Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Jak rozpocząć listę e-mailową

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Jak rozpocząć listę e-mailową

Potrzebujesz małego przekonania o znaczeniu marketingu e-mailowego? W ciągu ostatniego roku siedemdziesiąt osiem procent osób zajmujących się marketingiem biznesowym w Internecie odnotowało wzrost zaangażowania za pośrednictwem poczty elektronicznej.

To dobry powód, aby przeczytać ten post na blogu dotyczący tworzenia listy e-mailowej.

Co to jest lista e-mailowa?

Czym zatem jest lista e-mailowa? To jest zbiór adresów, które małe firmy otrzymują od subskrybentów poczty e-mail, którzy się zarejestrują. Lista e-mailowa jest podstawą tego, co sprawia, że ​​kampanie e-mail marketingowe działają. Niezbędne jest posiadanie strategii rejestracji na liście e-mailowej.

Dlaczego lista e-mailowa jest tak ważna

Tworzenie list e-mailowych pomaga Twoim firmom rozwijać relacje z docelowymi odbiorcami. To jeden z interaktywnych elementów, który się sprawdza. Oto kilka powodów, dla których gromadzenie adresów e-mail jest tak ważne.

Chcesz sprzedać rzeczy

Firmy internetowe chcą sprzedawać swoje produkty i usługi. Dobrym sposobem na to jest wysłanie wiadomości e-mail bezpośrednio do skrzynki odbiorczej istniejącego subskrybenta z listy e-mailowej.

Tworzysz relacje

E-mail to świetny sposób na zaangażowanie nowych subskrybentów. Oraz obecni abonenci. Bardzo łatwo jest im odpowiedzieć i rozpocząć rozmowę. Kolejny powód, aby zbudować listę e-mailową. Zaangażowanie zespołu obsługi klienta również działa.

Budujesz zaufanie

Marketingowe e-maile budują zaufanie. Potencjalni klienci na Twojej liście e-mailowej mają wrażenie, że prowadzą prywatną rozmowę. Mogą też swobodnie zadawać pytania za pośrednictwem tego kanału marketingowego w mediach społecznościowych.

Jesteś właścicielem tych list mailingowych

Firmy zajmujące się handlem elektronicznym posiadają utworzone przez siebie listy e-mailowe. Inne opcje kanałów marketingowych, takie jak media społecznościowe, mogą zmienić zasady. I są właścicielami Twoich obserwujących.

Jak założyć listę e-mailową w 10 prostych krokach

Założenie dobrej listy e-mailowej to pierwszy krok do udanej kampanii e-mail marketingowej. Złóż jeden, wykonując poniższe czynności.

1. Zrozum swoją grupę docelową

Bardzo ważne jest, aby Twoje e-maile były kierowane do właściwych osób. Pomocne może być śledzenie statystyk Twojej listy e-mailowej. Jeśli masz już listę e-mailową i bazę klientów, przyjrzyj się demografii nowych subskrybentów. Sprawdzanie postów konkurencji w mediach społecznościowych również działa.

🔥 Empfohlen:  Jak tworzyć filmy w serwisie Canva

2. Utwórz witrynę internetową

Odwiedzający witrynę internetową są dobrym źródłem informacji, gdy zaczynasz tworzyć listę e-mailową. Formularz zgody na stronach docelowych może spowodować dodanie adresów e-mail. Dodaj wezwanie do działania na dole każdej strony docelowej. To dobre źródło informacji o Twoich działaniach związanych z tworzeniem wpisów. Strona internetowa to świetna platforma startowa do marketingu e-mailowego. Nie zapomnij dodać przycisków mediów społecznościowych promujących udostępnianie w mediach społecznościowych.

3. Wybierz usługę marketingu e-mailowego

Dostawca usług e-mailowych to kolejne dobre narzędzie do tworzenia list e-mailowych. Dobra platforma do e-mail marketingu musi mieć pewne funkcje.

 • Muszą podzielić adresy e-mail na grupy.
 • Muszą oferować automatyzację marketingu e-mailowego. To możliwość wysyłania spersonalizowanych masowych wiadomości e-mail z dowolnej listy e-mailowej.
 • Powinny umożliwiać tworzenie biuletynów w ramach kampanii reklamowych. I ułatw ludziom rejestrację. Jeśli to możliwe, zamieszczaj linki w mediach społecznościowych.

Są też bardziej zaawansowane rzeczy. Ale to są podstawy przy budowaniu listy e-mailowej.

Stały kontakt oferuje narzędzia mediów społecznościowych, takie jak reklamy na Facebooku. Świetne do marketingu e-mailowego

Kroplówka to kolejny doskonały dostawca usług e-mail. Oferują wyjątkową integrację z narzędziami do tworzenia stron docelowych, takimi jak WordPress. I łatwe dodawanie opcji wyboru formularza.

Mailchimp ma darmowy plan. Jednak tego rodzaju bezpłatne zasoby nie zawierają zaawansowanych rozwiązań, które mogłyby coś zmienić, np. dogłębnej segmentacji. Mimo to jest to zaufana nazwa, dzięki której możesz zbudować listę e-mailową i rozpocząć marketing e-mailowy.

4. Skonfiguruj swoje konto do marketingu e-mailowego

Jest kilka etapów marketingu e-mailowego, które należy wykonać. Pamiętaj, że możesz używać konta Gmail z listą e-mailową. Sprawdź dodatek.

 • Zbierz kontakty z listy e-mailowej. Nie masz istniejącej listy e-mailowej? Umieść formularze rejestracyjne na swojej stronie internetowej lub stronie docelowej.
 • Zbieraj e-maile i umieszczaj je na osobnych listach.
 • Dodaj kontakty do swojego konta. Załaduj je z arkusza kalkulacyjnego lub zaimportuj z Outlooka lub Gmaila.

5. Stwórz kuszącą ofertę

Posiadanie świetnej listy e-mailowej to jedno. Ale trzeba przekonać ludzi, żeby się zarejestrowali. Oto kilka dobrych ofert generowania leadów, które sprawdzają się w marketingu e-mailowym.

 • Darmowy e-book. Ludzie uwielbiają całkowicie darmowe rzeczy. Jest to dobra zachęta do korzystania z formularzy. Link do oferty dobrze sprawdza się na stronie docelowej, poszerzając listę e-mailową.
 • Szczyt podglądowy. Link do dokumentu działa. Lub wideo. Nie zapomnij o wezwaniu do działania, takim jak „Zarejestruj się, aby zobaczyć resztę”. To zachęta do zwiększania liczby list e-mailowych.
 • Pochwal się subskrybentami. Więcej osób zapisze się na Twoją listę e-mailową, jeśli powiesz im, ilu subskrybentów masz na swojej liście e-mailowej.
 • Wiszące wartościowe treści. Bądź konkretny w swoim przesłaniu. Rozdawaj wskazówki i oferty, oszczędności i wskazówki, gdy zapisują się na Twoją listę e-mailową.
 • Skorzystaj z formularzy wyskakujących. Istnieje kilka typów. Wyjdź z wyskakujących okienek, menu rozwijanych i wsuń się. Skorzystaj z ekskluzywnych rabatów, aby uczynić je atrakcyjnymi.
🔥 Empfohlen:  Jak zarządzać kryzysami reputacji w Internecie

Przeczytaj więcej: jak zbudować listę e-mailową

To wszystko są świetne narzędzia z magnesem wiodącym. Sprawdzone sposoby na nakłonienie subskrybentów do zapisania się na Twoją listę e-mailową.

6. Utwórz swój pierwszy e-mail

Każda lista e-mailowa zaczyna się od pierwszej, którą utworzysz.

 • dobre budowanie listy e-mailowej zaczyna się od angażującego tematu. Nie używaj tytułów stanowiących przynętę na kliknięcie.
 • staraj się, aby akapity były krótkie.
 • użyj wizualizacji

Nie zapomnij o wypunktowaniu. Używasz konta Gmail? Link do serwisów społecznościowych, takich jak Facebook. Miej też oko na wskaźniki reklam, takie jak współczynnik klikalności.

7. Utwórz formularz rejestracji e-mailowej

Skuteczna forma wyrażenia zgody jest podstawą udanych marketingowych e-maili.

Utwórz samodzielną stronę docelową z unikalnymi adresami URL, aby uzyskać większą listę e-mailową.

Przejrzystość formularza rejestracyjnego oznacza szacunek. Powiedz klientom, co i kiedy im wyślesz.

Stanowią one podstawę marketingu e-mailowego. I świetny sposób na wykorzystanie ruchu organicznego.

8. Umieść formularze rejestracyjne i linki w całej swojej witrynie

Skuteczny marketing e-mailowy również wymaga planu. Sekwencja autorespondera automatycznie wysyła e-maile.

 • Formularze statyczne, takie jak post na blogu, zwiększą współczynnik konwersji. Potencjalni klienci lubią się czegoś nauczyć. Użyj wyskakujących okienek z linkami, aby subskrybować je na stronie docelowej.
 • #formularze subskrypcji też działają. Oto kilka, które powiększą Twoją listę e-mailową.

WordPress ma wtyczki do stron docelowych. Użyj ich do publikowania linków, aby zwiększyć organiczne wyniki wyszukiwania. I zwiększ swoją listę e-mailową.

Generuj subskrybentów swojej listy e-mailowej za pomocą OptinMonster.

9. Zbieraj adresy e-mail

Strategia budowania listy e-mailowej to po prostu plan gromadzenia adresów e-mail. Kolejna podstawa marketingu e-mailowego.

 • Zdobądź więcej subskrybentów swojej strony firmowej na Facebooku, korzystając z formularza rejestracyjnego.
 • Reklamy na Facebooku działają na rzecz budowania listy e-mailowej. Kieruj reklamy według danych demograficznych. Kolejna zaleta marketingu stron na Facebooku.
 • Darmowe filmy instruktażowe. Działają one na platformach mediów społecznościowych, takich jak YouTube. Zdobądź więcej subskrybentów poczty e-mail, prezentując w ten sposób swoje towary i usługi. Umieść link na stronie docelowej.
🔥 Empfohlen:  Jak szybko zarobić 10 dolarów: 30 legalnych sposobów w 2023 r

Zachowaj ostrożność podczas tworzenia listy e-mailowej. Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) nie ma zastosowania w USA. Istnieją jednak przepisy stanowe i federalne.

10. Miej plan treści e-mailowych

Skuteczna lista e-mailowa ma kopię zapasową planu treści do marketingu e-mailowego. W tym poście omówiono wszystko, czego potrzebujesz. Od założenia konta, przez tworzenie ofert, aż po zbieranie adresów e-mail. Pamiętaj, aby w pełni korzystać z mediów społecznościowych.

Ile kosztuje założenie listy e-mailowej?

Marketing e-mailowy nie jest drogi. Średnia lista e-mailowa wynosi od 200 do 300 dolarów za 1000 adresów i nazw.

Lista e-mailowa Business to Business waha się od 300,00 do 1000 USD.

To około 0,20 dolara za każdy adres na liście e-mailowej. Wysoce posegmentowane listy kosztują 0,75 USD za sztukę.