Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Etsy ogłasza własne kolory roku i prognozy trendów na rok 2023

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Etsy ogłasza własne kolory roku i prognozy trendów na rok 2023

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Etsy ogłosiło niedawno swoje oficjalne Kolory Roku i przedstawiło pewne informacje na temat trendów kolorystycznych, które nadejdą w 2023 roku.

Wybrane kolory to indygo i plaster miodu, które Etsy opisuje jako „dodające blask drugiemu”. Zgłębianie tematu dwoistości jest powodem, dla którego Etsy wybiera dwa kolory zamiast zwykłego. Według przewidywań jest to trend w projektowaniu, który będzie dominował w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Kolory roku 2023 Etsy

W oświadczeniu na stronie Etsy informującym o wybranych kolorach firma stwierdziła: „Piękne połączenie błękitu i fioletu, które reprezentuje mądrość i intuicję, indygo niesie ze sobą zarówno efektowny, jak i futurystyczny ton, podczas gdy plaster miodu oświetla pomieszczenie i przypomina nam, abyśmy doceniali i chronili inteligencję natury, która istnieje wokół nas.”

Etsy wyjaśniło również, w jaki sposób zaobserwowało rosnące trendy, mówiąc: „Sprzedawcy Etsy stoją na czele globalnej gospodarki cyfrowej i obserwujemy powstawanie nowych trendów w czasie rzeczywistym. A robiąc zakupy bezpośrednio od producentów i sprzedawców vintage, dostęp do trendów nigdy nie był łatwiejszy, ponieważ jest tak wiele produktów dostępnych w każdym przedziale cenowym”.

Nie tylko Etsy wybiera kolor roku. Serwis Small Business Trends napisał niedawno o firmie Pantone – wiodącym na świecie źródle wiedzy o kolorach – która wybrała Viva Magenta jako kolor na rok 2023. Karmazynowy czerwony odcień „wibruje żywością i wigorem” według ekspertów Pantone, którzy dodają: „To odcień zakorzeniony w naturze, wywodzący się z rodziny czerwonych i wyrażający nowy sygnał siły. Viva Magenta to kolor odważny i nieustraszony, pulsujący, którego żywiołowość sprzyja radosnemu i optymistycznemu świętowaniu, tworząc nową narrację.”

🔥 Empfohlen:  12 opcji generatora haseł

Prognozy trendów Etsy na rok 2023

O nadchodzących trendach w 2023 roku wspomniała także Etsy, która wierzy, że temat dualności będzie dominował. Firma wyjaśnia: „W obliczu szybszych niż kiedykolwiek cykli trendów koncepcja dwoistości staje się kluczowym tematem roku 2023 – ponieważ kilka (czasami pozornie przeciwstawnych) trendów pokazuje, że mogą współistnieć w tym samym czasie. A najlepsze jest to, że w dzisiejszym świecie nie jest to sytuacja albo-albo; kupujący mogą wybrać mieszankę stylów, które do nich przemawiają”.

Przykładami tego trendu jest ożywione zainteresowanie marmurem o wyrazistym charakterze, takim jak rzeźbione na zamówienie zlewozmywaki, podpórki do książek w stylu vintage i świeczniki. Według Etsy topienie form to kolejny trend na rok 2023, przy czym większość z nich ma formę elementów wystroju domu.