Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

27 legalnych sposobów zarabiania na czacie i wysyłaniu SMS-ów online w 2023 r

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 27 legalnych sposobów zarabiania na czacie i wysyłaniu SMS-ów online w 2023 r

Czy wiesz, że czatowanie i wysyłanie SMS-ów online to świetny sposób na zarabianie pieniędzy? Wiele platform płaci dziś za rozmowę z nieznajomymi i czatowanie po angielsku. Twoje opcje są nieograniczone!

I nie musisz się martwić o legalność tych platform — istnieją od lat z tysiącami zarejestrowanych użytkowników. Większość wysyła również płatności za pośrednictwem bezpiecznych bramek, takich jak PayPal.

Nie możesz się doczekać zapłaty za czat tekstowy lub rozmowę z samotnymi nieznajomymi? Sprawdź poniższe witryny, aby rozpocząć!

7 sposobów zarabiania na rozmowach z samotnymi facetami i dziewczynami

1. Wynajmij przyjaciela

Wynajmij przyjaciela skierowana jest do osób poszukujących osób, z którymi mogą spotkać się osobiście. Ale wcześniej musisz zarejestrować się jako przyjaciel do wynajęcia i otrzymywać zapłatę za godzinę (stawka zaczyna się od 10 USD za godzinę). Ludzie mogą kupić Twój czas i zarezerwować rozmowę lub spotkanie.

2. Tato

Zapisywanie się na Papa jest prawdopodobnie jednym z najzdrowszych sposobów zarabiania na samotnych kobietach i mężczyznach. Twoja lista klientów obejmuje wyłącznie osoby starsze i niedołężne. Oprócz zarabiania stawki godzinowej (od 13 do 17 USD), możesz także zdobywać bonusy, gdy zostaniesz Papa Pal.

3. Znajomy komputer

Możesz zrobić o wiele więcej niż tylko zarabiać pieniądze, rozmawiając z nieznajomymi na PrzyjacielPC. Tutaj możesz oferować różne usługi, w tym bycie wirtualnym przyjacielem, wirtualnym graczem lub trenerem życia. Jedną z najlepszych rzeczy na tej platformie jest to, że możesz zdecydować, ile będziesz pobierać za swoje usługi.

4. FlirtBucks

Inną popularną witryną, na której zarabiasz za rozmowę z samotnymi kobietami lub mężczyznami, jest FlirtBucks. Zarejestruj się na platformie, poprowadź dobrą rozmowę, a na pewno dobrze zarobisz. Na tej platformie możesz zarobić 5 USD za minutę i wypłacić swoje zarobki za pośrednictwem PayPal.

5. Fundusz Moja Dziewczyna

Musisz być dziewczyną, żeby się zapisać Moja dziewczynaFundusz i zarabiać na czacie z chłopakami. Na stronie zarejestrowanych jest ponad 20 000 kobiet, co pokazuje, jak bezpieczna i legalna jest platforma. Wchodząc w interakcje z przypadkowymi facetami w czasie wolnym, możesz zarobić 2 $ za minutę.

Powiązany: Najlepsze aplikacje do zadań, aby szybko zarabiać pieniądze.

6. Przyjazny

Przyjaźń różni się nieco od innych platform. Nadal możesz zarabiać, rozmawiając z nieznajomymi, ale najpierw musisz wyróżnić się z mediów społecznościowych. Im bardziej jesteś popularny, tym więcej pieniędzy otrzymasz.

Możesz także zarobić więcej, rozmawiając regularnie. Na Phrendly możesz zarobić od 48 do 68 $ za godzinę.

7. Kochanek ze snów

Czy lubisz czatować z dorosłymi i dzwonić przez kamerę internetową z mężczyznami? Wykorzystaj to zainteresowanie i zarabiaj na rozmowach z samotnymi facetami, rejestrując się Marzyciel. Główną kwalifikacją platformy jest Twój wiek: musisz mieć co najmniej 18 lat, aby utworzyć konto. Tutaj możesz zarobić do 2 $ za minutę.

🔥 Empfohlen:  22 najlepsze witryny z ankietami do zarabiania pieniędzy w 2023 r

8 sposobów zarabiania na czacie w języku angielskim

1. Cambly

Cambly to platforma do nauki języka angielskiego, na której zarabiasz na czacie w języku angielskim. Jednak w przeciwieństwie do innych platform nie wymaga wykształcenia, certyfikacji ani doświadczenia. Tak długo, jak znasz język, możesz się zarejestrować i zarabiać od 10,20 do 12 USD za godzinę.

2. Przedstaw

Wstępnie to kolejna aplikacja do nauki języka angielskiego, w której możesz zostać nauczycielem, o ile mówisz płynnie po angielsku. Aplikacja pozwala ustawić własny harmonogram i nie ma wymagań godzinowych. Średnia stawka w Preply wynosi od 15 do 20 USD.

3. iTalki

iTalki to kolejna doskonała platforma, jeśli chcesz zarabiać na nauczaniu języka angielskiego, ale nie masz wykształcenia ani doświadczenia. Ma opcję Community Tutor, w której możesz uczyć uczniów poprzez swobodne czaty. Możesz zarobić od 9 do 16 USD za godzinę na iTalki.

4. Obsługa ust

Jak sama nazwa wskazuje, możesz zarabiać na Usługa ust pomagając klientom poprzez czat lub rozmowy telefoniczne. Będziesz operatorem czatu na żywo i będziesz musiał wykonać zadania w określonych ramach czasowych. Jeśli masz co najmniej 18 lat, możesz się zarejestrować i zacząć zarabiać 1 USD za minutę.

5. Czat Sklep

Sklep z czatami znana jest z wysokiej jakości obsługi klienta, dlatego znajomość języka angielskiego na poziomie native speakera i techniczna znajomość języka angielskiego są koniecznością. Po spełnieniu tych warunków możesz zarejestrować się i zarabiać do 10 USD za godzinę.

6. Rekrutacja na czacie

Z Rekrutacja na czacie, masz opcje zarabiania pieniędzy, takie jak czat telefoniczny, czat z kamerą internetową i wiadomości. Platforma gwarantuje poufność Twoich danych osobowych i zapewnia terminowe płatności. Gdy Twój profil zostanie zatwierdzony, możesz zarobić 2 USD za minutę.

Powiązany: Najlepsze aplikacje dla opiekunów psów, aby zarabiać na opiece nad zwierzętami.

7. Wyróżnienie Wsparcie

Twoje główne zadanie w Wyróżnienie Wsparcie jest kontakt z potencjalnymi klientami. Ale zanim będziesz mógł zarabiać na czacie w języku angielskim, musisz wybrać usługi, które chcesz świadczyć, takie jak obsługa techniczna, obsługa klienta lub sprzedaż. Na platformie możesz zarobić od 10 do 12 USD za godzinę.

8. Asurion

Azurion to firma call center, która zatrudnia agentów czatu. Po zarejestrowaniu się w swoim profilu możesz rozpocząć pracę i zarabiać na czacie w języku angielskim. Możesz wybierać spośród różnych specjalizacji na platformie i zarabiać od 10 do 12 USD za godzinę.

12 sposobów zarabiania na czacie tekstowym

1. Pracownicy serwisu

Personel strony jest jedną z największych i najlepszych domowych wirtualnych agencji czatowych. Zapewniają empatyczny marketing poprzez czat na żywo, dlatego musisz spełnić 60 słów na minutę, aby się zakwalifikować. Po zarejestrowaniu się przy użyciu swoich danych możesz zacząć zarabiać do 10 USD za godzinę.

🔥 Empfohlen:  Czy potrzebujesz licencji biznesowej, aby sprzedawać online?

2. Powstań

Rozważać Powstać jeśli chcesz zarabiać na czacie tekstowym. Zostaniesz zatrudniony jako niezależny wykonawca i będziesz musiał jak najszybciej odpowiadać na zapytania klientów. Firma stosuje elastyczny harmonogram pracy i płaci agentom czatu od 9 do 14 USD za godzinę.

3. 1 kw

Pracować nad 1Q to jeden z najłatwiejszych i najszybszych sposobów zarabiania pieniędzy przez czat. Wszystko, co musisz zrobić, to odpowiedzieć na różne pytania.

Twoje odpowiedzi pomogą firmom przyspieszyć badania rynku. Możesz zarobić od 0,25 do 0,50 USD za każde pytanie, na które odpowiesz na stronie.

4. McMoney

McMoney pozwala szybko zarobić pieniądze. Ta aplikacja wysyła wiadomości tekstowe na telefony, a Twój telefon stanie się platformą do testowania SMS-ów. Dzięki temu aplikacja może przetestować swoją usługę, zanim stanie się ona dostępna publicznie. Średnio możesz zarobić od 2 do 3 USD miesięcznie na McMoney.

5. Tylko odpowiedz

Uważasz się za eksperta w określonej dziedzinie? Wykorzystaj tę wiedzę, aby zarabiać, odpowiadając na pytania na Tylko odpowiedz.

Wiele osób polega na tej platformie, aby uzyskać odpowiedzi na pytania branżowe. Zarejestruj się w JustAnswer i zyskaj szansę na zarobienie od 5 do 30 USD za godzinę.

Powiązany: Popularne rzeczy do zrobienia i sprzedania dla szybkiego zysku.

6. Piątka

Fiverr to jedna z najpopularniejszych platform, z których można korzystać, jeśli chcesz zarabiać na czacie tekstowym. Tutaj musisz zapewnić doskonałą obsługę klienta za pośrednictwem czatu, aby zdobyć klientów. Możesz zarabiać 1 $ za minutę na Fiverr i otrzymywać płatności przez PayPal lub Payoneer.

7. Imbir.io

Imbir.io zapewnia wsparcie na czacie osobom cierpiącym na depresję i stany lękowe. Jako psychiatra i terapeuta na czacie musisz oferować wskazówki i porady klientom, którzy potrzebują wsparcia psychicznego. Trenerzy zdrowia mogą zarobić 20 USD za godzinę, a trenerzy zdrowia emocjonalnego otrzymują 21 USD za godzinę.

8. Czat premium

Jeśli jesteś profesjonalistą w wielozadaniowości, rozważ utworzenie profilu na Premium.Czat. Ta platforma umożliwia zarabianie pieniędzy poprzez rozmowy i rozmowy wideo. Nowicjusze zarabiają około 3,99 USD za minutę, ale możesz ustawić własną stawkę, gdy zostaniesz ekspertem i zyskasz popularność na Premium.Chat.

9. Włókno

Włókno pomaga ludziom znaleźć odpowiedzi na ich pytania, łącząc ich z ekspertami. Strony angażują się poprzez indywidualne konsultacje po przystępnej cenie. Jako ekspert możesz zarobić do 9 USD za sesję rozmowy głosowej, 15 USD za sesję rozmowy wideo i 3 USD za sesję czatu tekstowego.

10. Outplex

Outplex zatrudnia agentów wsparcia czatu na całym świecie, aby sprostać wymaganiom klientów. Aby zarabiać na czacie tekstowym w Outplex, musisz polecać klientom odpowiednie produkty. Możesz zarobić od 9 do 14 USD za godzinę w Outplex i mieć szansę na interakcję z różnymi ludźmi.

🔥 Empfohlen:  Jak zapobiegać oszustwom ACH

11. Żywy świat

Świat na żywo ma listę kwalifikacji, takich jak wytrwałość, cierpliwość, umiejętność pracy wielozadaniowej i silne umiejętności pisania na klawiaturze. Musisz posiadać wszystkie te umiejętności, aby reprezentować Live World i zapewnić swoim klientom najlepszą obsługę za pośrednictwem czatu. Tutaj możesz zarobić do 2 $ za minutę.

12. Rozwiązania robocze

Rozwiązania robocze działają jako pośrednicy między firmami a ich klientami. Oferują firmom wysokiej jakości agentów czatu i pozwalają im obsługiwać klientów firmy.

Oprócz elastyczności pracy w dowolnym miejscu możesz również zarobić do 30 USD na rozwiązaniach roboczych.

Powiązany: Jak sprzedawać na platformach cyfrowych.

Zacznij zarabiać już dziś

Zarabianie pieniędzy poprzez czatowanie i wysyłanie SMS-ów online jest możliwe — wystarczy spojrzeć na prezentowane przez nas strony. Stwórz w serwisie profil zgodny z Twoimi preferencjami, abyś mógł w końcu zacząć zarabiać na boku!

Często zadawane pytania

Czy mogę zarabiać na czacie z nieznajomymi?

Tak! Istnieją teraz platformy, które płacą za rozmowę z nieznajomymi za pośrednictwem wiadomości tekstowych i filmów. Niektóre platformy obsługują interakcje seksualne, podczas gdy inne koncentrują się na rozmowach platonicznych.

Czy można zarabiać na czacie?

Tak, ale kwota, którą zarobisz, zależy od witryny, z której będziesz korzystać. Jeśli jest to stawka godzinowa, możesz zarobić co najmniej 10 USD za godzinę. Jeśli korzystasz z platform opartych na wiadomościach, możesz zarobić od 0,10 do 0,20 USD za wiadomość.

Gdzie mogę rozmawiać z ludźmi za pieniądze?

Masz wiele opcji, takich jak MyGirlFund, Phrendly i Dream Lover, żeby wymienić tylko kilka.

Jak zarabiać na Omegle?

Dzięki Omegle możesz zostać dziewczyną z kamery lub camboyem i zarabiać pieniądze, rozmawiając z nieznajomymi. Możesz także zarabiać, zostając moderatorem płatnego czatu, sprzedając produkty, prowadząc szkolenia i prosząc o datki w zamian za zaprezentowanie swoich umiejętności.

Powiązany: Najlepiej płatne zawody na świecie.