Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

9 łatwych sposobów zarabiania na czytaniu e-maili (2023)

Seuraava artikkeli auttaa sinua: 9 łatwych sposobów zarabiania na czytaniu e-maili (2023)

W tym artykule opisano niektóre z najlepszych sposobów zarabiania w tym roku na czytaniu e-maili.

Większość niezbyt zajętych ludzi często spędza czas na szukaniu czegoś produktywnego do zrobienia. Zarabianie dodatkowych dochodów poza pracą w ciągu dnia to dobry sposób na zabicie czasu.

Na szczęście teraz, gdy internet to umożliwił, jedyne, co pozostało do zrobienia, to być mądrym i mieć wystarczającą wiedzę na temat tego, jak to działa.

Firmy przeprowadzają badania rynku, aby określić wymagania klientów i uzyskać wgląd w to, jak rynek będzie wyglądał w przyszłości.

Badania te są przeprowadzane za pomocą ankiet internetowych, za które ludzie płacą. I tu wkraczają zwykli użytkownicy internetu. To sytuacja korzystna dla obu stron.

Nawet e-maile, podstawowe narzędzie dla firm i osób prywatnych, stały się narzędziem marketingu i reklamy, umożliwiając firmom jeszcze większy zasięg.

Jak zarabiać na czytaniu e-maili

W tym artykule zagłębimy się w to, jak zwykły użytkownik Internetu może zarabiać prawdziwe pieniądze online, czytając e-maile.

Skrzynka odbiorczaDolary

Uważana za jedną z najpopularniejszych platform do ankiet biznesowych i mikrozadań, InboxDollars to płatna aplikacja e-mail, która łączy firmy i konsumentów w znacznie łatwiejszy sposób.

PaidEmails to jedna z funkcji tej witryny, w której firmy płacą za przeczytanie przez użytkownika ich nowych produktów, sprzedaży i usług.

E-maile wysyłane do użytkownika działają jak zdrapka, z tą różnicą, że są wirtualne. Otrzymując więcej e-maili od marek, użytkownicy mają większe szanse na zdobycie nagród i zdobycie nagród.

Swagbucks

Swagbucks to kolejna platforma, która oferuje wiele funkcji do łączenia się z markami.

Wyjątkową cechą tej platformy jest to, że użytkownicy nie muszą wielokrotnie sprawdzać swojej skrzynki odbiorczej, aby czekać na wiadomość e-mail wysłaną przez witrynę.

🔥 Empfohlen:  Opracuj strategię public relations, aby promować swoją małą firmę

Zamiast tego użytkownik może bezpośrednio czytać wiadomości e-mail w skrzynce odbiorczej witryny internetowej udostępnionej dla swojego konta Swagbucks.

Chociaż większość e-maili to zaproszenia do udziału w ankietach, do których użytkownik może się kwalifikować, niektóre z nich to instrukcje, które użytkownik musi wykonać, aby otrzymać nagrodę.

Skrzynka odbiorczaPays

InboxPays oferuje do trzech płatnych e-maili dziennie na konto.

Warto to sprawdzić, ponieważ wiadomości e-mail są uważane za bonusy z innych funkcji, z których użytkownik może czerpać pieniądze w witrynie, takich jak zwykłe ankiety rynkowe.

Wadą tej witryny jest jej wysoka minimalna wypłata w wysokości 50 USD w porównaniu do stawki zarobkowej, jaką może zarobić użytkownik.

Jednak natychmiastowa premia za rejestrację w wysokości 5 USD na tej stronie to dobry wybór.

MojePunkty

E-maile MyPoints nazywane są BonusMails i jest to jeden z najszybszych sposobów zarabiania na czytaniu e-maili gotówką lub kartami upominkowymi.

Wiadomości e-mail, które użytkownik regularnie otrzymuje, są wysyłane po zarejestrowaniu się w biuletynach e-mailowych witryny.

Podobnie jak mechanika innych funkcji tej witryny, gdzie możesz zarabiać pieniądze po obejrzeniu filmu lub graniu w grę, możesz zdobywać nagrody po prostu otwierając wiadomości e-mail.

Szybkie nagrody

W przeciwieństwie do pozostałych mechanizmów dotychczas prezentowanych stron internetowych, QuickRewards nie płaci użytkownikom po prostu za czytanie e-maili.

Wysyłane przez nich e-maile zawierają instrukcje, które należy najpierw wykonać, zanim użytkownik będzie mógł zdobyć nagrodę.

Jednak mikrozadania w tej witrynie mogą być dość łatwe, ponieważ w większości są to tylko zadania interakcji ze stronami internetowymi w celu zwiększenia ruchu.

Codzienne nagrody

Daily Rewards ma siedzibę w Kanadzie, ale ostatecznie rozszerzył swój zasięg na inne kraje, gdy się rozwinął.

Niektóre e-maile wysyłane do użytkownika przez Daily Rewards obejmują polubienie strony na Facebooku lub interakcję ze stroną internetową poprzez rejestrację.

🔥 Empfohlen:  Czym jest reklama natywna?

Witryna ma minimalny próg 30 USD.

Gotówka Fuzji

Z premią za rejestrację w wysokości 5 USD, Fusion Cash jest podobny do bardziej popularnej strony internetowej, InboxPays.

Fusion Cash ma minimalną gotówkę w wysokości 25 USD i zawiera opcję zarabiania na czytaniu wiadomości e-mail za pośrednictwem PayPal lub czeku.

Ten strona internetowa jest dość oczywiste. Jedną z rzeczy, które wyróżnia tę witrynę spośród innych, jest to, że ma bardzo niską minimalną gotówkę w wysokości 15 USD.

Zdobycie pieniędzy zajęłoby dużo czasu ze względu na wysokie minimalne wypłaty.

Pracuj jako wirtualna asystentka

Praca jako wirtualna asystentka jest chyba najbardziej niezawodna spośród wyżej wymienionych sposobów.

W przeciwieństwie do reszty, praca jako wirtualna asystentka wymaga posiadania niezbędnych umiejętności organizacyjnych.

Wirtualni asystenci otrzymują wynagrodzenie za czytanie e-maili, porządkowanie ich i dostęp do kalendarzy swoich pracodawców, aby uniknąć przegapionych spotkań.

Plusem jest to, że możesz to zrobić również bez wychodzenia z domu, podobnie jak wyżej wymienione płatne strony e-mail.

Ponieważ wirtualni asystenci są uważani za osoby samozatrudnione, które oferują pracodawcom usługi administracyjne, często mają one elastyczne godziny pracy i nie muszą być bardzo intensywne.

Oto kurs wirtualnego asystenta, w którym możesz wziąć udział, jeśli ten koncert Cię interesuje.

Jak zarabiać na czytaniu e-maili

Zarabianie na czytaniu e-maili nigdy nie było tak proste. Do tej pracy dostępnych jest kilka platform, od badań rynkowych po pracę jako wirtualny asystent wykonujący prace administracyjne.

Jeśli jesteś zainteresowany tego rodzaju pracą, przeszukaj sieć w poszukiwaniu wiarygodnej strony, na której można zarabiać.

Możesz zdecydować się na subskrypcję płatnych kanałów, ale kilka platform umożliwia zarabianie na czytaniu e-maili za darmo.

Wniosek

Niezależnie od tego, czy chodzi o zarobienie kilku dodatkowych pieniędzy, czy o pracę na pełny etat, czytanie e-maili jest jednym z najłatwiejszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie.

🔥 Empfohlen:  Na jaką kwotę kredytu mogę sobie pozwolić? Przewodnik dla małych firm

Wiele marek zwraca się do e-maili jako jednego z głównych narzędzi wspierania strategii marketingowej swojej strony internetowej lub produktów i usług, a to tworzy kwitnącą gospodarkę, w której ludzie otrzymują wynagrodzenie za czytanie e-maili.

Powiązany:

Table of Contents