Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Aktualizacje Zoho Bigin zapewniają małym firmom interoperacyjność i przystępność cenową

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Aktualizacje Zoho Bigin zapewniają małym firmom interoperacyjność i przystępność cenową

Kiedy od 2020 r. globalna pandemia dotknęła duże i małe przedsiębiorstwa, wiele z nich miało trudności z utrzymaniem relacji ze swoimi klientami. Na szczęście rozwiązania technologiczne, takie jak Zoho CRM i Bigin, pomogły im znaleźć nowe sposoby komunikacji i organizacji działań – nawet na odległość.

Teraz, gdy zbliża się recesja, firmy szukają sposobów na ograniczenie wydatków, jednocześnie skutecznie uruchamiając bardziej wydajne procesy. Solidny CRM pomaga właścicielom małych firm zapewnić płynność operacji, zapewniając jednocześnie swoim klientom wiele takich samych funkcji technologicznych, jakie oferują więksi konkurenci.

„Po latach ścisłej współpracy z małymi firmami oczywiste jest, że po prostu nie są one w stanie zarządzać wieloma narzędziami do obsługi klientów lub pozwolić sobie na bardziej niezawodne rozwiązania ze względu na ograniczone zasoby i budżet” – mówi współzałożycielka SMB Group Laurie McCabe.

„Frustrujące jest to, że wiele rozwiązań CRM dostępnych dla małych firm oferuje ograniczoną funkcjonalność, która nie uwzględnia interoperacyjności z aplikacjami innych firm, udostępniania danych i zarządzania potokami. W rezultacie nie są w stanie zapewnić poziomu wartości, jakiego pragną i potrzebują małe firmy. Problem ten jest tak powszechny, że 58% małych firm (zatrudniających od 1 do 100 pracowników) twierdzi, że ustalenie, jakie rozwiązanie technologiczne będzie dla nich najlepsze, jest największym wyzwaniem technologicznym. Jak wynika z naszych najnowszych badań, połowa zauważa, że ​​mają trudności z integracją nowych aplikacji z istniejącymi”.

Aktualizacje Zoho Bigina

Najnowsze aktualizacje Bigin, wprowadzone 31 stycznia, umożliwiają zespołom mającym kontakt z klientami zarządzanie operacjami za pomocą potoków, zapewniając jednocześnie ścieżkę dla niestandardowych procesów i unikalnych innowacji.

„Małe firmy stoją przed wyzwaniami związanymi z wyborem odpowiedniej technologii do zarządzania operacjami skierowanymi do klienta ze względu na ograniczenia związane z czasem, kosztami i wdrażaniem oprogramowania” – mówi dyrektor operacyjny Zoho Mani Vembu. „Bigin to jedyne rozwiązanie, które łączy wszystkie operacje klientów, takie jak sprzedaż, wdrażanie, dostawa, szkolenia, doradztwo i inne, w intuicyjnym interfejsie, którego wdrożenie zajmuje tylko 30 minut.

🔥 Empfohlen:  Kuinka integroida Zoho CRM Magento 2:een [2023]

„Łącząc wszystkie aspekty operacji klienta w jeden widok, Bigin umożliwia małym firmom dokładniejsze zrozumienie ścieżki klienta. Te spostrzeżenia pomagają im przyciągnąć i utrzymać klientów, co ostatecznie rozwija firmę. Szybko rosnące wykorzystanie Bigina pokazuje rosnący apetyt małych firm, które chcą i potrzebują technologii CRM dostosowanej do ich konkretnych potrzeb, pomagającej im wyjść poza przestarzałe arkusze kalkulacyjne” – mówi Vembu.

Przyjrzyjmy się niektórym ostatnim zmianom w Bigin, które mogą pomóc Twojej firmie.

Rurociągi Zespołowe

Zespoły mające kontakt z klientem często napotykają wyzwania związane z zarządzaniem różnymi operacjami. Dzięki Team Pipelines pojedyncze konto Bigin może lepiej zarządzać funkcjami z odrębnymi potokami i podpotokami. Użytkownicy mogą kompilować operacje klientów w jednym miejscu, nie tracąc przy tym prostoty i łatwości obsługi, z której korzystają dzięki Bigin.

Ponadto Connected Pipelines pomagają zespołom łączyć dane klientów w różnych procesach, aby uzyskać lepszy wgląd.

Dodatki

Nowa funkcja Toppings firmy Bigin umożliwia użytkownikom małych firm dodawanie dodatkowych funkcjonalności i integracji innych firm do standardowej oferty CRM. W ten sposób użytkownicy Bigin zyskują dodatkową elastyczność w dostosowywaniu swoich rozwiązań do swoich unikalnych potrzeb biznesowych. Na przykład użytkownik może zbudować funkcję „e-mail-in”, dzięki której wiadomości e-mail wysyłane na różne aliasy w organizacji będą automatycznie mapowane do odpowiednich rekordów klientów w każdym potoku.

Centrum programistów

Zoho wprowadziło także Developer Center, platformę dla programistów i partnerów, którzy chcą tworzyć niestandardowe rozwiązania za pomocą Bigina. Dzięki różnym narzędziom i innym komponentom programiści mogą tworzyć nowe dodatki i zarabiać na nich w Bigin Marketplace. Prowizje od popularnych dodatków mogą nawet stać się dodatkową ścieżką do przychodów.

Udoskonalenia mobilne

Zoho kontynuuje swoją filozofię stawiania na urządzenia mobilne, wprowadzając ulepszenia Bigin. Najnowsza wersja umożliwia teraz użytkownikom zarządzanie podróżami klientów i dostosowywanie ich z dowolnego miejsca za pomocą urządzeń mobilnych. Użytkownicy aplikacji mobilnej Bigin mogą również spersonalizować preferowane opcje językowe w dowolnym z 25 języków globalnych na urządzeniach z systemem Android i 28 językach globalnych na urządzeniach Apple. Co więcej, ponieważ Bigin jest wyłącznym partnerem w zakresie premiery, Zoho wzmocniło swoje aplikacje zarówno na potrzeby premiery Apple iQS16, jak i Samsunga Galaxy Z Fold 4.

🔥 Empfohlen:  Faktura Zoho jest przeznaczona dla małych firm i całkowicie bezpłatna

Co to jest Bigin od Zoho CRM?

Wprowadzony na rynek w maju 2020 r. Zoho Bigin to rozwiązanie CRM firmy Zoho zaprojektowane specjalnie, aby pomóc małym firmom przezwyciężyć typowe wyzwania, jednocześnie zapewniając im przystępną cenę i dostępność technologii CRM. Podczas gdy Zoho CRM oferuje możliwości na poziomie przedsiębiorstwa dla szybko rozwijających się firm, Bigin zapewnia zorientowane na potoki rozwiązanie CRM dla małych i mikro firm, które nie wymagają jeszcze tak skomplikowanych platform.

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zarządzać swoimi procesami biznesowymi online, Bigin pomaga 65% swoich użytkowników w ich pierwszej aplikacji CRM. Po 30-minutowym procesie konfiguracji uzyskują dostęp do funkcji Bigin umożliwiających interoperacyjność, rozszerzalność danych z aplikacjami innych firm, a także mnóstwo możliwości tworzenia przepływu pracy i zarządzania nim. Później użytkownicy mogą zdecydować się na migrację do systemu na poziomie przedsiębiorstwa, takiego jak Zoho CRM lub Zoho One.

Co małe firmy mogą zrobić z Biginem dla Zoho CRM? Bigin pomaga użytkownikom śledzić sprzedaż na wielu kanałach, śledzić napływających potencjalnych klientów, zarządzać codziennymi zadaniami i łączyć się z klientami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub spotkań telefonicznych. Bigin oferuje prostą automatyzację przepływu pracy, a także znaczące wizualizacje danych. Ponadto Bigin integruje się z szeroką gamą popularnych aplikacji innych firm, z których małe firmy korzystają na co dzień.

Kto jest typowym użytkownikiem Bigina?

W niecałe 3 lata Bigin przyciągnął ponad 20 000 użytkowników na całym świecie. Ale kto jest typowym użytkownikiem Bigina? Chociaż oprogramowanie zapewniło tysiącom wyjątkowe doświadczenia, przeciętny użytkownik Bigin to firma zatrudniająca 25 lub mniej pracowników. W rzeczywistości większość subskrypcji Bigin obejmuje 10 lub mniej użytkowników, a 65% klientów Bigin to użytkownicy CRM po raz pierwszy. Małe firmy korzystają z Bigin, aby pomóc im w różnorodnych operacjach biznesowych, w tym w zakresie biletów, zamówień, zwrotów kosztów, odnowień, wdrażania, szkoleń, a nawet referencji klientów.

🔥 Empfohlen:  Wartość netto Roberta Kiyosakiego w 2023 roku: jak bogaty ojciec zarobił miliony

W ciągu nieco ponad 2 lat Zoho wprowadziło ponad 90 ulepszeń do Bigina, a użytkownicy Bigina wykorzystali to narzędzie do ponad 372 000 pobrań, zostawiając ponad 2700 świetnych publicznych recenzji produktu.

Dlaczego warto używać Bigina?

Zadowoleni klienci firmy Bigin polegają na tym oprogramowaniu ze względu na jego efektywne funkcje, łatwość obsługi i przystępną cenę. W końcu większość małych firm to coś więcej niż tylko zarządzanie sprzedażą. Aby osiągnąć sukces, niezbędne są różnorodne funkcje biznesowe, w tym wdrażanie nowych klientów, szkolenie nowych pracowników, kompilowanie i odszyfrowywanie danych sprzedażowych, przetwarzanie zgłoszeń problemów, zarządzanie zamówieniami, wydawanie zwrotów pieniędzy i nie tylko. Niestety większość rozwiązań CRM w dużej mierze skupia się na sprzedaży.

„Dlatego na rynku zobaczysz wiele systemów CRM sprzedaży, które niekoniecznie będą łączyć inne operacje, takie jak wdrożenie, dostawa i wiele istotnych elementów codziennego zarządzania firmą” – wyjaśnia Yatheesh, menedżer ds. marketingu produktów Bigin Raj.

Bigin natomiast łączy wszystkie operacje biznesowe. Od codziennych funkcji biznesowych skierowanych do klienta po istotne procesy zaplecza, Bigin może pomóc małym firmom stworzyć ujednolicony i spójny proces biznesowy obejmujący prawie każdą operację.

Ceny Bigina

Przystępna cena jest jednym z powodów ogromnego sukcesu Bigina wśród użytkowników małych firm. Już od 7 dolarów za użytkownika miesięcznie, Bigin by Zoho CRM jest jednym z najtańszych rozwiązań w swojej klasie. Oferuje nawet bezpłatny dodatek dla pojedynczych użytkowników, a także bezpłatne wersje próbne zarówno wersji ekspresowej, jak i premierowej, dzięki czemu użytkownicy mogą je wypróbować bez ryzykowania rocznych subskrypcji. Ponadto, ponieważ Bigin obsługuje 161 walut światowych, jest to realna opcja dla małych firm na całym świecie.Table of Contents