Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

22 najlepsze witryny z ankietami do zarabiania pieniędzy w 2023 r

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 22 najlepsze witryny z ankietami do zarabiania pieniędzy w 2023 r

Płatne ankiety online to popularny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy w zaciszu własnego domu iw wolnym czasie. Dzielenie się opiniami za gotówkę to jeden z najłatwiejszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie.

Korzystając z telefonu, tabletu, laptopa lub komputera stacjonarnego, możesz po prostu uzyskać dostęp do zaproszenia do ankiety ze swojego e-maila. Niezależnie od tego, czy chcesz otrzymywać zapłatę w gotówce za pośrednictwem systemu PayPal, czy też wymienić nagrody na popularne karty upominkowe… wszystko zależy od Ciebie.

Wypełnianie ankiet nie uczyni cię bogatym. Jednak dodatkowe 100 do 500 USD, które możesz zarobić miesięcznie, można wykorzystać na spłatę długów, sfinansowanie wakacji, zwiększenie oszczędności lub funduszy awaryjnych.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, które z najlepszych witryn z ankietami płacą gotówką i nagradzają Cię za opinie w 2023 roku.

Witryny z płatnymi ankietami na rok 2023

Istnieje tak wiele witryn z ankietami, że rozróżnienie między oszustwem a legalnymi ofertami może być trudne.

Właśnie dlatego przedstawiłem skrócony przewodnik po 22 najlepszych darmowych witrynach z ankietami, jakie znam.

Chcesz od razu zacząć? Zacznij od 3 najlepszych witryn z ankietami:

Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat zarabiania pieniędzy na tych witrynach z ankietami.

Aby zmaksymalizować swoje nagrody, zarejestruj się jednocześnie w kilku witrynach z ankietami. Rozrzedź liczby, gdy będziesz mógł określić, które witryny najlepiej Ci odpowiadają.

1. Ankietowy ćpun

Survey Junkie to jedna z najlepszych witryn z ankietami do zarabiania pieniędzy w wolnym czasie. Ich ocena na portalu Trustpilot to doskonałe 8,6/10! Survey Junkie ma ponad 10 milionów członków na całym świecie.

Sposoby zarabiania: Zarejestruj się w Survey Junkie i zweryfikuj swój adres e-mail, klikając łącze w otrzymanej wiadomości e-mail z potwierdzeniem.

Po uzupełnieniu profilu zaczniesz otrzymywać zaproszenia do ankiet, które możesz wypełnić za pomocą komputera, smartfona lub tabletu. Możesz zarobić do 5 $ za ankietę.

Metody Płatności: Survey Junkie nagradza cię punktami, które możesz wymienić na gotówkę za pośrednictwem PayPal lub na karty podarunkowe od sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, Starbucks, Target i innych. Możesz również otrzymać środki za pośrednictwem bezpośredniego przelewu bankowego.

Minimalny próg wypłaty to 1000 $ punktów (10 $).

Porada profesjonalisty: Skoncentruj się na dobrze płatnych ankietach i zarabiaj do 18 $ za godzinę!

Zarejestruj się w Survey Junkie.

2. Swagbucks (darmowy bonus 10 $)

Swagbucks to najlepsza strona „zarabiaj”, oferująca ponad dziesięć różnych sposobów zarabiania gotówki w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych

Swagbucks jest własnością Prodege, LLC., firmy z siedzibą w Kalifornii i posiada ocenę A+ w Better Business Bureau (BBB). Mają również ocenę zaufania 8,3/10 na portalu Trustpilot.

W chwili pisania tego tekstu Swagbucks zapłacił swoim członkom ponad 890 milionów dolarów.

Sposoby zarabiania: Po zarejestrowaniu się możesz zarabiać pieniądze, wypełniając różne zadania, w tym wypełniając ankiety, oglądając filmy, grając w gry, robiąc zakupy online, przeglądając internet i nie tylko.

Metody Płatności: Nagrody są przyznawane jako Swagbucks (SB), które można wymienić na gotówkę za pośrednictwem systemu PayPal lub kart upominkowych od popularnych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon i Walmart. Możesz wypłacić zaledwie 1 $ (100 SB).

Porada profesjonalisty: Ustaw Swagbucks jako domyślną wyszukiwarkę i zdobywaj nagrody za zwykłe surfowanie po Internecie.

Zarejestruj się w Swagbucks i otrzymaj bonus powitalny w wysokości 10 $.

3. Markowe ankiety

Branded Surveys to najpopularniejsza witryna z ankietami dostępna w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Sposoby zarabiania: Zarejestruj się tutaj i zacznij wypełniać płatne ankiety, które płacą od 50 centów do 5 USD.

Metody Płatności: Wymień swoje punkty Rewards na karty upominkowe lub gotówkę po osiągnięciu progu 50 USD.

Dołącz do markowych ankiet.

4. NagrodaBuntownik

PrizeRebel została założona w 2007 roku. Mają ponad 8 milionów członków i wypłacili nagrody w wysokości 17 milionów dolarów. Firma ma ocenę 7/10 na portalu Trustpilot.

🔥 Empfohlen:  43 Statystyki dotyczące cyberbezpieczeństwa małych firm

Sposoby zarabiania: Wypełniaj płatne ankiety i zbieraj punkty, które możesz wymienić na gotówkę (PayPal), popularne karty podarunkowe (np. Amazon) i karty przedpłacone Visa. Możesz także zdobywać punkty, oglądając filmy i wykonując inne proste zadania.

Dołącz do PrizeRebel lub przeczytaj tę recenzję.

5. Pinecone Research (Zarabiaj od 3 do 5 USD za ankietę)

Pinecone Research to czołowa firma zajmująca się badaniem rynku i jedna z najlepiej opłacanych witryn ankietowych. Większość ankiet, które napotkasz, zapłaci ci co najmniej 3 USD za każdą.

Sposoby zarabiania: Aby dołączyć do Pinecone Research, musisz zarejestrować się za pomocą linku z zaproszeniem. W przeciwieństwie do innych witryn z ankietami, nie możesz po prostu wskoczyć na ich Google przez wyszukiwarkę Google, aby się zarejestrować.

Członkowie zarabiają, wypełniając ankiety i testując produkty.

Metoda płatności: Twoje pierwsze 300 punktów (3 USD) jest wymieniane na czek przesłany pocztą. Możesz wypłacić kolejne zarobki za pomocą czeku, e-kart podarunkowych, kart przedpłaconych Visa lub różnych towarów.

6. Ipsos i-Say

i-Say to internetowa społeczność nagradzająca ankiety, zrzeszająca ponad 3 miliony członków, należąca do Ipsos, wiodącej globalnej firmy zajmującej się badaniem rynku.

Sposoby zarabiania: Wypełniaj ankiety i zdobywaj nagrody (punkty). Zarejestruj się tutaj i uzupełnij swój profil. Po potwierdzeniu adresu e-mail zaczniesz otrzymywać zaproszenia do ankiet.

Metody Płatności: Punkty i-Say możesz wymieniać na gotówkę (PayPal), karty podarunkowe od popularnych sprzedawców detalicznych lub kartę Visa Prepaid.

Zarejestruj się w Ipsos i-Say lub przeczytaj moją recenzję.

7. MyPoints (bonus 10 $)

MyPoints to kolejna firma ankietowa z ponad 10 milionami członków, którym przyznano ponad 230 milionów dolarów. Firma została założona w 1996 roku i oferuje wiele sposobów zarabiania pieniędzy. Mają solidną ocenę 8,6/10 na portalu Trustpilot.

Sposoby zarabiania: Jako członek MyPoints możesz zarabiać, wypełniając ankiety, oglądając filmy, robiąc zakupy online, grając w gry, czytając e-maile i nie tylko.

Metody Płatności: Możesz wymienić swoje punkty na gotówkę za pomocą kart przedpłaconych PayPal lub Visa. Alternatywnie możesz również wybrać karty podarunkowe od 70 najlepszych sprzedawców detalicznych i restauracji lub wymienić swoje punkty na mile podróżne.

Porada profesjonalisty: Po dołączeniu do MyPoints poleć znajomym, aby zdobyć jeszcze więcej nagród.

Dołącz do MyPoints tutaj, aby otrzymać bonus w wysokości 10 $. Przeczytałeś także naszą recenzję MyPoints.

8. Opinia amerykańskiego konsumenta

ACOP jest obsługiwany przez Decision Analyst, Inc., globalną firmę zajmującą się badaniami marketingowymi z siedzibą w Teksasie. Mają ponad 7 milionów członków i zapłacili im ponad 30 milionów dolarów.

Sposoby zarabiania: Jako członek zarabiasz, wypełniając ankiety (od 1 do 50 USD za ankietę), oceniając nowe produkty i testując nowe reklamy.

Metody Płatności: Możesz wymienić swoje punkty na gotówkę za pomocą PayPal lub Hyperwallet. Minimalny próg wypłaty to 1000 punktów (10 USD).

Dołącz do American Consumer Opinii lub przeczytaj recenzję.

9. Panel komputerowy i mobilny Nielsen

Jeśli zajmujesz się badaniami rynkowymi, na pewno słyszałeś o Nielsen lub Nielsen TV Ratings. Nielsen to globalna firma zajmująca się badaniem rynku, a Nielsen Computer and Mobile Panel to tylko jeden z ich wielu paneli badawczych.

Sposoby zarabiania: Po pobraniu aplikacji na komputer lub smartfon automatycznie śledzi ona sposób korzystania z Internetu i gromadzi anonimowe dane na potrzeby badań rynkowych dotyczących trendów internetowych. Aplikacja zapewnia prywatność Twoich informacji.

Po zainstalowaniu aplikacji na komputerze automatycznie bierzesz udział w comiesięcznych loteriach z szansą na wygranie do 10 000 $. Zainstaluj aplikację na swoim telefonie komórkowym i otrzymaj do 50 USD rocznie.

Dołącz do Nielsen Computer and Mobile Panel. Kanadyjczycy mogą dołączyć do równoważnego Nielsen Homescan.

10. Mobilexpression (5 USD w ciągu jednego tygodnia)

Aplikacja MobileXpression jest podobna do Nielsen Computer and Mobile Panel.

Sposoby zarabiania: Zainstaluj aplikację na smartfonie i zdobądź kartę upominkową Amazon o wartości 5 USD po zainstalowaniu jej przez 1 tydzień. Jeśli pozostaniesz aktywny po pierwszym tygodniu, kwalifikujesz się do cotygodniowych kredytów, które możesz wymienić na więcej kart podarunkowych.

🔥 Empfohlen:  Gogle ochronne: nasze najlepsze rekomendacje

Po 90 dniach aktywnego członkostwa MobileXpression przekaże drzewo w Twoim imieniu organizacji „Drzewa dla wiedzy”.

11. Ankieta Harrisa online

Harris Poll Online to jedna z najstarszych witryn z ankietami w USA. Mają ocenę A na BBB.

Sposoby zarabiania: Weź udział w ankietach badawczych i zbieraj HIPoints, które możesz wymienić na karty podarunkowe i towary.

Dołącz do ankiety Harris Online.

12. Krajowy Panel Konsumentów

Narodowy Panel Konsumentów jest zarządzany przez Nielsen i IRi w USA

Sposoby zarabiania: Jako członek panelu, NCP wyśle ​​​​ci skaner (lub możesz pobrać aplikację mobilną), aby zeskanować kody kreskowe przedmiotów w cotygodniowych zakupach spożywczych. Zdobywasz punkty, które możesz wymienić na towary i wpisy do loterii.

Loterie odbywają się co tydzień, co miesiąc, co kwartał i co roku z kwotą do 20 000 $ na linii.

Dołącz do Ogólnopolskiego Panelu Konsumentów.

13. Skrzynka odbiorczaDolary

Inbox Dollars istnieje od 2000 roku i wypłacił swoim członkom ponad 57 milionów dolarów. Firma jest również właścicielem Daily Rewards w Kanadzie i Inbox Pounds w Wielkiej Brytanii

Sposoby zarabiania: Inbox Dollars oferuje różne sposoby zarabiania pieniędzy, w tym wypełnianie płatnych ankiet, czytanie e-maili, oglądanie filmów, surfowanie po Internecie, granie w gry i zakupy online.

Metody Płatności: Możesz wymienić swoje nagrody na gotówkę, wysyłając czek pocztą lub na karty podarunkowe. Ich minimalny próg wypłaty wynosi 30 USD.

Zarejestruj się, aby otrzymać dolary skrzynki odbiorczej. Możesz także przeczytać naszą recenzję InboxDollars.

14. Klub ankietowy

Survey Club jest jedną z najstarszych firm zajmujących się badaniem rynku na tej liście i został założony w 2005 roku. Mają ponad 16 milionów członków na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Rejestrując konto, uzyskujesz dostęp do różnych witryn z ankietami z jednego portalu.

Sposoby zarabiania: Płatne ankiety to chleb powszedni w Survey Club. Ze swojego konta możesz uzyskać dostęp do kilku innych firm ankietowych, co oznacza, że ​​ankiety są zawsze dostępne. Możesz także uczestniczyć w badaniach, grupach fokusowych i badaniach klinicznych.

Metoda płatności: Wypłacaj za pomocą kart podarunkowych Amazon.

Dołącz do SurveyClub.

15. Badania pand

Panda Research zapłaci Ci gotówkę za każdą wypełnioną ankietę lub ofertę. Do tej pory zapłacili członkom 2 241 657 dolarów.

Sposoby zarabiania: Wypełniaj płatne ankiety, czytaj e-maile, kompletne oferty i badania rynku. Wypełnienie ankiety zajmuje 10-15 minut.

Metoda płatności: Możesz zrealizować płatność gotówkową za pomocą PayPal po osiągnięciu minimalnego progu 50 USD. Płatności są realizowane 1 i 15 dnia każdego miesiąca.

16. Placówka opinii

Opinion Outpost łączy duże korporacje i firmy z ich klientami i pomaga im ulepszać ich produkty i usługi za pomocą badań rynkowych. Działają online od 1997 roku i mają ocenę 7,9/10 na portalu Trustpilot.

Sposoby zarabiania: Wypełniaj płatne ankiety i zarabiaj od 50 centów do 5 USD za ankietę. Firma organizuje również losowania nagród, w których co kwartał można wygrać 10 000 USD.

Metody Płatności: Minimalny próg wypłaty to 5 USD, który można osiągnąć, wypełniając 1-2 ankiety. Wymień swoje nagrody na gotówkę za pośrednictwem kart podarunkowych PayPal, Amazon lub iTunes.

17. Moja ankieta (punkty życia)

MySurvey niedawno zmieniło nazwę na LifePoints i jest własnością Lightspeed, jednej z czołowych firm zajmujących się badaniem rynku na świecie. LifePoints ma ponad 5 milionów członków.

Sposoby zarabiania: Weź udział w ankietach online i testach produktów. Zarabiasz LifePoints, które możesz wymienić na gotówkę za pośrednictwem PayPal lub kart podarunkowych.

18. Głos VIP

VIP Voice to firma badawcza z oceną A+ (BBB), która istnieje od 1967 roku i jest częścią NPD Group. Każdego roku przeprowadzają ponad 12 milionów ankiet.

🔥 Empfohlen:  26 legalnych sposobów zarabiania pieniędzy na Etsy w 2023 r

Sposoby zarabiania: VIP Voice działa nieco inaczej niż inne strony z ankietami. Kiedy dołączasz i wypełniasz ankiety, zdobywasz punkty, które możesz wykorzystać do wzięcia udziału w loteriach i aukcjach. Istnieje mnóstwo okazji do wygrania wakacji, elektroniki, kart podarunkowych i innych ekscytujących nagród.

19. Globalny rynek testowy

Właścicielem Global Test Market jest firma Lightspeed, która jest jedną z największych na świecie firm zajmujących się badaniem rynku. W 2016 roku zapłacili członkom ponad 30 milionów dolarów.

Sposoby zarabiania: Zarejestruj konto, aby rozpocząć wypełnianie ankiet, za które można zapłacić do 5 USD za sztukę. Możesz także brać udział w loteriach, które odbywają się regularnie.

Metody Płatności: Wymień swoje punkty na gotówkę za pośrednictwem systemu PayPal lub kart podarunkowych.

20. AnkietaNagrodaz

SurveyRewardz to panel ankietowy dostępny w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii

Sposoby zarabiania: Wypełniaj ankiety i zarabiaj. Wypłać swoje zarobki przez PayPal, czek, Dwolla, kartę przedpłaconą Visa lub Payza. Możesz także wymieniać punkty na karty upominkowe Amazon.

21. Jedna opinia

OneOpinion to firma zajmująca się ankietami dostępna w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Hiszpanii, Francji i kilku innych krajach.

Sposoby zarabiania: Wypełniaj ankiety i od razu zdobywaj punkty na swoim koncie. Możesz poprosić o płatność za pomocą kart podarunkowych PayPal lub Visa. Minimalna wypłata to 25 000 punktów lub 25 $.

22. Stacja zarabiania

Earning Station to strona z nagrodami za ankiety, która płaci członkom za wykonywanie różnych prostych zadań.

Sposoby zarabiania: Otrzymujesz wynagrodzenie za wypełnianie ankiet, oglądanie filmów, granie w gry i zakupy online.

Metody Płatności: Wypłacaj pieniądze za pomocą PayPal lub wymieniaj nagrody na karty podarunkowe, takie jak Amazon, Home Depot, Sears, Walmart, Starbucks i inne.

Jak zarabiać prawdziwe pieniądze na ankietach online

Wypełnianie ankiet online to jeden z wielu sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Aby uzyskać inne wskazówki dotyczące zarabiania pieniędzy, przeczytaj moją listę 113 pobocznych działań, aby zarabiać pieniądze.

Płatne ankiety mogą przynieść ci kilkaset dolarów rocznie, jeśli dobrze rozegrasz swoje karty. Aby odnieść sukces, oto kilka profesjonalnych wskazówek:

1. Zarejestruj się w wielu legalnych firmach ankietowych. Dzięki takiemu podejściu zawsze będziesz mieć dostępne ankiety i możesz eksperymentować, aby zobaczyć, które z nich są warte twojego czasu.

2. Użyj dedykowanego adresu e-mail dla wszystkich kont w witrynie z ankietami. Nie chcesz, aby codzienne oferty ankiet wypierały skrzynkę odbiorczą, której używasz do osobistej korespondencji.

3. Unikaj witryn z fałszywymi ankietami. Powyższa lista obejmuje firmy ankietowe, które są legalne i przetestowane. Niektóre wskazówki pomagające zidentyfikować fałszywe witryny z ankietami/nagrodami obejmują:

  • Obiecują, że uczynią cię bogatym. Rzecz w tym, że żadna witryna z ankietami nie uczyni cię bogatym… wcale.
  • Obowiązuje opłata rejestracyjna. Nigdy nie płać za dołączenie do witryny z ankietami i absolutnie nie należy podawać żadnych danych bankowych ani danych karty kredytowej.
  • Minimalny próg wypłaty jest nierealny. Jeśli nie możesz wypłacić swoich zarobków, ponieważ minimalna wypłata jest zbyt wysoka, a wynagrodzenie za ankietę marne, trzymaj się z daleka.
  • Nie mają wyraźnej polityki prywatności.