Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Apteczki pierwszej pomocy dla firm: bądź przygotowany dzięki naszym wyborom

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Apteczki pierwszej pomocy dla firm: bądź przygotowany dzięki naszym wyborom

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Sytuacje awaryjne mogą i zdarzają się w dowolnym miejscu i czasie bez ostrzeżenia w miejscu prowadzenia działalności. Jeśli wspomniana sytuacja wymaga posiadania apteczki, posiadanie w pełni wyposażonego sprzętu, aby pomóc w przypadku drobnych obrażeń lub chorób, jest niezbędne.

Jeśli chodzi o przepisy, wszystkie branże muszą przestrzegać OSHA 29 CFR 1910.151, niezależnie od rodzaju pracy wykonywanej przez pracowników. Zasada ta stanowi: „Odpowiednie środki pierwszej pomocy powinny być łatwo dostępne” w 29 CFR 1910.151(b). Program pierwszej pomocy musi jednak odpowiadać zagrożeniom charakterystycznym dla miejsca pracy. Biuro i plac budowy to zupełnie dwie różne rzeczy i protokół pierwszej pomocy musi to uwzględniać.

Należy pamiętać, że zadaniem apteczki pierwszej pomocy jest zapewnienie podstawowej pierwszej pomocy lub opieka nad osobą poszkodowaną do czasu przybycia pomocy.

Wszystkie apteczki pierwszej pomocy znajdujące się na tej liście są zgodne z wymogami Agencji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (OSHA) i/lub Amerykańskiego Krajowego Instytutu Normalizacyjnego (ANSI).

Jakiego rodzaju apteczki pierwszej pomocy potrzebujesz w biznesie?

W różnych branżach obowiązują różne wymagania dotyczące rodzaju apteczek pierwszej pomocy, jakie powinna posiadać Twoja firma. Aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy odwiedzić strony internetowe wymienione poniżej.

Lista wymagań dotyczących zestawu pierwszej pomocy OSHA

OSHA ma różne wymagania dla różnych branż, ale wymaga, aby wszystkie miejsca pracy zapewniały dostęp do podstawowych środków pierwszej pomocy. Rodzaje wymaganych materiałów różnią się w zależności od rodzaju miejsca pracy. Pełną listę wymaganych elementów w podziale na branżę można znaleźć na stronie internetowej OSHA.

Lista wymagań dotyczących zestawu pierwszej pomocy ANSI

ANSI, czyli American National Standards Institute, jest główną organizacją wspierającą rozwój standardów technologicznych w Stanach Zjednoczonych. ANSI zaktualizowała niedawno swoje standardy dotyczące wszystkich apteczek pierwszej pomocy klasy a i b. Od października 2022 r. w apteczkach pierwszej pomocy w miejscu pracy zostaną wprowadzone następujące aktualizacje:

 • Koc foliowy będzie obowiązkowy
 • Większa specyficzność dla opasek uciskowych
 • Więcej wskazówek dotyczących zestawów do tamowania krwawienia
 • Ulepszona ocena zagrożeń w miejscu pracy

Pełną listę zasobów na temat wymagań ANSI można znaleźć na ich stronie internetowej pod adresem ansi.org.

Apteczki pierwszej pomocy dla firm: bądź przygotowany dzięki naszym wyborom

FunkcjaNajlepszy wybór: Rapid Care First Aid 80098 3 półki Uniwersalna szafka na apteczkęDrugie miejsce: Rapid Care First Aid z 4 półkami, bardzo szeroka apteczka pierwszej pomocy/apteczka urazowaNajlepsza wartość: Apteczka pierwszej pomocy Thrive, 291 sztuk – artykuły medyczne o jakości szpitalnej
Zawartość Ponad 1000 pozycji 1063 pozycje 291 pozycji
Cechy szczególne Zgodna z ANSI i OSHA, stalowa obudowa, do montażu na ścianie, uchwyt ułatwiający przenoszenie, elementy w pudełkach, oznakowane i oznaczone kolorami Może obsłużyć 250 osób, zawiera opaskę uciskową, zatykacz krwi, szyny wielokrotnego użytku, podkładki urazowe, nożyczki, bandaże i asortyment leków, zgodność ze standardami ANSI 2015 klasa B i wytycznymi OSHA Zgodne z OSHA i ANSI, wysokiej jakości bandaże, gaziki, taśmy, żel na oparzenia, rękawiczki, nożyczki, chusteczki, okład z lodu, gwizdek, agrafki i koc, wodoodporna, dobrze widoczna czerwona torba
Składowanie Stalowa szafka Stalowa szafka czerwona torba
Wymiary 5,75 x 14 x 17 cali 6,5 x 20,0 x 22,5 cala 12×8,5×4,5 cala
Nadaje się do Biznes Biznes Samochód

Rapid Care First Aid 3-półkowa uniwersalna apteczka pierwszej pomocy

Najszczęściej wybierane: Ta duża, dobrze zaopatrzona apteczka jest zgodna z normami ANSI i OSHA. Szafka wykonana jest z wytrzymałej stali i jest przeznaczona do montażu na ścianie, posiada uchwyt ułatwiający przenoszenie. Ponad 1000 elementów może leczyć różne urazy i jest zapakowanych, oznakowanych i oznaczonych kolorami w celu łatwej identyfikacji i przechowywania. W zestawie znajduje się również montowany na ścianie znak pierwszej pomocy.

Pierwsza pomoc Rapid Care 80098 Uniwersalna szafka na apteczkę z trzema półkami

🔥 Empfohlen:  Czy masz plan obsługi klienta e-commerce na święta?

Kup na Amazonie

Rapid Care First Aid 4-półkowa, uniwersalna, bardzo szeroka apteczka pierwszej pomocy/apteczka urazowa

Drugie miejsce: Zestaw zawiera 1063 artykuły pierwszej pomocy i środki medyczne, które mogą obsłużyć 250 osób. W zestawie opaska uciskowa, zatykacz do krwi, szyny wielokrotnego użytku, podkładki urazowe, nożyczki, bandaże i asortyment leków. Zestaw spełnia normy ANSI 2015 klasa B i wytyczne OSHA.

Pierwsza pomoc Rapid Care 865-15-1F 4-półkowa uniwersalna, bardzo szeroka apteczka pierwszej pomocy/centrum urazowe, ANSI 2015 klasa B+

Kup na Amazonie

Apteczka pierwszej pomocy Thrive, 291 sztuk – niezbędne artykuły medyczne o jakości szpitalnej

Najlepsza wartość: Zestaw ten zawiera wszystkie niezbędne środki pierwszej pomocy, w tym zgodne ze standardami OSHA i ANSI. Chociaż w zestawie nie ma żadnego leku, zestaw ten zawiera wysokiej jakości bandaże, gaziki, taśmy, żel na oparzenia, rękawiczki, nożyczki, chusteczki, okład z lodu, gwizdek, agrafki i koc, a wszystko to w trwałym, wodoodpornym, dobrze widocznym opakowaniu. czerwona torba. Torba jest wystarczająco duża, aby pomieścić również inne artykuły medyczne.

Apteczki pierwszej pomocy Thrive, 291 sztuk — niezbędne artykuły medyczne o jakości szpitalnej

Kup na Amazonie

Tylko pierwsza pomoc, 195-elementowy zestaw pierwszej pomocy

Nie wszystkie apteczki pierwszej pomocy zgodne z OSHA lub ANSI muszą być duże. Ten zestaw firmy First Aid Only ma wymiary 10,75 x 3 x 11 cali i waży nieco poniżej funta. Ale nadal jest zgodny z OSHA. Obejmuje 195 niezbędnych artykułów pierwszej pomocy przy leczeniu drobnych urazów dla 50 osób.

Tylko pierwsza pomoc, 195-elementowy zestaw pierwszej pomocy, zgodny z OSHA

Kup na Amazonie

Apteczka pierwszej pomocy z 5 półkami Deluxe, zatwierdzona przez OSHA, firmy MFASCO

Luksusowa apteczka firmy MFASCO zawiera ponad 1400 sztuk artykułów pierwszej pomocy, w tym leki jednodawkowe. Ten duży metalowy zestaw ma wymiary 33 x 20 x 7 cali i podobno można go łatwo wytrzeć i wyczyścić. Zestaw ten spełnia nowe standardy OSHA i ANSI dotyczące miejsca pracy.

Apteczka pierwszej pomocy z 5 półkami Deluxe, zatwierdzona przez OSHA, firmy MFASCO

Kup na Amazonie

Bądź mądry – przygotuj się – 351-częściowa apteczka pierwszej pomocy

Ten kompleksowe kit spełnia i przekracza wytyczne OSHA ANSI/ISEA 2015 dla 100 osób. W zestawie znajdziesz sterylny płyn do płukania oczu, maść antybiotykową, krem ​​na oparzenia, błyskawiczny zimny kompres oraz instrukcje pierwszej pomocy w języku angielskim i hiszpańskim. Szafka posiada uchylne półki, dzięki którym można łatwo uzyskać dostęp do znajdujących się w niej przedmiotów.

Bądź mądry: przygotuj się – 351-częściowa apteczka pierwszej pomocy – przekracza standardy OSHA ANSI/ISEA dla 100 osób

Kup na Amazonie

Pierwsza pomoc Rapid Care z apteczką do przemywania oczu o pojemności 16 uncji i apteczką

Niektóre branże wymagają stanowiska do przemywania oczu. Zestaw ten jest zgodny z wymogami OSHA/ANSI i FDA w zakresie przemywania oczu i zawiera także apteczkę pierwszej pomocy na 25 osób. Zestaw do przemywania oczu zawiera butelkę o pojemności 16 uncji sterylnego izotonicznego roztworu buforowanego.

Można go używać do przepłukiwania lub płukania oczu, aby usunąć kurz, chemikalia i inne ciała obce oraz złagodzić swędzenie i pieczenie oczu i skóry.

Pierwsza pomoc Rapid Care, stacja do przemywania oczu 16 uncji z apteczką, zgodna z OSHA/ANSI i FDA

Kup na Amazonie

Apteczka pierwszej pomocy M2 BASICS, 350 elementów

Ten wytrzymały, plastikowy zestaw zawiera ponad 350 sztuk artykułów pierwszej pomocy, stosowanych w przypadku najczęstszych urazów w miejscu pracy. Dwuwarstwowa walizka może pomieścić duże i małe przedmioty i posiada uchylne półki ułatwiające dostęp. Ten futerał można zamontować i jest wyposażony w instrukcję pierwszej pomocy w twardej oprawie.

Apteczka pierwszej pomocy M2 BASICS, 350 elementów

Kup na Amazonie

Apteczka pierwszej pomocy Rapid Care dla 25 osób, 166 elementów, zgodna z ANSI/OSHA

Apteczka Rapid Care składająca się ze 166 elementów jest zgodna ze standardami ANSI i spełnia lub przewyższa federalne przepisy OSHA. Zawiera wystarczającą ilość materiałów eksploatacyjnych dla maksymalnie 25 osób i jest dostarczany w odpornym na wilgoć etui polietylenowym.

🔥 Empfohlen:  15 najlepszych niszowych branż dla startupów

Zestaw pierwszej pomocy Rapid Care, 166 elementów, zgodny z ANSI/OSHA, w obudowie do montażu na ścianie

Kup na Amazonie

Kompaktowy zestaw pierwszej pomocy NOVAMEDIC dla 10 osób

Kolejny kompaktowy zestaw, apteczka NOVAMEDIC ma idealne wymiary, aby pomieścić szereg niezbędnych artykułów medycznych, a jednocześnie jest na tyle kompaktowa, że ​​z łatwością zmieści się w szufladzie biurka. Posiada również uchwyt ścienny na górze obudowy, dzięki czemu można go zawiesić w dowolnym miejscu. Ten zestaw o wymiarach 5″x3″x8” zawiera 102 elementy typowych artykułów pierwszej pomocy.

NOVAMEDIC Compact 10-osobowa apteczka pierwszej pomocy zawierająca 102 sztuki materiałów medycznych i niezbędnych artykułów

Kup na Amazonie

Plastikowe pudełko na apteczkę pierwszej pomocy OSHA klasy B firmy MFASCO

Jest to apteczka pierwszej pomocy klasy B, zatwierdzona przez ANSI i OSHA. W zestawie znajdują się rękawiczki, podkładki pod oczy, środek dezynfekujący do rąk, spray na oparzenia, opatrunek na oparzenia i wiele innych. Ten mały plastikowy zestaw ma wymiary 9,5 x 9,5 x 3 cale głębokości i jest wyposażony w gumową uszczelkę chroniącą przed wilgocią i kurzem

Zestawy pierwszej pomocy OSHA klasy B Plastikowe pudełko firmy MFASCO

Kup na Amazonie

Metalowa apteczka pierwszej pomocy OSHA klasy A z 2 półkami

Ta apteczka klasy A zawiera ponad 400 artykułów i sprzętu pierwszej pomocy, w tym dodatkowe okłady chłodzące, zimny spray i żel na oparzenia Water Jel, dzięki czemu jest to dobry zestaw dla restauracji i innych miejsc, w których może dojść do oparzeń. Ta apteczka pierwszej pomocy ma kieszonkę na drzwiach, w której można przechowywać mniejsze przedmioty pierwszej pomocy, takie jak pęseta i rękawiczki nitrylowe. Całkowite wymiary to 17 x 13 x 6 cali, a zestaw waży 11 funtów. Przeznaczony jest do montażu na ścianie.

Zestawy pierwszej pomocy Szafka metalowa z 2 półkami OSHA klasy A firmy MFASCO

Kup na Amazonie

Rzeczy do rozważenia w przypadku apteczek pierwszej pomocy i sytuacji awaryjnych

Oto kilka dodatkowych uwag dla firm, które mogą pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników w sytuacjach awaryjnych:

Dostępność: Upewnij się, że apteczka jest dostępna dla wszystkich pracowników i że znają jej lokalizację. Powinien być umieszczony w widocznym i dostępnym miejscu, a nie schowany w jakimś niewidocznym kącie.

Rozmiar i zawartość zestawu: Rozmiar i zawartość apteczki powinna być dostosowana do liczby pracowników i rodzaju środowiska pracy. Małe biuro może wymagać mniej rozbudowanego zestawu niż duża fabryka.

Programy szkoleniowe: Zachęć więcej pracowników do wzięcia udziału w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy. Im więcej przeszkolonych osób w miejscu pracy, tym lepsza reakcja w sytuacjach awaryjnych.

Sprzęt specjalistyczny: W zależności od branży możesz potrzebować specjalistycznego sprzętu, takiego jak defibrylatory, żele na oparzenia lub bandaże urazowe.

Konserwacja apteczki pierwszej pomocy: Wyznacz osobę odpowiedzialną za regularne sprawdzanie i uzupełnianie zestawu. Dzięki temu zestaw jest zawsze gotowy do użycia.

Plan awaryjny: Sformułuj plan awaryjny, który powinien być zakomunikowany i zrozumiany przez wszystkich pracowników. Może to obejmować drogi ewakuacyjne, kontakty w sytuacjach awaryjnych i role różnych osób.

Oto krótka lista kontrolna umożliwiająca szybkie sprawdzenie:

 • Regularne ćwiczenia w sytuacjach awaryjnych
 • Szkolenia z pierwszej pomocy dla pracowników
 • Komisja ds. bezpieczeństwa lub wyznaczony specjalista ds. bezpieczeństwa
 • Regularnie sprawdzaj zapasy pod kątem ważności
 • Stałe, łatwo dostępne miejsce na zestaw
 • Rozważenie specjalistycznych zestawów dla Twojej branży
 • Regularne uzupełnianie używanych artykułów
 • Rzetelny przewodnik informacyjny dotyczący pierwszej pomocy
 • Rozmiar i zawartość zestawu dostosowana do wielkości firmy i branży
 • Dodatkowe osoby przeszkolone w zakresie pierwszej pomocy
 • Sprzęt specjalistyczny w oparciu o wymagania branżowe
 • Wyznaczona osoba do konserwacji apteczki
 • Dobrze zakomunikowany plan awaryjny

Pamiętaj, że dobrze przygotowana firma może lepiej radzić sobie w sytuacjach awaryjnych, potencjalnie ratując życie i zmniejszając ciężkość obrażeń. Dlatego inwestowanie czasu i zasobów w przygotowanie się na sytuacje kryzysowe jest niezbędne dla każdego odpowiedzialnego właściciela firmy.

🔥 Empfohlen:  5 najlepszych złotych firm IRA sierpnia 2023 r

Jakie są różne rodzaje apteczek pierwszej pomocy?

Istnieją cztery różne typy pojemników z apteczką:

 • Typ 1 – przeznaczony do pracy stacjonarnej lub montowanej; do ogólnego użytku w pomieszczeniach zamkniętych
 • Typ 2 – Przenośny i powinien mieć uchwyt do przenoszenia; również do ogólnego użytku w pomieszczeniach zamkniętych
 • Typ 3 – Przenośny z możliwością montażu na ścianie; do użytku mobilnego, wewnątrz i pod osłoną na zewnątrz
 • Typ 4 – Przenośny, ale musi mieć możliwość montażu, być wodoodporny i spełniać określone wymagania antykorozyjne; powszechnie spotykane w budownictwie i transporcie

Czym są apteczki pierwszej pomocy klasy A?

Apteczki pierwszej pomocy klasy A zawierają podstawowe środki pierwszej pomocy przy leczeniu typowych obrażeń, takich jak skaleczenia, zadrapania i drobne oparzenia. Zestawy te są najczęściej stosowane w mniejszych miejscach pracy o niskim ryzyku, takich jak biura.

Czym są apteczki pierwszej pomocy klasy B?

Zestawy klasy B zawierają szerszą gamę materiałów potrzebnych do leczenia obrażeń w miejscu pracy. Często oznacza to posiadanie większej ilości określonych artykułów, takich jak opatrunek na oparzenia. Na tej stronie internetowej znajduje się świetna lista rodzajów przedmiotów potrzebnych w apteczkach pierwszej pomocy obu klas.

Jakie przedmioty można znaleźć w apteczkach pierwszej pomocy?

Niektóre elementy powinny znajdować się w każdej apteczce pierwszej pomocy. Tu jest kilka:

 • Sterylne gaziki o różnej wielkości
 • Chusteczki antyseptyczne
 • Maska lub bariera oddechowa
 • Bandaże samoprzylepne w kilku rozmiarach
 • Szyna

Jaka jest minimalna liczba apteczek pierwszej pomocy, które należy zapewnić w miejscu pracy?

Na większości apteczek pierwszej pomocy widnieje liczba osób, którym można udzielić pomocy przy użyciu dostępnych środków. Możesz jednak chcieć mieć pod ręką kilka apteczek pierwszej pomocy lub przynajmniej dobrze zaopatrzyć swoje zapasy, aby nigdy ich nie zabrakło.

Jak często należy sprawdzać środki pierwszej pomocy?

Często sprawdzaj swoje zapasy pod kątem elementów, które wymagają uzupełnienia, a także produktów, które utraciły ważność. Dobrą praktyką jest ustawienie przypomnienia na komputerze lub telefonie, aby nigdy nie zapomnieć.

Oszczędzaj na kosztach wysyłki zakupów na Amazon. Dodatkowo możesz cieszyć się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazon dzięki członkostwu Amazon Prime. Dowiedz się więcej i zapisz się na bezpłatny okres próbny już dziś.Table of Contents