Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Dowiedz się, jak zbudować zespół i wspierać współpracę w listopadzie

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Dowiedz się, jak zbudować zespół i wspierać współpracę w listopadzie

Budowanie zespołu jest często jednym z najważniejszych elementów tworzenia udanego biznesu. Budowanie zespołu wiąże się z wieloma wyzwaniami, zwłaszcza w roku 2022. Warto jednak podjąć dodatkowe kroki, aby celowo stworzyć spójną całość.

Tak naprawdę budowanie zespołu nie polega tylko na zatrudnianiu nowych pracowników. Po przyjęciu nowych pracowników nadszedł czas, aby skupić się na zapewnieniu tym członkom zespołu powodzenia. Często wiąże się to ze wspieraniem współpracy, w czym mogą pomóc te ćwiczenia z budowania zespołu.

24 gry i ćwiczenia budowania zespołu

Z czasem Twój zespół może przyzwyczaić się do tych samych starych gier i ćwiczeń, z których korzystasz na każdym z Twoich wydarzeń. Dlatego może im się przydać wypróbowanie czegoś nowego. Obecnie popularne są gry typu escape, jeśli chodzi o budowanie zespołu. Dowiedz się dlaczego w tym poście.

Masz dość wykonywania tych samych starych ćwiczeń budowania zespołu? Zamiast tego wypróbuj grę ucieczki

Obecnie nie wszystkie zespoły współpracują ze sobą twarzą w twarz. Jednak nawet jeśli nie masz osobistego biura, ćwiczenia integracyjne mogą nadal pomóc Twoim pracownikom współpracować. Na szczęście istnieje mnóstwo opcji budowania zespołu dla zespołów wirtualnych. Sprawdź kilka najlepszych pomysłów w tym poście.

Pomysły na wirtualne wydarzenia zespołowe do budowania zespołu

Chociaż zorganizowane ćwiczenia mogą być zabawne i pomocne, korzystne może być również zwykłe spędzenie czasu z zespołem poza biurem. Dlatego tak wiele firm korzysta z tradycyjnego pikniku firmowego. W tym poście opisano, jak zaplanować sukces dla swojego zespołu.

Planowanie udanego pikniku firmowego

Alternatywnie, jeśli chcesz pozostać w biurze lub obniżyć koszty, lepszym rozwiązaniem dla Twojego zespołu może być potluck. Podczas tego typu wydarzenia często każdy członek zespołu przynosi danie, którym może się podzielić, i mimo to może być przydatnym wydarzeniem budującym zespół. Ale nadal wymaga to starannego planowania i rozważenia. Tutaj dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać to wydarzenie.

🔥 Empfohlen:  Jak zarządzać kryzysami reputacji w Internecie

Co to jest Office Potluck?

Czy Twój zespół odniósł sukces w ćwiczeniach lub wydarzeniach integracyjnych? Chętnie podzielimy się Twoją historią i wskazówkami z czytelnikami małych firm. Wypełnij formularz na tej stronie, aby podać szczegółowe informacje na temat swojej firmy, w tym najważniejsze lekcje budowania zespołu, których nauczyłeś się przez lata.

Chcemy także wyróżnić firmy oferujące ćwiczenia integracyjne, wydarzenia, usługi lub aplikacje. Jeśli Twoja firma mogłaby pomóc innym małym firmom w stworzeniu zespołu i wspieraniu udanej współpracy, podziel się z nami swoją historią, aby ją rozważyć.

Istnieją również możliwości reklamowe dla firm, które chcą podzielić się swoimi narzędziami lub strategiami budowania zespołu z naszymi czytelnikami z małych firm. Więcej o dostępnych opcjach przeczytasz tutaj. Następnie skontaktuj się z naszym zespołem, aby omówić tę kwestię.