Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

7 miejsc, w których można kupić artykuły papiernicze dla swojej firmy

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 7 miejsc, w których można kupić artykuły papiernicze dla swojej firmy

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Rzemiosło papierowe może przynieść wiele korzyści, zarówno osobistych, jak i zawodowych. Możesz wyrazić swoją kreatywność za pomocą rękodzieła z papieru i sprzedawać powstałe rękodzieło klientom. Ponadto artykuły do ​​rękodzieła papierowego umożliwiają prowadzenie firmy i tworzenie nowych produktów, na przykład odkrywanie pomysłów na albumy z wycinkami, kolorowanki, a nawet tworzenie rękodzieła, takiego jak biżuteria i dekoracje do domu. Ten artykuł pomoże Ci znaleźć najlepsze miejsca na zaopatrzenie się w papierowe artykuły do ​​rękodzieła w 2023 roku.

Rynek Wyrobów Papierniczych w 2022 roku

Rynek wyrobów papierniczych stale rośnie, zwłaszcza w takich obszarach, jak dekoracje do domu i kartki okolicznościowe. Klienci zawsze szukają unikalnych projektów, które mogliby umieścić w swoich domach lub podarować innym, dlatego rozwinęła się branża kreatywnego rzemiosła papierniczego. Wiele rękodzieła papierniczego obejmuje materiały kwiatowe umożliwiające tworzenie nowych rodzajów produktów mieszanych, tworzenie kartek, spersonalizowane scrapbooking i nie tylko.

Najlepsze miejsca na zakup artykułów papierniczych i artystycznych

Istnieje wiele niesamowitych firm, które sprzedają wysokiej jakości artykuły papiernicze i artystyczne dla Twojej firmy. Przygotowaliśmy obszerną listę dostawców artykułów papierniczych, obejmującą wszystkie Twoje ulubione marki i inne, których być może wcześniej nie znałeś.

1. Amazonka

Amazon ma w swoim sklepie internetowym wszystkie narzędzia i materiały potrzebne twórcom z papieru. Duży wybór produktów, które Klient może przeglądać, w tym różnego rodzaju papiery, ozdoby, akcesoria i opakowania na prezenty.

2. Etsy

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem projektu rękodzielniczego, rozważ sprawdzenie Etsy pod kątem materiałów eksploatacyjnych. Dostępne są materiały eksploatacyjne do wszystkich typów projektów, w tym wiele opcji personalizacji i stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego. Niektórzy sprzedawcy mogą również oferować masowe dostawy i wysyłkę, dlatego warto skontaktować się z indywidualnymi sprzedawcami, aby sprawdzić, czy istnieją możliwości zaoszczędzenia.

🔥 Empfohlen:  35 pomysłów na tani handel detaliczny

3. Materiały artystyczne Blick

Blick Art Supplies oferuje szeroką gamę artykułów rękodzielniczych i akcesoriów dla Twojej firmy zajmującej się rękodziełem papierniczym. W Blick znajdziesz wszystkie rodzaje papierów i tablic do swoich projektów. Dodatkowo Blick posiada w swojej ofercie papiery do introligatorstwa i origami, które pomogą Ci stworzyć wyjątkowe produkty dla Twojego sklepu.

4. Artarama Jerry’ego

Jerry’s Artarama jest podstawą w świecie rzemiosła, oferując wiele unikalnych opcji tworzenia artykułów papierowych do wystroju domu. Jako klient Jerry’s Artarama możesz znaleźć papier transferowy i kalkę kreślarską, różne rodzaje papieru i mnóstwo innych materiałów eksploatacyjnych do wytwarzania produktów papierowych.

5. Artykuły artystyczne i rękodzielnicze Michaela

Jako firma Michael’s istnieje na rynku od długiego czasu i konsekwentnie oferuje świetne ceny produktów papierowych do projektów takich jak album z wycinkami lub inne opcje rękodzieła. Jako klient możesz robić zakupy u Michaela, zaspokajając wszystkie swoje potrzeby związane z rękodziełem oraz szybko i łatwo wyszukiwać przedmioty. Michael’s oferuje również opcje hurtowe, co może być świetnym sposobem na zaoszczędzenie na kosztach dostaw.

6. Fabryczne bezpośrednie rzemiosło

Kolejną firmą, którą warto wziąć pod uwagę przy zakupie materiałów papierniczych, jest Factory Direct Craft. Oferują świetne ceny, dzięki czemu firmy mogą zaoszczędzić na kosztach zakupu materiałów projektowych. W Factory Direct Craft możesz wyszukiwać wszystkie materiały papiernicze, w tym ozdoby, papier mache, różne kartony i wiele innych.

7. Magazyn artykułów artystycznych

Art Supply Warehouse to kolejny kompleksowy sklep z projektami i materiałami eksploatacyjnymi. W ofercie sklepu znajdują się papiery do wszelkiego rodzaju projektów, m.in. do ozdabiania albumów, papiery Bristol, do druku cyfrowego, origami, welin kreślarski. Możesz wyszukiwać opcje na stronie biznesowej Art Supply Warehouse i oszczędzać na wysyłce w zależności od zakupionej ilości.

Niezbędne artykuły papiernicze do rękodzieła

Istnieje wiele narzędzi, które mogą okazać się przydatne w tworzeniu papieru do projektów, takich jak scrapbooking, wystrój domu, tworzenie kartek, biżuteria i inne. Przyjrzyjmy się niektórym z najważniejszych materiałów potrzebnych do tworzenia rękodzieła z papieru dla Twojej firmy.

🔥 Empfohlen:  Komercyjna maszyna Margarita: wybory dla Twojej firmy

Karton

Ciężki papier, taki jak karton, może być niezwykle przydatny, jeśli rozważasz tworzenie kartek i inne rodzaje projektów. Karton jest bardzo wszechstronny i można go używać na wiele sposobów, a także możesz wypróbowywać nowe techniki tworzenia wyrobów rękodzielniczych.

Ozdoby

Ozdoby, takie jak klejnoty, kamienie, koronki, prasowane kwiaty, elementy natury z jedwabiu i efemerydy w stylu vintage, to świetne narzędzia do tworzenia papieru, które mogą podnieść poziom produktu końcowego, takiego jak album z wycinkami.

Naklejki

Naklejki mogą być doskonałym dodatkiem do rękodzieła z papieru. Możesz tworzyć własne lub kupować naklejki i dodawać je do swoich projektów.

Znaczki

W zależności od rodzaju papierowego rękodzieła, które wykonujesz, możesz użyć stempli, aby dodać kreatywny element do produktu. Możesz tworzyć własne pieczątki lub kupować gotowe pieczątki i dodawać je do projektów.

Atrament

Dobrej jakości atrament może odmienić Twój projekt i stworzyć piękny efekt, szczególnie przy użyciu odpowiedniego pióra. Możesz także użyć atramentu do podpisania swojej pracy i dodać flarę do gotowego produktu, w zależności od rodzaju użytego pióra.

Niezbędne narzędzia do rękodzieła papierowego dla firm

Istnieje wiele innych opcji, z których możesz skorzystać, dodając niezbędne narzędzia do swojej działalności związanej z papiernictwem, takie jak sztancowanie i specjalistyczne materiały eksploatacyjne. Mogą one obejmować

Przycinarki do papieru

Przycinarki do papieru są przydatne podczas wykonywania bardziej precyzyjnych prac z papieru, ponieważ mogą pomóc w uzyskaniu bardziej jednolitego wyglądu podczas tworzenia wyrobów papierowych

Nożyce

Dobra para nożyczek do rękodzieła papierowego pomoże Ci tworzyć produkty, tworząc schludny i profesjonalny efekt podczas cięcia papieru.

Materiały do ​​sztancowania

Jeśli szukasz inspiracji do tworzenia różnych rodzajów wyrobów papierowych, rozważ zakup maszyny do sztancowania. Sztancowanie umożliwia tworzenie różnych kształtów i rozmiarów produktów takich jak naklejki i produkty z wytłaczanego papieru.

🔥 Empfohlen:  Firmy na sprzedaż Odbicie na rynku na początku 2023 r

Kleje

Aby zapewnić, że wyroby papiernicze zachowają swój wygląd bez uszkadzania gotowego produktu, do wyrobów papierniczych potrzebne są solidne kleje, takie jak bezkwasowy klej piankowy.

Jak nazywa się wytwarzanie papieru?

Najbardziej znanym rodzajem rzemiosła papierowego jest origami, sztuka wywodząca się z Japonii, która polega na składaniu papieru w różne przedmioty.

Jaki rodzaj papieru jest najlepszy do wyrobu papieru?

Rodzaj papieru użytego do rzemiosła będzie zależał od rodzaju rzemiosła. Na przykład tworzenie kartek może wymagać cięższego rodzaju papieru, podczas gdy scrapbooking może wymagać lżejszego papieru.

Jakie rękodzieło papierowe sprzedaje się najlepiej?

Wiele rodzajów rękodzieła papierowego jest popularnych wśród klientów. Najlepsze wyroby papiernicze do sprzedania to kartki i zaproszenia.

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz założyć BEZPŁATNE konto, aby rozpocząć już dziś.