Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Eli Manning Net Worth w 2023 roku: jeden z najbogatszych graczy NFL w historii?

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Eli Manning Net Worth w 2023 roku: jeden z najbogatszych graczy NFL w historii?

Wartość netto Eli Manninga w 2023 roku wynosi około 150 milionów dolarów. Chociaż nie jest tak bogaty jak jego starszy brat, Peyton Manning, wciąż ma całkiem spory portfel.

Kim jest Eli Manning?

Eli Manning był rozgrywającym futbolu amerykańskiego Narodowy Związek Piłki Nożnej. Był gwiazdą, grał przez 16 sezonów z New York Giants.

Poprowadził drużynę do 2 mistrzostw Superbowl, zdobywając tytuł Najcenniejszego Gracza w każdym z nich.

Urodził się 3 stycznia 1981 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie i jest najmłodszym z 3 synów rozgrywającego NFL Archiego Manninga.

Jego ojciec i starszy brat, Peyton Manning, również byli rozgrywającymi w NFL. Eli grał w futbol uniwersytecki na University of Mississippi, gdzie przeszedł przez 10 119 lat i 81 przyłożeń w ciągu czterech sezonów.

Jako senior na University of Mississippi zajął 3. miejsce w głosowaniu Heisman Trophy, zdobył nagrodę Maxwella jako najlepiej wszechstronny gracz w kraju i został wybrany Graczem Roku Konferencji Południowo-Wschodniej (SEC).

Eli został wybrany numerem 1 przez San Diego Chargers w drafcie NFL 2004, ale nie chciał dla nich grać. Został sprzedany do Giants.

Jego rodzinna historia wielkich piłkarzy pozostawiła go z ogromnymi butami do wypełnienia i ogromnymi oczekiwaniami wobec niego, zanim postawił stopę na trawie. Te porównania do jego starszego brata Peytona odegrały dużą rolę w jego zmaganiach we wczesnej karierze.

Ostatecznie przeszedł na emeryturę poza sezonem 2019, zastępując go Danielem Jonesem. W momencie przejścia na emeryturę Eli Manning zajmował 7. miejsce pod względem ukończonych podań w karierze NFL (4895), podań przyłożeń (366) i podań jardów (57 023) – a także 12 pod względem rzuconych przechwytów wszechczasów (244).

Pełne imię i nazwisko Elizeusza Nelsona Manninga
Znany również jako Eliego Manninga
Płeć Mężczyzna
Zawód Futbol amerykański (rozgrywający)
Data urodzenia 3 stycznia 1981
Wiek 42
Miejsce urodzenia Nowy Orlean, Luizjana, USA
Stan cywilny Żonaty
Współmałżonek Abby McGrew Manning (2008-obecnie)
Dzieci Charles Elisha Manning, Ava Frances Manning, Lucy Thomas Manning, Caroline Olivia Manning
Narodowość amerykański
Wysokość 193 cm (6 ′ 4 ″)
Rodzice Olivia Williams Manning (matka)
Elizeusz Archibald „Archie” Manning III (ojciec)
Rodzeństwo Peyton Manning (były rozgrywający NFL)
Cooper Manning (osobowość telewizyjna)
Lata Aktywności Zawodowej 2004 – 2020
Wyróżnione nagrody Johnny Unitas Golden Arm Award (2003) Maxwell Award (2018) Best Play ESPY Award (2008) Super Bowl Most Valuable Player Award (2008, 2012) Walter Payton NFL Man of the Year Award (2017)
Wartość netto 200 milionów dolarów +

Jaka jest wartość netto Eli Manninga w 2023 roku?

Znany jako najlepszy na świecie rozgrywający futbolu amerykańskiego, Eli Manning ma obecnie majątek netto w wysokości 200 milionów dolarów.

🔥 Empfohlen:  NFL Sunday Ticket mahdollistaa rajoittamattoman määrän suoratoistoja kotona

W chwili przejścia na emeryturę jego pensja wynosiła około 20 milionów dolarów rocznie. Całkowity zarobek z jego kariery można oszacować na około 500 milionów dolarów.

To nie tylko jego znakomita kariera w NFL przyniosła Eliowi Manningowi taką fortunę. Miał również kilka rekomendacji od Toyota Motor, Nike, Visa, Gatorade i DirecTV.

Jak Eli Manning zarobił pieniądze?

Eli Manning zakończył karierę jako najlepiej opłacany zawodnik w historii NFL, czego wielu jego kolegów jest zielonych z zazdrości.

Można więc powiedzieć, że większość swojej fortuny dorobił się jako rozgrywający dla New York Giants. Ponad 16 lat w grze zarobił na kontraktach ponad 250 milionów dolarów.

Jego pierwsza duża wypłata pochodziła z podpisania 6-letniego kontraktu z Giants, który przyniósł mu 54 miliony dolarów.

Jego ostateczna umowa miała miejsce we wrześniu 2015 roku, kiedy podpisał 4-letnie przedłużenie z Giants, co zapewniło mu kolejne 84 miliony dolarów.

Odzwierciedla to tylko zarobki na boisku; cyfry rosną coraz wyżej, gdy uwzględnisz rekomendacje i sponsoring.

Życie osobiste i droga do sławy Eli Manninga

Eli Manning urodził się w Nowym Orleanie jako najmłodszy z 3 chłopców rozgrywającego NFL Elisha Archibald „Archie” Manning III i Olivii Williams.

Jego dwaj bracia, Cooper i Peyton Manning, również byli rozgrywającymi.

Liceum

Eli poszedł do liceum w Isidore Newman School w Nowym Orleanie. Tam nauczył się grać w piłkę nożną i koszykówkę dla Zielonych.

Przeszedł ponad 7000 jardów i 89 przyłożeń w całej swojej karierze w szkole średniej i zobowiązał się do gry w futbol uniwersytecki na University of Mississippi w 1999 roku.

Szkoła Wyższa

Na studiach Eli wkroczył na boisko, pokonany przez cień swojego starszego brata Peytona i ojca, który był uważany za „ludowego bohatera” w Ole Miss.

Grając dla Rebeliantów, Eli ustanowił lub zremisował 45 rekordów sezonu i kariery w jednym meczu. Zajął trzecie miejsce na liście kariery SEC pod względem podań przyziemienia.

🔥 Empfohlen:  Jak rozpocząć uprawę truskawek

Wczesna kariera

Nie widział zbyt wiele czasu na grę podczas swojego pierwszego roku gry z Rebeliantami. Wystąpił tylko w sześciu meczach, podając na 170 jardów i jedno przechwycenie. Kolejne lata przyniosły nieco więcej akcji.

Po odejściu poprzedniego rozgrywającego Eli został pierwszym rozgrywającym jako drugoklasista. Podczas swojego pierwszego meczu przeciwko Muray State, przeszedł na 271 jardów i pięć podań, wygrywając 49-14.

Konsekwentnie występował, zdobywając kilka zwycięstw dla Ole Miss. Jego pierwszy rok był niesamowicie solidny, kończąc z 31 przyłożeniami, dziewięcioma przechwytami, 2948 podaniami i rekordem 7-4.

Małżeństwo

Eli Manning poślubił swoją ukochaną ze studiów w 2008 roku podczas prywatnej ceremonii w San Jose del Cabo w Meksyku.

Obecnie mieszkają w Summit w stanie New Jersey i planują zostać. Razem mieli trzy córki i jednego syna.

Obaj są dość aktywni w działalności charytatywnej, obaj byli wolontariuszami po huraganie Katrina, pomagając w dostarczaniu 30 000 funtów wody, Gatorade, mleka modyfikowanego dla niemowląt, pumeksu i poduszek ofiarom w Nowym Orleanie.

Jak Eli Manning wydaje swoje pieniądze

Eli Manning może już nie grać w piłkę nożną, ale to nie znaczy, że zwolnił. Przeniósł się do nowych przedsięwzięć, ostatnio dołączył jako partner do firmy private equity.

Obecnie współpracuje z Brand Velocity Partners nad rozwojem biznesu i pomysłami. Eli był zajęty światem biznesu, odkąd przeszedł na emeryturę z Giants.

Jego pierwszy rok spędził na szukaniu siebie i tego, jak chciał, aby wyglądały lata po piłce nożnej.

Od przejścia na emeryturę zajmuje się handlem. On i jego brat Peyton podpisali kontrakt z ESPN firmy Walt Disney Co. i założyli wytwórnię bourbona o nazwie Sweetens Cove.

Nadal jest związany ze swoim starym zespołem. Wrócił do Giants, tylko tym razem pełni rolę front-office, doradzając w zakresie operacji biznesowych i zaangażowania fanów, coś w rodzaju producenta wykonawczego.

Ulubione cytaty Eli Manninga

  • „Trenerzy mają najgorsze godziny na świecie. Do domu wracają może dwa razy w tygodniu. Śpią w swoim biurze. Oglądają film. To brutalna, brutalna praca i dlatego tak bardzo ich szanuję”.
  • „Staram się być mądrym rozgrywającym. Nie jestem najszybszym ani najlepszym sportowcem, ale jeśli wiem, co robi obrona i trzymam się swojej pracy oraz tego, co należy zrobić, mogę wykonać akcje potrzebne do przeniesienia piłki i zdobycia bramki.
  • „Bądź oddany temu, co robisz. To jest coś, co wziąłem sobie do serca i starałem się robić z każdą czynnością, którą podejmuję”.
  • „Nie możesz dołączyć do zespołu i zrezygnować z niego, ponieważ przegrałeś kilka meczów lub sprawy nie układają się dobrze”.
  • „Pieniądze nie zawsze załatwią sprawę. Ważne jest przebywanie wśród ludzi, którzy mają odpowiednie nastawienie i bycie zadowolonym z tego, co się robi”.
🔥 Empfohlen:  W centrum uwagi: SkyRun zapewnia unikalne rozwiązanie dla właścicieli nieruchomości wakacyjnych

Najważniejsze wydarzenia Eli Manninga i najważniejsze dania na wynos

  • 57 023 mijanych jardów
  • 266 Podanie przyłożenia
  • 236 rozegranych meczy
  • 4895 ukończonych podań

Często zadawane pytania dotyczące Eli Manninga

Kto jest najbogatszym rozgrywającym wszechczasów?

Chociaż możesz myśleć, że najbogatszym QB wszechczasów jest Eli Manning, tak nie jest. Był najlepiej opłacanym piłkarzem. Najbogatszym graczem jest właściwie Roger Staubach. Roger zakończył karierę na szczycie, prowadząc swoją drużynę do Super Bowl pięć razy, z czego 4 z nim jako początkowym rozgrywającym – 2 zwycięstwa. Staubach przeszedł na emeryturę z majątkiem wartym 600 milionów dolarów.

Kim jest żona Eliego Manninga?

Manning jest obecnie żonaty z Abby McGrew Manning, która urodziła się w Nashville w stanie Tennessee. Abby uczęszczała do Brentwood Academy w Brentwood w stanie Tennessee, a następnie kontynuowała naukę na University of Mississippi, uzyskując stopień naukowy z zakresu nauk o rodzinie i konsumentach.

Ile wart jest majątek Toma Brady’ego?

Tom Brady, rozgrywający New England Patriots, ma majątek wart 250 milionów dolarów. Jego żona, supermodelka, Gisele Bundchen, ma majątek wart 400 milionów dolarów.

Wartość netto Peytona Manninga i Eli Manninga?

Nie było wielu sportowych rodzin na świecie, które odniosły większy sukces niż Mannings. Archie Manning i 2 jego synów byli dość znani w NFL. Ogólnie rzecz biorąc, Peyton ma lepsze statystyki niż jego brat, co prowadzi do tego, że ukradł światło reflektorów Eli. Podczas gdy Eli można wyraźnie stwierdzić, że jest najlepiej opłacanym graczem NFL, Peyton wciąż bije swojego młodszego brata pod względem wartości netto. Eli zakończył karierę majątkiem netto wynoszącym 150 milionów dolarów, podczas gdy Peyton ma około 250 milionów dolarów.

Jaka jest wartość netto Cama Newtona Wartość netto?

Cam Newton jest rozgrywającym w drużynie Carolina Panthers i ma wartość netto 75 milionów dolarów dzięki kontraktowi z NFL, a także rekomendacjom i sponsorom – wśród nich są takie nazwiska jak Under Armour, Beats by Dre i Gatorade.