Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Dotacje dostępne dla firm prowadzonych przez kobiety, odbudowy po pandemii i modernizacji zabezpieczeń

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Dotacje dostępne dla firm prowadzonych przez kobiety, odbudowy po pandemii i modernizacji zabezpieczeń

Dotacje dla małych przedsiębiorstw mogą pomóc przedsiębiorcom z różnych społeczności uzyskać dostęp do zasobów i rozpocząć projekty, które w innym przypadku nie byłyby możliwe. Mogą także pomóc społecznościom poprawić żywotność gospodarczą, a nawet sprawić, że dzielnice staną się bezpieczniejsze. Zapoznaj się z listą aktualnych możliwości dla przedsiębiorstw, w tym dotacji dla małych przedsiębiorstw dla kobiet i dotacji na walkę z pandemią.

StartHER TWU Dotacje

StartHER, roczny program stypendialny prowadzony przez Centrum Przedsiębiorczych Kobiet przy Uniwersytecie Kobiet w Teksasie, rozpoczyna piątą rundę finansowania mającą na celu wsparcie kobiet-przedsiębiorców. W ramach programu przyznanych zostanie 25 grantów po 5000 dolarów każdy. Właścicielki firm mogą przeznaczyć fundusze na różne koszty biznesowe, takie jak zakup nowego sprzętu lub ulepszanie swojej powierzchni handlowej. Od chwili uruchomienia programu przyznano w jego ramach fundusze w wysokości 450 000 dolarów 90 firmom prowadzonym przez kobiety. Oprócz dofinansowania w programie przewidziano także spotkanie z doradcą biznesowym oraz wirtualne szkolenie biznesowe. Program rozpocznie przyjmowanie wniosków w ramach ostatniej rundy dotacji 22 września. Zgłoszenia można składać do 22 października.

Program dotacji dla małych firm w hrabstwie Suffolk JumpSmart

Hrabstwo Suffolk w stanie Nowy Jork oferuje dotacje na rzecz przedsiębiorstw, obszarów śródmiejskich i organizacji non-profit na terenie całego hrabstwa. Program dotacji dla małych firm JumpSmart Grant obejmuje finansowanie w wysokości 25 milionów dolarów w ramach amerykańskiej ustawy o planie ratunkowym w celu wspierania dużych projektów w całej społeczności. Firmy i organizacje planujące projekty na dużą skalę mające na celu poprawę swoich społeczności mogą zażądać co najmniej 100 000 dolarów. Aplikacja jest dostępna online do 29 września.

Dotacje BOOST hrabstwa Orange

Hrabstwo Orange na Florydzie ogłosiło ostateczny termin realizacji programu dotacji „Możliwości biznesowe w hrabstwie Orange w zakresie wsparcia i transformacji” (BOOST). Małe firmy, firmy prowadzące działalność domową i pracownicy giganci mogą ubiegać się o fundusze w ramach programu. Małe firmy mogą ubiegać się o kwotę do 10 000 dolarów, firmy prowadzące działalność w domu mogą kwalifikować się do 3000 dolarów, a pracownicy giganci mogą otrzymać do 1400 dolarów. 15 września upływa termin składania kompletnych wniosków.

🔥 Empfohlen:  5 sposobów na wypromowanie swojej marki dzięki Adobe Express w tym Narodowym Miesiącu Małych Firm

Laredo College Skills w ramach dotacji dla małych firm

Laredo College w Teksasie zapewnia dwie możliwości właścicielom małych firm, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom bezpłatne szkolenia. Dotacja Skills for Small Business Grant oferuje bezpłatne szkolenia dla pracowników firm zatrudniających mniej niż 100 pracowników. Dotacja obejmuje kwotę do 1800 dolarów dla nowych pracowników i 900 dolarów dla obecnych pracowników, obejmującą programy rozwoju zawodowego i szkolenia prowadzone w uczelni. Drugą szansą jest Fundusz Rozwoju Umiejętności, który oferuje szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb, o które mogą ubiegać się pracodawcy.

Program dotacji dla małych firm Canton CARES

Canton w stanie Nowy Jork przyjmuje obecnie wnioski do programu dotacji dla małych firm Canton CARES. W programie mogą wziąć udział małe firmy zatrudniające mniej niż 25 pracowników, które borykają się z trudnościami związanymi z pandemią. Aby się zakwalifikować, firmy muszą być nastawione na zysk i zobowiązać się do wykazania utrzymania lub utworzenia miejsc pracy, szczególnie w przypadku osób o niskich i średnich dochodach. Zainteresowane firmy mogą dowiedzieć się więcej i złożyć wniosek, kontaktując się z Biurem Rozwoju Gospodarczego wioski, które sprawdzi kandydatów pod kątem kwalifikowalności, a następnie zapewni niezbędne materiały do ​​złożenia wniosków. Gmina planuje przyjmowanie wniosków w sposób ciągły, do momentu rozdysponowania wszystkich środków.

Dotacje na zapobieganie przestępczości dla małych firm w South Bend

South Bend w stanie Indiana uruchamia nowy program dotacji mający na celu wsparcie małych przedsiębiorstw i zwiększenie bezpieczeństwa społeczności. Kwalifikujące się firmy mogą ubiegać się o kwotę do 5000 USD na pokrycie różnych ulepszeń zabezpieczeń, w tym kamer, przechowywania w chmurze i oświetlenia. Firmy, które zgłoszą się do programu miejskiego, w ramach którego ich kamery bezpieczeństwa są powiązane z miejskim Centrum Przestępczości w czasie rzeczywistym, będą miały pierwszeństwo. Miasto oferuje zainteresowanym firmom bezpłatne oceny kryminalne. Termin składania wniosków upływa 29 września.

🔥 Empfohlen:  W centrum uwagi: jak wódka Tina's stworzyła wyjątkową niszę w branży alkoholowej

Obserwuj nas, aby uzyskać więcej wiadomości dla małych firm:

Wiadomości o trendach w małych firmach