Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Eksperci z małych firm dzielą się wskazówkami dotyczącymi podejmowania trudnych decyzji

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Eksperci z małych firm dzielą się wskazówkami dotyczącymi podejmowania trudnych decyzji

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Prowadzenie małej firmy wiąże się z podejmowaniem wielu ważnych decyzji. Od podjęcia decyzji, jaki rodzaj działalności rozpocząć, po określenie najlepszych narzędzi dla strategii marketingowej, niezbędne są silne umiejętności podejmowania decyzji. Oto kilka przydatnych spostrzeżeń członków internetowej społeczności małych przedsiębiorstw na temat kilku ważnych decyzji związanych z przedsiębiorczością.

Zbadaj najlepsze kreatywne pomysły biznesowe

Niektórzy przedsiębiorcy wkraczają w świat biznesu z jasnym wyobrażeniem o tym, co chcą osiągnąć. Ale inni mogą znać tylko ogólny rodzaj działalności, którą chcieliby rozpocząć. Na przykład wielu przedsiębiorców po prostu chce sposobu na wyrażenie swojej kreatywności. Jeśli to Cię opisuje, w poszukiwaniu pomysłów przeczytaj wpis na blogu „Praca w domu dla kobiet” autorstwa Holly Reisem Hanna.

Znajdź najlepsze rynki internetowe do sprzedaży swoich produktów

Rynki internetowe mogą ułatwić natychmiastowe rozpoczęcie sprzedaży produktów bez większych inwestycji początkowych. Jednak przy tak dużej liczbie opcji określenie, gdzie najlepiej spędzić czas, może być trudne. Nicola Bleu omawia niektóre opcje w tym poście Startup Bonsai. Członkowie BizSugar włączyli się do dyskusji tutaj.

Określ najlepszy stan do prowadzenia swojej firmy

Nie wszystkie firmy działają w tej samej lokalizacji przez cały czas. Jeśli planujesz przenieść swoją firmę do nowej lokalizacji, musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Przeczytaj ten post CorpNet autorstwa Nellie Akalp, aby uzyskać przewodnik.

Rozważ zalety i wady finansowania zewnętrznego

Współpraca z inwestorami może pomóc w szybszym rozwoju firmy. Ale nie jest to magiczne rozwiązanie dla każdego startupu. Nadal istnieją pewne koszty, które musisz pokryć samodzielnie. Przeczytaj o niektórych z postów Marty’ego Zwillinga poświęconych startupom.

🔥 Empfohlen:  Ponad 600 pomysłów na nazwy firm zajmujących się sprzątaniem

Sprawdź te czynniki przed uruchomieniem swojej pierwszej witryny internetowej

Jaki jest najlepszy czas na uruchomienie witryny internetowej małej firmy? Odpowiedź prawdopodobnie będzie się różnić w zależności od firmy. Są jednak pewne zadania, które należy wykonać przed jakimkolwiek startem. Paul Wheeler wymienia je w tym poście BusinessLoad.

Czy warto zatrudniać pracowników do swojej franczyzy

Pracownicy mogą pomóc firmie franczyzowej osiągnąć więcej. Jednak ta trasa nie jest najlepszą opcją dla każdej franczyzy i każdego etapu działalności. Joel Libava dzieli się przemyśleniami w tym poście Franchise Direct. Do rozmowy przyłączyła się także społeczność BizSugar.

Sprawdź, czy masz to, czego potrzeba, aby odnieść sukces jako przedsiębiorca

Przedsiębiorczość nie jest dla każdego. Jest kilka trudnych lekcji, których możesz się nauczyć przez lata. Rachel Strella z mediów społecznościowych Strella dzieli się w tym poście niektórymi swoimi lekcjami i spostrzeżeniami, które mogą mieć wpływ na innych przedsiębiorców.

Otwórz biznes internetowy, o jakim marzyłeś

Wiele osób marzy o założeniu firmy. A dzięki internetowi to marzenie jest bardziej osiągalne niż kiedykolwiek. Ale jaki jest właściwy moment na wkroczenie do akcji? W tym poście „Inspiruj się do rozwoju” Lisa Sicard omawia kilka wskazówek, jak w tym pomóc. Po przeczytaniu przejdź do BizSugar, aby zobaczyć, co mówią członkowie.

Dowiedz się o przyszłości Web 3.0

Właściciele małych firm zawsze mają do dyspozycji nowe technologie, z których mogą się uczyć i z których mogą czerpać korzyści. To od każdego przedsiębiorcy zależy, jaki będzie najlepszy moment na ich przyjęcie. Obecnie jednym z głównych trendów, o których mówi się, jest web 3.0. Arjun Solanki omawia tę koncepcję w poście Techs Pro Hub.

Znajdź najlepsze wtyczki SEO WordPress

Istnieje pozornie nieskończony wybór wtyczek WordPress poprawiających SEO i nie tylko. Ale które z nich są najlepsze dla Twojej małej firmy? Przeczytaj ten post Profit Blitz autorstwa Camille Concepcion, aby uzyskać szczegółowe omówienie kilku opcji. Następnie odwiedź BizSugar, aby zobaczyć, co użytkownicy mówią o poście.

🔥 Empfohlen:  12 najlepszych opcji oprogramowania polecającego dla małych firm

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoje ulubione treści dla małych firm zostaną wzięte pod uwagę w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij swoje wskazówki dotyczące wiadomości na adres: [email protected].


Table of Contents