Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

25 najlepszych witryn, takich jak eBay, do sprzedawania i kupowania rzeczy w 2023 r

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 25 najlepszych witryn, takich jak eBay, do sprzedawania i kupowania rzeczy w 2023 r

eBay należy obecnie do najpopularniejszych witryn zakupów online.

Nie można zaprzeczyć, że eBay zapewnia jedną z najlepszych opcji sprzedaży lub zakupu prawie wszystkiego online.

Chociaż eBay jest najlepszym rynkiem, istnieje kilka innych podobnych usług i stron internetowych, których możesz użyć, aby zacząć kupować lub sprzedawać rzeczy online.

Niektóre z tych witryn oferują funkcje niedostępne w serwisie eBay, którym warto się przyjrzeć.

Ten post przedstawia 25 najlepszych alternatyw dla eBay do kupowania i sprzedawania rzeczy w 2023 roku.

Co to jest eBay?

eBay to internetowa strona aukcyjna i zakupowa, która umożliwia kupowanie i sprzedawanie różnych towarów i usług na całym świecie.

Jest to drugi co do wielkości rynek internetowy na świecie po Amazonie, z ponad 180 milionami użytkowników na całym świecie.

To świetne miejsce, aby znaleźć oferty na nowe, używane i odnowione przedmioty – lub wystawić swoje towary na sprzedaż za dodatkową gotówkę.

Rynek urósł od swoich wczesnych korzeni w aukcjach internetowych do bardziej tradycyjnego formatu sklepu, w którym kupujący mogą przeglądać oferty publikowane przez osoby prywatne i małe firmy. Ale sprzedaż w stylu aukcyjnym jest nadal popularna.

eBay został założony przez Pierre’a Omidyara we wrześniu 1995 roku.

Od tego czasu stała się firmą wartą wiele miliardów dolarów i jedną z największych firm eCommerce na świecie.

Najlepiej sprzedające się witryny, takie jak eBay

Witryny takie jak eBay zrewolucjonizowały sposób, w jaki sprzedajemy i kupujemy towary online, ale wiele innych witryn, takich jak eBay, oferuje usługi podobne do eBay.

Ta lista przedstawia 25 najlepszych stron internetowych do sprzedaży rzeczy innych niż eBay w 2023 roku.

1. Amazonka

Amazonka jest jednym z czołowych konkurentów eBay i najbardziej znaną witryną eCommerce. To doskonała alternatywa dla sprzedawania przedmiotów, jeśli już sprzedajesz w serwisie eBay.

Możesz rozpocząć sprzedaż na Amazon, rejestrując się jako sprzedawca za darmo.

Dostępny jest również kalkulator opłat, który pomoże Ci oszacować, ile będzie kosztować wystawienie i sprzedaż Twoich produktów.

Jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty na Amazon, dostępne są dwa programy: Fulfillment by Amazon (FBA) i Seller Central.

Jeśli wybierzesz FBA, wysyłasz swoje produkty do centrum realizacji Amazon, a oni zajmują się resztą: kompletacją, pakowaniem, wysyłką i obsługą klienta.

Jeśli jednak zdecydujesz się na Seller Central, Amazon będzie tylko Twoim rynkiem — jesteś odpowiedzialny za dostarczenie produktu do drzwi kupującego.

Z planem Pro wiąże się miesięczna opłata (29,99 USD miesięcznie dla osób fizycznych), a ceny FBA różnią się w zależności od tego, co sprzedajesz.

2. Oferta elektroniczna

eBid to serwis aukcyjny, taki jak eBay. Jest to najwyżej oceniany internetowy serwis aukcyjny z siedzibą w Wielkiej Brytanii, który umożliwia sprzedaż różnorodnych towarów.

Dzięki eBid możesz stworzyć własny sklep i dodawać przedmioty, które chcesz sprzedać. Możesz także kupować produkty od innych użytkowników.

Opłaty za sprzedaż w serwisie aukcyjnym są dość niskie zarówno w przypadku sprzedaży, jak i zakupu produktów.

Możesz założyć aukcję za darmo i zapłacić tylko 3% prowizji od każdej sprzedaży. Dla kupujących nie ma żadnych dodatkowych opłat ani prowizji za produkty, które kupują od eBid.

Witryna oferuje również opcję stałej ceny (Kup teraz), jeśli chcesz sprzedawać produkty po ustalonej cenie zamiast sprzedaży w stylu aukcji.

3. Etsy

Etsy jest jedną z najlepszych platform sprzedaży online. Jest to rynek poświęcony sprzedaży dzieł sztuki, rękodzieła, odzieży i przedmiotów vintage.

Koncentruje się na produktach niszowych, a nie na przedmiotach produkowanych masowo, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla kupujących szukających czegoś wyjątkowego i ręcznie robionego.

Sprzedawcy mogą również założyć swoją stronę internetową powiązaną z ich sklepem Etsy i wybrać dostawców usług płatniczych, których chcą akceptować.

Etsy pobiera opłatę w wysokości 20 centów za wystawienie przedmiotu i 5% prowizji od każdej dokonanej przez Ciebie sprzedaży. Aby korzystać z ich usług, wymagana jest miesięczna opłata w wysokości 10 USD.

Jeśli jesteś artystą, projektantem lub rzemieślnikiem, który tworzy ręcznie robione towary, Etsy to najlepsze miejsce do sprzedawania i kupowania.

Etsy ma ponad 5 milionów zarejestrowanych użytkowników, którzy sprzedają i kupują wyroby rękodzieła i przedmioty vintage. Oto niektóre alternatywy.

4. Bonanza

Szczęście to internetowy rynek, który umożliwia sprzedawanie i kupowanie produktów. Ma ponad 20 milionów przedmiotów na sprzedaż, w tym książki, ubrania, elektronikę, wystrój domu i wiele innych.

Najbardziej wyróżniającą się cechą sprzedaży Bonanza jest niska opłata wynosząca zaledwie 3,5%. Jest to bardzo tanie w porównaniu z innymi rynkami internetowymi, takimi jak eBay czy Etsy.

Posiada również solidną wyszukiwarkę, która pozwala klientom szybko znaleźć to, czego szukają.

5. AliExpress

AliExpress to doskonała alternatywa dla serwisu eBay i dobra strona do sprzedaży rzeczy online.

To świetne miejsce do kupowania produktów luzem po cenach hurtowych lub w pojedynczych sztukach po niskich kosztach.

AliExpress oferuje szeroką gamę produktów, w tym odzież, elektronikę, biżuterię, zabawki i wiele innych.

Ma również ponad 150 milionów aktywnych nabywców z ponad 220 krajów i regionów na całym świecie.

Witryna umożliwia sprzedaż produktów z różnych kategorii, w tym mody, elektroniki, zabawek i artykułów gospodarstwa domowego.

Możesz tworzyć sklepy internetowe na AliExpress i korzystać z szeregu narzędzi marketingowych, które pomogą Ci zarządzać firmą.

Po założeniu bezpłatnego konta otrzymasz bezpłatne narzędzia do tworzenia sklepów i analizy e-commerce.

Następnie naliczane są koszty prowizji w wysokości od 5% do 8% w zależności od sprzedanych przedmiotów.

6. Rubinowa uliczka

Rubinowa ulica jest popularnym celem miłośników antyków i vintage.

Działa w branży od ponad 20 lat, a ludzie używają jej platformy do kupowania i sprzedawania antyków, produktów vintage i dzieł sztuki.

🔥 Empfohlen:  Dowiedz się o typowych problemach z cyberbezpieczeństwem i innych zagrożeniach od ekspertów biznesowych

Ruby Lane oferuje eBay alternatywę do sprzedaży. Zapewnia swoją witrynę sklepową, w której możesz wymienić swoje produkty.

Oferuje również produkty od ponad 2500 niezależnych sprzedawców z całego świata.

Strona jest łatwa w użyciu i jest idealna dla miłośników antyków, którzy chcą sprzedawać swoje kolekcje.

Możesz założyć konto za darmo, ale będziesz musiał płacić miesięczną opłatę abonamentową w wysokości 25 USD, jeśli chcesz nadal korzystać z platformy.

7. OfertaW górę

OfertaUp to kolejna alternatywa serwisu eBay, która umożliwia sprzedaż lokalną lub wysyłkę przedmiotów.

Jest to rynek zorientowany na urządzenia mobilne, na którym sprzedawcy mogą publikować przedmioty z zaledwie kilkoma zdjęciami, a kupujący mogą przeglądać te oferty.

Aplikacja oferuje udostępnianie zdjęć, czat i usługi lokalizacyjne, dzięki którym wiesz, dokąd idziesz, gdy spotkasz sprzedawcę lub kupującego.

Chociaż nie jest dokładnie taki jak eBay, ma niektóre z tych samych funkcji i funkcji. Oferuje wiele sposobów sprzedaży online, w tym „złóż ofertę”, „kup teraz” i aukcje.

Jedną z funkcji OfferUp, którą lubimy, jest bezpłatne promowanie ofert. Możesz zwiększyć aukcje przedmiotów, po prostu udostępniając je w mediach społecznościowych.

Może to pomóc Twojemu wpisowi uzyskać lepszą ekspozycję i zwiększyć sprzedaż.

OfferUp jest obecnie dostępny za pośrednictwem ich strony internetowej, aplikacji na iOS i aplikacji na Androida. Oto kilka alternatyw.

8. Rakuten

Rakuten to popularny rynek i jedna z najlepszych alternatyw dla eBay.

Witryna oferuje produkty z różnych kategorii, w tym elektronikę, komputery, modę, urodę i higienę osobistą, dom i kuchnię i wiele innych.

Rakuten oferuje nagrody w postaci zwrotu gotówki za korzystanie z ich platformy do robienia zakupów. Nagrody te mogą się różnić w zależności od produktu, ale niektórzy sprzedawcy Rakuten oferują do 20% zwrotu kosztów zakupów.

Sprzedawcy mogą zarabiać na sprzedaży na Rakuten dzięki dużej liczbie kupujących, a także programowi cashback.

9. Newegg

Newegg to kolejna znana witryna, taka jak eBay, służąca do sprzedawania i kupowania rzeczy.

Posiada bogatą kolekcję produktów, która obejmuje elektronikę, komputery, aparaty fotograficzne i sprzęt AGD. Do wyboru masz wiele innych kategorii.

Newegg działa podobnie do eBay, ale z pewną różnicą. Tutaj możesz sprzedawać produkty na aukcjach lub po stałych cenach.

Możesz również zaoferować bezpłatną wysyłkę dla wygody kupujących, co jest możliwe, ponieważ Newegg przygotowuje dla nich etykietę wysyłkową.

Jedynym minusem jest to, że Newegg pobiera od sprzedawców opłaty za opublikowanie przedmiotu na swojej stronie internetowej.

Ustalają również prowizję (między 1% a 4%), gdy przedmiot zostanie pomyślnie sprzedany.

10. Mercary

Mercari jest rynkiem sprzedaży i kupna przedmiotów używanych. Firma została założona przez Shintaro Yamadę w lutym 2013 roku i ma siedzibę w Tokio w Japonii.

Mercari to elektroniczny pchli targ, który pozwala kupować i sprzedawać wszystko, od książek, elektroniki, zwierząt domowych i odzieży po meble.

Podobnie jak w serwisie eBay, możesz utworzyć własne konto Mercari jako sprzedający lub kupujący i zdecydować się na sprzedaż przedmiotu po ustalonej cenie lub przeprowadzenie aukcji.

Jednak Mercari pobiera 10% ceny sprzedaży każdego przedmiotu sprzedawanego na platformie. A jeśli masz sklep Mercari, procent pobieranej prowizji od sprzedaży wynosi tylko 3%.

Za utworzenie wpisu nie są wymagane żadne opłaty.

11. eKrater

eKrater to alternatywa serwisu eBay, która umożliwia bezpłatne utworzenie sklepu.

To doskonała opcja dla tych, którzy chcą założyć swój rynek online, ale nie chcą wydawać pieniędzy na nazwę domeny, hosting witryny lub oprogramowanie do handlu elektronicznego.

eCrater nie pobiera opłat za wystawienie. Zamiast tego zatrzyma 2,9% ceny sprzedaży po sprzedaży Twoich produktów — bezpieczne płatności PayPal i Google Checkout.

Dzięki tej platformie nie tylko sprzedajesz swoje produkty, ale możesz także importować je z innych stron, takich jak Amazon, Etsy, eBay itp.

Witryna ma zasięg globalny i może pochwalić się ponad 5 milionami użytkowników, którzy co miesiąc kupują i sprzedają swoje rzeczy na platformie.

12. Marka pocztowa

Poszmarka to strona poświęcona sprzedaży mody i akcesoriów. Witryna ma wiele wspaniałych funkcji dla sprzedawców i oferuje Posh Protect dla kupujących. Posh Protect to usługa, która daje kupującym gwarancję zwrotu pieniędzy za zakupy.

Witryna zawiera ponad 65 milionów produktów notowanych na rynku i ponad 5 miliardów dolarów wolumenu towarów brutto rocznie.

Sprzedawcy mogą rejestrować do 1000 pozycji bezpłatnie każdego miesiąca, a następnie mogą wybierać spośród trzech różnych planów.

Kolejną wielką zaletą Poshmark jest to, że strona oferuje zajęcie się wysyłką w Twoim imieniu.

Witryna zapewnia niezbędne materiały do ​​bezpłatnej wysyłki towarów do kupujących, w tym opłacone z góry etykiety wysyłkowe.

13. Craiglista

Craigslist jest jednym z najstarszych i najpopularniejszych konkurentów eBay.

Został założony w 1995 roku, kiedy Internet zyskiwał na popularności. Jest to ogromna witryna z setkami tysięcy aktywnych użytkowników, więc możesz mieć pewność, że jeśli masz coś do sprzedania, znajdzie się nabywca na Twój przedmiot.

Uwielbiamy Craigslist, ponieważ kupowanie i sprzedawanie na tej stronie jest w 100% darmowe.

Nie musisz martwić się o miesięczne opłaty ani ukryte koszty; wystarczy założyć konto i wystawiać swoje produkty na sprzedaż.

Jedynym minusem jest to, że nie jest łatwo dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, jak w przypadku innych witryn sprzedaży online, takich jak eBay, ponieważ ogranicza Cię lokalizacja.

Ale jeśli chcesz sprzedawać lokalnie i otrzymać gotówkę do ręki, jest to jedna z najlepszych alternatyw dla serwisu eBay.

Oto jak sprzedawać na Craigslist.

14. Rynek Facebooka

Rynek Facebooka to platforma dla użytkowników do kupowania i sprzedawania towarów w ich lokalnej społeczności.

🔥 Empfohlen:  Jak zwiększyć sprzedaż w handlu detalicznym: 25 wskazówek, jak rozwinąć swój biznes

Jest to bardzo wygodne, ponieważ możesz korzystać z aplikacji Facebook na swoim telefonie, więc nie ma potrzeby pobierania innej aplikacji ani tworzenia nowego konta.

A biorąc pod uwagę, że prawie każdy ma obecnie konto na Facebooku, liczba osób, do których można dotrzeć z przedmiotem wymienionym na Facebooku, jest ogromna od samego początku.

Facebook Marketplace ułatwia sprzedaż rzeczy online.

Ponieważ jest zintegrowany z jednym z najpopularniejszych istniejących serwisów społecznościowych, sprzedaż może być prowadzona szybko, zwłaszcza jeśli upublicznisz swój post, aby wszyscy Twoi znajomi i obserwujący mogli go zobaczyć.

Ponadto wystawianie przedmiotów w serwisie Facebook Marketplace jest bezpłatne.

15. Alibaba

Alibaba to gigantyczny rynek importu i eksportu zi do Chin.

To internetowa platforma łącząca miliony chińskich dostawców z potencjalnymi międzynarodowymi nabywcami.

Ta platforma pozwala sprzedawcom wystawiać swoje produkty, łączyć się z międzynarodowymi nabywcami, oferować rabaty i wiele więcej.

Mimo że Alibaba jest chińską platformą, świadczy swoje usługi również w języku angielskim, dzięki czemu każdy może z nich efektywnie korzystać.

Alibaba pobiera prowizję w wysokości 3% od każdego udanego zakupu i nie pobiera żadnych opłat od kupujących.

Ogólnie rzecz biorąc, Alibaba jest jedną z najlepszych alternatyw dla serwisu eBay ze względu na szeroką gamę kategorii produktów i potężne narzędzia wyszukiwania.

16. Gazela

Gazela to internetowy rynek kupna i sprzedaży używanej elektroniki, takiej jak smartfony, tablety i laptopy.

Gazelle oferuje najwyższą cenę za stare telefony, tablety i laptopy, zwłaszcza jeśli są w dobrym stanie.

Gazelle to dobra opcja, jeśli chcesz sprzedać swój stary telefon, laptop lub tablet i szybko otrzymać najwyższą zapłatę.

Oszacuje, ile jest skłonny zapłacić za Twój gadżet, a następnie wyśle ​​Ci etykietę wysyłkową, abyś mógł go wysłać.

Jeśli Gazelle stwierdzi, że stan Twojego przedmiotu odpowiada temu, co powiedziałeś, odetnie Ci czek lub płatność PayPal.

17. Rynek Walmart

Rynek Walmart to kolejna doskonała opcja sprzedaży produktów online.

Jest to wyselekcjonowany rynek, który koncentruje się na określonej niszy produktów, więc łatwiej będzie Ci znaleźć idealnych odbiorców dla Twojego produktu.

Walmart Marketplace ma również surowe wytyczne dla sprzedawców, którzy chcą sprzedawać na swojej platformie.

Aby sprzedawać w Walmart Marketplace, musisz złożyć wniosek, ale po zatwierdzeniu możesz rozpocząć wystawianie swoich produktów.

Walmart Marketplace oferuje sprzedawcom szansę na dotarcie do ponad 100 milionów klientów miesięcznie. Masz możliwość sprzedaży nowych lub odnowionych przedmiotów.

Jako sprzedawca jesteś oceniany na podstawie wydajności wysyłki, jakości produktów, obsługi klienta i nie tylko.

Im wyższa Twoja ocena, tym większe prawdopodobieństwo, że zdobędziesz kawałek pudełka zakupu.

Walmart Marketplace jest przeznaczony głównie dla firm e-commerce i oferuje łatwą integrację z Magento, Shopify i BigCommerce.

18. Handel

handlarz to rynek mody, na którym możesz kupować lub sprzedawać wysokiej jakości designerskie produkty.

Firma nawiązała również współpracę z Macy’s, Neiman Marcus i Nordstrom Rack, aby oferować swoje towary na sprzedaż za pośrednictwem witryny.

Firma Tradesy została założona przez Tracy DiNunzio, która postanowiła przekształcić rynek odzieży używanej w doświadczenie bardziej podobne do kupowania nowych ubrań.

Kiedy sprzedajesz na Tradesy, wybierasz cenę i metodę wysyłki, a następnie robisz zdjęcia swojego przedmiotu za pomocą ich aplikacji mobilnej.

Resztą zajmuje się firma. Wystawią dla Ciebie przedmiot i zapewnią obsługę klienta przez cały proces sprzedaży.

Tradesy pobiera 9% prowizji od sprzedaży, plus 7,50 USD za wystawienie przedmiotu, gdy przedmiot zostanie sprzedany, oraz 5 USD opłaty ryczałtowej, jeśli przedmiot nie zostanie sprzedany po 30 dniach.

Oferują również bezpłatne zwroty w ciągu trzech dni od dostawy i ochronę kupującego, aby uniknąć utraty pieniędzy na nieuczciwych transakcjach.

19. Odł

Decluttr to jedna z najlepszych alternatyw dla serwisu eBay w zakresie sprzedaży starych technologii online.

Na platformie kupimy prawie wszystko w dobrym stanie, w tym blu-ray, konsole do gier, gry wideo, książki i elektronikę.

Proces sprzedaży przedmiotów jest bardzo prosty. Wprowadzasz numer kodu kreskowego na ich stronie lub korzystasz z aplikacji Decluttr, aby zeskanować kod ze swojego urządzenia.

Jeśli Decluttr zaakceptuje przedmiot, otrzymasz natychmiastową wycenę.

Gdy zaakceptujesz cenę swoich produktów, możesz je bezpłatnie wysłać, korzystając z przedpłaconej etykiety wysyłkowej dostarczonej przez Decluttr.

Jeśli masz ponad dziesięć przedmiotów do sprzedania, wyślą ci darmowe pudełko, w którym możesz je zapakować i wysłać wszystkie na raz.

Możesz otrzymać zapłatę poprzez bezpośrednią wpłatę lub otrzymać płatność czekiem lub płatnością PayPal. Jeśli chcesz, możesz również przekazać swój dochód na cele charytatywne!

20. Zamiana

Zamień to najlepsza internetowa platforma sprzedaży, która pozwala użytkownikom kupować i sprzedawać niechciane technologie, w tym telefony, tablety, laptopy, aparaty fotograficzne i inne gadżety, za ułamek ceny detalicznej.

Swappa twierdzi, że ich rynek jest bezpieczny, ponieważ sprawdza każde urządzenie wymienione w procesie weryfikacji.

Wiąże się to z koniecznością sprawdzenia przez człowieka, czy urządzenie jest w pełni funkcjonalne, poprzez przetestowanie funkcji każdego produktu, zanim będzie można go sprzedać za pośrednictwem Swappa.

Kiedy sprzedajesz na Swappa, firma pobiera 10% opłaty za udaną sprzedaż. Swappa akceptuje płatności przez PayPal, więc potrzebujesz aktywnego konta, aby kupować lub sprzedawać produkty.

21. Zwiadowca książek

BookScouter pomaga sprzedawać podręczniki i używane książki za największe pieniądze, porównując oferty różnych dostawców wykupu książek za pomocą jednego wyszukiwania.

Wyszukaj swoją książkę na ich stronie internetowej, a BookScouter pokaże Ci najlepszą cenę wykupu od najbardziej renomowanych dostawców na ich rynku.

Aby znaleźć najlepszą ofertę wykupu, możesz nawet zeskanować numer ISBN książki za pomocą aplikacji mobilnej Bookscouter.

🔥 Empfohlen:  Korzyści z targów: jak najlepiej je wykorzystać w trakcie targów i po ich zakończeniu

22. Vinted

Vinted to doskonała alternatywa dla serwisu eBay. Jest to sklep internetowy, który zapewnia łatwy sposób sprzedaży i kupna odzieży używanej.

Vinted niedawno wprowadził również swoje aplikacje na urządzenia z Androidem i iOS, dzięki którym możesz łatwo robić zakupy lub sprzedawać w dowolnym miejscu i czasie za pomocą smartfonów.

Najlepsze w Vinted jest to, że pobiera tylko 5 do 10% ostatecznej ceny sprzedaży Twojego produktu jako opłatę.

Vinted ma również dużą społeczność z całego świata, więc zawsze znajdą się ludzie, którzy kupią Twoje produkty bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Ponadto możesz ustawić swoją cenę i wybierać spośród różnych opcji płatności, w tym PayPal i przelewów bankowych.

23. Cash4Books

Cash4Books to kolejna witryna, za pomocą której możesz sprzedawać swoje książki. Witryna jest łatwa w użyciu i oferuje bezproblemową sprzedaż.

Możesz zacząć od wprowadzenia numeru ISBN swojej książki, aby dowiedzieć się, ile możesz zyskać.

Możesz sprzedawać wszelkiego rodzaju książki, w tym beletrystykę, literaturę faktu, podręczniki, romanse, powieści dla młodych dorosłych i wiele innych.

Kiedy sprzedajesz swoje przedmioty na stronie internetowej, natychmiast otrzymasz zapłatę za pośrednictwem PayPal.

Oznacza to, że nie musisz się martwić czekaniem tygodniami lub miesiącami na otrzymanie pieniędzy po sprzedaży przedmiotu.

Na stronie znajduje się również aplikacja mobilna, którą można pobrać na swój telefon. Dzięki temu sprzedaż rzeczy za pomocą strony internetowej jest jeszcze łatwiejsza.

24. BuyBackWorld

BuyBackWorld to firma internetowa, która kupuje używaną elektronikę i inne przedmioty bezpośrednio za gotówkę lub kredyt sklepowy.

Oferuje szybki i łatwy sposób sprzedaży nowych, używanych, a nawet uszkodzonych urządzeń za pieniądze.

Możesz wymieniać swojego iPhone’a, Macbooka, iPada, Apple Watch, telefony Samsung Galaxy, konsole do gier, tablety i inne.

Aby rozpocząć, wprowadź kod kreskowy swojego produktu w witrynie, aby uzyskać natychmiastową wycenę. Jeśli ją zaakceptuje, wyśle ​​Ci opłaconą z góry etykietę, której możesz użyć do bezpłatnego wysłania przedmiotu.

Po dostarczeniu i sprawdzeniu otrzymasz płatność w ciągu dwóch dni roboczych.

25. Światło w pudełku

Światło w pudełku to internetowa witryna handlu elektronicznego, która sprzedaje odzież, elektronikę i sprzęt AGD.

Pozyskuje swoje produkty z Chin i sprzedaje je po znacznie niższej cenie niż eBay lub inne platformy.

Witryna istnieje od 2007 roku i od tego czasu znacznie się rozwinęła.

To sprawia, że ​​jest to atrakcyjna opcja do znalezienia większej liczby klientów dla swoich niszowych produktów.

Jakie są najlepsze alternatywy eBay?

eBay to wygodny i niedrogi sposób sprzedawania towarów, ale konkurencja jest silna. Istnieją dziesiątki alternatyw eBay, które oferują teraz podobny asortyment produktów.

Niektóre z tych platform, takie jak Amazon i Etsy, są ukierunkowane na określone kategorie, takie jak produkty artystyczne i techniczne.

Inne, jak Poshmark i Mercari, specjalizują się w odzieży używanej i innych przedmiotach.

Najpopularniejsze alternatywy dla eBay to Amazon, Walmart i Craigslist.

Te witryny są świetne, ponieważ są modne i dobrze rozpoznawalne, dzięki czemu są godne zaufania i łatwe do znalezienia nabywców Twoich produktów.

Jak stworzyć własny sklep internetowy

Jeśli chodzi o sprzedaż produktów online, masz wiele opcji. Podczas gdy Amazon i Etsy są znane i łatwiejsze do sprzedaży, nie ma nic złego w otwarciu własnego sklepu eCommerce.

Utworzenie sklepu eCommerce może być najlepszą opcją, jeśli chcesz zapewnić sobie większą kontrolę nad sprzedażą.

Chociaż tworzenie sklepu internetowego może wydawać się trudnym zadaniem, dostępna jest znaczna liczba narzędzi, które pomogą Ci stworzyć sklep internetowy, nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w programowaniu.

Jeśli chcesz założyć sklep internetowy, do utworzenia potrzebujesz nazwy domeny i konta hostingowego.

Nazwa domeny to adres URL Twojej witryny, np. www.twójsklep.com. Jeśli chodzi o hosting, istnieją trzy popularne opcje:

Hosting z Shopify. Możesz zacząć korzystać z Shopify bez żadnego doświadczenia technicznego.

Oferują wbudowane przetwarzanie płatności, motywy, zarządzanie zapasami i hosting.

Samoobsługowe platformy eCommerce, takie jak WooCommerce (dla WordPress), wymagają pewnej wiedzy technicznej do skonfigurowania, ale zapewniają pełną kontrolę nad sklepem internetowym.

Po skonfigurowaniu domeny i hostingu możesz zaprojektować swój sklep i wystawiać przedmioty na sprzedaż bezpośrednio w swojej witrynie.

Sprzedając w swoim sklepie internetowym, możesz stworzyć markę. Kiedy ludzie usłyszą nazwę Twojej marki, będą się z nią pozytywnie kojarzyć. Prowadzi to do większej sprzedaży i lepszej reputacji.

Możesz także zatrzymać 100% zysków ze sprzedaży w swoim sklepie.

Sprawdź tani hosting od Bluehost.

Istnieje wiele innych korzyści ze sprzedaży w Twojej witrynie, których nie uzyskasz, sprzedając w serwisie eBay, ale te dwa powody powinny wystarczyć, aby przynajmniej spróbować.

Wniosek

eBay może być najpopularniejszą witryną aukcyjną i zakupową, ale nie jedyną, która sprzedaje rzeczy online.

Ta lista przedstawia najlepsze strony internetowe do sprzedaży Rzeczy, takie jak eBay.

Pomoże Ci dotrzeć do innych miejsc, w których ludzie kupują i sprzedają przedmioty online.

Witryny te obejmują ogólne rynki, na których można sprzedać prawie wszystko, oraz wyspecjalizowane rynki, które obsługują określone nisze.

Powiązany: