Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

7-11 Często zadawane pytania dotyczące własności franczyzowej

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 7-11 Często zadawane pytania dotyczące własności franczyzowej

W branży franczyzowej 7-11 ma naprawdę skromne początki. W 1927 roku właściciel z Dallas w Teksasie prowadził 16 firm produkujących chłodnie. Wszystkie prosperowały. Nie było powodu, aby wprowadzać jakiekolwiek zmiany.

Ale jeden z menedżerów zainspirował się franczyzą biznesową. Zapytał właściciela, czy mógłby zacząć sprzedawać chleb, mleko i jajka. Pomysł odniósł ogromny sukces i wszystkie sklepy zaczęły go realizować. Nazwali te sklepy sklepami „Tote’m”. W 1964 roku firma kupiła 126 sklepów SpeeDee Marts w Kalifornii.

Z każdym rokiem franczyz było coraz więcej. Obecnie w 19 krajach działa 78 029 firm 7-11, które zatrudniają 135 000 pracowników. W Japonii jest nawet 7-Eleven. W miarę upływu czasu franczyza 7-Eleven jest jedną z najłatwiejszych do rozpoczęcia. Nadal zainteresowany? Czas dowiedzieć się więcej.

Podstawowe fakty na temat franczyzy sklepów wielobranżowych 7-11

  • Pierwotnie 7-11 to godziny otwarcia sklepu, od 7:00 do 23:00. Obecnie sklepy są otwarte 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
  • Być może uda Ci się dostać do franczyzy 7-Eleven z finansowaniem w wysokości 65%. To niewiarygodne w branży franczyzowej. Osoby recenzujące kandydatów do franczyzy 7-Eleven lubią widzieć CV zawierające 5–10 lat zarządzania sklepami ogólnospożywczymi, a także zachęcają weteranów wojskowych do aplikowania. Firma znana jest z szybkiego reagowania na prośby o informacje od zainteresowanych przedsiębiorców.
  • Uruchomienie tej konkretnej franczyzy może trwać zaledwie 30 dni. Zakres wynosi 30-90 dni. Dłuższe okresy czasu potrzebne na otwarcie są często związane z modernizowanymi i przebudowywanymi budynkami. Remont trwa zwykle dłużej niż budowanie od zera.
  • Franczyza 7-11 działa pod innymi nazwami w różnych częściach kraju. Są znane jako Speedway na Środkowym Zachodzie i wschodnim wybrzeżu oraz jako Stripes w południowo-środkowej części Stanów Zjednoczonych.
  • Jako franczyza 7-11 jest niezmiennie wysoko oceniana przez swoich nowych właścicieli pod względem komunikacji pomiędzy korporacją a interesami obecnego franczyzobiorcy.
🔥 Empfohlen:  Zasady dotyczące praw autorskich do marketingu w mediach społecznościowych dla firm

7-11 Koszt franczyzy

Opłata początkowa różni się w zależności od wybranego rodzaju franczyzy 7-Eleven. Franczyzy 7-Eleven obejmują:

  1. Tradycyjny – jedna osoba jest właścicielem biznesu franczyzowego 7-Eleven
  2. Multi-unit – wielu właścicieli franczyz 7-Eleven rozwija się i posiada wiele sklepów.
  3. Program konwersji biznesowej – 7-Eleven przyjrzy się istniejącej strukturze biznesowej i określi, czy można ją przekształcić w sklep 7-Eleven. 7-Eleven ma dobre doświadczenie w modernizacji istniejących obiektów.

7-11 Opłata franczyzowa

Biorąc pod uwagę powyższe różne opcje, całkowita inwestycja nowego właściciela 7-Eleven może wynosić od 37 000 do 1,6 miliona dolarów. W ramach tej całkowitej inwestycji uwzględniona jest ruchoma skala opłat franczyzowych 7-Eleven, które mogą wynosić od 15 000 do 58 500 dolarów. Opłata franczyzowa różni się w zależności od rodzaju otwieranej firmy.

7-Eleven zwraca szczególną uwagę na weteranów wojskowych, którzy chcą przejąć jedno z jej finansów. Zdecydowanie zachęcamy do składania wniosków kombatantów i przedstawicieli mniejszości.

7-11 Zysk z franczyzy

Franczyzy 7-Eleven mają ogromną siłę marki i ekskluzywne terytorium – wszystko to, co ceni franczyzobiorca. 7-Eleven posiada również lokalne centra szkoleniowe i natychmiast reaguje na zapytania franczyzodawcy. Firma prześle Ci bezpłatne informacje i wkrótce skontaktuje się z Tobą, aby przekazać więcej informacji na temat działalności franczyzowej.

Dla początkujących przedsiębiorców 7-Eleven to świetny sposób na prowadzenie firmy w rozwijającej się branży. Franczyzobiorcy otrzymują duże wsparcie i szkolenia.

7-11 Wynagrodzenie właściciela franczyzy

Firma podaje, że nowy właściciel franczyzy 7-Eleven zarabia zazwyczaj 50 000 dolarów w pierwszym roku. Zarabiasz 5% sprzedaży w sklepie. Franczyzobiorca powinien zarobić 75 000 dolarów w drugim roku.

W porównaniu z innymi firmami jest to świetny wynik w dziedzinie franczyzy. To od Ciebie zależy, ile zarobisz – ile możesz zrobić, aby zwiększyć sprzedaż w sklepie.

🔥 Empfohlen:  Często zadawane pytania dotyczące własności franczyzowej Taco Bell

7-11 Wymagania dotyczące franczyzy

Oto niektóre podstawowe wymagania finansowe, których będziesz potrzebować, jeśli chcesz zostać przedsiębiorcą 7-Eleven.

Wartość netto

Franczyzodawca będzie chciał uzyskać majątek netto wynoszący co najmniej 150 000 dolarów.

Płynny kapitał

Kapitał płynny franczyzobiorców powinien wynosić od 50 000 do 150 000 dolarów.

Minimalna inwestycja

Aby otworzyć drzwi i zacząć sprzedawać klientom, franczyzobiorcy potrzebują około 37 000 dolarów. Dodatkowe środki pokryją zapasy i wyposażenie takie jak regały i regały.

Finansowanie

W przeciwieństwie do podobnych franczyz, 7-Eleven może zaoferować finansowanie, które pomoże Ci ująć początkową opłatę franczyzową w inne opłaty i kredyt hipoteczny. Firma chce wesprzeć przedsiębiorcę.

Szkolenie

Aby wziąć udział w szkoleniu, które będzie oferowane w lokalnych lokalizacjach, należy zapisać się.

Co zawiera dokument ujawniający informacje o franczyzie 7 11?

Franczyzobiorca otrzyma dokument ujawniający franczyzę. Jest to ważna część przedsprzedażowego „należytej staranności” dla nowych franczyzobiorców kupujących firmę.

Ujawnienie informacji o franczyzie powinno pomóc Ci zdecydować, czy franczyza jest dla Ciebie i czy możesz z powodzeniem ją prowadzić. Dokument Ujawniający Franczyzę nie jest tożsamy ​​z Umową Franczyzową. Umowa Franczyzowa to dokument prawny, który podpiszesz po uzyskaniu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące finansowania, operacji i opłat.

Czy warto otwierać 7 11 franczyz?

Sklep spożywczy staje się istotną częścią społeczności ze względu na oferowane usługi i produkty.

Jeśli spojrzysz na przedsiębiorcę media inc., zewnętrzne źródła oceniają 7-Elevenas jako wiodącą firmę, szczególnie pod względem wsparcia. Po początkowych opłatach startowych naliczana będzie roczna opłata reklamowa. Franczyzodawca pokrywa wszelkie przypadkowe uszkodzenia wyposażenia wewnątrz i na zewnątrz sklepu.

Właśnie dlatego firmy franczyzowe 7-Eleven cieszą się popularnością wśród wielu właścicieli. Właściciele to ludzie, którzy lubią być częścią okolicy i świadczyć usługi mieszkańcom.

Jak mocne są Twoje umiejętności biznesowe i interpersonalne? Będziesz w okolicy miejscem „Idź do”. Jeśli lubisz tę rolę i będziesz uprzejmy i pracowity, zyskasz stałych klientów. Dołączysz do grona odnoszących sukcesy właścicieli franczyz.

🔥 Empfohlen:  Spersonalizowane opcje wizytówek dla Ciebie na Amazon

CZYTAJ WIĘCEJ: