Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Etsy wskazuje gorące trendy świąteczne na rok 2022 dla twórców i twórców

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Etsy wskazuje gorące trendy świąteczne na rok 2022 dla twórców i twórców

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Etsy opublikowało trendy, które mogą zdominować tegoroczne świąteczne wydatki, a także zawiera mnóstwo przydatnych informacji dla małych firm i marketerów.

Etsy wskazuje gorące trendy świąteczne na rok 2022 dla twórców i twórców

Rynek internetowy specjalizujący się w przedmiotach ręcznie robionych i zabytkowych obliczył trendy, porównując wzrost liczby wyszukiwań z roku na rok. Porównania dokonano pomiędzy marcem a sierpniem 2021 r. i tym samym okresem 2022 r.

Cenne informacje dla małych firm

Najpopularniejsze produkty na platformie Etsy według liczby wyszukiwań mogą pomóc małym firmom wyprzedzić popyt konsumencki. Wiedza o tym, jakie przedmioty zwiększyły liczbę wyszukiwań od zeszłego roku, może mieć wpływ na działania marketingowe i oferty specjalne, a także pudełka z prezentami i inne promocje.

Na przykład istnieje wyraźny trend na jasne i żywe kolory, a artykuły modowe w kolorze jaskrawego różu odnotowują 34% wzrost liczby wyszukiwań. Zaobserwowano także ogromny, 346% wzrost liczby wyszukiwań dekoracji na bal dyskotekowy, przy czym zabawna i poprawiająca nastrój estetyka świąt może wskazywać na chęć rozpoczęcia od nowa i przypominać, aby tegoroczne święta były radosnym świętem.

Firmy mogą wykorzystać te i inne trendy kolorystyczne na liście do kierowania swoimi strategiami marketingowymi na nadchodzące miesiące.

Kupujący traktują priorytetowo „połączenia międzyludzkie”

Ogłaszając listę trendów na stronie Etsy, ekspertka ds. trendów Dayna Isom Johnson powiedziała: „W okresie świątecznym kupujący bardziej niż kiedykolwiek traktują relacje międzyludzkie i cenią społeczności i relacje, które są dla nich najważniejsze. Dzięki tak dużym zmianom, jakie zaszły w ciągu ostatnich kilku lat, te relacje przetrwały burzę, co czyni je jeszcze ważniejszymi do świętowania.

🔥 Empfohlen:  Jak sprzedawać karty Pokemon

„Dlatego prezenty, które dajemy, powinny pochodzić z wyjątkowego miejsca, a społeczność Etsy, składająca się z pięciu milionów niezależnych sprzedawców, zapewnia jedyne w swoim rodzaju zakupy, wypełnione niezwykłymi prezentami wszelkiego rodzaju i dla każdego rodzaju.

„Aby pomóc nam uchwycić magię sezonu, sprzedawcy Etsy starają się, aby te święta były wyjątkowe i modne. Od poprawiających nastrój barw po styl après-ski i wiele więcej – nasza globalna społeczność oferuje wiele sposobów na ogrzanie Twojego domu i serc wszystkich osób na Twojej liście”.

Rozwijając trend w stylu après-ski, Johnson wyjaśnił: „Nic nie przebije rytuału popijania, przekąsek i spotkań towarzyskich na zboczu góry po długim dniu na stokach, a relaksujący luksus stylu après-ski wpływa na nasze domy wakacyjne i szafy. Odnotowano 183% wzrost liczby wyszukiwań dzianinowych kominiarek, 163% wzrost liczby wyszukiwań toreb puchowych, 16% wzrost wyszukiwań kurtek narciarskich w stylu retro lub vintage oraz 13% wzrost wyszukiwań sprzętu narciarskiego na Etsy, oraz styl sportowy szyk można interpretować jako kontynuację trendu athleisure, który narodził się w czasie pandemii.

„Podobnie jak letni szaleństwo na nadmorskie babcie, urok tej alpejskiej estetyki polega przede wszystkim na stylu życia, jaki przywołuje: to coś więcej niż tylko grube dzianiny i sportowe kurtki, après-ski to przeżycie”.

Więcej trendów Etsy na Boże Narodzenie

Wśród innych popularnych artykułów na Etsy znalazł się motyw inspirowany naturą, a dzikie i naturalne dekoracje i projekty znacznie zyskały na popularności w tym roku. Istnieje również tendencja do „perłowego rdzenia”, obejmująca duży wzrost liczby wyszukiwań takich jak perłowe buty, torby i kolczyki.