Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

7 legalnych sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych Macy’s w 2023 r

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 7 legalnych sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych Macy’s w 2023 r

Jeśli często robisz zakupy w Macy’s, być może zastanawiasz się nad różnymi sposobami zaoszczędzenia pieniędzy przy następnym zakupie.

Karty podarunkowe Macy’s pozwalają zaoszczędzić pieniądze na zakupach, zwłaszcza jeśli masz ich wystarczająco dużo, aby uniknąć wydawania własnych pieniędzy. Ale jak zdobyć te darmowe karty upominkowe dla Macy’s?

W tym przewodniku opisano siedem legalnych sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych Macy’s. Dzięki tym witrynom możesz otrzymywać karty podarunkowe za darmo po wykonaniu zadań.

Czym są karty podarunkowe Macy’s?

Karty upominkowe Macy’s to wstępnie załadowane karty lub kody, których można użyć do zakupu przedmiotów i towarów od Macy’s, w sklepie lub online.

Karty to wcześniej zakupione kody używane do robienia zakupów w Macy’s bez wydawania własnych pieniędzy.

Karty podarunkowe Macy’s mogą być warte 10, 50, 100 lub 500 USD, w zależności od wartości.

Jak zdobyć darmowe karty podarunkowe Macy’s?

Oto nasze najlepsze strony z ankietami i witrynami, na których można zarabiać, dzięki którym można otrzymać bezpłatne karty podarunkowe Macy’s.

1. Ankietowy ćpun

Na szczycie naszej listy znajduje się Survey Junkie, jedna z najlepszych witryn z ankietami na świecie. Oferuje różne sposoby zdobywania darmowych kart podarunkowych Macy’s, w tym ankiety.

Możesz zarabiać na Survey Junkie, pobierając ich aplikację, akceptując bonus za rejestrację, polecając i odpowiadając na ankiety.

Kiedy się zarejestrujesz, oferują zaproszenia do ankiet, a za ich wypełnienie możesz zdobywać punkty. Możesz wymieniać swoje punkty na karty podarunkowe Macy’s i karty podarunkowe innych marek, takich jak Amazon, Nike, Google Play, iTunes i gotówka PayPal.

Minimalny próg to 10 USD, więc jeśli jesteś aktywny, możesz otrzymywać zapłatę co najmniej raz w tygodniu. Wszystkie nagrody są oferowane w punktach, przy czym 10 $ równa się 1000 punktów.

🔥 Empfohlen:  7 legalnych sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych GameStop w 2023 roku

Uzyskaj więcej informacji w tej recenzji Survey Junkie.

2. Swagbucks

Jedną ze słynnych witryn, na których można zarabiać w Internecie, jest Swagbucks, znana z oferowania różnych sposobów zarabiania na karty podarunkowe Macy’s i karty innych popularnych marek. Jeśli chcesz regularnie zdobywać nagrody, ta strona jest idealnym wyborem.

Różne sposoby otrzymywania bezpłatnych kart podarunkowych od Macy’s obejmują wypełnianie ankiet, pobieranie aplikacji, granie w gry, oglądanie filmów i polecanie innych. Za minimum 5 USD możesz wypłacić swoje bezpłatne karty podarunkowe Macy’s.

Jeśli nie chcesz zarabiać gotówki, możesz zamiast tego wypłacić swoje zarobki za pomocą PayPal.

Uzyskaj więcej informacji w tej recenzji Swagbucks.

3. NagrodaBuntownik

Jednym z najszybszych sposobów na zdobycie darmowych kart upominkowych Macy’s jest PrizeRebel. Jest to strona, na której można zarabiać, nagradzając cię punktami, które można wykorzystać do zdobycia kart podarunkowych od Macy’s, Google Play, Apple, PlayStation itp. Oraz gotówki PayPal.

Głównym sposobem zarabiania pieniędzy na PrizeRebel są ankiety, ale możesz także akceptować oferty i oglądać filmy. Istnieje również program rekomendacji, który oferuje więcej sposobów zarabiania pieniędzy oraz aplikację, która pozwala zarabiać więcej.

Oprócz zarabiania gotówki i kart podarunkowych PayPal możesz także wymieniać swoje punkty na towary.

Uzyskaj więcej informacji w tej recenzji Prizerebel.

4. Markowe ankiety

Jak sama nazwa wskazuje, Branded Surveys to kolejna witryna z ankietami na naszej liście, która umożliwia zdobycie darmowych kart podarunkowych Macy’s. Wszystko, co musisz zrobić, to odpowiedzieć na ich ankiety i wziąć udział w ankietach, aby otrzymać nagrody. Witryna zawiera wiele ankiet do wyboru, co oznacza, że ​​możesz regularnie zdobywać nagrody.

Jeśli nie chcesz otrzymywać kart podarunkowych Macy’s, możesz zamiast nich wybrać karty innych marek. Istnieje również możliwość wypłaty zarobków za pomocą PayPal lub przekazania ich na cele charytatywne.

🔥 Empfohlen:  9 łatwych sposobów zarabiania na czytaniu e-maili (2023)

Branded Surveys ma również program bonusowy, który poprawia poziom członkostwa, w zależności od tego, jak bardzo jesteś aktywny. Im wyżej awansujesz, tym więcej zarobisz.

5. MojePunkty

Korzystając z MyPoints, możesz również otrzymać darmowe kody kart podarunkowych Macy’s. Ta strona, na której można zarabiać, umożliwia zdobywanie punktów na różne sposoby, w tym za wypełnianie ankiet, oglądanie filmów, surfowanie po Internecie, zawieranie umów i granie w gry.

MyPoints oferuje również wiele ofert cashback dla tych, którzy robią zakupy online. Minimalny próg to 10 USD, a karty podarunkowe Macy’s można otrzymać do 100 USD. Istnieją karty podarunkowe innych marek i możesz wypłacić swoje zarobki za pośrednictwem PayPal.

Dzięki wygodnym metodom płatności, niskiemu progowi wypłaty i różnym sposobom zarabiania pieniędzy możesz regularnie otrzymywać karty podarunkowe do Macy’s.

6. Aplikacja Dabbl

Polecamy również aplikację Dabbl [ iOS and Android ] dla tych, którzy chcą zdobyć darmowe karty podarunkowe w Macy’s. Głównym sposobem zarabiania pieniędzy w aplikacji są ankiety wysyłane przez aplikację lub marki partnerskie. Możesz także oglądać filmy, akceptować oferty i polecać innym, aby zdobywać nagrody.

Aby korzystać z Dabbl, musisz pobrać aplikację dostępną na Androida i iOS. Po zarejestrowaniu się możesz otrzymać bezpłatne karty upominkowe Macy’s o wartości 5 lub 10 USD, w zależności od liczby punktów. Otrzymujesz 1 $ za każde 1000 punktów.

Minimalny próg wypłaty wynosi 5 USD.

7. InstaGC

Innym sposobem na zdobycie darmowych kart upominkowych dla Macy’s jest skorzystanie z InstaGC. Witryna oferuje wiele kart podarunkowych, w tym te od Macy’s. Możesz także otrzymywać swoje zarobki przez PayPal lub konwertować je na Bitcoin.

InstaGC to strona, na której można zarabiać, aby otrzymać bezpłatne karty podarunkowe Macy’s bez ankiet. Różne sposoby obejmują wypełnianie ofert, granie w gry, pobieranie aplikacji i oglądanie filmów. Próg wypłaty jest niski i łatwy do osiągnięcia, ustawiony na 5 USD.

🔥 Empfohlen:  21 legalnych ankiet, które opłacają się przez PayPal w 2023 r

Gdzie kupić karty podarunkowe Macy’s?

Karty upominkowe Macy’s można kupić bezpośrednio w Macy’s. Istnieją również sklepy spożywcze, apteki i sklepy dla majsterkowiczów, które sprzedają te karty podarunkowe.

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na karty upominkowe, możesz otrzymać je bezpłatnie w tych witrynach z ankietami i witrynach GPT.

Czy darmowe karty podarunkowe Macy’s są legalne?

Tak długo, jak otrzymujesz bezpłatne karty upominkowe Macy’s z godnego zaufania źródła, możesz mieć pewność, że są one legalne.

Możesz sprawdzić najlepsze witryny z naszych list, takie jak Survey Junkie i Swagbucks, aby zdobyć legalne bezpłatne karty upominkowe.

Często zadawane pytania

Jak mogę otrzymać bezpłatną kartę podarunkową Macy’s?

Możesz otrzymać bezpłatną kartę upominkową Macy’s, wypełniając zadania lub wypełniając ankiety z renomowanych witryn GPT online. Gdy zdobędziesz ich punkty, strony te nagrodzą Cię kartami upominkowymi od Macy’s i innych najlepszych marek.

Czy bezpłatne karty podarunkowe Macy’s są niezawodne?

Tak, oni są. Tak długo, jak jest to renomowana witryna, możesz mieć pewność, że karty podarunkowe Macy’s są niezawodne. Niektóre niezawodne witryny, w których można otrzymać bezpłatne karty podarunkowe, to Survey Junkie, Swagbucks i PrizeRebel.

Wniosek

Ten przewodnik zawiera informacje, jeśli szukasz różnych sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych Macy’s. Aplikacje i strony w naszym przewodniku pomogą Ci szybko zdobyć darmowe karty podarunkowe.