Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

7 najlepszych usług dystrybucji komunikatów prasowych, które katapultują Twoją małą firmę

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 7 najlepszych usług dystrybucji komunikatów prasowych, które katapultują Twoją małą firmę

Komunikaty prasowe są cennym narzędziem dla małych firm, które chcą poprawić swoją rozpoznawalność, wiarygodność, zasięg i przychody. Nic dziwnego, że firmy inwestują w kilka strategii PR i współpracują z usługami dystrybucji komunikatów prasowych, aby jak najlepiej wykorzystać swoje wysiłki PR.

Najlepsze usługi dystrybucji komunikatów prasowych pozwalają małym firmom udostępniać najnowsze aktualizacje i aktualności docelowej grupie odbiorców po przystępnej cenie. Jednak przy tak dużym wyborze na rynku wybór odpowiedniego dla Twojej firmy może być trudny. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli Twoja firma koncentruje się na określonej niszy.

W tym poście udostępniliśmy najlepsze usługi dystrybucji komunikatów prasowych, aby zwiększyć skalę działań PR i komunikacji.

1. Wiadomość Cision PR

Cision PR Newswire jest dystrybutorem serwisu informacji prasowych, który pomaga firmom dotrzeć do docelowych odbiorców i uzyskać maksymalną widoczność w mediach. Ponieważ łączy marki z odpowiednią grupą wpływowych osób z różnych platform medialnych i branż, Cision PR Newswire jest jedną z najbardziej zaufanych usług dystrybucji PR na świecie.

Platforma ma ponad sześćdziesiąt lat doświadczenia i wspiera firmy w skutecznym targetowaniu odbiorców. Ma dostęp do dużej sieci wpływowych osób, publikacji autorytetów, blogów i mediów na całym świecie.

Jej sieć dystrybucyjna obejmuje renomowane publikacje, takie jak New York Magazine, NewsNow, CNBC, Reader’s Digest, YahooFinance, Business Journals i inne. Wreszcie, ponieważ oferuje wszechstronną analizę w czasie rzeczywistym, Cision PR Newswire jest najlepszym rozwiązaniem dla marketerów, którzy oczekują danych w czasie rzeczywistym w celu podejmowania świadomych decyzji.

2. Drut łańcuchowy

Chainwire to usługa dystrybucji newswire zaprojektowana specjalnie dla branży kryptowalut i blockchain. Uzyskanie wysokiej jakości PR dla małej firmy zajmującej się kryptowalutami nie jest łatwe, ponieważ tradycyjne serwisy informacyjne nie rozpowszechniają komunikatów prasowych do większości znanych witryn mediów kryptograficznych.

🔥 Empfohlen:  11 najlepszych miejsc do sprzedaży kart Pokémon za gotówkę w 2023 r

Chainwire umożliwia firmom korzystającym z sieci Web3 automatyczne i jednoczesne publikowanie komunikatów prasowych w hipertargetowanych mediach zajmujących się kryptowalutami, takich jak:

  • Odprawa kryptograficzna
  • KryptoWiadomości
  • KryptoPotato
  • ZyCrypto
  • DailyCoin
  • CoinJournal

Oprócz ukierunkowanej dystrybucji kryptowalut, Chainwire oferuje unikalne funkcje, takie jak zasięg strony głównej, gwarantowana ekspozycja i globalna dystrybucja w mediach kryptograficznych w Azji, UE i Ameryce Łacińskiej.

Wśród ich klientów są Gate, Ploygon, Nexo i ponad 300 innych wiodących marek w niszy kryptograficznej. Chwalona przez użytkowników, Chainwire jest niekwestionowaną platformą dystrybucji komunikatów prasowych dla małych firm działających w niszy kryptograficznej, blockchain i Web3.

3. GlobeNewswire firmy Intrado

Chwalona przez użytkowników jest jedną z najtańszych i najskuteczniejszych na świecie usług dystrybucji informacji prasowych. GlobeNewswire twierdzi, że rozpowszechnia komunikaty prasowe w 92 krajach na całym świecie w 35 lokalnych językach.

Współpracują z partnerami medialnymi, takimi jak Bloomberg, Yahoo i Morningstar UK i specjalizują się w korporacyjnych komunikatach prasowych, ujawnieniach finansowych i treściach multimedialnych. Wybierając GlobeNewswire firmy Intrado, możesz dotrzeć do inwestorów, konsumentów i mediów oraz zwiększyć swoją obecność w Internecie, jednocześnie angażując odbiorców treściami multimedialnymi.

Oferują także wsparcie w zakresie potrzeb redakcyjnych i tłumaczeniowych firmy. Firmy mogą mierzyć wpływ swoich publikacji, korzystając z mediów społecznościowych, internetowych newsroomów, monitorowania mediów i nie tylko. Platforma zdobyła odznakę „Użytkownicy nas kochają” od G2, ponieważ użytkownicy doceniają oprogramowanie i sposób, w jaki pasuje ono do codziennej komunikacji w firmie.

4. Przekaz biznesowy

Business Wire pozwala firmom osiągać cele w zakresie komunikatów prasowych i ujawniania informacji, jednocześnie zapewniając im większą liczbę wyświetleń dzięki multimediam.

Platforma ta jest jedną z najlepszych usług dystrybucji informacji prasowych na świecie, ponieważ obejmuje 219 branż i kategorii. Posiadają średnio 100 000 mediów, docierając do 162 krajów na całym świecie. Dystrybuuje komunikaty prasowe w wiodących kanałach, takich jak Thomson Reuters, Associated Press, Bloomberg, Dow Jones i nie tylko.

🔥 Empfohlen:  13 najlepszych zleceń głosowych dla początkujących do wykonywania w domu w 2023 r

Decydując się na tę platformę, użytkownicy mogą również korzystać z narzędzi relacji inwestorskich i raportów rocznych, takich jak ujawnienia kanadyjskie i europejskie, Workiva i inne. Otrzymujesz także dedykowanego menedżera konta, który zarządza dystrybucją informacji prasowych

Jeśli szukasz profesjonalnej i łatwej w obsłudze usługi dystrybucji komunikatów prasowych, wybierz Business Wire. Zajmą się targetowaniem, dystrybucją, raportowaniem i śledzeniem odbiorców, pomagając w ten sposób wywrzeć globalny wpływ.

5. Newswire.com

Newswire to wszechstronna usługa dystrybucji komunikatów prasowych działająca na rynku amerykańskim i międzynarodowym. Platforma jest dobrze znana z rozpowszechniania odpowiednich wiadomości właściwym odbiorcom za pośrednictwem odpowiedniego kanału. Stanowią wysoce ukierunkowaną i opłacalną platformę oferującą bezproblemowe usługi dystrybucji komunikatów prasowych na całym świecie.

Platforma posiada obszerną bazę danych zawierającą 1,8 miliona kontaktów medialnych z potężnymi narzędziami filtrującymi i możliwością wyszukiwania dziennikarzy. Umożliwia także firmom śledzenie zasięgu i odkrywanie najważniejszych trendów związanych z ich działalnością.

Ich opcja analityczna wyświetla raporty na temat wartości medialnych, kluczowych kanałów wydajności i ogólnej wydajności, umożliwiając w ten sposób firmom podejmowanie świadomych decyzji. Jeśli prowadzisz firmę, dla której priorytetem są wiadomości finansowe, wypróbuj witrynę Newswire.com, ponieważ ma ona kilka globalnych mediów finansowych.

6. Łączenie wiadomości

Linking News to usługa dystrybucji komunikatów prasowych pod własną marką, która oferuje dystrybucję wiadomości w ponad 600 witrynach w USA, takich jak NBC, FOX, sieć CBS, Bloomberg i nie tylko.

Platforma oferuje dostęp do 90 milionów influencerów w mediach społecznościowych, ponad 330 000 publikacji i prawie 1 miliona dziennikarzy. Wyjątkową zaletą platformy jest możliwość dystrybucji komunikatów prasowych pod własną marką, w których agencje mogą umieścić swoje logo w celu rozpowszechniania wiadomości wśród odbiorców.

Komunikaty prasowe nie będą zawierać brandingu Linking News. Linking News gwarantuje publikację komunikatów prasowych w czołowych serwisach informacyjnych. Zatem wybierz pakiet, utwórz informację prasową, prześlij ją i obserwuj, jak wiadomości rozprzestrzeniają się błyskawicznie.

🔥 Empfohlen:  8 najlepszych darmowych i płatnych wykresów giełdowych dla traderów w 2023 roku

7. NewswireJet

NewswireJet to jedna z najlepszych usług dystrybucji informacji prasowych, która zapewnia maksymalną widoczność zarówno małym, jak i dużym firmom. Jest opłacalny i oferuje doskonałą obsługę klienta oraz łatwy dostęp do ekspertów PR, którzy mogą dopracować Twoje treści, zanim dotrą do docelowych odbiorców.

Platforma dostarcza Twoje wiadomości do czołowych serwisów informacyjnych, wyszukiwarek i dużego zespołu wybranych dziennikarzy, zapewniając Twojej marce zasięg i ekspozycję, na jaką zasługuje.

Podsumowanie

Usługi dystrybucji informacji prasowych są kluczem do sukcesu małych firm. Mają dostęp do odpowiednich mediów, rozpowszechniając w ten sposób informacje w kanałach informacyjnych, mediach społecznościowych, wybranych witrynach internetowych, publikacjach autorytetów i blogach.

Udostępniona powyżej lista najlepszych usług dystrybucji komunikatów prasowych pomoże Ci uzyskać tak potrzebną ekspozycję marki. Zatem śmiało wybierz odpowiednią usługę dla swojej firmy.