Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Co to jest Vrbo?

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Co to jest Vrbo?

Jest to rynek internetowy specjalizujący się w różnych wynajmach. Wynajem wakacyjny Vrbo istnieje od 1995 roku. Te wakacyjne obiekty do wynajęcia można znaleźć w 190 różnych krajach z ponad 2 milionami obiektów.

Co oznacza Vrbo? Wynajem na wakacje przez właściciela. Niektórzy właściciele na tej stronie korzystają z usług zarządcy nieruchomości w celu opieki nad wynajmowaną nieruchomością. Możesz zatrzymać się w standardowym hotelu lub w innych pokojach hotelowych.

Co to jest Vrbo?

Ta platforma wynajmu wakacyjnego oferuje różne możliwości. Podają tylko cały dom i nie ma dostępnych przestrzeni wspólnych, jak w przypadku Airbnb. Firma została kupiona przez HomeAway już w 2006 roku. Następnie w grudniu 2015 roku grupa Expedia kupiła obie za 3,9 miliarda.

Jak działa rezerwacja na Vrbo?

Możesz założyć konto, podając jedynie adres e-mail i imię. Zanim przejrzysz oferty nieruchomości, możesz dodać zdjęcie i biografię. Sortuj oferty, korzystając z filtrów według miejsc docelowych, liczby gości i preferowanych dat.

Istnieją dwa różne sposoby dokonywania rezerwacji u właściciela obiektu.

  • Zapytanie o natychmiastową rezerwację natychmiast potwierdza Twój wybór.
  • 24-godzinne potwierdzenie daje właścicielom nieruchomości czas na akceptację lub odmowę.

Każda z opcji oferowanych przez tę firmę zajmującą się wynajmem wakacyjnym wymaga dat przyjazdu i wyjazdu, liczby gości oraz tego, czy zabierasz ze sobą zwierzęta. Więcej informacji na temat procesu odprawy znajdziesz tutaj.

Czym różni się wynajem wakacyjny na Vrbo od wynajmu wakacyjnego Airbnb?

Nie wszystkie platformy wynajmu wakacyjnego są sobie równe. Zarówno Vrbo, jak i Airbnb to wiodące w branży witryny wynajmu. Istnieją różnice pomiędzy tymi obiektami do wynajęcia według witryn właścicieli. Na przykład:

  • Każda strona oferuje rezerwację u gospodarza. Zarówno użytkownicy Airbnb, jak i osoby chcące dokonać rezerwacji za pośrednictwem Vrbo muszą wysłać prośby. Ale Airbnb oferuje opcję natychmiastowej rezerwacji.
  • Zarówno Airbnb, jak i Vrbo umożliwiają gospodarzom pobieranie odpowiedniej opłaty za kaucję. Jednak strona Vrbo pokazuje ich więcej.
  • W obu przypadkach pobierane są opłaty za usługi. Występuje tu konflikt, ponieważ ceny Vrbo są podobne do całej opłaty za usługę Airbnb. Każda z tych opłat za wynajem krótkoterminowy i inne wynosi około 20% stawki bazowej.
  • Zarówno Airbnb, jak i Vrbo umożliwiają gospodarzom obiektu pobieranie opłat za sprzątanie. Pod tym względem oferty na Vrbo są tańsze. Wszystkie rezerwacje na Vrbo pokazują całkowity koszt rezerwacji bez podatków.
🔥 Empfohlen:  15 opcji planisty do wydrukowania

Oto kolejna zaleta dla Vrbo. Jeśli jesteś pisarzem podróżniczym, możesz skorzystać z tego linku partnerskiego, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Podobnie możesz przyjrzeć się 20 konkurentom Airbnb i rozważyć, czy szukasz więcej opcji.

Jakie są ceny na stronie wynajmu wakacyjnego Vrbo?

Osoby wynajmujące mieszkania wakacyjne zainteresowane Vrbo i wynajmujące całe domy chcą poznać ceny tego typu nieruchomości. Gdy znajdziesz pojedynczą lokalizację Vrbo, którą chcesz wynająć, możesz skorzystać z kart American Express, MasterCard i Visa.

Gospodarz może wymagać pełnej płatności z góry. Czy Vrbo jest bezpieczne? Odpowiedź brzmi tak. Mają nawet stronę dotyczącą klęsk żywiołowych i stronę kontaktową.

Dodając ofertę, musisz podać minimalną długość pobytu, linki i stawki za noc oraz wszelkie dodatkowe opłaty.

Jaka jest opłata za usługę Vrbo?

Istnieją opłaty za usługi dla gospodarzy i dwa modele opłat, które płacą gospodarze. Jedną z nich jest opłata roczna, w ramach której płacisz ryczałt za wystawienie wszystkich swoich nieruchomości na Vrbo. Roczna stawka abonamentu wynosi 499 dolarów. Istnieje również opłata za rezerwację.

Opłata za obsługę gościa stanowi część całkowitej kwoty rezerwacji pomniejszoną o podatki i inne opłaty podlegające zwrotowi. Goście powinni również wiedzieć o książce z gwarancją zaufania. Obejmuje całą transakcję, a zespół obsługi klienta Vrbo może zająć się takimi kwestiami, jak dostęp.

Książka z gwarancją zaufania wyróżnia tego członka grupy Expedia. Różni się to jednak od ubezpieczenia podróżnego.

Jakie są zasady anulowania usług wynajmu wakacyjnego Vrbo?

Różnią się one w zależności od różnych właściwości Vrbo. Vrbo wyświetla listę hostów na swoich stronach z listami. Zgodnie z zasadami anulowania rezerwacji należy dokonać do godziny 23:59 w strefie czasowej oferty. Polityka zwrotów może również zależeć od całkowitej kwoty do zapłaty.

Jak opublikować ofertę nieruchomości na Vrbo?

Publikowanie ofert nieruchomości wakacyjnych to coś więcej niż tylko lista dostępnych udogodnień. Istnieje proces obejmujący te same kroki dla jednej lub większej liczby właściwości.

  1. Możesz zacząć od kliknięcia linku.
  2. Numerowana lista obejmuje sprawdzenie, jakie opłaty pobierają inne nieruchomości na wynajem krótkoterminowy.
  3. Musisz zapoznać się z lokalnymi przepisami i przesłać co najmniej sześć różnych zdjęć, aby osoby podróżujące w pojedynkę i inne osoby mogły je obejrzeć.
  4. Musisz zweryfikować swoje dane kontaktowe i dane konta bankowego.
🔥 Empfohlen:  Wycieraczki wejściowe do obiektów komercyjnych: najlepszy wybór dla Twojej firmy

Istnieje kilka innych kroków, w tym sprawdzenie zgłoszenia przed wystawieniem całej nieruchomości.

Czy Vrbo czy Airbnb jest lepsze dla gospodarzy?

Zarządzający nieruchomościami i ich gospodarze Vrbo, którzy są właścicielami nieruchomości, chcą wiedzieć, kto zwycięży w Vrbo kontra Airbnb. Airbnb ma jedną z najniższych opłat dla gospodarzy, ale Vrbo oferuje dwie różne opcje opłat, spośród których gospodarz może wybierać.

Vrbo ma lepszy filtr wyszukiwania z większymi możliwościami. Dostępna jest także funkcja tablicy wycieczek, która pomaga gościom planować wycieczki i rezerwować trasę. W końcu istnieją bonusy dla obu stron. Pamiętaj, że obie witryny pobierają oprócz opłat sumę częściową rezerwacji. Możesz jednak dowiedzieć się więcej o tym, jak zostać gospodarzem Vrbo.

Czy Vrbo czy Airbnb jest lepsze dla podróżnych?

Między tymi dwiema platformami toczy się walka na huśtawkach, także dla podróżnych. Możesz jednak zapoznać się z wymienionymi wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa.

Na przykład Vrbo wygrywa za obsługę klienta. Mają mniej skarg, mimo że mają mniej ofert. Z drugiej strony Airbnb musiało utworzyć Centrum Rozwiązywania Problemów, aby zajmować się problemami.

Goście mają rok na pozostawienie recenzji na Vrbo, a goście i gospodarze mają dwa tygodnie na pozostawienie recenzji na Airbnb.

Czy HomeAway to to samo co Vrbo?

Obie te firmy należą do Expedia. Różnią się pod wieloma względami. Na przykład dzięki HomeAway możesz zaoszczędzić pieniądze. Vrbo pobiera od gości, którzy się przez nie przełamali, opłatę serwisową w wysokości od 6 do 12%. HomeAway pobiera opłatę w wysokości od 4 do 10% całkowitego kosztu rezerwacji.

Pod pewnymi względami są podobne, ale pod innymi obsługują różne rynki. HomeAway jest dobry dla najemców długoterminowych. Vrbo rezerwuje wiele luksusowych wypożyczalni.