Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Jak uniknąć cichego odchodzenia i poprowadzić odnoszący sukcesy zespół w małej firmie

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Jak uniknąć cichego odchodzenia i poprowadzić odnoszący sukcesy zespół w małej firmie

Jeśli kierujesz zespołem małej firmy, Twoim obowiązkiem jest dbanie o zaangażowanie i produktywność pracowników. Istnieje wiele wyzwań do pokonania, od zmiany sposobu myślenia po ciche rzucenie palenia. Członkowie społeczności małych firm internetowych mają duże doświadczenie w kierowaniu zespołami i doskonaleniu własnych umiejętności. Przeczytaj ich najważniejsze wskazówki poniżej.

Utrzymuj swój zespół na tym samym poziomie, aby uniknąć cichego rezygnacji

Ciche odchodzenie staje się coraz bardziej powszechne wśród pracowników. Może się to zdarzać jeszcze częściej w organizacjach, w których członkowie zespołu są trzymani w nieświadomości. Aby ograniczyć wpływ tego zjawiska, informuj swój zespół o wszystkich istotnych aktualizacjach i zmianach, jak opisuje Lisa Sicard w tym poście Small Biz Tipster. Następnie udaj się do BizSugar, aby dołączyć do rozmowy.

Znajdź motywacyjny sposób myślenia, który będzie dla Ciebie odpowiedni

Twój sposób myślenia może mieć duży wpływ na Twoje doświadczenie jako przedsiębiorcy. Właściwe nastawienie nie przychodzi każdemu naturalnie. Możesz jednak zmienić swoje myślenie, ucząc się od tych, którzy odnieśli sukces. Ten post Marty’ego Zwillinga dotyczący start-upów zawodowych opisuje motywacyjne nastawienie urodzonych przedsiębiorców.

Weź udział w kursie przywództwa

Przywództwo jest dla niektórych przedsiębiorców czymś naturalnym. A inni muszą nad tym popracować. Nawet ci, którzy mają już silne umiejętności przywódcze, mogą odnieść korzyść z kursu przywództwa. Przeczytaj o korzyściach w tym poście Noobpreneur autorstwa Ivana Widjayi.

Zwiększ morale pracowników

Morale Twojego zespołu może mieć ogromny wpływ na sukces Twojej firmy. A silni przywódcy na ogół uważają to za priorytet. W tym poście dotyczącym punktów widzenia Small Biz Harry i Sally Vaishnav omawiają kilka wskazówek, które można zastosować, aby podnieść morale.

🔥 Empfohlen:  Jak zarabiać pieniądze na Quorze

Doskonal swoje umiejętności jako niezależny pisarz

Freelancing może być idealnym sposobem na wejście do świata biznesu. Jednak bycie niezależnym pisarzem wymaga kilku umiejętności i ważnych kroków. Sprawdź ten post „Zawsze pisz” autorstwa Davida Leonhardta, aby zapoznać się ze wskazówkami dla nowych niezależnych pisarzy. Następnie odwiedź BizSugar, aby zobaczyć, co mówią członkowie społeczności.

Podejmij właściwe kroki po zwolnieniu

Zwolnienie z pracy to często trudna sytuacja. Może jednak również stworzyć możliwości dla tych, którzy chcą się zmienić i wykazać się kreatywnością. Chetan Saxena szczegółowo opisuje, co dzieje się po zwolnieniu i jak najlepiej to wykorzystać, w tym poście dotyczącym Umysłu bez granic.

Wyeliminuj stronniczość podczas procesu rekrutacji

Zatrudnienie nowych członków zespołu może wynieść Twój biznes na wyższy poziom. Jednak wielu właścicieli i menedżerów firm ma nieświadome uprzedzenia, które mogą mieć wpływ na ich decyzje. Jak więc można sobie z nimi poradzić? Sanjay Sathe bada tę koncepcję i oferuje kroki w tym poście SucceedSmart.

Naucz się dostrzegać, kiedy Twój startup ma kłopoty

Każda firma stawia czoła wyzwaniom. Niektóre sytuacje są bardziej wymagające niż inne. W tym poście dotyczącym mvpGrow Eyal Katz omawia pewne oznaki, które mogą pomóc Ci wykryć, kiedy Twój startup faktycznie ma kłopoty.

Zwiększ swój autorytet, aby uzyskać lepsze SEO

Jeśli chodzi o SEO, Google priorytetowo traktuje treści z witryn mających autorytet. Jak więc ustanowić te uprawnienia dla swojej witryny? Erik Emanuelli oferuje wskazówki w tym poście. Członkowie BizSugar włączyli się do rozmowy tutaj.

Znajdź odpowiednią markę dla swojej firmy

Decyzja o nazwie marki jest jedną z najważniejszych wczesnych decyzji, jakich dokonujesz jako lider. Niezależnie od tego, czy zakładasz markę usług internetowych, czy inny rodzaj działalności, przy nazewnictwie należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestii. Przeczytaj ten post eAskme autorstwa Guarava Kumara, aby uzyskać wskazówki.

🔥 Empfohlen:  Jak stworzyć księgę powitalną Airbnb i dlaczego wszyscy gospodarze powinni ją mieć

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoje ulubione treści dla małych firm zostaną wzięte pod uwagę w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij swoje wskazówki dotyczące wiadomości na adres: [email protected].