Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Eksperci biznesowi dzielą się wskazówkami, jak rozwinąć nastawienie na rozwój i odnieść sukces jako przedsiębiorca

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Eksperci biznesowi dzielą się wskazówkami, jak rozwinąć nastawienie na rozwój i odnieść sukces jako przedsiębiorca

Przedsiębiorcy odnoszący największe sukcesy wiedzą, że nigdy nie przestajesz się rozwijać i uczyć. Nawet doświadczeni członkowie społeczności małych firm internetowych stale szukają nowych lekcji i zasobów, aby udoskonalić swoje umiejętności. Zapoznaj się z ich najlepszym sposobem myślenia i wskazówkami dotyczącymi rozwoju osobistego.

Rozwijaj nastawienie na rozwój

Twój sposób myślenia może mieć ogromny wpływ na Twój sukces jako przedsiębiorcy. Nastawienie na rozwój pozwoli Ci pokonać wyzwania i ewoluować wraz z Twoją firmą. O tym, jak rozwinąć nastawienie na rozwój, przeczytasz w poście Small Biz Tipster autorstwa Ryana Biddulpha. Następnie sprawdź społeczność BizSugar, aby uzyskać dodatkowe komentarze od członków.

Unikaj ograniczania pomysłów na start-upy dzięki powszechnym błędnym przekonaniom

Właściwy pomysł może zapoczątkować małą firmę na drodze do sukcesu, jednak nie zawsze jest to jasna żarówka, która zapala się w mgnieniu oka. W rzeczywistości to i inne błędne przekonania dotyczące pomysłów startupów często powstrzymują założycieli od rozpoczęcia działalności. Przeczytaj resztę, wraz ze wskazówkami na początek, w poście Marty’ego Zwillinga dotyczącym Startup Professionals.

Opanuj ewolucję swojej marki

Jeśli założysz odnoszącą sukcesy markę, prawdopodobnie będzie ona musiała się zmieniać z biegiem czasu w miarę ewolucji potrzeb i preferencji klientów. Aby przeprowadzić ją przez te zmiany, ważne jest, aby dobrze rozumieć swoją markę. Przeczytaj pełny przewodnik po ewolucji marki w poście Ignite autorstwa Christophera Iwundu.

Naucz się umiejętności przywódczych z tych książek

Książki mogą być dla właścicieli firm niesamowitym źródłem wiedzy na różne tematy. W rzeczywistości dostępnych jest wiele książek biznesowych poświęconych samopomocy, które pomogą Ci rozwijać i doskonalić umiejętności przywódcze. Zobacz listę opcji w poście „Zawsze pisz” autorstwa Davida Leonhardta.

🔥 Empfohlen:  Eksperci z małych przedsiębiorstw dzielą się wskazówkami, jak radzić sobie w trudnych warunkach gospodarczych w 2023 r

Przeczytaj te książki o zarabianiu pieniędzy

Dostępnych jest również wiele książek, które mogą nauczyć Cię, jak zarabiać pieniądze na różne sposoby. Sprawdź tę listę od Tamal Kr. Chandra z Digital Millions w przypadku niektórych tytułów. Następnie udaj się do społeczności BizSugar, aby przeczytać, co mówią jej członkowie.

Odśwież swoje warunki marketingowe

Jeśli chcesz udoskonalić swoje umiejętności marketingowe, pomocne będzie zrozumienie terminologii. W tym poście Crowdspring Jason Byer udostępnia kompletny przewodnik po terminach marketingowych, które powinien znać każdy właściciel małej firmy.

Postępuj zgodnie z tymi radami dla nowych przedsiębiorców

Jeśli dopiero zaczynasz działalność gospodarczą, wskazówki, które otrzymasz, powinny być dostosowane do tego konkretnego etapu. Uczenie się od osób, które już prowadziły działalność gospodarczą, może być bezcenne. Przeczytaj ten post Noobpreneur autorstwa Ivana Widjayi, aby uzyskać przydatne rady dla nowych przedsiębiorców.

Wybierz pomiędzy zatrudnieniem na podstawie umiejętności i stopnia naukowego

Rozwijając zespół, możesz skupić się na kandydatach o określonych umiejętnościach lub możesz skorzystać z bardziej wymiernych czynników, takich jak stopnie naukowe. Niezależnie od tego, którą trasę wybierzesz, ważne jest, aby zrozumieć zalety i wady tych metod, aby móc wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Chetan Saxena omawia te czynniki związane z rekrutacją IT w tym poście Borderless Mind.

Buduj silne relacje na LinkedIn

Twoje relacje i powiązania mogą mieć ogromny wpływ na Twój sukces biznesowy i Twoje osobiste spełnienie. LinkedIn to popularne miejsce do nawiązywania nowych kontaktów. Ale jeśli naprawdę chcesz budować silne relacje z tymi połączeniami, przeczytaj wskazówki zawarte w tym poście od Mike’a Alltona z The Social Media Hat.

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoje ulubione treści dla małych firm zostaną wzięte pod uwagę w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij swoje wskazówki dotyczące wiadomości na adres: [email protected].

🔥 Empfohlen:  25 najlepszych witryn, takich jak eBay, do sprzedawania i kupowania rzeczy w 2023 r