Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Cytaty dotyczące przedsiębiorczości, które Cię zainspirują i poinformują

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Cytaty dotyczące przedsiębiorczości, które Cię zainspirują i poinformują

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Udział w dobrej konferencji może Cię zainspirować i dodać energii. Takie właśnie mam odczucia po powrocie z niedawnej konferencji.

Chciałbym podzielić się kilkoma godnymi uwagi cytatami i „fragmentami dźwiękowymi” na temat klientów, pracowników, operacji i konkurencji, które usłyszałem od prelegentów i uczestników konferencji. Być może te cytaty zainspirują i dodadzą energii także Tobie:

  • Joanna Meiseles, dyrektor generalna Snip-its Hair Salons for Kids — „Kiedy rozpoczynałam działalność, nie wiedziałam, czym jest EBITDA. Nie miałem żadnego doświadczenia biznesowego. Nie byłem fryzjerem. Byłam po prostu Mamą z pomysłem i wiedziałam, że istnieje zapotrzebowanie klientów na salon fryzjerski dla dzieci.”
  • Jack Stack, dyrektor generalny SRC Holdings: „Chwilą, w której zrozumiałem, co to znaczy być właścicielem firmy, był moment, w którym przejąłem upadającą firmę i udałem się do banku, aby pożyczyć 5 milionów dolarów. Bankier zapytał mnie, jak spłacę tę kwotę – i tak się stało . Żadna edukacja nie przygotowała mnie nigdy na to, by wiedzieć, jak odpowiedzieć na to pytanie. Wtedy zrozumiałem, co to znaczy być właścicielem firmy”.
  • Scott Cook, założyciel Intuit — „Dziś musisz wykazać się przed innymi swoją wartością [future customers] kupić. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego jest udostępnienie informacji nie tylko na temat Twojego produktu za pośrednictwem Internetu. Na przykład Intuit założył witryny takie jak TaxAlmanac.com i JumpUp.com.
  • Clint Greeleaf, prezes Greenleaf Book Group — „Szybko zwalniaj ludzi, którzy się nie nadają. Stosuj zasadę „plastra”: po prostu go oderwij. Leży to w najlepszym interesie wszystkich. Twój pracownik wie, że to nieodpowiednie rozwiązanie. Po prostu wyjdź i powiedz: „to nie pasuje”. I nie próbuj o to walczyć. Zapłać odprawę, uzyskaj zwolnienie i idź dalej”.
  • Mark Jarvis, dyrektor ds. marketingu firmy Dell — „Zapewnij swoim klientom sposób, w jaki mogą o Tobie mówić. Włącz treści generowane przez użytkowników w swoich witrynach internetowych. Uruchom fora. Pisz blogi. Kiedy to zrobisz, 80% ludzi będzie komentować rzeczy pozytywne, a 20% napisze rzeczy negatywne. Ale wkrótce coś zauważysz: twoi najpotężniejsi zwolennicy staną w twojej obronie i przedstawią inną stronę. Dopuszczając negatywne komentarze, daje to szansę osobom pozytywnie nastawionym do Twojej firmy, aby stać się jeszcze bardziej zagorzałymi zwolennikami”.
  • Gigi Lee Chang, założycielka Plum Organics — „Jaki był ten wielki moment „aha”, kiedy wiedziałam, że mi się udało? Nie było żadnego wielkiego momentu, może były tylko małe momenty. Moja firma jest dość młoda i wciąż jestem pod wrażeniem posiadania klientów. Kiedy ludzie mówią mi, że używają moich produktów, muszę się uszczypnąć, że to prawda”.
  • David Powers, wiceprezes GotVMail, — „Nasi klienci skorzystali z szansy, aby sami zostać przedsiębiorcami i rozpocząć działalność gospodarczą. Obecność na liście Inc 500 daje nam powód, aby im podziękować i powiedzieć, jak bardzo ich doceniamy i jak bardzo doceniamy to, czego wymagało zostanie przedsiębiorcą”.
  • Gauri Nanda, założycielka Nanda Home — „Czy obawiam się produkcji mojego produktu Clocky w Chinach ze względu na obawę przed podróbkami? Jasne, miałem pewne obawy. Znalazłem jednak producenta, który kieruje się dużą etyką, a on pomógł udoskonalić projekt — więc okazało się, że było to cenne posunięcie. Nawet w USA trzeba się martwić podróbkami, na przykład ze strony dużych firm produkujących produkty konsumenckie, które wprowadzą podobne produkty, gdy tylko zobaczą Twój sukces”.
🔥 Empfohlen:  Cytaty o kreatywności, które Cię zainspirują