Gekissimo.net - Opi ansaitsemaan rahaa webilläsi Internetissä!

Jak zarabiać na oglądaniu reklam

Seuraava artikkeli auttaa sinua: Jak zarabiać na oglądaniu reklam

Jeśli chcesz co miesiąc zarabiać dodatkowe pieniądze, dobrym rozwiązaniem może być oglądanie reklam wideo w Internecie. Tak, dobrze to przeczytałeś. Możesz zarabiać pieniądze oglądając reklamy. A najlepsze jest to, że nie musisz dokonywać żadnych inwestycji początkowych, aby rozpocząć.

Dzięki smartfonowi i połączeniu do transmisji danych możesz zaczynać. W tym artykule znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o zarabianiu na oglądaniu reklam. Dowiesz się także, jak zmaksymalizować zarobki z oglądania reklam.

Bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do:

10 sposobów na zarabianie pieniędzy poprzez oglądanie reklam

Zarabianie na oglądaniu reklam może być łatwe. Musisz jednak utrzymać swoje oczekiwania dotyczące zarabiania pieniędzy na stałym poziomie. Dzieje się tak, ponieważ oglądanie reklam nie może pomóc Ci zarobić prawdziwych pieniędzy, aby rzucić pracę lub firmę.

Jednak oglądanie filmów online w wolnym czasie może być doskonałym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na ulubiony gadżet lub romantyczną kolację. Możesz także zarabiać pieniądze, słuchając muzyki i dowiedzieć się, jak zarabiać na fotografii.

Oto dziesięć legalnych sposobów oglądania reklam za pieniądze i zarabiania dodatkowej gotówki:

1. Łupieżcy

Swagbucks jest wiodącą firmą oferującą szeroką gamę programów lojalnościowych i nagród konsumenckich. Możesz zdobywać nagrody za pomocą Swagbucks za normalne czynności online, takie jak odpowiadanie na ankiety, oglądanie filmów, granie w gry, zakupy online itp. Otrzymasz pięć punktów Rewards jako bonus za przyłączenie się. Punkty nagrody nazywane są Swag Bucks.

Minimalna wypłata:

Każdy Swag Buck (SB) jest wart 1 cent, a możesz wymienić swoje SB już od trzech.

Metoda płatności:

Możesz wybrać wypłatę Payoneer lub Paypal, w zależności od posiadanych punktów Reward (SB). Możesz także zdecydować się na karty podarunkowe Amazon. A jeśli jesteś zainteresowany, możesz wykorzystać swój SB do przekazywania datków na rzecz różnych organizacji pozarządowych.

2. MojePunkty

MyPoints oferuje możliwość zdobywania punktów poprzez wypełnianie ankiet, czytanie e-maili, oglądanie filmów, granie w gry i wiele innych działań online. Jeśli lubisz robić zakupy online, MyPoints może pomóc Ci zdobyć punkty za zakupy u około 1900 popularnych sprzedawców detalicznych.

🔥 Empfohlen:  Jak wyszukiwanie semantyczne zmienia marketing cyfrowy branży ubezpieczeniowej

Minimalna wypłata:

MyPoints oferuje różne karty podarunkowe, za pomocą których możesz wymienić swoje punkty. Próg wypłaty w systemie PayPal wynosi 25 USD.

Metoda płatności:

Możesz otrzymywać płatności za pośrednictwem internetowych kart podarunkowych lub systemu PayPal. Jeśli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy na oglądaniu filmów, siostrzana witryna MyPoints, Swagbucks, oferuje lepsze możliwości zarabiania pieniędzy w Internecie.

3. Zwiastuny aplikacji

Jak sama nazwa wskazuje, AppTrailers pomaga zarabiać na oglądaniu zwiastunów wideo aplikacji, filmów o majsterkowaniu, zwiastunów filmów i plotek o gwiazdach. Za te działania online zbierasz punkty.

Minimalna wypłata:

Aby je wymienić, będziesz potrzebować co najmniej 5000 punktów.

Metoda płatności:

Punkty możesz wymieniać na gotówkę PayPal lub karty upominkowe.

4. Skrzynka odbiorczaDolary

InboxDollars płaci Ci za oglądanie filmów, wypełnianie ankiet, granie w gry i czytanie e-maili. Firma twierdzi, że do tej pory przekazała nagrody pieniężne w wysokości 80 milionów dolarów. Kiedy się zarejestrujesz, otrzymasz 5 dolarów jako bonus za podpisanie umowy. Niektóre oferty w InboxDollars są dostępne tylko na urządzeniach mobilnych. Musisz więc pobrać aplikację ze sklepu Google Play lub AppStore, w zależności od smartfona.

Minimalna wypłata:

Nie ma możliwości wykupu gotówki, dopóki nie zaksięgujesz na koncie co najmniej 30 USD.

Metoda płatności:

W przypadku wypłat gotówki możesz wybrać opcję VISA lub PayPal. Można także skorzystać z płatności elektronicznymi kartami podarunkowymi.

5. Szybkie nagrody

QuickRewards to firma z oceną A+ Better Business Bureau, którą możesz poznać, aby zarabiać na oglądaniu filmów. Dobrą rzeczą jest to, że QuickRewards ma dla Ciebie szeroką gamę informacyjnych i rozrywkowych filmów. Możesz także zarabiać na wypełnianiu ankiet online, wypełnianiu ofert i zakupach online.

Minimalna wypłata:

Nie ma minimalnej wypłaty. Możesz wymienić nawet 1 cent.

Metoda płatności:

🔥 Empfohlen:  10 oszustw na Instagramie, na które należy uważać

Możesz wymienić swoje punkty na gotówkę PayPal, karty upominkowe Amazon lub karty upominkowe w sklepie.

6. iRazoo

Jeśli chcesz oglądać reklamy wideo o wysokiej wartości rozrywkowej, musisz poznać iRazoo. Na stronie znajduje się regularnie aktualizowana kolekcja filmów krótkometrażowych, zwiastunów aplikacji, poradników kulinarnych, recenzji filmów i wielu innych materiałów. Będziesz zdobywać punkty iRazoo, oglądając filmy.

Witryna zawiera także spis ankiet, jeśli wolisz wypełniać ankiety online.

Minimalna wypłata:

Będziesz musiał zgromadzić 3000 punktów, aby zakwalifikować się do nagrody o wartości 5 USD.

Metoda płatności:

Możesz otrzymać rekompensatę za swoje działania online za pomocą kart podarunkowych lub gotówki na swoim koncie PayPal.

7. NagrodaRebel

PrizeRebel to bezpłatna witryna z nagrodami, zrzeszająca około 5 milionów członków. Możesz zdobywać punkty PrizeRebel, wykonując czynności online, które obejmują wypełnianie ankiet, oglądanie treści wideo, rejestrowanie się w witrynach internetowych itp.

Minimalna wypłata:

Możesz poprosić o nagrodę pieniężną, gdy zdobędziesz punkty o wartości 5 USD. Aby zdobyć kartę podarunkową Amazon, musisz zgromadzić punkty o wartości 2 USD.

Metoda płatności:

Możesz wymienić punkty PrizeRebel na bezpłatną gotówkę lub karty podarunkowe. Gotówka zostanie zdeponowana na Twoim koncie PayPal.

8. Portfel reklamowy

Firmy płacą ludziom za ich uwagę. Jeśli chcesz zarabiać, oglądając filmy swoich ulubionych marek, AdWallet może być dla Ciebie odpowiednią platformą.

Po utworzeniu profilu zaczniesz otrzymywać sugestie filmów wideo na podstawie Twojego profilu. Zarobisz od co najmniej 0,50 USD do 3,00 USD za obejrzenie filmu.

Minimalna wypłata:

Aby wypłacić pieniądze, musisz zarobić co najmniej 10 USD.

Metoda płatności:

Istnieją trzy sposoby otrzymania płatności – karty przedpłacone Mastercard, darowizny lub karty eGift.

9. Ty-Cubez

You-Cubez oferuje wiele sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Aby zarabiać pieniądze, możesz oglądać reklamy, przeglądać strony internetowe, wypełniać ankiety lub oglądać filmy. A jeśli chcesz zarobić więcej pieniędzy, polecaj You-Cubez swoim znajomym, a otrzymasz do 15% prowizji od osób, które polecisz i ich poleconych.

🔥 Empfohlen:  Najlepsze postanowienia noworoczne małych firm, które każdy właściciel powinien rozważyć, aby odnieść sukces

Minimalna wypłata:

Będziesz musiał zgromadzić 2–8 GBP, w zależności od Twojego członkostwa.

Metoda płatności:

Możesz zarabiać za pośrednictwem PayPal lub różnych kryptowalut.

10. KashKick

KashKick to doskonała witryna umożliwiająca zarabianie pieniędzy na działaniach online, takich jak wypełnianie ankiet, oglądanie filmów, surfowanie po Internecie i wiele innych. KashKick wpłaci pieniądze bezpośrednio na Twoje konto PayPal.

Minimalna wypłata:

Aby wypłacić pieniądze, musisz zgromadzić co najmniej 10 dolarów.

Metoda płatności:

Gotówka jest wypłacana na Twój PayPal.

Ile pieniędzy możesz zarobić oglądając reklamy?

Ilość pieniędzy, jaką możesz zarobić na oglądaniu reklam, zależy od różnych czynników, do których należą między innymi:

  • Płatność za ogłoszenie
  • Liczba reklam, które możesz obejrzeć w ciągu godziny
  • Liczba godzin, które możesz spędzić na oglądaniu reklam
  • Dostępność reklam na wybranej przez Ciebie platformie

Nie jest więc możliwe określenie konkretnej kwoty, jaką zarobisz za oglądanie reklam. Jednak rozsądnie jest oczekiwać, że możesz zarobić 25–50 USD miesięcznie na swoich wypłatach i nagrodach.

Jak zmaksymalizować zyski z oglądania reklam

Aby zmaksymalizować zarobki z oglądania reklam, musisz wybrać platformę, która codziennie aktualizuje swój asortyment reklam i oferuje więcej pieniędzy na oglądanie reklam. Powinieneś także zwiększyć czas przeznaczony na oglądanie reklam.

Końcowe przemyślenia

Teraz, gdy już wiesz, jak zarabiać na oglądaniu reklam. Najwyższy czas zacząć to robić. Wszystkie wymienione powyżej aplikacje są całkowicie legalne i pomagają zarabiać na oglądaniu reklam. Możesz także sprawdzić te aplikacje do zarabiania pieniędzy, aby odkryć więcej możliwości zarobku.