Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

40 sposobów na szybkie zarobienie 20 dolarów w 2023 roku

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 40 sposobów na szybkie zarobienie 20 dolarów w 2023 roku

Potrzebujesz teraz 20 $? Zdziwiłbyś się, ile jest sposobów na szybkie zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Niezależnie od tego, czy jesteś dzieckiem, wolisz zarabiać pieniądze online, czy też pracujesz z domu, ten obszerny przewodnik obejmuje 40 sprawdzonych sposobów na natychmiastowe zarobienie tych darmowych 20 USD.

Od tradycyjnych metod, takich jak opieka nad dziećmi i sprzedaż używanych przedmiotów, po występy online, takie jak płatne ankiety i freelancing, oferujemy szeroki zakres opcji, które pomogą Ci szybko zdobyć tak potrzebną gotówkę.

Kluczowe dania na wynos

  • Zarób szybko 20 $, robiąc wszystko, od wyszukiwania online po pracę jako freelancer i sprzedaż starych przedmiotów.
  • Dzieci mogą zarobić 20 USD na opiece nad dziećmi, opiece nad zwierzętami i innych obowiązkach odpowiednich do wieku.
  • Możliwości online obejmują korepetycje, transkrypcję, zarządzanie mediami społecznościowymi i korektę.
  • Inne szybkie sposoby na zarobienie 20 $ to wypożyczenie sprzętu, wynajęcie samochodu i przekazanie osocza.
  • Korzystając z tych metod, pamiętaj o przestrzeganiu przepisów, rozważ zgodę rodziców i priorytetowo traktuj bezpieczeństwo.

Jak szybko zarobić 20 dolarów jako dziecko

1. Opieka nad dziećmi

Zaoferuj swoje usługi jako opiekunka do dzieci sąsiadom lub przyjaciołom rodziny. Stawki są różne, ale średnia 14 USD za godzinę jest powszechna.

2. Opieka nad zwierzętami

Zadbaj o zwierzęta podczas nieobecności ich właścicieli. Pobrać rozsądną opłatę w zależności od czasu trwania opieki. Średnia pensja wynosi około 12,40 USD za godzinę.

3. Sprzedawaj stare rzeczy

Zbierz zabawki, ubrania lub książki, których już nie potrzebujesz, i zorganizuj wyprzedaż garażową lub wystaw je na lokalnych platformach internetowych. Zarobki zależą od sprzedaży i ruchu.

4. Praca w ogródku

Za niewielką opłatą można w pobliżu skosić trawnik, grabić liście lub odśnieżać. Kilka godzin pracy w ogrodzie może przynieść Ci 20 USD lub więcej.

5. Ustaw stoisko z lemoniadą

Ustaw stoisko z lemoniadą na swoim podwórku lub na lokalnym wydarzeniu, sprzedając orzeźwiające napoje i domowe przekąski. W zależności od sprzedaży i ruchu możesz z łatwością zarobić 20 USD lub więcej dziennie.

6. Zaoferuj usługę zlecenia

Pomagaj zapracowanym sąsiadom w obowiązkach, takich jak zakupy spożywcze, odbiór z pralni chemicznej lub inne sprawy za opłatą. Możesz łatwo zarobić 10 USD lub więcej, wykonując wiele zadań dla różnych klientów.

7. Bazar Piekarniczy

Jeśli Twoje dzieci uwielbiają piec lub mają talent do gotowania, mogą zamienić swoje umiejętności kulinarne w dodatkową pracę. Zarobki zależą od sprzedaży i ruchu, ale w dobry dzień możesz szybko zarobić 20 USD.

Jak szybko zarobić 20 $ w Internecie

8. Wypełniaj płatne ankiety

Zarejestruj się w renomowanych witrynach z ankietami, takich jak Survey Junkie, Swagbucks lub PrizeRebel, aby zarabiać gotówkę lub karty podarunkowe, dzieląc się swoimi opiniami. Na najlepszych witrynach możesz zarobić średnio do 25 USD za godzinę.

9. Sprzedaj stare ubrania

Korzystaj z platform np Poszmarka, ThredUPLub Depop do sprzedaży delikatnie używanych ubrań i akcesoriów. Możesz szybko zarobić 20 USD, w zależności od sprzedaży i ruchu.

10. Freelancer na Upwork, Fiverr lub Freelancer:

Zaoferuj swoje umiejętności w obszarach takich jak projektowanie graficzne, pisanie lub zarządzanie mediami społecznościowymi klientom na całym świecie. Typowy freelancer może zarobić od 23 do 34 dolarów na godzinę.

11. Kopiowanie

Copywriterzy tworzą atrakcyjne treści do różnych celów, takich jak reklama, marketing i public relations. Otrzymują wynagrodzenie za projekt lub liczbę słów.

Copywriterzy zarabiają Średnio 26,59 USD za godzinę.

12. Twórz strony internetowe lub aplikacje

Jeśli masz umiejętności tworzenia stron internetowych, twórz strony internetowe lub aplikacje dla klientów lub odkrywaj tworzenie własnych produktów cyfrowych. Na tym koncercie możesz zarobić 33,54 $ za godzinę.

🔥 Empfohlen:  Roku Channel allekirjoittaa sopimuksen Lionsgaten kanssa

13. Weź udział w marketingu afiliacyjnym

Promuj produkty lub usługi za pośrednictwem linków partnerskich i zarabiaj prowizję za każdą sprzedaż dokonaną za pośrednictwem Twojego polecenia.

Według Glassdoor marketerzy afiliacyjni zarabiają średnio 94 000 USD rocznie.

14: Zaoferuj wirtualną pomoc

Jeśli masz połączenie z Internetem i komputer, jest to szybki sposób na zarobienie 20 USD.

Wirtualni asystenci lub VA zapewniają zdalne wsparcie administracyjne zapracowanym profesjonalistom, zajmując się takimi zadaniami, jak planowanie, zarządzanie pocztą e-mail i badania. VA zarabiają średnio 27,32 $ na godzinę.

15. Korekta

Korektor to ktoś, kto sprawdza dokument pod kątem błędów. Obejmuje to recenzowanie artykułów, broszur firmowych, rozdziałów książek lub czasopism oraz dokumentów osobistych, takich jak CV.

Możesz zarobić nawet 21,85 $ na godzinę jako korektor.

16. Bądź transkrypcjonistą

Praca transkrypcjonisty polega na tworzeniu transkrypcji lub napisów z nagrań audio i wideo. Średnio możesz zarobić około 20,47 $ na godzinę na tym koncercie.

17. Księgowość

Księgowość polega na śledzeniu kondycji finansowej firmy poprzez rejestrowanie pieniędzy przychodzących i wychodzących z kont.

Jako księgowy możesz zarobić średnio 21,23 USD na godzinę.

18. Naucz języka angielskiego jako drugiego języka (ESL)

Nauczyciele ESL to ludzie, którzy uczą języka angielskiego jako drugiego języka dla uczniów, którzy nie są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego.

Możesz zarobić średnio 23,22 $ na godzinę jako nauczyciel ESL.

19. Sprzedawaj e-booki

Dzięki platformom internetowym, takim jak Amazon, publikowanie i sprzedawanie książek elektronicznych lub e-booków jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zarobki różnią się w zależności od sprzedaży i ruchu.

20. Sprzedawaj Zbiory Zdjęć

Sprzedaż zdjęć online to świetny sposób na szybki zarobek. Z platformami takimi jak Shutterstock, otrzymujesz zapłatę za każde sprzedane zdjęcie.

Nie ma znaczenia, czy to tylko 1 $ czy 2 $; sumuje się, gdy sprzedajesz setki zdjęć dziennie.

Inne sposoby szybkiego zarobienia 20 $

21. Jedź po Ubera lub Lyfta

Zarejestruj się jako kierowca i zarabiaj, zapewniając przejażdżki pasażerom. Podobnie jak inne aplikacje koncertowe, możesz jeździć tyle, ile chcesz, dzięki czemu jest to elastyczny sposób na zarabianie pieniędzy.

Kierowca Ubera zarabia średnio około 19,19 USD za godzinę.

22. Dostarcz jedzenie

Dołącz do platform dostarczających jedzenie, takich jak Uber EatsDrzwiDash lub Grubhub i zarabiać na dostarczaniu posiłków klientom. Platformy te ułatwiają natychmiastowe zarobienie 20 USD.

Na przykład, jeśli zarejestrujesz się jako Dasher, możesz szybko zarobić na odbiorze i dostawie. Płaca minimalna waha się od 2 do 10 USD za dostawę.

23. Wynajmij swoje miejsce parkingowe

Jeśli masz miejsce parkingowe w pożądanej lokalizacji, umieść je na platformach takich jak Odstępnik dla innych do wynajęcia.

Możesz zarobić 450 $ miesięcznie, wynajmując komuś własne wolne miejsce parkingowe.

24. Wynajmij swoją przestrzeń na Airbnb

Jeśli masz wolny pokój lub nieruchomość, platformy takie jak Airbnb pozwalają zarabiać na wynajmie krótkoterminowym.

Gospodarze Airbnb zarabiają średnio około 924 USD miesięcznie, wynajmując tylko dostępne powierzchnie.

25. Wynajmij samochód

Jeśli masz samochód, który stał bezczynnie w garażu od tygodni lub miesięcy, rozważ wynajęcie go kierowcom koncertów lub turystom.

Platformy wynajmu samochodów, takie jak Turo lub Hyrecar pozwalają właścicielom samochodów szybko zarobić pieniądze, wynajmując swoje samochody innym. Potencjalne zarobki wahają się od 7 009 USD do 21 453 USD rocznie.

26. Inwestuj w akcje

Zacznij inwestować w akcje na platformach internetowych, takich jak Acorn, gdzie możesz sprawić, by Twoje pieniądze pracowały dla Ciebie.

Ponadto mają bonus powitalny przy rejestracji, dzięki czemu możesz natychmiast zarobić pieniądze.

27. Korzystaj z aplikacji Cash Back

Dzięki tej metodzie możesz natychmiast zarobić 20 USD, robiąc coś, co już robisz

Aplikacje typu cashback, takie jak Rakuten czy Ibotta, pozwalają zarabiać na zakupach przedmiotów codziennego użytku. Potencjalne zarobki mogą wynosić od 1% do 20%.

🔥 Empfohlen:  Nagrody, wyróżnienia i granty oraz Twoje podatki

A dzięki Rakuten możesz otrzymać bonus od 10 do 40 $ po wydaniu pierwszych 30 $ przy rejestracji.

28. Oferuj zarządzanie mediami społecznościowymi

Pomóż firmom zarządzać ich kontami w mediach społecznościowych i nawiązywać kontakt z odbiorcami.

Zarządzanie mediami społecznościowymi obejmuje tworzenie i planowanie treści, analizowanie odbiorców mediów społecznościowych, monitorowanie wyników kampanii, publikowanie reklam w mediach społecznościowych i nie tylko.

Średnio możesz zarobić około 21,47 $ na godzinę na tym koncercie.

29. Niewykorzystane Karty Podarunkowe

Łatwym sposobem na natychmiastowe zdobycie 20 USD jest szukanie w domu niewykorzystanych kart podarunkowych.

Chociaż prawdopodobnie nie uzyskasz pełnej wartości karty podarunkowej, realizując ją, możesz przynajmniej sprzedać ją za część salda.

30. Wynajmuj swoje rzeczy

Warto zastanowić się nad wypożyczeniem rzeczy, które posiadasz, ale których nie używasz.

Na przykład możesz wypożyczyć przedmioty, których nie używasz w Gruba Lama. Popularne są tam przedmioty takie jak sprzęt sportowy czy aparaty fotograficzne.

31. Spacer z psem

Właściciele zwierząt domowych angażują osoby wyprowadzające psy, aby zabierały jedno lub więcej zwierząt na spacery.

Możesz nawet zgromadzić wielu klientów, spacerując z kilkoma psami jednocześnie, aby mieć pewność, że zarabiasz tak efektywnie, jak to możliwe.

Platformy takie jak Rover pozwalają łączyć się z lokalnymi właścicielami zwierząt domowych. Według ZipRecruiter.com osoby wyprowadzające psy zarabiają średnio 2878 USD miesięcznie

32. Oddaj osocze

W przypadku dawstwa osocza krew jest pobierana, osocze jest pobierane, a reszta krwi jest zwracana pacjentowi.

Z pewnością nie jest to coś, co możesz robić codziennie. Ale jeśli spełniasz wymagania (w tym badanie lekarskie) i jesteś w wieku od 18 do 65 lat, możesz zarobić średnio 100 USD na wizytę, oddając krew.

33. Polowanie na nieodebrane pieniądze

Innym sposobem na szybkie zarobienie 20 $ jest sprawdzenie wszystkich należnych kwot za darmo na stronie nieodebrane.org.

Dostępne tam pieniądze można znaleźć w różnych miejscach, o których ludzie zapominają, takich jak stare konta bankowe, płatności za akcje lub ubezpieczenia oraz bony podarunkowe.

Witryna zgłosiła, że ​​w 2022 roku prawowitym właścicielom zwrócono łącznie 4 miliardy dolarów, więc istnieje szansa, że ​​ktoś może być tobą.

34. Wykorzystaj swój komputer osobisty lub telefon komórkowy

Platformy takie jak Nielsen płacą 50 USD rocznie za samo zainstalowanie ich aplikacji na komputerze lub telefonie.

Jest to darmowy program, który płaci za to, co już robisz. Obejmuje to surfowanie po Internecie, oglądanie filmów i sprawdzanie poczty e-mail.

Pobierają podane przez Ciebie dane i sprzedają je firmom, które wykorzystują te informacje do ulepszania swoich produktów i usług. Informacje są anonimowe i nie można ich powiązać z Tobą.

35. Dołącz do badania klinicznego

Próby kliniczne to badania, które testują leczenie medyczne, chirurgiczne lub behawioralne u ludzi.

Badania te są głównym sposobem, w jaki naukowcy określają, czy nowe formy leczenia lub profilaktyki są bezpieczne i skuteczne u ludzi.

Możesz zarobić ok średnie wynagrodzenie w wysokości 3070 USD poprzez uczestnictwo, a niektóre z nich płacą gotówką z góry, co pozwala na natychmiastowe zarobienie 20 $.

36. Dołącz do ankiet

Wypełnianie ankiet to świetny sposób na szybkie zarabianie pieniędzy w Internecie.

Strony z ankietami, takie jak Opinion Outpost lub Survey Junkie, pozwalają zarobić dodatkowe pieniądze w wolnym czasie w zaledwie kilka minut.

Możesz zarobić do 45 USD na ankiecie, dołączając do tych platform ankietowych.

37. Graj w gry online

Istnieje wiele aplikacji, które mogą pomóc Ci zarabiać pieniądze grając w gry, z których wiele może szybko zarobić 20 USD.

Jednym z nich jest Swagbucks. Jest to jedna z najbardziej dochodowych aplikacji do zarabiania pieniędzy, ponieważ wypłaciła swoim użytkownikom ponad 899 milionów dolarów.

🔥 Empfohlen:  25 sposobów, aby przyciągnąć więcej osób do swojej witryny

Od czasu do czasu oferują bonusy za rejestrację, które pozwolą ci zarobić natychmiastową gotówkę, po prostu dołączając.

38. Złóż wniosek o kartę kredytową

Jeśli chcesz otrzymać swoje 20 $ już teraz, może to być twoja odpowiedź, chociaż zaciąganie większego długu nie powinno być twoim pierwszym wyborem, jeśli potrzebujesz pieniędzy.

Wielu wydawców kart kredytowych oferuje bonusy powitalne. Zwykle wiążą się one z wydaniem określonej kwoty, na przykład 500 USD, w ciągu pierwszych trzech miesięcy posiadania karty.

Jednak nie zawsze tak jest. Możesz poszukać wystawców kart, którzy płacą Ci z góry.

39. Przedmioty zastawne

Jeśli pilnie potrzebujesz 20 USD, zastawianie przedmiotów to kolejny sposób na jak najszybsze uzyskanie pieniędzy.

Prawdopodobnie nie dostaniesz tyle pieniędzy za swoje przedmioty, ale to działa.

Platformy lubią PionekAmeryka I Amerykańska firma zajmująca się lombardami i biżuterią pozwalać użytkownikom pożyczać pieniądze lub sprzedawać przedmioty z góry za dowolną wartościową rzecz.

40. Reklamuj się i zarabiaj

To nie da ci natychmiast 20 $, ale łatwo jest kwalifikować się do otrzymania pieniędzy.

Zarabiasz, zgadzając się na umieszczenie na samochodzie naklejki promującej konkretną firmę.

Platformy lubią Zawiń oferować tę usługę i twierdzić, że możesz zarobić od 264 do 452 USD miesięcznie, wyświetlając ich reklamy w swoim samochodzie.

Często zadawane pytania

Czy da się szybko zarobić 20 dolarów online bez żadnych specjalistycznych umiejętności?

Możesz szybko zarobić 20 USD online, korzystając z takich metod, jak płatne ankiety, instalowanie aplikacji do zwrotu gotówki na swoim urządzeniu i praca na zlecenie, która wymaga minimalnych umiejętności.

Jak szybko zarobić 20 dolarów online?

Czas potrzebny na zarobienie 20 $ online zależy od wybranej metody, ale zadania takie jak ankiety online lub granie w gry online można wykonać w ciągu kilku godzin.

Czy dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w tych metodach zarabiania pieniędzy?

Tak, dzieci i młodzież mogą korzystać z metod zarabiania wymienionych w artykule. Na przykład może to obejmować opiekę nad dziećmi, opiekę nad zwierzętami, pracę w ogrodzie lub stoisko z lemoniadą. Należy jednak wziąć pod uwagę ograniczenia wiekowe, zgodę rodziców i lokalne przepisy.

Table of Contents