Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

20 reklam Halloween, które zainspirują Twoje własne

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 20 reklam Halloween, które zainspirują Twoje własne

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Halloween to straszny, ale świąteczny sezon i dla wielu najważniejszy moment jesieni. Ale Halloween to nie tylko duchy, gobliny, „cukierek albo psikus” i latarnie z dyni. Sezon Halloween to także doskonała okazja do skutecznej kampanii marketingowej. Reklamy na Halloween to świetny sposób na zaangażowanie docelowych odbiorców i zwiększenie sprzedaży przed kluczowym sezonem zakupów świątecznych.

Korzyści z reklam związanych z sezonem Halloween

Halloween nie jest tylko dla dzieci. Święto to jest obecnie sezonem komercyjnym, w którym każdego roku aktywnie uczestniczą potencjalni klienci w każdym wieku. Nawet mała firma czerpie korzyści z marketingu z motywem Halloween, uzyskując między innymi następujące korzyści:

  • Przyciągnij nowych klientów – Halloween dotyka ogromnego rynku. Według National Retail Federation ponad 95% Amerykanów planowało w 2021 roku dokonać zakupów związanych z Halloween.
  • Angażuj klientów – Twoi klienci są w naturalny sposób entuzjastycznie nastawieni do sezonu Halloween, a reklama Halloween to dla nich idealny sposób na nawiązanie kontaktu z Twoją marką.
  • Wzmocnij swoją markę – Reklama Halloweenowa to dobry sposób, aby marka została zauważona przez szerszą publiczność. Entuzjastyczni konsumenci zwrócą uwagę na promocję o tematyce Halloween i zapamiętają dołączoną do niej nazwę.
  • Generuj leady – Halloween to świetna okazja, aby poszerzyć listę e-mailową potencjalnych klientów. Zareklamuj promocję Halloween, która zachęci ludzi do wejścia lub odwiedzenia Twojej witryny internetowej, gdzie podają swoje dane kontaktowe, aby wziąć udział w promocji lub wziąć w niej udział.
  • Zwiększyć sprzedaż – Reklamy Halloweenowe z pewnością zauważą Twoją markę i przyciągną nowych klientów do Twojej firmy. W końcu Krajowa Federacja Detalistów podaje, że wydatki związane z Halloween wynoszą 10 miliardów dolarów rocznie, więc która mała firma nie chciałaby kawałka tego ciasta?

Najlepsze reklamy kostiumów na Halloween

Czy będziesz przebierać się na Halloween, aby skorzystać z sezonu „cukierek albo psikus”? Bez względu na to, jak spędzisz noc Halloween, możesz skorzystać z okazji, aby zareklamować swoją markę w sezonie Halloween. Ponieważ prawie 70% dorosłych Amerykanów wydaje pieniądze na kostiumy na Halloween, naturalne jest, że marki reklamują swoje świąteczne stroje. Sprawdź niektóre z najlepszych kampanii Halloween, które reklamują jakiś kostium.

1. Baner Amazona

Twój sklep sprzedaje kostiumy na Halloween, ale nie wiesz jak je zareklamować? Amazon oferuje ten odważny i świąteczny baner w wielu rozmiarach, a urocza parada przebranych dzieci z pewnością przyciągnie przechodniów w każdym lokalu.

2. Krew pomidorowa Heinza

Chociaż ketchup może nie do końca jest kostiumem na Halloween, od dawna służy jako skuteczna sztuczna krew dla wampira w mgnieniu oka. Marka skupiła się na tym zjawisku w jednej ze swoich kreatywnych reklam z okazji Halloween.

3. Celuj w kostiumy na Halloween

🔥 Empfohlen:  16 dziwnych franczyz, które możesz rozpocząć

Czym byłby sezon Halloween bez cotygodniowych reklam Target zawierających kolorowe kostiumy? Coroczne wysiłki reklamowe sprzedawcy przekładają się na zwiększoną sprzedaż marek i szczęśliwe Halloween pełne uśmiechu dla każdego, kto je zobaczy.

4. Kostiumy na Halloween z duchami

Każdego roku Spirit Halloween organizuje dużą kampanię reklamową związaną z upiornym sezonem. Ma to sens tylko dlatego, że sprzedawca Halloween jest firmą sezonową, jak sama nazwa wskazuje. W tej przerażającej, ale twórczej pracy Spirit skupia się na dyni Halloween z odważnymi, informacyjnymi nagłówkami.

5. Graficzna reklama Halloweenowa dobrej woli

Wielu Amerykanów polega na dobrej woli jako źródle niedrogich, zabawnych i kreatywnych kostiumów na Halloween. W 2008 roku firma Goodwill of Southern California zainicjowała kampanię marketingową związaną z Halloween, w której wykorzystano animowane postacie Halloween. Konsumenci zwracający szczególną uwagę mogą zauważyć, że każdy potwór odzwierciedla kształt litery „g” logo Goodwill.

Niesamowita reklama Halloween w stylu vintage

Nie ma nic nowego w kampaniach marketingowych na Halloween. Niektóre z najbardziej klasycznych reklam w branży na przestrzeni lat pochodziły z październikowych kampanii upamiętniających Halloween. Jeśli szukasz dobrego przykładu dla swojej małej firmy, rozważ niektóre z tych niesamowitych kampanii reklamowych na Halloween w stylu vintage.

6. Napoje Halloweenowe Kool-Aid

Niezależnie od tego, czy jest to Halloween, Boże Narodzenie, czy przypadkowy wtorek, Kool-Aid to zabawny napój zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ta klasyczna marka opublikowała w 1964 roku kreatywną reklamę przedstawiającą dzbanek Kool-Aid udający dynię Halloween.

7. Paki po płatkach zbożowych

Rozdawać płatki zamiast słodyczy, aby pomóc cukierkom albo psiakom świętować Halloween? Post zboże zasugerowało tę październikową niespodziankę w tym wspaniałym przykładzie z 1959 r. upiornej kampanii, która trwa przez lata. Ilustracja przedstawiająca uroczego dzieciaka w kostiumie z epoki dodaje całości uroku.

8. Halloweenowe cukierki Bracha

Reklamy cukierków na Halloween nie są niczym nowym w branży handlu detalicznego związanego z Halloween. Niegdyś panujący król cukierków na Halloween, firma Brach’s przez lata wyprodukowała mnóstwo świątecznych reklam drukowanych i komercyjnych, w tym ten przykład z 1958 roku przedstawiający dynię Halloween i asortyment najpopularniejszych gadżetów Bracha.

9. Przysmaki z liści dla małych dzieci

W tej kreatywnej reklamie z 1970 roku Leaf przedstawiła swoją siedzibę główną na Halloween, przedstawiającą atrakcyjną wiedźmę i ogromną wystawę cukierków reklamującą „smakołyki dla najmłodszych”. Nie musisz czekać do nocy Halloween, aby znaleźć idealny czas na słodkie smakołyki.

10. Polska reklama Halloweenowa Griffin Boot

Szukasz dodatkowego blasku dla swoich butów na Halloween? Griffin promował swoją pastę do butów z mikropolerowaniem w reklamie drukowanej z lat 50. XX wieku, przedstawiającej inną seksowną wiedźmę i groźną bezgłową postać. Doskonała kampania październikowa, reklama cieszyła się popularnością przez wiele świąt.

Straszne reklamy cukierków na Halloween

Czy jest lepszy sposób na świętowanie Halloween niż przerażające słodkie smakołyki? Cukierki są praktycznie synonimem Halloween, niezależnie od tego, czy pochodzą z okazji cukierek albo psikus, czy po prostu. Szukasz kampanii marketingowej dotyczącej słodyczy, która będzie idealną inspiracją dla marek słodyczy? Rozważ następujące pomysły na reklamę lub reklamę Halloween.

🔥 Empfohlen:  50 małych firm, które warto rozpocząć na swoim podwórku

11. Reklama dzwonka do drzwi Reese’a na Halloween

Ta popularna kampania marketingowa firmy Reese’s na Halloween przypomniała konsumentom o cukierku albo psikusie w noc Halloween i dreszczyku emocji, jaki daje zdobycie słodyczy ich ulubionych marek. Reklama, stanowiąca część kultowej już serii komercyjnych filmów Reese, była najważniejszym wydarzeniem mrocznego i strasznego sezonu 2016.

12. Pocałunki wampira Hershey

Zawsze gotowa na co najmniej jedną nową kampanię w każdym sezonie Halloween, Hershey’s nie zawiodła się reklamą sezonowych Pocałunków Wampirów. Reklama nie tylko oferuje pomysły na najlepszą reklamę na Halloween, ale także firma produkująca słodycze nie przegapia swojej wersji świątecznej promocji.

13. Historia duchów M&M’sów

M&M’s nie błaznuje, jeśli chodzi o kampanie reklamowe na Halloween. Co jest bardziej przerażającego dla cukierka albo psikusa niż zdobycie zdrowych przekąsek w wiaderkach ze słodyczami? W tym słynnym spocie reklamowym M&M’s przypomina kupującym w Halloween, że w październiku tak naprawdę można zjeść tylko jedną słodką ucztę, która nie zaczęła się od winogron.

14. Reklama Snickersa Bezgłowego Jeźdźca

Kreatywna reklama Snickersa z bezgłowym jeźdźcem na Halloween, nazwana nowym klasykiem, jest reklamą, na którą widzowie z niecierpliwością czekają każdego roku. Reklama, pierwotnie wyemitowana w 2012 roku, przedstawia głodnego i zdezorientowanego jeźdźca bez głowy, który spotyka grupę cukierków albo psikusów.

15. Jajko Cadbury Screme

Szukasz inspiracji do kampanii Halloween na platformach mediów społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook? Zwróć uwagę na internetową reklamę Screme Egg firmy Cadbury z 2012 roku. Kolorowa grafika przyciąga wzrok użytkowników do reklamy, a post można zoptymalizować pod kątem wyszukiwania.

Inne inspirujące reklamy Halloween

Nie możesz się doczekać świętowania Halloween ze swoimi klientami, korzystając z czegoś więcej niż tylko kodu promocyjnego? Nie zawiedziesz się, wzorując swoją kampanię na jednej z tych inspirujących reklam Halloween.

16. Halloweenowy Whopper z Burger Kingiem

Znana na całym świecie sieć fast foodów odniosła duży sukces, rozpoczynając w 2015 roku kampanię Halloween Whopper, obejmującą nie tylko reklamy prasowe i reklamowe. Na cześć tego święta Burger King przygotował specjalną wersję swojej popisowej kanapki, zawierającą czarną bułkę o smaku barbecue.

17. Reklamy Halloweenowe w Disneyland Resort Paris

Disney rzadko zawodzi także, jeśli chodzi o promocje reklamowe o tematyce Halloween. W uroczej serii reklam Disneyland Resort w Paryżu House of Mouse przedstawił niektóre ze swoich najpopularniejszych postaci, w tym Cruellę de Mon, Captain Hook i nie tylko.

18. Cukierek albo ser McDonalda

Kolejna duża firma znana z oryginalnych i kreatywnych reklam Halloween, McDonald’s często przekształca swoje słynne pozycje menu w postacie tematyczne. W tej popularnej kampanii prowadzonej w Finlandii slajd topionego sera imituje upiorną twarz Halloween ze sprytnym hasłem „Cukierek czy ser?”

🔥 Empfohlen:  13 najlepszych aplikacji do budowania zdolności kredytowej, które zwiększą Twoją zdolność kredytową w 2023 r

19. Kampania Chipotle Boorito

Chipotle świętuje Halloween świętem znanym jako Boorito. Może nie będą to darmowe burrito, ale klienci, którzy odwiedzą Chipotle w kostiumie na Halloween, otrzymają burrito za 3 dolary. Reklamy świąteczne służą również jako przyciągające wzrok pomysły na własne kampanie Halloween.

20. Reklama Halloweenowa Mini Cooper Boo

W ramach październikowej akcji promocyjnej Mini Cooper marka pojazdów silnikowych olśniła swoich klientów efektowną reklamą na Halloween. Plakaty z 2009 roku były dostępne w dwóch odmianach: samochód w białym prześcieradle przypominającym kostium ducha i drugi oświetlony jak latarnia z dyni.

Jaka jest najlepsza forma marketingu na Halloween?

Najlepszą formą marketingu Halloween są media społecznościowe. Kampanie Halloween na platformach mediów społecznościowych, takich jak Instagram, TikTok i Twitter, docierają do ogromnej publiczności ze wszystkich grup demograficznych. Ponadto kampanie w mediach społecznościowych można optymalizować za pomocą słów kluczowych i hashtagów, aby uzyskać jeszcze większy zasięg. W rzeczywistości hashtag #Halloween2020 pojawił się kiedyś w prawie 964 000 postach, co przełożyło się na 5,5 miliarda wyświetleń.

Jak zrobić chwytliwą reklamę na Halloween?

Jak opanować reklamę na Halloween i stworzyć chwytliwą reklamę świąteczną, która zwiększy sprzedaż? Jak pokazują powyższe przykłady reklam Halloween, nie ma jednej recepty na udany projekt. Znane marki tworzą reklamy w jasnych kolorach, które w swoich projektach reklamowych zawierają elementy Halloween, takie jak kostiumy i słodycze. Wiele z nich podkreśla swoje produkty, umieszczając w nich postacie z Halloween, a gry słowne o tematyce Halloween to popularne hasła świąteczne.

Oszczędzaj na kosztach wysyłki zakupów na Amazon. Dodatkowo możesz cieszyć się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazon dzięki członkostwu Amazon Prime. Dowiedz się więcej i zapisz się na bezpłatny okres próbny już dziś.