Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

21 Opcje pożyczek biznesowych dla mniejszości

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 21 Opcje pożyczek biznesowych dla mniejszości

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Od 2007 r. ponad 8 milionów firm będących własnością mniejszości otworzyło w USA małe firmy. Według Departamentu Handlu Stanów Zjednoczonych w rzeczywistości właściciele małych firm stanowiący mniejszość są reprezentowani w każdym sektorze przemysłu.

Kredytodawcy zwrócili na to uwagę. Możliwości finansowania jest mnóstwo w przypadku pożyczek dla przedsiębiorstw mniejszościowych.

Co definiuje firmę należącą do mniejszości?

W jaki sposób firma należąca do mniejszości kwalifikuje się do pożyczki? Co się stanie, jeśli przedsiębiorstwa są pojedynczymi właścicielami i należą do przedsiębiorców mniejszościowych?

Oto definicja:

Przedsiębiorstwo należące do mniejszości to takie, w którym co najmniej 57% udziałów lub jest kontrolowane przez jedną lub więcej osób należących do mniejszości.

Czym są pożyczki dla przedsiębiorstw mniejszościowych?

To kolejna prosta definicja. Właściciele firm należących do mniejszości mogą uzyskać finansowanie dla małych firm przygotowane specjalnie dla nich. Kredytodawcy chcą wspierać rozwój małych przedsiębiorstw, zwłaszcza wśród przedsiębiorstw będących własnością mniejszości. Oferują więc finansowanie działalności dla mniejszości.

Jakie są najlepsze pożyczki biznesowe dla mniejszości? Zależy to od tego, jaki rodzaj pożyczki jest najlepszy dla Twojej firmy. Mamy dla Ciebie listę.

Najlepsze opcje pożyczek dla małych firm dla mniejszości

Pożyczki dla małych firm mniejszościowych są bardzo zróżnicowane. Różnią się one w zależności od rodzaju pożyczkodawcy, a także minimalnych wymagań dotyczących kwalifikowalności finansowej i zdolności kredytowej. Niektóre mają maksymalną kwotę pożyczki, a stopy procentowe mogą być niższe lub wyższe niż obecnie dostępne w bankach i innych tradycyjnych pożyczkodawcach.

Jak widać, pożyczki dla mniejszości obejmują szeroką gamę w świecie pożyczkowym. Obejmują one pożyczki na rozpoczęcie działalności dla małych firm, pożyczki online dla małych firm, programy pożyczek dla małych firm, zewnętrznych pożyczkodawców non-profit, a nawet dotacje biznesowe.

Bez względu na rodzaj przedsiębiorstwa mniejszościowego, które chcesz sfinansować, znajdziesz odpowiednią opcję dla siebie. Zamieściliśmy linki, dzięki czemu możesz z łatwością szukać dalej.

1. Program pożyczkowy SBA 7(a).

Small Business Administration od dawna jest miejscem docelowym dla małych firm poszukujących pożyczek, zwłaszcza na kapitał obrotowy. Program pożyczkowy SBA 7 (a) doskonale nadaje się dla właścicieli firm o średnich dochodach, niezależnie od tego, czy są właścicielami firm mniejszościowych.

🔥 Empfohlen:  Jak uzyskać dostęp do pełnej wartości wirtualnych spotkań dla małych firm

2. SBA 8(a) Program rozwoju biznesu

Małe przedsiębiorstwa będące własnością mniejszości mogą dobrze dopasować się do programu Small Business Administration. Program rozwoju biznesu SBA 8(a) ma na celu promowanie właścicieli firm znajdujących się w niekorzystnej sytuacji, w tym przedsiębiorstw będących własnością mniejszości. Program Rozwoju Biznesu 8(a) oferuje przedsiębiorstwom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji – prowadzącym działalność od co najmniej 2 lat – usługi pomagające im uzyskać kontrakty federalne i inne świadczenia.

3. Instytucje finansowe zajmujące się rozwojem społeczności — Najlepszy za zły kredyt

Instytucje finansowe zajmujące się rozwojem społeczności (CDFI) należą do najlepszych pożyczek dla małych przedsiębiorstw dla mniejszości i innych właścicieli firm znajdujących się w niedostatecznej sytuacji. CDFI są najlepsze dla osób o niskim majątku osobistym i/lub złych kredytach.

4. Accion USA – Program Mikropożyczek

Przedsiębiorstwa będące własnością mniejszości mogą skorzystać z programu mikropożyczek, takiego jak ten oferowany przez Accion USA. Mikropożyczka może obejmować niewielką kwotę pieniędzy, a wpływy z niej wspierają pomysł na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

5. Pożyczki SBA Community Advantage:

Społeczności o niedostatecznej obsłudze na rynkach o niedostatecznej obsłudze są przedmiotem pożyczek SBA Community Advantage Loans.

6. Fundbox — Pożyczki dla startupów mniejszościowych

Fundbox to witryna przeznaczona dla właścicieli firm mniejszościowych, którzy chcą sfinansować start-up.

7. OnDeck – pożyczki terminowe online

Jeśli spełniasz minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej, powinieneś rozważyć pożyczkę terminową od OnDeck, która ma na celu finansowanie małych firm będących własnością mniejszości.

8. Program Mikropożyczek SBA

Ponownie, Small Business Administration od dawna wyznacza standardy. Program mikropożyczek SBA to dobry wybór dla kwalifikującego się właściciela małej firmy.

9. Pożyczka ekspresowa SBA

Jak się wydaje, pożyczka dla małych firm z SBA jest na dobrej drodze.

10. Kredyty biznesowe USDA

USDA stara się finansować małe firmy działające lub chcące prowadzić działalność w społecznościach wiejskich. Wnioski o pożyczkę należy składać za pośrednictwem lokalnych biur USDA.

11. Fundusze Krajowe – Kredyty Obrotowe

Jeśli Twoja mała firma już działa i potrzebujesz pożyczki na specjalny projekt lub rozbudowę, wypróbuj fundusze krajowe.

12. Pożyczka z Funduszu Konsorcjum Biznesowego

Pożyczka z Funduszu Konsorcjum Biznesowego może być źródłem funduszy venture capital, ponieważ grupa właścicieli firm stara się zbudować zróżnicowaną firmę.

🔥 Empfohlen:  Gdzie znaleźć usługi szkoleń korporacyjnych dla Twojej firmy

13. Program pożyczkowy na rzecz różnorodności biznesowej Union Bank

Niektóre banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe oferują pożyczki przeznaczone dla wnioskodawców z mniejszości. Program pożyczkowy na rzecz różnorodności biznesowej Union Bank jest jednym z najważniejszych źródeł informacji dla właścicieli firm mniejszościowych.

14. Organizacje non-profit

Jeśli jesteś organizacją non-profit będącą własnością mniejszości, jednym z najlepszych sposobów na pożyczkę jest instytucja finansowa zajmująca się rozwojem społeczności, w skrócie CDFI (patrz punkt 3 powyżej).

15. Program pożyczkowy SBA Patriot Express — ekspansja start-upów

Jeśli start-up Twojej małej firmy jest gotowy na rozwój, zapoznaj się z programem pożyczek Patriot Express Loan Small Business Administration. W ramach tego programu SBA pożyczono już ponad 633 miliony dolarów na wsparcie rozwoju start-upów.

16. Centrum Biznesowe dla Nowych Amerykanów

Jest to instytucja finansowa zajmująca się rozwojem społeczności, która koncentruje się na udzielaniu pożyczek właścicielom przedsiębiorstw mniejszościowych, którzy są nowicjuszami w USA. Centrum biznesowe dla nowych Amerykanów stara się budować bogactwo społeczności.

17. Stolica za kulisami

Jak się wydaje, pożyczka biznesowa dla mniejszości Backstage Capital koncentruje się na małych firmach zajmujących się sztuką.

18. Krajowy fundusz pożyczkowy dla małych firm afroamerykańskich

Przedsiębiorcy mniejszościowi zaangażowani w firmy należące do czarnych powinni złożyć wniosek do Krajowego Funduszu Pożyczkowego dla Małych Firm Afroamerykanów. Fundusze są dostępne za pośrednictwem Krajowej Czarnej Izby Handlowej.

19. Wydział Bankowości i Kredytów na rzecz Rozwoju Społecznego Wells Fargo

Dział bankowości i pożyczek na rzecz rozwoju społeczności Wells Fargo koncentruje się na pożyczkach na nieruchomości komercyjne.

20. Przedsiębiorcza grupa finansowa Merrill Lynch należąca do Bank of America

Program Bank of America Merrill Lynch skupia się na przedsiębiorcach.

21. Pożyczki biznesowe typu mikropożyczka od pożyczkodawców internetowych

Pożyczkodawcy internetowi mogą oferować mikropożyczki właścicielom mniejszościowym. Do pożyczkodawców należą Kiva, Lift Fund, Grameen i inni.

Inne zasoby dla właścicieli firm mniejszościowych

Przedsiębiorstwa mniejszościowe mogą również ubiegać się o dotacje lub inne środki finansowe od agencji. Pamiętaj, że nie są to darmowe pieniądze, ale warunki są zazwyczaj hojne.

🔥 Empfohlen:  Najlepsze biurka na laptopy do pracy w podróży

Dotacje dla małych firm

Dotacje dla małych firm często mają charakter środków przekazywanych. Na przykład jednostka lokalna, taka jak miasto lub uczelnia, otrzymuje dotację rządową. Pieniądze trafiają do lokalnych małych przedsiębiorstw.

Oto podstawy pozyskiwania dotacji dla małych przedsiębiorstw mniejszościowych w ramach programu USDA Rural Business Development Grant (RBDG). Możesz ubiegać się o fundusze pożyczkowe i uzyskać pomoc techniczną, korzystając z lokalnego biura USDA.

Agencja Rozwoju Biznesu Mniejszości

Aby ubiegać się o dotację rządową w ramach programu Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Mniejszości, należy podjąć pewne kroki. Na przykład musisz założyć konto na stronie Grants.gov i do założenia konta będziesz potrzebować numeru EIN. Gdy już to zrobisz, będziesz mógł monitorować dostępne środki z dotacji.

Centra Rozwoju Małej Przedsiębiorczości

Centra Rozwoju Małej Przedsiębiorczości mogą być tworzone za pośrednictwem Administracji Małych Przedsiębiorstw i/lub lokalnych uniwersytetów. Właściciele małych firm mogą uzyskać pieniądze, dołączając do centrum.


Table of Contents