Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Ankieta Zoho zapewnia małym firmom wgląd w duże zbiory danych

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Ankieta Zoho zapewnia małym firmom wgląd w duże zbiory danych

Spostrzeżenia oparte na danych są możliwe dzięki Zoho Survey, najnowocześniejszemu narzędziu online do tworzenia niestandardowych ankiet online. Wyjątkowe korzyści i najwyższej klasy funkcje oprogramowania dają małym firmom pouczające możliwości, dostarczając kluczowych danych ułatwiających podejmowanie strategicznych decyzji.

Czym jest ankieta Zoho?

Zoho Survey to solidne, oparte na chmurze rozwiązanie do zarządzania opiniami, które oferuje firmom każdej wielkości platformę do projektowania i wdrażania dostosowanych ankiet online. Takie ankiety ułatwiają niż kiedykolwiek gromadzenie, analizowanie i wykorzystywanie danych od docelowych odbiorców.

Obsługując ponad 25 000 użytkowników w ponad 50 krajach – w tym ponad 4000 użytkowników korporacyjnych – Zoho Survey jest wyposażone w szeroką gamę funkcji, w tym wiele typów pytań, konfigurowalne szablony, zaawansowane narzędzia analityczne i bezproblemową integrację z popularnym CRM, marketingiem e-mailowym i platformy do zarządzania wydarzeniami.

„Ankieta Zoho to coś więcej niż narzędzie do zbierania opinii” – mówi specjalista ds. marketingu produktów Hari Krishnan. „Możesz przeprowadzać badania rynku, oceniać doświadczenia klientów, możesz przeprowadzać ankiety dotyczące zaangażowania pracowników i wykonywać znacznie więcej niż tylko ankiety”.

Intuicyjny interfejs i elastyczna funkcjonalność sprawiają, że Survey jest ulubionym narzędziem do uzyskiwania spostrzeżeń, zarówno w przypadku badań rynku, zadowolenia klientów, opinii pracowników, jak i planowania wydarzeń.

Temat ankiety Zoho

Badanie skupia się na trzech kluczowych obszarach dla przedsiębiorstw: badaniach rynku, doświadczeniach klientów i doświadczeniach pracowników.

Badania rynkowe, czyli proces gromadzenia, analizowania i interpretowania informacji o rynku, stają się usprawnione i dokładne dzięki potężnym narzędziom analitycznym Zoho.

Doświadczenie klienta, kluczowy wyznacznik sukcesu biznesowego, można poprawić poprzez gromadzenie i zrozumienie opinii klientów, pomagając firmom w tworzeniu najwyższej jakości produktów i usług.

Doświadczenie pracowników, często pomijany aspekt, przyciąga należytą uwagę w Ankiecie, ponieważ umożliwia organizacjom mierzenie i poprawę zadowolenia, zaangażowania i produktywności pracowników.

Każde skupienie odgrywa zasadniczą rolę w napędzaniu strategicznego wzrostu i doskonalenia, co czyni go istotnym narzędziem w arsenale firmy.

Badania rynku

Zoho Survey przyjmuje przyszłościowe podejście do badań rynkowych, oferując wydajne i opłacalne rozwiązanie dla firm radzących sobie z ograniczeniami związanymi z ograniczonymi środkami finansowymi lub czasem.

Dzięki możliwości projektowania, wdrażania i analizowania wyników w ramach usprawnionej platformy firmy mogą przeprowadzać dokładne badania rynkowe bez obciążania swoich zasobów.

Jednym z kluczowych wyzwań w prowadzeniu badań rynku jest osiągnięcie znacznej wielkości próby w celu uzyskania wiarygodnych danych. Zoho Survey bezpośrednio stawia czoła temu wyzwaniu, zapewniając dostęp do swojego globalnego panelu badawczego. W rzeczywistości ponad 5000 użytkowników aktywnie korzysta z globalnego panelu badawczego w celu uzyskania strategicznych spostrzeżeń.

🔥 Empfohlen:  7 legalnych sposobów na zdobycie darmowych kart podarunkowych i kodów eBay w 2023 r

Ta rozległa sieć uczestników ankiet zapewnia wysokiej jakości dane, precyzyjnie dostosowane do wymagań użytkowników, zapewniając w ten sposób szeroką i zróżnicowaną reprezentację w celu uzyskania lepszych spostrzeżeń.

W jaki sposób Zoho Survey pomaga swoim użytkownikom czerpać korzyści ze skutecznych badań rynku? Dzięki następującym funkcjom wgląd w dane będzie łatwy dla każdego właściciela firmy:

 • Ekranuj uczestników ankiety, aby uzyskać czystsze dane.
 • Struktura przepływu ankiety z wieloma opcjami.
 • Przeprowadzaj wielojęzyczne ankiety w ponad 80 językach.
 • Prowadź badania bez połączenia z Internetem, korzystając z ankiet offline.
 • Dostosuj raporty.
 • Przeprowadź analizę TURF.
 • Udostępniaj i eksportuj raporty z ankiet.
 • Ogranicz odpowiedzi na podstawie liczb, warunków lub kolektorów.

Doświadczenie klienta

Sercem funkcjonalności Survey jest zaangażowanie w poprawę jakości obsługi klienta.

Wiele małych firm boryka się z brakiem wiedzy umożliwiającej personalizację interakcji z klientami. Ankieta Zoho wkracza w celu zidentyfikowania problemów klientów i obszarów wymagających poprawy, służąc jako kluczowe narzędzie do oceny efektywności biznesowej.

Dzięki integracji takiej jak Zapier zgłoszenia do pomocy technicznej mogą być generowane automatycznie na podstawie określonych warunków. Podobnie integracja kampanii Zoho umożliwia planowanie i automatyzację ankiet e-mailowych, upraszczając proces przekazywania opinii.

W dzisiejszym cyfrowym świecie budowanie solidnej obecności w Internecie może być zniechęcającym wyzwaniem dla małych firm. Survey rozwiązuje ten problem, oferując wielokanałową dystrybucję ankiet, w tym e-mail, SMS, kody QR, osadzanie na stronach internetowych i wyskakujące okienka. Ponadto możliwość przeprowadzania ankiet typu white label sprzyja ulepszeniu marki, wzmacniając cyfrową obecność firmy, a jednocześnie ułatwiając uzyskiwanie niezbędnych informacji zwrotnych od klientów.

Kilka kluczowych funkcji Ankiety, które ułatwiają lepszą obsługę klientów, obejmuje:

 • Wybieraj spośród ponad 25 typów pytań i ponad 250 szablonów dla wszystkich branż.
 • Personalizuj ankiety za pomocą tematów.
 • Wysyłaj ankiety z białą etykietą, podając nazwę domeny organizacji.
 • Rozpowszechniaj ankiety e-mailowe z poziomu platformy.
 • Otrzymuj powiadomienia e-mail o wyzwalaczach.
 • Przeprowadzaj ankiety e-mailowe.
 • Zdobądź dodatkowe informacje dzięki analizie nastrojów i chmurom słów.

Doświadczenie pracownika

Zoho Survey poszerza swoje kompleksowe podejście do poprawy doświadczeń pracowników, uznając, że są one nieocenionym zasobem każdej organizacji.

Wyzwaniem często stojącym przed małymi firmami o ograniczonej sile roboczej jest brak środków do gromadzenia informacji zwrotnych od pracowników i skutecznego zwiększania ich zaangażowania. Po prostu mają za dużo na głowie, żeby oszczędzać czas i produktywność.

Ankieta służy jako środek zaradczy, ułatwiający procesy przez cały cykl życia pracownika. Od pomocy w opracowywaniu skutecznych programów szkoleniowych i ustanawianiu spersonalizowanych inicjatyw zapewniających równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, po wspieranie pozytywnego środowiska pracy, Zoho Survey pozwala organizacjom wsłuchać się w głosy swoich pracowników, zapewniając zaspokojenie ich potrzeb i wysoki poziom zadowolenia.

🔥 Empfohlen:  Damskie marynarki casualowe: możliwości modernizacji swojej garderoby

Koncentracja na doświadczeniu pracowników z kolei przyczynia się do bardziej produktywnej i zaangażowanej siły roboczej. Niektóre funkcje faktury Zoho dostosowane do poprawy doświadczeń pracowników obejmują:

 • Zbieraj opinie dotyczące rekrutacji i onboardingu.
 • Zapewnij anonimową platformę do wyrażania opinii pracowników.
 • Zbieraj nominacje do nagród i uznania.
 • Nagradzaj pracowników kuponami, korzystając z integracji Zapier i platform prezentowych dla firm.
 • Uzyskaj cNPS i eNPS.
 • Przeprowadzaj oceny, quizy i ankiety.
 • Uzyskaj informację zwrotną 360 stopni.
 • Wykonaj testy psychometryczne.

Integracje z ankietami Zoho

Jednym z wyróżniających czynników Zoho Survey jest jego zdolność do płynnej integracji z szeroką gamą zarówno zewnętrznych rozwiązań programowych, jak i innych produktów w ramach Zoho Suite.

Integracje te zwiększają wszechstronność Zoho Survey, umożliwiając użytkownikom synchronizację danych z ankiet na wielu platformach, zwiększając w ten sposób efektywność operacyjną i dostarczając bogatszych spostrzeżeń.

Integracje wewnętrzne

W pakiecie Zoho Suite Zoho Survey integruje się z następującymi produktami, aby zapewnić całościowe rozwiązanie biznesowe:

 • Zoho CRM: Integracja Zoho Survey z Zoho CRM umożliwia firmom przeprowadzanie ankiet wśród klientów bezpośrednio z CRM, wzmacniając relacje z klientami.
 • Kampanie Zoho: Dzięki tej integracji użytkownicy mogą rozpowszechniać ankiety e-mailowe na swoich listach kontaktów w kampaniach Zoho, pomagając w analizie kampanii.
 • Analityka Zoho: Ta integracja umożliwia użytkownikom przekształcanie danych z ankiet w praktyczne spostrzeżenia dzięki zaawansowanym raportom i wizualizacji danych.
 • Rekrut Zoho: Zoho Survey współpracuje z Zoho Recruit w celu zbierania opinii kandydatów, dostarczając informacji pozwalających usprawnić proces rekrutacji.

Integracje zewnętrzne

Survey współpracuje z szeregiem zewnętrznych dostawców oprogramowania, poszerzając zakres i efektywność swojego działania. Integracje te obejmują:

 • Wydarzenie: Platforma do zarządzania wydarzeniami i sprzedaży biletów, która integruje się z Zoho Survey w celu płynnego zbierania informacji zwrotnych po wydarzeniu i pomiaru powodzenia wydarzenia.
 • Shopify: platforma e-commerce współpracująca z Zoho Survey w celu gromadzenia opinii klientów, ulepszania ofert produktów i poprawiania doświadczeń zakupowych.
 • Kliknijatell: Platforma komunikacyjna, która po zintegrowaniu z Zoho Survey umożliwia użytkownikom dystrybucję ankiet za pomocą wiadomości SMS, docierając do szerszego grona odbiorców.
 • Twilio: Platforma komunikacyjna w chmurze, która podobnie jak Clickatell umożliwia dystrybucję ankiet SMS.
 • Arkusze Google: Integracja Zoho Survey z Arkuszami Google umożliwia synchronizację danych w czasie rzeczywistym w celu wygodnej analizy danych i raportowania.
 • Zapiera: Narzędzie, które łączy Zoho Survey z setkami innych aplikacji, automatyzując przepływ pracy i ograniczając ręczne wprowadzanie danych.
 • Luźny: Integrując się z tym narzędziem do współpracy zespołowej, Zoho Survey umożliwia powiadamianie w czasie rzeczywistym o odpowiedziach na ankiety w Twoich kanałach Slack.
 • Zendesk: Integracja tego oprogramowania do obsługi klienta z Zoho Survey pomaga firmom w zwiększaniu obsługi, zadowolenia i lojalności klientów.
🔥 Empfohlen:  Czym są pożyczki Kiva? Wgląd, wpływ, transformacja, wzmocnienie

Ankieta Zoho i prywatność danych

Survey kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo danych i ochronę prywatności, zapewniając swoim użytkownikom platformę, która jest zarówno wydajna, jak i bezpieczna.

Rozumiejąc znaczenie prywatności danych w epoce cyfrowej, Zoho stara się zachować pełną zgodność z najważniejszymi standardami ochrony danych, takimi jak RODO i HIPAA.

Przestrzeganie Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) zapewnia użytkownikom Zoho Survey w Unii Europejskiej pełną kontrolę i przejrzystość nad swoimi danymi osobowymi.

Podobnie zgodność Zoho z HIPAA poświadcza, że ​​wszelkie zebrane informacje dotyczące zdrowia są bezpiecznie przetwarzane, co czyni go odpowiednim wyborem również dla branży opieki zdrowotnej.

Aby utrzymać te zabezpieczenia, Zoho wdrożyło szereg zaawansowanych środków bezpieczeństwa. Maskowanie adresów IP i szyfrowanie danych służą zapewnieniu prywatności i bezpieczeństwa danych użytkowników. Dodanie uwierzytelniania wieloskładnikowego zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa, zapobiegając nieautoryzowanemu dostępowi do kont.

Ponadto Zoho stosuje kompleksowe rejestrowanie audytów w celu śledzenia i rejestrowania całej aktywności na platformie, tworząc przejrzysty zapis przetwarzania danych. Wdrożony jest solidny system odzyskiwania danych po awarii, który minimalizuje utratę danych i przestoje, zapewniając płynne i nieprzerwane korzystanie z platformy Zoho Survey.

Cennik ankiety Zoho

Aby sprostać potrzebom firm dowolnej wielkości, Survey oferuje cztery różne plany cenowe, w tym:

 • Bezpłatny plan: ten plan oferuje ograniczone funkcje, takie jak możliwość tworzenia nieograniczonej liczby ankiet zawierających do 10 pytań w każdej ankiecie i zbierania do 100 odpowiedzi w ankiecie.
 • Plan Plusa: Za 25 USD miesięcznie plan Plus zapewnia więcej funkcji, w tym nieograniczoną liczbę ankiet i odpowiedzi, konfigurowalny projekt ankiety, ochronę przed spamem i powiadomienia e-mail o odpowiedziach.
 • Plan profesjonalny: Plan Pro, który kosztuje 35 USD miesięcznie, obejmuje dodatkowe funkcje, takie jak logika potoków, białe etykiety dla ankiet, ankiety wielojęzyczne, eksportowanie raportów i inne.
 • Plan korporacyjny: Najbardziej kompleksowy plan ze wszystkimi funkcjami Zoho Survey, kosztuje 75 USD miesięcznie dla 3 użytkowników i obejmuje zarządzanie użytkownikami, tworzenie działów, dzienniki audytu, jednokrotne logowanie i nie tylko.