Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

21 sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie jako nastolatek w 2023 roku

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 21 sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie jako nastolatek w 2023 roku

Chcesz zarobić trochę dodatkowych pieniędzy jako nastolatek, ale nie masz czasu na pełną pracę? A może masz już pracę w niepełnym wymiarze godzin, ale musisz zarobić jeszcze więcej, aby zaoszczędzić na duży zakup, taki jak nowy samochód lub konsola do gier.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie jako nastolatek bez konieczności szukania pracy na pełny etat. Większość z tych metod jest tak łatwa, że ​​możesz zarobić pasywny dochód, po prostu surfując po Internecie lub wykonując inne ulubione czynności w domu.

Oto 21 najlepszych ofert pracy online dla nastolatków, aby zarabiać prawdziwe pieniądze w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Najlepsze oferty pracy online dla nastolatków

Najlepsze oferty pracy online dla nastolatków są zwykle stosunkowo proste i uproszczone. Nie wymagają wielu umiejętności i są naprawdę łatwe do zapisania.

Ale najlepsze oferty pracy online dla nastolatków są również podzielone według wymagań wiekowych. Niektóre witryny wymagają, abyś miał ukończone 13 lat, aby zacząć dla nich pracować, podczas gdy inne mogą mieć wyższe wymagania wiekowe, na przykład 16 lub 18 lat.

Najlepsze oferty pracy online dla 13-latków

1. Ankietowy ćpun

Jest też ćpun ankietowy, kolejna płatna usługa ankietowa, w której możesz się zarejestrować, aby zarabiać pieniądze, po prostu odpowiadając na pytania.

Ten panel ankiet jest świetny, ponieważ otrzymujesz mnóstwo ankiet, które możesz wypełnić, aby zdobyć karty podarunkowe i gotówkę przez PayPal.

Zarejestruj się w Survey Junkie.

2. Swagbucks

Swagbucks to świetne miejsce na początek. Możesz zarabiać pieniądze za pośrednictwem tej witryny, polecając znajomych, przeprowadzając ankiety, grając w różne gry, a nawet wyszukując słowa kluczowe w Internecie.

Możesz także dowiedzieć się więcej o tym, co oferuje strona w naszej recenzji Swagbucks.

Zarejestruj się w Swagbucks i otrzymaj bonus powitalny w wysokości 5 USD.

3. Ankieta Harrisa

Harris Poll to strona z ankietami dla osób powyżej 13 roku życia i jest to jeden z najstarszych paneli badań rynkowych na świecie.

Zdobyte punkty możesz łatwo wymieniać na kupony lub karty podarunkowe.

Dołącz do ankiety Harris Online.

4. Toluna

Toluna to kolejna doskonała alternatywa dla nastolatków w wieku 13 lat i starszych. Dzięki tej stronie będziesz mógł zarabiać pieniądze, wypełniając legalne ankiety oferowane przez prawdziwe firmy.

Załóż bezpłatne konto Toluna.

5. Placówka opinii

Ta strona internetowa pozwala również zarabiać pieniądze, wypełniając ankiety. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymujesz punkty, które następnie możesz wymienić na gotówkę, karty podarunkowe lub inne nagrody.

Zarejestruj się w Opinion Outpost.

6. Jedna opinia

Kolejny dzień, kolejna strona z ankietami – ta jest przeznaczona dla nastolatków w wieku 13 lat i starszych i często zawiera ciekawsze ankiety dla osób o mocnych opiniach.

🔥 Empfohlen:  13 łatwych sposobów zarabiania na przeszukiwaniu sieci w 2023 r

7. Płatny punkt widzenia

Jak sama nazwa wskazuje, Płatny punkt widzenia polega na wypełnianiu krótkich ankiet.

To świetna strona, ponieważ ich ankiety nie są tak długie, jak te na innych konkurencyjnych witrynach, więc możesz w ten sposób zarobić więcej pieniędzy.

8. Dżingit

Oferty Jingit mogą być najłatwiejszym sposobem zarabiania pieniędzy jako nastolatek w Internecie. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się i zacząć oglądać reklamy online. Wtedy biernie zarabiasz przez cały czas.

Możesz zarobić dodatkowe pieniądze, jeśli pobierzesz aplikację mobilną i wypełnisz krótkie ankiety.

Najlepsze oferty pracy online dla 16-latków

Warto sprawdzić następujące oferty pracy online dla uczniów szkół średnich.

9. Skrzynka odbiorczaDolary

Ta strona z nagrodami płaci Ci za wypełnianie ankiet, oglądanie filmów, granie w gry, czytanie e-maili, surfowanie po Internecie i zakupy online.

Możesz wypłacić swoje zarobki za pomocą PayPal, czeku lub wpłaty bezpośredniej. Dowiedz się więcej o witrynie w tej recenzji InboxDollars.

Zarejestruj się w Inbox Dollars i otrzymaj bonus powitalny w wysokości 5 $.

10. YouGov

YouGov to kolejna witryna z ankietami, ale jest otwarta tylko dla nastolatków w wieku 16 lat lub starszych i musisz być w USA i Kanadzie.

Zarejestruj się w YouGov.

11. Ibotta

Ta strona działa tylko wtedy, gdy masz dodatkowy dochód do stracenia. Krótko mówiąc, kupujesz określone przedmioty od określonych dostawców, a otrzymasz zwrot gotówki. To dobry wybór dla nastolatków, którzy lubią robić zakupy.

Zarejestruj się w Ibotta (Android lub iPhone).

12. Moja ankieta

To kolejna strona z ankietami dla osób, które ukończyły 16 lat. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na nagrody lub gotówkę.

Zarejestruj się w MySurvey.

13. Przedstawiciel obsługi klienta Uhaul

Zgadza się – Uhaul faktycznie zatrudnia nastolatków w wieku 16 lat i starszych do pracy jako przedstawiciele obsługi klienta online, odpowiadając na telefony.

To świetny sposób na zarobienie gotówki na boku i jest to legalna praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie.

14. Pokrój ciasto

Na tej muzycznej stronie zarabiasz pieniądze, słuchając utworów artystów. To świetny sposób na zarabianie pieniędzy podczas odrabiania lekcji lub surfowania po Internecie.

15. SameMów

Masz instynkt nauczyciela? Wypróbuj SameSpeak: witrynę internetową, na której możesz uczyć języka angielskiego osoby uczące się go jako drugiego języka. To świetny sposób na zarobienie mnóstwa dodatkowej gotówki, ponieważ za każdą 30-minutową sesję korepetycji otrzymujesz 10 USD.

16. MusicXray

Podobnie jak w przypadku Slice the Pie, ta usługa umożliwia zarabianie pieniędzy poprzez słuchanie muzyki i wyrażanie opinii. Za każdą wysłuchaną piosenkę dostajesz od pięciu centów do 0,20 dolara.

17. Zapisz się

Jeśli masz ukończone 16 lat, ta strona pozwoli Ci zarabiać pieniądze, udzielając korepetycji online, nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w udzielaniu korepetycji.

Oto kilka innych ofert pracy dla nauczycieli.

🔥 Empfohlen:  5 sposobów na integrację aplikacji do marketingu e-mailowego i pracę mądrzejszą

Najlepsze oferty pracy online dla uczniów szkół średnich

18. Blogowanie

Możesz spróbować blogować, jeśli masz umiejętności pisania. Wybieraj odbiorców w miarę upływu czasu, a uzyskasz przychody z reklam w swojej witrynie.

Oto przewodnik krok po kroku dot jak założyć bloga. Nie kosztuje dużo, gdy korzystasz z hostingu od dostawców takich jak Bluehost (zacznij od zaledwie 2,95 USD miesięcznie).

19.YouTube

Jeśli pasjonuje Cię tworzenie filmów, wypróbuj YouTube. Rozwijaj swój kanał, a być może w końcu zdobędziesz wystarczającą liczbę subskrybentów, aby zarobić pokaźną miesięczną wypłatę z przychodów z reklam.

20. Strony główne

Chcesz napisać? Możesz zarejestrować się na stronie w wieku poniżej 18 lat, jeśli uzyskasz zgodę rodziców. Następnie możesz pisać strony dla różnych witryn internetowych i szybko rozpocząć karierę jako niezależny pisarz.

21. Hel

Podobnie Helium pozwala rejestrować się i pisać artykuły za pieniądze… nawet jeśli masz więcej niż 13 lat! Jest to jeden z najlepszych sposobów na rozpoczęcie pracy jako niezależny pisarz, jeśli masz talent i chcesz wcześnie rozpocząć karierę.

Bonus: Etsy – sztuka i rękodzieło

Być może twoje umiejętności bardziej koncentrują się na sztuce i rzemiośle. W takim przypadku wypróbuj Etsy – platformę internetową, na której możesz otworzyć własny cyfrowy sklep.

Czy praca online jako nastolatka jest legalna?

Tak. Jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że niektóre firmy internetowe mają ścisłe wymagania wiekowe (zwykle około 13 lub 16 lat). Inni mogą pozwolić ci pracować online jako nastolatkowi w wieku 18-20 lat tylko wtedy, gdy udostępniane przez nich treści są przeznaczone dla dorosłych.

Ponadto niektóre organizacje, które umożliwiają pracę 13- i 16-latkom, potrzebują potwierdzenia lub wsparcia rodziców. Może to obejmować podanie numeru ubezpieczenia społecznego rodzica lub daty urodzenia, ale różni się w zależności od witryny.

Przeprowadź badania, aby zobaczyć, czego wymaga dana firma, zanim zarejestrujesz się, aby z nimi zarabiać.

Jak zarabiać jako nastolatek pracujący online?

Większość firm, które płacą nastolatkom za pracę online, dokonuje płatności za pośrednictwem PayPal lub innych usług portfela online, takich jak Skrill. PayPal jest zdecydowanie najpopularniejszy, ponieważ rejestracja jest łatwa i nie ma limitu 18 lat lub więcej.

Płatności będą również dokonywane regularnie, a nie natychmiast po wypełnieniu ankiety lub wykonaniu innego zadania online. Na przykład niektóre usługi mogą płacić swoim pracownikom tylko dwa razy w miesiącu, podczas gdy inne mogą płacić raz w tygodniu.

Ponadto niektóre usługi mają limity dochodów, w których musisz zarobić określoną kwotę, aby dokonać wypłaty.

Przeprowadź badania i zobacz, czego wymaga każda firma, zanim się zarejestrujesz, abyś świetnie się bawił zarabiając pieniądze w Internecie jako nastolatek.

Czy potrzebujesz zgody rodziców, aby pracować online jako nastolatek?

W niektórych przypadkach. W przypadku większości witryn zatrudniających osoby w wieku 13-17 lat może być wymagana rejestracja rodzicielska, aby firmy nie miały problemów z prawem.

🔥 Empfohlen:  Gramofony i smokingi: jak rozpocząć działalność jako DJ na wesele

Nie jest to jednak twarda i szybka zasada, a kilka miejsc może zatrudniać nastolatków, pod warunkiem, że mogą podać informacje PayPal, aby mogli później otrzymać zapłatę.

Powiązane: Najlepsze aplikacje do zwrotu gotówki.

Czy praca online jako nastolatka jest bezpieczna?

Zwykle tak. Powyższe witryny są bezpieczne do pracy, ponieważ nie wymagają zbyt wielu danych osobowych i pobierają je tylko po to, aby móc zapłacić Ci za pośrednictwem PayPal lub innego portfela internetowego.

Nigdy nie należy rejestrować się na stronie internetowej lub w usłudze, która prosi o podanie adresu zamieszkania lub innych nadmiernie osobistych informacji, ponieważ są to sygnały ostrzegawcze.

Praca online jako nastolatka jest generalnie bezpieczna, o ile zachowujesz ostrożność i nie przekazujesz swoich danych osobowych nikomu, kto o to poprosi. Na szczęście większość z powyższych metod pracy online nie wymaga częstego ujawniania tożsamości, jeśli w ogóle.

Ile pieniędzy możesz zarobić pracując online jako nastolatek?

Ogólnie rzecz biorąc, nie będziesz w stanie zarabiać zbyt dużo, pracując online jako nastolatek, zwłaszcza na powyższych stronach internetowych.

Jest kilka wyjątków – niektórzy nastolatkowie od razu odnoszą sukcesy jako YouTuberzy lub blogerzy, zyskując tysiące czytelników lub subskrybentów i zarabiając tysiące dolarów miesięcznie.

Ale to rzadkie przypadki i wyjątki potwierdzające regułę. W większości przypadków praca online jako nastolatka przyniesie Ci dodatkowe pieniądze rzędu maksymalnie kilkuset dolarów miesięcznie.

To świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na swoje hobby, zainteresowania lub wyjście ze znajomymi.

Wniosek

Ostatecznie każda z powyższych witryn lub usług może być świetnym sposobem na zarobienie dodatkowego dochodu lub rozpoczęcie oszczędzania na studia lub duży zakup, taki jak nowy samochód.

Możesz nawet zarejestrować się w wielu witrynach internetowych z ofertami pracy jednocześnie, aby zarobić jeszcze więcej dodatkowej gotówki. Powodzenia!