Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

3 sposoby na rozwój Twojej firmy pożyczkowej

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 3 sposoby na rozwój Twojej firmy pożyczkowej

Budowanie kariery pożyczkodawcy hipotecznego może być niezwykle satysfakcjonujące – zarówno pod względem zysków finansowych, jak i satysfakcji. Jednak na początku możesz czuć się onieśmielony, zwłaszcza gdy wokół ciebie są inni profesjonaliści o ugruntowanej pozycji. Istnieją jednak luki na rynku, które mogą wyróżnić Twoje unikalne podejście do udzielania pożyczek.

Zacznij od zastanowienia się, dlaczego w ogóle zająłeś się branżą pożyczkową. Czy miałeś doświadczenie z pożyczaniem, które zakończyło się niepowodzeniem, co sprawiło, że perspektywa zmiany gry pożyczkowej pozostała niezmieniona? A może kochasz nieruchomości i chcesz być częścią historii posiadania domu swojego klienta. Bez względu na motywację zawodową, istnieje kilka sposobów na rozwój firmy i prosperowanie jako specjalista ds. pożyczek.

1. Oferuj najlepszą obsługę klienta

Przeanalizuj potencjalne ścieżki klienta do Twoich usług, aby zidentyfikować możliwości ulepszeń i ulepszeń. Weź pod uwagę wykrywanie w wyszukiwarkach, polecenia i kontakt osobisty. Zapewnij spójność we wszystkich punktach dostępu, aby klienci byli witani tym samym ciepłym, przyjaznym i pomocnym tonem.

Jeśli chodzi o proces wstępnego zatwierdzenia pożyczki, przejrzyj każdy krok, który aktualnie wykonujesz. Zadaj sobie pytanie: „Dlaczego robimy to w ten sposób?” i sprawdź, czy Twój zespół potrafi zaproponować nowe rozwiązania. Weryfikacja dochodów jest często jedną z najtrudniejszych części wstępnej kwalifikacji kredytu.

Ogólnie rzecz biorąc, potencjalni pożyczkobiorcy polegają na czasie realizacji zespołu zasobów ludzkich swojego pracodawcy. Im szybciej będziesz mógł zaoferować wstępną zgodę na pożyczkę, tym szybciej pożyczkobiorca będzie mógł wskazać domy w ich przedziale cenowym. Czasami list poprzedzający zatwierdzenie może pomóc w zwiększeniu siły oferty, zwłaszcza gdy rynek jest konkurencyjny.

Opóźnienie w procesie weryfikacji dochodów może nawet mieć trwały wpływ na pożyczki pożyczkobiorców. Opóźnienia mogą mieć wpływ na warunki zamknięcia, blokady stóp procentowych, a nawet mogą skutkować utratą oferty na wymarzony dom. Wprowadzaj ulepszenia w swoich procesach, które poprawiają jakość obsługi klienta i potencjalne wyniki na każdym kroku. Kredytobiorcy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami i sprzedawcy docenią czysty proces, który potencjalnie zaowocuje przyszłymi poleceniami dzięki Twojej reputacji.

🔥 Empfohlen:  3 niesamowite sposoby myślenia o sprzedaży w nowej cyfrowej erze marketingu

2. Twórz autentyczne relacje z pośrednikami w obrocie nieruchomościami i profesjonalistami z branży

Przez wiele lat proces zakupu domu był pełen odźwiernych. Pośrednicy w obrocie nieruchomościami mieli wyłączny dostęp do bazy danych usługi wielu ofert (MLS), a brokerzy znali drobny druk w dokumentach końcowych. Kiedy nadszedł czas, aby pożyczkobiorcy nawiązali współpracę z pożyczkodawcą, często polegali wyłącznie na poleceniach swoich pośredników w obrocie nieruchomościami.

Choć potencjalni kredytobiorcy nadal polegają na wiedzy swojego pośrednika w handlu nieruchomościami, proces budowania relacji uległ zmianie. Wraz ze zmianami kulturowymi, które ponownie nadają priorytet umowom zawieranym na polu golfowym, pole do budowania relacji jest pełne możliwości. Wykorzystaj swoją chwilę, aby stać się autentycznym partnerem dla profesjonalistów z branży nieruchomości, a nie tylko świetnym rozmówcą.

Cykl rezygnacji z kredytu w Twojej organizacji ma swoje cele, tak samo jak pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Zapoznaj się z ich celami sprzedażowymi i harmonogramem, uczestnicząc w wydarzeniach branżowych i nawiązując rozmowy. Czasami może to być ceremonia wręczenia nagród pośrednikom w obrocie nieruchomościami lub po prostu wydarzenie służące nawiązywaniu kontaktów lokalnych. Bez względu na miejsce, nawiązuj rozmowy w duchu uczynności, co może pomóc w budowaniu zaufania i porozumienia.

Staraj się poznać ich bolesne punkty i oferować wsparcie, jeśli tylko możesz. Zadawaj pytania otwarte i rób notatki podczas rozmów. Kontynuacja po wydarzeniu, aby połączyć się na LinkedIn, e-mailu lub obu. Oprzyj się pokusie proszenia o ich interesy, zamiast tego zapytaj, jak możesz im pomóc. Kiedy nadejdzie czas, aby zapewnić potencjalnym nabywcom opcje pożyczkowe, Twoje pomocne podejście pomoże Ci znaleźć się na szczycie ich listy poleconych.

3. Zaangażuj się w swoją społeczność

Nie bez powodu koszulki Little League są ozdobione logo lokalnych profesjonalistów. Wspieranie wysiłków społeczności w dalszym ciągu ma duży zasięg i wpływ, szczególnie w branżach, w których konsumenci mają wybór.

🔥 Empfohlen:  Cyrkulator powietrza: najlepszy wybór dla Twojej firmy

Zidentyfikuj możliwości w swojej społeczności, w których Twoje wsparcie ma wpływ i zapewnia ekspozycję docelowym klientom. Oprócz koszulek Little League istnieje wiele sposobów na nawiązanie kontaktu z lokalną społecznością. Weź udział w lokalnych wydarzeniach, takich jak targi rolne, oferując zasoby i dania na wynos z korzyścią dla potencjalnych klientów.

Błyskotki takie jak piłki antystresowe nie muszą się stosować — pozycjonuj swoją wyjątkową ofertę w sposób, który nakłoni klienta do działania. Rozbudzaj rozmowy, zadając pytania typu: „Jaka jest dla Ciebie warta przyszłość finansowa Twojej rodziny?” To drażniące pytanie prawdopodobnie sprawi, że ludzie zatrzymają się i zapytają, co masz na myśli. A jeśli Twój współczynnik czasu do zamknięcia jest tak krótki, że Twoi klienci oszczędzają średnio tysiące dolarów, warto się nim podzielić.

Twoim celem w zaangażowaniu społeczności nie jest tylko umieszczenie Twojego logo wszędzie. Zobaczenie swojego imienia lub nawet twarzy w świetle reflektorów może być wspaniałe, ale konwersja sprzedażowa jest ważniejsza. Podejmij świadome działania związane z zakupami reklam i zobowiązaniami dotyczącymi sponsoringu, koncentrując się na tym, w jaki sposób te miejsca mogą przekształcić się w zamknięcie wypożyczeń.

Skuteczna sprzedaż opiera się na dotrzymywanych obietnicach

Chociaż budowanie relacji jest nadal niezbędne do osiągnięcia sukcesu, służenie jako źródło informacji dla potencjalnych klientów może przynieść lepsze rezultaty. I dotrzymywanie obietnic złożonych pożyczkobiorcom i partnerom w sprawach biznesowych. Ustal jasne oczekiwania wobec wszystkich stron zaangażowanych w proces kredytowy. Wykorzystaj swoje wewnętrzne cele i kontrole, aby mieć pewność, że spełniasz oczekiwania. A jeśli coś się zmieni, komunikuj się jasno ze wszystkimi interesariuszami.

Wraz z rozprzestrzenianiem się opinii klientów na platformach takich jak Yelp, Facebook i Google, reputacja ma znaczenie. A jeśli coś pójdzie nie tak, Twoi klienci z pewnością podzielą się swoimi problemami publicznie. Staraj się wyznaczać standardy doskonałej obsługi klienta, nawiązywać świetne relacje oraz wspierać przyjaciół i sąsiadów. Kiedy dotrzymasz obietnic, wkrótce staniesz się jednym z najbardziej zaufanych i odnoszących sukcesy źródeł pożyczek.

🔥 Empfohlen:  CMO Opis stanowiska: Szablony do zatrudniania w Twojej firmie


Table of Contents