Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

21 łatwych prac za 20 USD za godzinę w 2023 r. (bez wymaganego doświadczenia)

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 21 łatwych prac za 20 USD za godzinę w 2023 r. (bez wymaganego doświadczenia)

Chociaż wiele miejsc pracy oferuje ci płacę minimalną, czasami tak jest, nawet jeśli masz wieloletnie doświadczenie. Ale możesz znaleźć dobrą i łatwą pracę, online lub offline, i zarobić 20 USD na godzinę przy niewielkim lub żadnym doświadczeniu.

Niektóre prace mogą wymagać certyfikatu lub kursu, aby uzyskać lepiej płatne opcje, ale zazwyczaj łatwo je zdobyć i konsekwentnie płacić. I wiele z tych zawodów nie wymaga dyplomu, wystarczy internet, komputer lub osobiście.

W tym przewodniku znajdziesz 21 różnych ofert pracy za co najmniej 20 USD przy minimalnym doświadczeniu.

Najlepsze oferty pracy, które płacą 20 USD za godzinę

1. Korektor

Korekta to niezawodna praca z domu, za którą płaci się co najmniej 20 USD za godzinę. Opis stanowiska obejmuje przejrzenie już napisanej treści pod kątem błędów i ich poprawienie.

Jeśli potrafisz płynnie mówić i pisać w danym języku, możesz pracować jako niezależny korektor. Wykształcenie wyższe nie będzie konieczne, chyba że pracujesz w firmie, a nie jako wolny strzelec.

Będziesz potrzebował komputera, połączenia internetowego i niezależnej strony internetowej, takiej jak praca nadrzędna lub Fiverr, aby uzyskać zlecenia korekty. Korektorzy zarabiają ok średnia godzinowa stawka 18,35 $ i może rosnąć wraz ze zdobywanym doświadczeniem.

2. Kierowca dostawczy DoorDash i UberEats

Jeśli nie masz nic przeciwko jeżdżeniu po mieście i dostarczaniu jedzenia, możesz zostać dostawcą z Uber Eats lub DoorDash.

Firmy te zatrudniają ludzi do odbierania jedzenia z restauracji i dostarczania go w określone miejsce. Aby rozpocząć, potrzebujesz tylko pojazdu wymaganego przez firmę, licencji i telefonu.

Praca jako niezależny kierowca dostawczy oznacza pracę według elastycznego grafiku bez minimalnych wymagań. W dodatku średnia wynagrodzenie podstawowe wynosi 49 293 USD rocznie.

Możesz sprawdzić zasady w Uber Eats lub DoorDash, aby rozpocząć, a jeśli nie podoba ci się pomysł jedzenia, możesz zamiast tego zostać kierowcą Uber.

3. Programista stron internetowych

Chociaż jest to jeden z zawodów, w których płaci się 20 USD za godzinę lub więcej, potrzebujesz szczególnych umiejętności, aby zostać programistą stron internetowych. Musisz nauczyć się kodowania online, projektowania graficznego i dużo wiedzieć o komputerach. W ten sposób firmy mogą zatrudniać Cię do tworzenia swoich stron internetowych.

Ale nie musisz się martwić, ponieważ kodowanie nie jest tak skomplikowane, jak się wydaje. Również pensja jest tego warta, oferując imponującą średnią 21,74 USD stawka godzinowa.

Możesz uzyskać dostęp do ofert pracy dla programistów internetowych online, gdy dobrze znasz się na kodowaniu. Niektóre programy do kodowania zapewniają również pośrednictwo pracy.

4. Nauczyciel języka angielskiego online

Możesz zarabiać dobre pieniądze online, zostając korepetytorem języka angielskiego. Jako jedno z najlepszych miejsc pracy, które płaci 20 USD za godzinę, możesz uczynić z tego lukratywny zawód, zwłaszcza jeśli lubisz uczyć.

Możesz uczyć uczniów języka angielskiego jako drugiego języka, chociaż w przypadku większości witryn z korepetycjami będziesz potrzebować tytułu licencjata.

Lub możesz uczyć osoby nieanglojęzyczne, które mogą nie wymagać dyplomu, o ile wiesz, co robisz. Może to stać się pracą na pełny etat przy wystarczającym poświęceniu, zwłaszcza od czasu średnia pensja wynosi 36 785 USD rocznie.

5. Niezależny pisarz

Praca niezależnego pisarza jest wszechstronna i łatwo dostępna i jest świetną pracą w niepełnym wymiarze godzin, za którą płaci się 20 USD za godzinę.

Jako niezależny pisarz możesz napisać wszystko do publikacji i książek o duchach dla klientów. I nie potrzebujesz dyplomu z języka angielskiego lub kreatywnego pisania, aby pisać zwięźle i dobrze udokumentowane.

Podczas gdy niezależne pisanie zwykle zaczyna się powoli z powodu braku doświadczenia, dostajesz lepiej płatną pracę, gdy już dobrze znasz branżę.

Możesz publikować swoje usługi na niezależnych stronach internetowych i czekać na zarobienie średnie roczne wynagrodzenie w wysokości 40 000 USD.

6. Księgowy online

Jeśli dobrze radzisz sobie z pieniędzmi, zwłaszcza jeśli masz dyplom z rachunkowości lub kursy związane z biznesem, możesz szybko zostać księgowym online.

Małe firmy mają zwykle mniej rygorystyczne wymagania niż duże, ale powinieneś wiedzieć, jak korzystać z potrzebnego oprogramowania komputerowego.

🔥 Empfohlen:  W centrum uwagi: Szkoła pływania Goldfish uczy pływać ponad milion dzieci

Księgowość online to jedno z najlepszych miejsc pracy, za które płaci się 18 USD za godzinę, co daje roczna średnia wynagrodzenie w wysokości 44 412 USD. Twój opis stanowiska obejmuje rejestrowanie dochodów i wydatków, przygotowywanie sprawozdań finansowych i uzgadnianie kont dla firm.

Możesz zacząć od zamieszczania ogłoszeń online lub wyszukiwania firm zatrudniających online.

7. Transkrypcjonista medyczny

Transkrypcjonista medyczny słucha notatek medycznych i przepisuje je tak, aby były czytelne. Zwykle lekarze są znani ze swojego słabego pisma odręcznego, co utrudnia pracę pracownikom socjalnym i firmom ubezpieczeniowym. Dlatego ośrodki zdrowia zatrudniają transkrypcjonistów medycznych, aby tego uniknąć.

Nie potrzebujesz dyplomu, aby słuchać i pisać, chociaż wymagane jest wykształcenie medyczne lub trochę studiów ze względu na niektóre terminy, które usłyszysz.

Możesz poszukać ośrodków zdrowia i szpitali zatrudniających online i zarobić średnią roczną pensję w wysokości 34 244 USD, czyli 16,86 USD za godzinę.

8. Kupujący Instacart

Instacart ma największą siłę roboczą kupujących w sklepach w USA, więc jeśli szukasz pracy, która zarabia 20 USD za godzinę, możesz zacząć w firmie.

Nie potrzebujesz dyplomu, ale musisz spełnić wymagania firmy i przejść weryfikację przeszłości.

Dzięki Instacart możesz być kupującym w sklepie, dostawcą lub jednym i drugim: kupującym z pełną obsługą. Kierowcy zarabiają najwięcej i zatrzymują napiwki, ale są odpowiedzialni za swoje wydatki.

Ale możesz zarobić średnią pensję w wysokości 20 USD za godzinę jako kierowca Instacart, a nawet więcej, jeśli zostaniesz klientem oferującym pełen zakres usług.

9. Fotograf wydarzeń

To nie jest dostępne dla tych, którzy używają swoich telefonów do robienia dobrych zdjęć, ponieważ wiele osób nadal płaci do 20 USD za godzinę profesjonalnym fotografom, którzy robią zdjęcia na ich imprezach.

Jeśli jesteś dobrym fotografem, możesz zacząć sprzedawać swoje usługi i nie potrzebujesz dyplomu.

Możesz zacząć od doskonalenia swoich umiejętności na kursach fotografii online i offline. Następnie możesz publikować ogłoszenia, sprawdzać strony internetowe dla freelancerów i szukać ofert pracy w pobliżu. Fotografowie wydarzeń zarabiają średnio 16,94 USD zgodnie ze skalą wynagrodzeń.

10. Projektant graficzny

Jeśli jesteś profesjonalnym grafikiem lub masz talent, możesz odświeżyć swoje umiejętności i zarobić co najmniej 20 USD na godzinę online.

Projektanci graficzni są zatrudniani przez strony internetowe, blogi, firmy i organizacje do tworzenia dla nich projektów. Jednocześnie graficy mogą sprzedawać szablony online, naklejki, czcionki projektowe, gotowe pakiety logo, pakiety brandingowe, materiały do ​​druku i nie tylko.

Możesz zostać niezależnym grafikiem, oferując swoje usługi na Fiverr, Upwork i innych niezależnych rynkach pracy.

Projektanci graficzni zarabiają ok średnio 47 032 USD i znaleźć dobrą pracę na część lub cały etat.

11. Instruktor przygotowujący do egzaminu

Instruktorzy przygotowujący do testów są zwykle potrzebni na egzaminach i okresach testowych, głównie wtedy, gdy uczniowie piszą swoje testy SAT. Głównym zadaniem jest przygotowanie uczniów do egzaminów, zarówno online, jak i osobiście, i możesz zarobić do 20 USD na godzinę.

Aby zaufać jako instruktor przygotowujący do testów, musisz być studentem lub absolwentem college’u. Następnie możesz odświeżyć swoją pamięć na tematy SAT i szkoły średniej, zanim zaczniesz szukać ofert pracy i ubiegać się o nie.

Jako instruktor przygotowujący do testów możesz sporo zarobić 50 724 USD roczniewedług Glassdoor, i jest to wartość średnia.

12. Tester strony internetowej

Testowanie stron internetowych to łatwa praca, za którą płaci się do 20 USD za godzinę i każdy może to zrobić. Nie potrzebujesz dyplomu, chociaż klienci mogą szukać osób o określonej grupie demograficznej.

Opis stanowiska obejmuje sprawdzenie projektu, funkcjonalności i doświadczenia strony internetowej oraz udzielenie konstruktywnej krytyki klientowi przed jej uruchomieniem.

Różne strony internetowe łączą testerów z klientami, takimi jak OpinionBar i UserTesting, lub możesz szukać reklam online.

Testowanie stron internetowych to doskonała praca w niepełnym wymiarze godzin, ale jeśli masz dyplom z informatyki lub pokrewnych dziedzin i pracujesz w firmie na pełny etat, średnia płaca podstawowa to aż 74 000 dolarów rocznie.

13. Menedżer mediów społecznościowych

Dla tych, którzy znają tajniki Internetu, zarządzanie mediami społecznościowymi jest jednym z najlepszych miejsc pracy, w których można zarobić 20 USD za godzinę.

🔥 Empfohlen:  Co to jest finansowanie należności?

Chociaż nie wymaga dyplomu, będzie wymagać wystarczającego doświadczenia zawodowego i wiedzy na temat marketingu w mediach społecznościowych. Potrzebujesz również wiedzy z zakresu analityki marketingowej i tworzenia treści.

Kiedy będziesz już pewien, możesz zacząć budować portfolio klientów, samodzielnie lub współpracując z firmą. Możesz także szukać ofert pracy i dać z siebie wszystko podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Menedżerowie mediów społecznościowych zarabiają dobre pieniądze co godzinę, podczas gdy średnie wynagrodzenie zasadnicze wynosi 52 724 USD rocznie.

14. Bloger

Jeśli masz już bloga lub zawsze chciałeś go mieć, możesz zarabiać pieniądze i dzielić się swoimi przemyśleniami z innymi.

Blogi z przyzwoitymi obserwatorami mogą zarabiać pasywny dochód, dodając reklamy na swoich stronach, pisząc sponsorowane treści i artykuły reklamowe, korzystając z marketingu afiliacyjnego, pisząc gościnne posty na blogach, sprzedając produkty cyfrowe i nie tylko.

Potrzebujesz oczywiście bloga i dobrego ruchu w Internecie, zanim będziesz mógł zarabiać w Internecie. Przed rozpoczęciem możesz także wziąć udział w kursach online dotyczących zarabiania na swoim blogu.

Blogerzy mogą zarobić do 20 USD na godzinę lub więcej, w zależności od ruchu generowanego przez ich witrynę, sponsoringu, strategii marketingu afiliacyjnego i innych.

15. Wyprowadzacz psów

Ci, którzy nie mają nic przeciwko spędzaniu czasu ze zwierzętami, uznają wyprowadzanie psów za najlepszą pracę za 20 dolarów za godzinę.

Właściciele psów zazwyczaj muszą regularnie wyprowadzać swoje psy na spacery, ale ci, którzy nie mają czasu, mogą zatrudnić Cię, abyś to za nich zrobił. Poza tym nie potrzebujesz dyplomu: bądź dobry i odpowiedzialny z psami.

Możesz zacząć od Rovera, aby spotykać się z właścicielami psów, którzy potrzebują twoich usług, i poszerzać bazę klientów poprzez pocztę pantoflową. I spacerowicze z psami zarobić średnio 35 000 USD rocznie, według PayScale.

16. Tłumacz

Niezależnie od tego, czy jest to freelancer, czy pracownik zatrudniony, online lub offline, bycie tłumaczem to całkiem niezła praca, za którą płaci się 30 USD bez dyplomu lub więcej, jeśli mówisz płynnie w więcej niż jednym języku, możesz uzyskać zlecenia tłumaczeń online na ogólnych platformach handlowych, takich jak Upwork i Fiverr lub w określonych platformy jak Blend Express I Gengo.

Możesz też poszukać ofert pracy w pobliżu, aby uzyskać tłumaczenia. Możesz nawet zostać tłumaczem pisemnym i ustnym, ponieważ mają podobne opisy stanowisk.

Przeciętne roczne wynagrodzenie to 50 272 $ I 46 381 $, odpowiednio.

17. Agent nieruchomości

Chociaż nie jest łatwo sprzedawać i kupować domy, krzywa uczenia się też nie jest stroma. Po ukończeniu edukacji przedlicencyjnej i zdaniu egzaminu wymaganego przez stan, możesz uzyskać licencję na obrót nieruchomościami.

Po uzyskaniu licencji możesz zacząć reklamować swoje usługi zarobić średnio w wysokości 48 465 USD rocznie. Możesz także wziąć udział w kursach i dołączyć do Krajowe Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami aby uzyskać więcej informacji na temat rozpoczynania pracy.

Pamiętaj, że możesz zarobić znacznie więcej, gdy zdobędziesz wystarczające doświadczenie, dobrą reputację i będziesz mieć wystarczającą liczbę domów do sprzedania. Praca w nieruchomościach jest jedną z najlepszych prac, które płacą 30 USD bez dyplomu.

18. Przedstawiciel obsługi klienta

Z dyplomem ukończenia szkoły średniej masz już kwalifikacje do ubiegania się o pracę przedstawiciela obsługi klienta.

Większość firm przeprowadza również szkolenie w miejscu pracy, które trwa około dwóch tygodni lub dłużej, w zależności od branży firmy. Możesz także zostać przedstawicielem obsługi klienta pracującym z domu, jeśli masz dostęp do Internetu i dobry komputer.

Przedstawiciele obsługi klienta zarabiają ok przeciętny 40 072 USD rocznie. Możesz szukać firm, które zatrudniają zdalnych pracowników CRS, takich jak CVS Health, Lincoln Financial Group, Sutherland itp. Lub sprawdzić ogólne strony internetowe, takie jak Upwork.

Jeśli nie chcesz pracować zdalnie, musisz poszukać ofert w pobliżu.

19. Marketing partnerski

Marketing afiliacyjny polega na sprzedaży produktów za pośrednictwem medium online i otrzymywaniu prowizji za każdy sprzedany produkt.

Możesz poprosić swoich czytelników lub obserwujących o użycie określonego kodu zakupu, który pomoże Ci zarobić pieniądze. Zacznij od wybrania swojej niszy i sprawdzenia konkurencji wokół niej.

🔥 Empfohlen:  Eksperci biznesowi dzielą się wskazówkami, jak przezwyciężyć złe doświadczenia użytkownika

Następnie rozejrzyj się za programami partnerskimi i wybierz najlepszy dla siebie. Musisz także wybrać metodę, z którą będziesz pracować, niezależnie od tego, czy będzie to konto w mediach społecznościowych, blog, strona internetowa, płatne reklamy i inne.

To, ile zarobisz, zależy od twojej sprzedaży i doświadczenia, ale Średnia wypłata wynosi 52 130 USD rocznie.

20. Wirtualny Asystent

Zostanie wirtualnym asystentem jest łatwe i można to zrobić z domu.

Ma taki sam opis stanowiska jak asystent osobisty, na przykład zarządzanie harmonogramami, pisanie i odpowiadanie na e-maile, wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych, organizowanie podróży i nie tylko. Wygoda sprawia, że ​​jest to dobra praca za 20 dolarów za godzinę.

Większość pracodawców szuka wirtualnych asystentów, którzy nie wymagają szkolenia i kierunku, ale stopień naukowy nie jest konieczny.

Aby szybko znaleźć pracę, powinieneś zrobić trochę badań i wziąć udział w kursach na temat zostania wirtualnym asystentem. Warto, bo można zarobić średnio 43 229 USD rocznie a nawet przekształcić to w pracę na pełen etat.

21. Ankietowany online

Podczas gdy ankiety online wymagają dużego zaangażowania, oferują różne prace, które płacą 18 USD za godzinę lub więcej.

Witryny z ankietami online, takie jak Toluna, Daily Rewards i tym podobne, płacą ci za wykonanie zadań, takich jak wypełnianie ankiet, testowanie produktów, udział w ankietach i nie tylko.

Możesz także zarabiać na oglądaniu filmów, graniu w gry i nie tylko. Po osiągnięciu minimalnej kwoty wypłaty możesz wypłacić wszystko, co zarobiłeś, w gotówce lub jako karty podarunkowe.

Musisz wybrać witrynę z ankietami online, założyć konto, wypełnić kwestionariusze i rozpocząć wypełnianie ankiet.

Często zadawane pytania dotyczące łatwej pracy za 20 USD za godzinę

Jakie prace zarabiają 20 USD za godzinę?

21 najlepszych ofert pracy z naszej listy może przynieść do 20 USD za godzinę lub nawet więcej, jeśli masz szczęście. Chociaż niektóre prace, takie jak niezależne pisanie i projektowanie graficzne, mogą być mniej płatne, możesz zwiększyć swoje zarobki w miarę zdobywania doświadczenia i przyciągania lepszych klientów. Ponadto prace takie jak wypełnianie ankiet online nie zapewniają wiarygodnych źródeł dochodów.

Ile kosztuje 20 dolarów za godzinę rocznie?

Jeśli pracujesz 40 godzin tygodniowo, zarabiasz 800 $ tygodniowo. Gdy pomnoży się to przez 52 tygodnie w roku, zarobisz 41 600 $ rocznie. Zatem zarobienie dokładnie 20 dolarów na godzinę da ci 41 600 dolarów rocznie. Możesz zarobić jeszcze więcej w zależności od różnych czynników, ponieważ oferty pracy na naszej liście oferują nawet 70 000 $ rocznie.

Czy 20 dolarów za godzinę to dobra pensja?

Ogólnie rzecz biorąc, 20 USD za godzinę to dobra pensja, ale wszystko zależy od tego, ile regularnie wydajesz na rachunki i codzienne życie. Jeśli Twoje koszty utrzymania wynoszą mniej niż 900 USD miesięcznie, możesz wykorzystać tę pensję na opłacenie rachunków, odłożyć trochę na bok i żyć wygodnie.

Jeśli jesteś studentem lub po prostu szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin, 20 USD za godzinę to doskonała pensja. Wczesne rozpoczęcie tych łatwych prac online i offline oznacza, że ​​możesz zdobyć wystarczające doświadczenie, jeśli zdecydujesz się przekształcić je w pracę na pełny etat.