnąć 621 miliardów dolarów.

W sektorze przebudowy domów nie brakuje możliwości franczyzy. Są to firmy odnoszące sukcesy, charakteryzujące się niskimi kosztami ogólnymi i minimalnymi zapasami. Ponadto istnieje wiele branż, od których możesz zacząć.

Co to jest franczyza mająca na celu ulepszenie domu?

Franczyzy związane z remontami domów obejmują firmy związane z remontami i konserwacją domów. Istnieje szeroka gama sprawdzonych modeli biznesowych, które obejmują ulepszenia na zewnątrz, malowanie, metamorfozę kuchni i łazienek, a także usługi konserwacyjne i naprawcze. A to tylko niektóre z możliwości franczyzy.

Bądź swoim własnym szefem, pomagaj klientom indywidualnym, a nawet pracuj z klientami na rynkach komercyjnych.

Branża remontów w 2023 roku

Wartość rynku remontów w 2020 r. wyniosła co najmniej 384 miliardy dolarów. Prognozy stawiają franczyzowców i specjalistów zajmujących się remontami w domu na jeszcze lepszą pozycję w przyszłości.

Wielkość rynku tego rodzaju usług domowych w 2022 r. wyniosła 558,3 mld dolarów. Prognozuje się, że w 2023 r. liczba ta wzrośnie do 577,3 mld dolarów. To kolejny powód, aby zaangażować się w miejsce z zarejestrowanymi znakami towarowymi i ugruntowaną marką.

Dlaczego warto rozważyć franczyzę związaną z remontami domu

Te statystyki powinny dostarczyć małej inspiracji dla franczyzy biznesowej. Mimo to możesz potrzebować zachęty, aby zostać jednym z nowych właścicieli franczyzy w kategorii majsterkowania.

Oto 5 kolejnych powodów, dla których odbieranie połączeń ma sens.

Istnieje niski próg wejścia

Tego typu usługi domowe należą zwykle do tańszych franczyz. Wiele z nich nie wymaga nawet dużego personelu. Niektóre działania związane z przebudową, takie jak malowanie, mogą być przedsięwzięciem indywidualnym.

Otrzymasz powtarzalny biznes

Jeśli klientowi spodobają się Twoje usługi malowania elewacji, oddzwoni do Ciebie lub poleci Cię. Często franczyzobiorcy świadczą usługi wykończenia wnętrz. Tak czy inaczej, w kolejce często znajduje się więcej niż jeden projekt.

Osoby z pokolenia wyżu demograficznego chcą starzeć się na miejscu

Biznes zajmujący się przebudową kuchni będzie dobrze prosperował dla osób z wyżu demograficznego, które chcą mieć możliwość poruszania się po swoich domach w miarę starzenia się. Lukratywne projekty przebudowy obejmują również przebudowę łazienki.

Franczyzy te obejmują różne usługi

Firma franczyzowa sprzedaje różne usługi w tej przestrzeni. Malowanie domów i inspekcje domów to tylko dwie z możliwości. Jest wiele biznesów do wyboru. Od wykładzin podłogowych po dekorację wnętrz, a nawet usługi czyszczenia i konserwacji.

Nie zapomnij sprawdzić możliwości, o których mogłeś nie pomyśleć na początku. Podobnie jak renowacja powierzchni metodą cudu. Usługa ta pozwala uniknąć dużych projektów budowlanych. Stosują unikalny proces powierzchniowy metodą cudu, w którym wykorzystuje się akryl.

🔥 Empfohlen:  IRS przypomina właścicielom małych firm o płatnościach podatku za trzeci kwartał należnych do 15 września 2023 r

Oto lista tylko niektórych istniejących franczyz, które poszukują franczyzobiorców. Szukasz najlepszych wyborów? Przedsiębiorca posiada Ranking Franczyzy 500 2022.

Otrzymasz sprawdzony system do pracy

Franczyzy świadczące usługi dla domu dość często zapewniają szkolenia i stałe wsparcie. Ponadto zyskasz większą siłę nabywczą, dzięki której wyprzedzisz inne małe firmy.
Firma-matka oferuje sprawdzony system, który w pakiecie zawiera nawet wsparcie marketingowe. W cyfrowym świecie pomyślnie skopiowane łącze może prowadzić do oczekującego wniosku o nowy projekt. Nawet jeśli biznes jest tradycyjny.

Najlepsze możliwości franczyzy w zakresie ulepszeń w domu

Początkowa inwestycja może sprawić, że właściciele małych firm będą franczyzobiorcami. Oto kilka najlepszych możliwości przyjmowania zapytań.

1. Żaluzje budżetowe

Budget Blinds oferuje wirtualne i domowe konsultacje, a także usługi instalacyjne i pomiarowe. Są częścią rodziny marek pod parasolem Home Franchise Concepts.

W firmie Budget Blinds pobierana jest początkowa opłata finansowa w wysokości 19 950 USD.

2. Jednodniowe drzwi i szafy

Tutaj wymagana jest minimalna gotówka w wysokości 100 000 dolarów. Ta franczyza świadcząca usługi dla domu oferuje technologię pomiarów 3D dla drzwi montowanych na zamówienie i malowanych. Oferują pełne szkolenie i mogą pochwalić się niewielką lub żadną konkurencją.

3. Ulepszenie kąpieli

Jest to doskonała okazja do franczyzy zatwierdzona przez SBA. Oferują nawet własne oprogramowanie dla tego skalowalnego modelu biznesowego o niskim nakładzie finansowym. Bath Tune-Up oferuje możliwości w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

4. Dekorowanie wnętrz Den

Ci projektanci wnętrz działają na rynku od ponad 50 lat. Decorating Den Interiors oferuje mentorów i trenerów oraz dostęp do ponad 150 markowych producentów i dostawców.

5. Kalifornijskie szafy

To marka istniejąca na rynku od 1978 roku. Jak sama nazwa wskazuje, kalifornijska firma produkująca szafy dostarcza rozwiązania do przechowywania, systemy i szafy na wymiar. Dowiedz się więcej o franczyzie z ich ekskluzywną linią tutaj.

6. Izolacja amerykańska

Opłata początkowa lub inwestycja wynosi od 171 tys. do 364 tys. dolarów. Firma USA Insulation istnieje już od 35 lat.

7. Szafy według projektu

Zastanawiasz się nad swoimi marżami zysku? W ciągu ostatnich trzech lat spółka ta zwiększyła liczbę lokali o 118%. Ten rodzaj wzrostu jest wiodącym wskaźnikiem doskonałej franczyzy. Oferują wysokie marże brutto, które wymagają utrzymania niskich zapasów.

8. Malarze CertaPro

Usługi malowania wnętrz i na zewnątrz wymagają inwestycji początkowej o wartości od 148 tys. do 221 tys. dolarów. Mają siedzibę w Pensylwanii i są częścią First Service Brands.

9. Hurtownia ProSource

Duża inwestycja początkowa, ponieważ potencjalni klienci nie są właścicielami domów. Obsługują wykonawców, budowniczych, specjalistów z branży nieruchomości i inne osoby z branży. Franczyzobiorcy sprzedają po niskich cenach dzięki sile nabywczej.

🔥 Empfohlen:  Eksperci dzielą się wskazówkami, jak najlepiej wykorzystać pracę zdalną

10. Telefon komórkowy

Początkowa inwestycja w tę franczyzę wynosi od 92 tys. do 184 tys. dolarów. Oferują ekrany okienne, obudowy i werandy, drzwi ekranowe i inne podobne produkty. Oferują osłony okienne do ochrony przed słońcem i inne produkty. Średnia sprzedaż brutto wynosi 371 612 USD. Istniejący franczyzobiorcy oferują nawet referencje.

Więcej najlepszych franczyz zajmujących się ulepszeniami domu

Franczyzy związane z remontami domów umożliwiają wykorzystanie wymiany okien i innych umiejętności w praktyce. Istnieje wiele różnych źródeł przychodów do zbadania.

11. iFoam.

Minimalna wymagana gotówka wynosi tutaj 100 000 dolarów. Możliwości są dostępne w całych Stanach Zjednoczonych. Franczyzobiorcy mają dostęp do usług SEO i PPC.

12. RooterMan

Otrzymasz tutaj franczyzę dotyczącą hydrauliki, szamba i czyszczenia odpływów, która ma niskie koszty ogólne. Franczyzobiorcy są członkami organizacji Premium Service Brands. Oznacza to, że możesz uzyskać wsparcie korporacyjne przez całą dobę. Opłata franczyzowa wynosi 7475 dolarów.

13. Rzemiosło betonowe

Kolejna z możliwości franczyzy odpowiednia dla kandydatów ze znajomością złotej rączki. Te nakładki betonowe są dobrą metodą renowacji kamienia. Skalowalna firma prowadzona w domu z możliwościami dealerów w Kanadzie i USA.

14. Meble idealne

Firma namawia franczyzobiorców do zakładania centrów dystrybucyjnych i sprzedaży mebli. Otrzymasz dostęp do sieci dostawców hurtowych.

15. Rozwiązania kuchenne

Możliwość ta pojawiła się w 1982 roku. Franczyzobiorca nie potrzebuje żadnego wcześniejszego doświadczenia. Będą zajmować się sprzedażą i serwisem. W cenę wliczone jest ciągłe szkolenie i wsparcie oraz dwutygodniowy kurs szkoleniowy. Oto link do możliwości franczyzy Kitchen Solvers.

16. Przywrócenie Paula Davisa

Jest to organizacja franczyzowa, która zajmuje się szkodami spowodowanymi przez burze, ogień i wodę. Średnia odnotowana sprzedaż brutto w przypadku franczyzy działającej od dwóch lat wyniosła prawie 4 miliony dolarów. Istnieje ponad 300 lokalizacji w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

17. Mistrz domu

Jest to szanowana nazwa w zakresie inspekcji domów, obejmująca ponad 310 obszarów franczyzowych. Jest 541 jednostek, a początkowa inwestycja zaczyna się od 499 313 dolarów.

18. Pięciogwiazdkowy obraz

Opłaty licencyjne wynoszą 6 procent. Opłata franczyzowa wynosi do 40 000 dolarów. Prowadzą 175 franczyz w Ameryce.

19. PuroClean

Jest to uważana za szybko rozwijającą się franczyzę w obszarze służb ratunkowych. Początkowa inwestycja wynosi 72 732 dolarów. Na początek dostajesz trzy tygodnie szkolenia w ich Akademii.

20. Wielkie wrobienie

Oferują niestandardowe ramki, upominki oraz dzieła sztuki i dekoracje ścienne. The Great Frame Up oferuje dostępne lokalizacje i zewnętrzne źródła finansowania.

Tutaj też są dobre materiały referencyjne. Przedsiębiorcze media mają znakomite centrum franczyzowe. A oto kolejna lista, na którą warto zwrócić uwagę.

Jak wybrać najlepszą franczyzę, aby założyć odnoszącą sukcesy firmę

Do wyboru jest wiele różnych franczyz. Aby zawęzić wybór, musisz zaznaczyć kilka pól. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci znaleźć właściwą franczyzę.

  • Weź pod uwagę własne doświadczenia i talenty. Musisz wybrać model biznesowy, który odpowiada Twoim umiejętnościom i odpowiada Twoim zainteresowaniom. W ten sposób odniesiesz sukces.
  • Zdecyduj, w jaki sposób chcesz się zaangażować. Nieobecni właściciele zatrudniają pracowników, którzy na co dzień zarządzają sprawami. Inni franczyzobiorcy to bezpośrednio zaangażowani właściciele-operatorzy.
  • Poszukiwanie franczyzy, która ma silny system wsparcia, ma kluczowe znaczenie. Powinny zapewniać takie funkcje, jak ciągłe szkolenia i działający system marketingowy.
  • Powinieneś wykonać obliczenia, aby upewnić się, że franczyza mieści się w Twoim budżecie. Należy wziąć pod uwagę początkowe koszty inwestycji i opłaty franczyzowe.
🔥 Empfohlen:  Jak sprzedawać na platformach cyfrowych: 20 najlepiej sprzedających się platform internetowych

Oto doskonałe miejsce do rozpoczęcia poszukiwań.

Ile kosztuje otwarcie franczyzy zajmującej się remontami domów?

Według Franchise Direct wszystkie franczyzy zajmujące się remontami domów wymagają początkowej inwestycji. Liczba ta zaczyna się od około 50 000 dolarów i może sięgać setek tysięcy i więcej.

Czy franczyza remontowa to dochodowy biznes?

Tak. Międzynarodowe Stowarzyszenie Franczyzowe podaje, że w 2020 r. w branży utworzono 232 000 miejsc pracy.

Jest więcej dobrych wiadomości. Instalacja podłogowa cieszy się popularnością wśród najlepszych franczyz. Pandemia sprawiła, że ​​renowacja kuchni i łazienek stała się kolejnym rozwijającym się rynkiem dla franczyz zajmujących się remontami domów. Jeśli szukasz więcej inspiracji na franczyzę biznesową, śledź branżę betonu dekoracyjnego. Jest to część pozytywnego impetu, jaki można znaleźć w przebudowie domu.

Branża franczyzowa zajmująca się ulepszaniem domu jest prężna i wiarygodna. Poza tym jest mnóstwo firm do wyboru. Uniwersytet Harvarda ma nawet program przebudowy przyszłości, który bada trendy w branży. Publikuje raport na temat różnych pozycji, takich jak technologie inteligentnego domu i produkty energooszczędne.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ: