Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

5 franczyz zajmujących się narzędziami motoryzacyjnymi

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 5 franczyz zajmujących się narzędziami motoryzacyjnymi

Możliwości franczyzy w naprawie samochodów rosną. W 2020 r. wartość rynku wynosiła 691,7 miliarda. Oczekuje się, że w 2023 r. liczba ta osiągnie 828,6 miliarda. A to oznacza odpowiedni wzrost zapotrzebowania na profesjonalne narzędzia. Mac Tools to tylko jedna z nazw, które możesz rozpoznać po ich franczyzach mobilnych. Są znani na całym świecie oraz w stanach takich jak Ohio, gdzie mają główne centrum dystrybucji. Jeśli chcesz zostać właścicielem franczyzy, czytaj dalej. Na całym świecie są możliwości.

Co to jest franczyza narzędzi motoryzacyjnych?

Franczyzodawca zaopatruje profesjonalnych mechaników w sprzęt, magazyny i narzędzia najwyższej jakości. Usługa franczyzowa polega na dostarczaniu i sprzedaży narzędzi za pomocą mobilnych sklepów narzędziowych. Ta branża franczyzowa sprzedaje również profesjonalne narzędzia.

Rynek Narzędzi Motoryzacyjnych w 2023 roku

Profesjonalni mechanicy korzystają z różnorodnych elektronarzędzi, które będą napędzać ich usługi. W rzeczywistości oczekuje się, że rosnące zapotrzebowanie na tego typu sprzęt w przemyśle motoryzacyjnym wzrośnie do 42,7 miliarda dolarów do 2030 roku. W tym roku rośnie zapotrzebowanie na wiodące w branży narzędzia. Jeszcze w zeszłym roku rynek elektronarzędzi był wart 32,2 miliarda dolarów. Firmy te zapewniają wygodne usługi, dzięki którym są rentowne.

Dlaczego warto rozważyć franczyzę dotyczącą narzędzi motoryzacyjnych

Bycie właścicielem tej przestrzeni ma zalety. Oto pięć powodów, dla których warto rozważyć jedną z tych firm. Niektóre z nazwisk, o których przeczytasz w dalszej części, rozpoczęły franczyzę na własną linię wiele lat temu. Profesjonalne usługi sprawiły, że są znani w branży motoryzacyjnej.

Franczyzy mobilne pozwalają na zwiększenie skali

Tego typu franczyzy mobilne mogą zaczynać się od furgonetki. Możesz sprzedawać narzędzia, unikając ubezpieczenia, podatków i płacenia za media. Franczyzobiorcy mogą rozwijać swoją działalność i zwiększać jej skalę. Nazwa Snap-On umożliwia zakup wielu różnych przedmiotów. Przyjrzyj się dostępnym narzędziom ręcznym i opcjom przechowywania narzędzi.

Wzmacniają relacje z klientami

Takie możliwości franczyzy mobilnej wzmacniają relacje z klientami. Właściciele mogą kontaktować się z klientami w sposób rutynowy. Budowanie relacji w ten sposób oznacza większą sprzedaż danej linii produktów. Obejmuje to narzędzia i inny sprzęt. To dobra oferta dla właściciela franczyzy.

🔥 Empfohlen:  15 fantastycznych franczyz poniżej 20 tys

Możliwości franczyzy zapewniają elastyczność

Franczyza pozwala mieć czas na inne rzeczy. Firmy te pozwolą Ci sprzedawać narzędzia i robić inne rzeczy, które kochasz. System franczyzowy zazwyczaj pozwala ustawić własne godziny sprzedaży narzędzi wysokiej jakości.

Zwiększona sprzedaż

Klienci, którzy mogą potrzebować narzędzi ręcznych lub różnorodnych narzędzi pneumatycznych, mogą potrzebować czasu. Te mobilne franczyzy mogą dostarczyć je bezpośrednio do klienta. Oznacza to większą sprzedaż dla Twojego przedsiębiorstwa. Model biznesowy narzędzi Mac obejmuje nawet program dla studentów-techników.

Koszty uruchomienia są niskie

Tego typu franczyzy nie wymagają wynajmu powierzchni w budynku. Jeśli zapełniasz ciężarówkę produktami i sprzętem wysokiej jakości, będziesz potrzebować mniej miejsca. Weź pod uwagę, że w Stanley Black and Decker Facilities dostępna jest doskonała linia produktów do przechowywania.

Najlepsze możliwości franczyzy w zakresie narzędzi motoryzacyjnych

Dobrze radzą sobie przedsiębiorcy zajmujący się sprzedażą narzędzi motoryzacyjnych i związanego z nimi sprzętu. Przedsiębiorstwa te stały się popularną branżą w Stanach Zjednoczonych. Oto niektóre z najlepszych możliwości biznesowych w zakresie franczyzy w USA. Niektóre z tych wyborów zaowocowały zakładami produkcyjnymi i lokalizacjami w innych częściach świata. Na przykład Snap-On okazał się na tyle sprytny, że utworzył biuro oddziału na Europę.

1. Narzędzia Maca

Jest to amerykańska firma produkująca artykuły w różnych zakładach Stanley Black & Decker na całym świecie. Główne centrum dystrybucji tych narzędzi znajduje się w Ohio. Istnieje również partnerska fabryka w proto-Dallas. To tam produkowana jest amerykańska linia narzędzi Hardline. Ten zespół istnieje od 1938 roku. To był rok, w którym rozpoczęli działalność w Ohio. Niedługo potem rozpoczęli franczyzę. Ich siedziba nadal znajduje się w Ohio.

Model biznesowy Mac Tools wykorzystuje mobilny system dystrybucji narzędzi i powiązanego sprzętu w Ameryce Północnej. Początkowe inwestycje wahają się od 106 026 USD do 259 255 USD.

🔥 Empfohlen:  Przewodnik po opisie stanowiska kasjera: Zbuduj znakomity zespół, korzystając z tych bezpłatnych szablonów

Oferta narzędzi dla komputerów Mac obejmuje również produkty do przechowywania narzędzi.

2. Narzędzia zatrzaskowe

Ta linia produktów istnieje na rynku od 1920 roku. Snap-On to amerykańska firma z siedzibą w Kenosha w stanie Wisconsin. Model biznesowy narzędzi Snap-On działa dla 4600 franczyzobiorców na całym świecie. Właściciel otrzymuje dostęp do niestandardowego oprogramowania.

3. Narzędzia Matco

Narzędzia Matco to kolejny lider w zakresie różnorodnych narzędzi pneumatycznych dla przedsiębiorstw motoryzacyjnych. Początkowa opłata franczyzowa wynosi 8 000 dolarów. Zebranie wszystkich elementów w celu wstępnej inwentaryzacji może być kosztowne. Współpraca z nimi może kosztować Cię zwrot od 50 000 do 84 000 USD. Narzędzia Matco mają doskonałą linię. Sprawdź magazyny narzędzi i narzędzia ręczne w katalogu wyposażenia sklepu. Zostały założone w 1946 roku.

Ich zakład produkcyjny znajduje się w Jamestown w stanie Nowy Jork. Tam robią skrzynki z narzędziami. Linia narzędzi Mac składa się z wielu konkurencyjnych produktów.

4. Narzędzia Cornwella

Jest to seria franczyz mobilnych, prowadzona przez pracowników i rodzinę. Firma rozpoczęła działalność w segmencie motoryzacyjnym i innych narzędzi w 1919 roku, od 1977 roku sprzedaje klientom wysokiej jakości narzędzia w modelu mobilnym. Oferuje wyposażenie sklepów oraz franczyzę mobilną, w tym nowoczesne oprogramowanie typu iron businessman network. To solidna firma o doskonałym modelu biznesowym. Ta firma nadal produkuje narzędzia twarde w USA.

5. K&N

Firma ta obsługuje klientów od 1972 roku. Początkowa opłata franczyzowa wynosi 28 500 dolarów. Całkowity koszt początkowy zakupu wszystkiego wynosi 68 000 USD. Obejmuje to narzędzia i ciężarówkę. Firma ta oferuje osobistego trenera biznesu.

Jak wybrać najlepszą franczyzę do założenia firmy produkującej narzędzia samochodowe

Gotowy do rozpoczęcia sprzedaży narzędzi dla wiodącej firmy, takiej jak Snap-On? Oto kilka rzeczy do rozważenia przed założeniem własnej linii.

Udowodniony rekord sprzedaży

Aby nawiązać współpracę z jakąkolwiek firmą sprzedającą narzędzia, trzeba zapłacić trochę pieniędzy. Obejmuje to opłatę franczyzową. Narzędzia Mac i inne wiodące marki sprzedają profesjonalne narzędzia, ale nadal musisz szukać sprawdzonych rekordów sprzedaży. Utwórz listę najlepiej zarabiających.

🔥 Empfohlen:  15 najlepszych franczyz myjni samochodowych

Dobra marka

Będziesz chciał sprzedawać wysokiej jakości narzędzia ręczne i inne odmiany. Ich nazwa powinna cieszyć się reputacją związaną z jakością, taką jak Snap-On. Dowiedz się, kiedy powstała firma.

Konkurencja

Dowiedz się o konkursie. Jeśli rozważasz zakup linii Mac, dowiedz się, czy Matco Tools ma w pobliżu zakład produkcyjny.

Wsparcie i szkolenia

Branże te zazwyczaj zapewniają pewnego rodzaju wsparcie i szkolenia, gdy sprzedajesz pod ich nazwą własną linię wysokiej jakości narzędzi. Poszukaj sprzedaży, szkoleń i pomocy finansowej, która może pomóc w pokryciu kosztów opłat franczyzowych.

Ile kosztuje otwarcie franczyzy narzędzi motoryzacyjnych?

Całkowita inwestycja w firmę Snap-On wynosi od 169 223 do 382 235 dolarów. Marka jest dobrym przykładem, ponieważ powstała w 1920 roku. Opłata franczyzowa waha się od 80,00 do 16 000 dolarów.

Linia narzędzi Mac składa się z zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Allentown w Pensylwanii. Całkowita wartość inwestycji wynosi od 109 000 do 250 000 dolarów. Mają główne biuro w Ohio.

Czy franczyza narzędzi motoryzacyjnych jest opłacalna?

Tak, franczyza narzędzi motoryzacyjnych może być opłacalna. Od 2021 r. Średnia sprzedaż franczyzowa narzędzi Mac wyniosła 440 474 USD.

CZYTAJ WIĘCEJ: