Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Dowiedz się, jak zwiększyć sprzedaż od odnoszących sukcesy właścicieli firm

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Dowiedz się, jak zwiększyć sprzedaż od odnoszących sukcesy właścicieli firm

Istnieje wiele strategii, które możesz zastosować, aby zwiększyć sprzedaż w swojej małej firmie. Niektóre firmy skupiają się na bezpośredniej komunikacji z potencjalnymi klientami. Inni skupiają się na nowych platformach lub technologiach, takich jak aplikacje mobilne. Poniżej znajdziesz szeroki wachlarz wskazówek dotyczących zwiększania sprzedaży od członków społeczności małych firm internetowych.

Dowiedz się, jak najlepsze marki zwiększają sprzedaż za pomocą aplikacji mobilnych

Aplikacje mobilne służą nie tylko do udostępniania ciekawych treści i gier. Mogą mieć wymierny wpływ na sprzedaż przedsiębiorstw. W tym poście Mind Inventory Samar Patel bada, w jaki sposób najlepsze marki wykorzystują to narzędzie do zwiększania sprzedaży.

Stwórz swoją unikalną propozycję wartości

Unikalna propozycja wartości może pomóc w sformułowaniu ofert sprzedaży w sposób, który naprawdę przemówi do potencjalnych nabywców. Jeśli nie możesz znaleźć swojego, przeczytaj ten przewodnik na blogu Crowdspring autorstwa Jasona Byera. Następnie odwiedź społeczność BizSugar, aby zobaczyć, co członkowie mówią o poście.

Twórz urzekające prezentacje

Prezentacje mogą pomóc w dzieleniu się różnymi informacjami, od ofert sprzedaży po instrukcje dla członków zespołu. Jednak wszystkie skuteczne prezentacje mają kilka cech wspólnych. Wskazówki dotyczące tworzenia wywierających wrażenie prezentacji znajdziesz w poście Biz Penguin autorstwa Ivana Widjayi.

Ułatwiaj pozyskiwanie potencjalnych klientów za pomocą Twittera

Twitter to nie tylko platforma do udostępniania szybkich aktualizacji i czatowania z innymi online. Firmy mogą go faktycznie używać do wyszukiwania i pielęgnowania potencjalnych klientów. Wskazówki dotyczące stosowania tej strategii znajdziesz w poście UpCity autorstwa Lisy Sicard.

Z łatwością zoptymalizuj swoją nową witrynę internetową

Zanim będzie można dokonać jakiejkolwiek sprzedaży online, klienci muszą znaleźć Twoją witrynę internetową. I tu właśnie pojawia się SEO. Jeśli uruchamiasz nową witrynę internetową dla swojej firmy, ten post autorstwa Anthony’ego Williamsa z Platter of Gold zawiera kilka wskazówek dotyczących jej optymalizacji.

🔥 Empfohlen:  12 przydatnych wskazówek dotyczących przekazywania złych wiadomości pracownikom i interesariuszom

Zarabiaj na Poshmark

Jeśli chcesz sprzedawać używaną lub markową odzież w Internecie, istnieje kilka rynków, które możesz wykorzystać, aby ułatwić sprzedaż. Poshmark to jedna z najlepszych opcji. Wskazówki znajdziesz w tym poście na blogu „Praca w domu dla kobiet” autorstwa Tani Griffis.

Wykorzystaj w pełni marketing e-mailowy

Istnieje mnóstwo taktyk marketingowych, których możesz użyć, aby zwiększyć sprzedaż. Jednak marketing e-mailowy to strategia, która przetrwała próbę czasu. W tym poście Startup Bonsai Freddy Muriuki szczegółowo opisuje tę koncepcję i dzieli się wskazówkami dla małych firm.

Utwórz efektowne tematy, aby zwiększyć współczynnik otwarć e-maili

Kiedy tworzysz marketingowe e-maile, wpływowy temat może mieć duży wpływ. W rzeczywistości ulepszenia w tym obszarze mogą bezpośrednio wpłynąć na wskaźniki otwarć, co ostatecznie może prowadzić do wyższych wyników sprzedaży. W tym poście Pixel Productions Vaibhav Namburi oferuje wskazówki dotyczące tworzenia efektownych tematów.

Połącz naukę marketingu z podróżą klienta

Zwiększanie sprzedaży wymaga zrozumienia ścieżki, jaką pokonują klienci na drodze do dokonania zakupu. Aby wywrzeć jeszcze większy wpływ, w tym procesie można również uwzględnić naukę i psychologię. Więcej informacji znajdziesz w poście MarTech autorstwa Jade Bunke.

Znajdź najlepsze kanały marketingu e-commerce

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż w swojej witrynie e-commerce, potrzebujesz kanałów marketingowych specyficznych dla tego segmentu. Na szczęście istnieje wiele opcji na tej arenie. Przeczytaj ten post WordStream autorstwa Bhujala Patela, aby uzyskać pełną listę.

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoje ulubione treści dla małych firm zostaną wzięte pod uwagę w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij swoje wskazówki dotyczące wiadomości na adres: [email protected].