Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

8 najlepszych wskazówek dotyczących najlepszych praktyk dotyczących biuletynów e-mailowych

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 8 najlepszych wskazówek dotyczących najlepszych praktyk dotyczących biuletynów e-mailowych

Budowanie marki jest ważną częścią sukcesu każdego przedsiębiorcy. Dobrym narzędziem jest biuletyn e-mailowy. Oto kilka najlepszych praktyk, których powinna przestrzegać Twoja mała firma.

Najlepsze praktyki dotyczące biuletynów e-mailowych

Powiedz subskrybentom, co otrzymają

Upewnij się, że wszyscy wiedzą, czego się spodziewać, gdy tylko się zarejestrują. Powiedz im, jakiego rodzaju treści otrzymają i kiedy powinni spodziewać się Twojego biuletynu w swojej skrzynce odbiorczej. Taka przejrzystość nadaje dobry ton i pomaga od razu zbudować dobre relacje.

Zaprojektuj go na urządzenia mobilne

Ważne jest, aby pamiętać, jak ważny jest telefon komórkowy, aby Twój biuletyn dotarł do rynku docelowego. Czytanie na mniejszym ekranie różni się od czytania na komputerze stacjonarnym i należy wprowadzić zmiany, aby zoptymalizować newsletter pod kątem smartfonów.

Przyciski muszą być ładne i duże, aby można je było łatwo kliknąć, a treść powinna być krótka i przyjemna. Ludzie czytają na smartfonach w drodze i należy o tym pamiętać.

Twórz skwierczące tematy

Ludzie będą oczekiwać Twojego biuletynu e-mailowego, jeśli się zarejestrowali, ale możesz zwiększyć współczynnik otwarć, tworząc doskonałe tematy. Dobrym początkiem będzie poinformowanie ich, że otrzymają 10 przydatnych wskazówek na dany temat.

Krótki i prosty sposób również jest tutaj odpowiedni.

Dodaj interesującą treść

Jeśli masz gdziekolwiek ze swoją firmą, już wiesz, co interesuje Twój rynek docelowy. Musisz to wykorzystać i zamieścić w swoim biuletynie interesującą treść, która nie będzie zawierała zbyt wielu reklam, które trudno sprzedać.

Podkreślanie treści edukacyjnych w porównaniu z egzemplarzem sprzedażowym oznacza wprowadzenie podziału 90%/10%.

Dodaj ten osobisty akcent

Istnieje prawdopodobieństwo, że osoby, do których wysyłasz swój biuletyn, usuną więcej e-maili, niż ich otworzą. Dodanie imienia na początku biuletynu może mieć duży wpływ na zwiększenie współczynnika otwarć. Powinieneś je zbierać, gdy ludzie po raz pierwszy zapiszą się do Twojego newslettera.

🔥 Empfohlen:  15 najlepszych witryn, takich jak TaskRabbit, do zarabiania dodatkowych pieniędzy na boku w 2023 r

Zaoferuj coś wyjątkowego

Nie jest tajemnicą, że musisz być na bieżąco ze swoim biznesem, aby ludzie otworzyli Twój biuletyn i go przeczytali. Oferty specjalne to jedna z największych atrakcji, która zwiększa współczynnik otwarć. Mogą to być kupony lub nawet rabaty dostępne tylko dla subskrybentów Twojej poczty e-mail.

Oto kolejna pomocna wskazówka. Oferty specjalne, które dołączasz, mają większą moc, jeśli uwzględnisz je tylko w ramach subskrypcji biuletynu e-mailowego.

Bądź konsekwentny

Każdy lubi rutynę, dotyczy to także subskrybentów Twojego biuletynu e-mailowego. Dlatego ważne jest, aby wysłać go tego samego dnia, mniej więcej o tej samej godzinie, aby osoby oczekujące na przesyłkę nie były zawiedzione.

Zoptymalizuj i przetestuj swój biuletyn

Aby dowiedzieć się, co najlepiej sprawdzi się na Twoim rynku docelowym, wystarczy śledzić i testować różne opcje. To doskonały sposób na przetestowanie takich elementów, jak nagłówki i tematy.

Może również powiedzieć, w jaki sposób konieczne może być dostosowanie wezwania do działania, jeśli na tym się koncentrujesz.